Połączeni

Autor:

Colleen Houck

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
496
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Nasza cena: 26,15 zł 39,90 zł Taniej o: 34%

"Połączeni" to kolejna i niestety ostatnia część wybornej uczty dla miłośników magii i fantazji! Lubiana przez czytelników bohaterka ma okazję raz na zawsze pokonać odwiecznego wroga i odnaleźć samą siebie. Trzeci tom "Strażników gwiazd" zaprasza do pochłaniającej lektury!

Lily Young przestała być dziewczyną, jaką znamy z pierwszego tomu serii. Dziś posiada bowiem potrójną świadomość, będącą efektem nieziemskiej przygody, którą niedawno przeżyła. Gdy tylko zaczyna akceptować swoje "nowe JA" i amnezję, której doświadczyła, zostaje wysłana na kolejną ciężką misję. Utraciwszy stabilny grunt, jakim jest identyfikacja z ciałem, w którym przecież żyła tyle lat, oraz pozbawiona pamięci o swoich przeżyciach i zdolnościach, wydaje się bezbronna i bezsilna.

Dziewczyna nie poddaje się jednak. Tym razem jej zadaniem jest obudzić synów Egiptu i przy ich pomocy oraz wsparciu niezawodnego doktora Hassana walczyć z Sethem. Czy Liliana odzyska swoją tożsamość i ostatecznie pokona złego boga, Setha? A może tym razem to zło wygra walkę z dobrem? Lily, która obecnie jest człowiekiem, lwem i wróżką jednocześnie, czeka jedna z najtrudniejszych misji. Życzcie jej szczęścia. I to potrójnego.

"Połączeni" to trzecia, obok "Odrodzonych" i "Przebudzonych", część trylogii "Strażnicy gwiazd". Jej autorką jest Colleen Houck, która przed laty zasłynęła w nurcie Young Adult za sprawą powieści "Klątwa tygrysa".
Recenzje (7)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Połączeni" to ostatni tom cudownej trylogii Strażnicy gwiazd.

  Tak jak poprzednie tomy serii, książka zachwyciła mnie. Przeczytałam ją w jeden wieczór (a także noc) i dopadł mnie olbrzymi kac książkowy.

  Książka ma zdecydowanie bardzo wciągające zakończenie i przykro mi, że już się zakończyła.

  Akcja była bardzo szybka i wartka, co sprawiało, że nie dało się od niej oderwać.

  Colleen Houck wykreowała cudowne i zaskakujące elementy fantastyczne, jakie chciałabym żeby istniały w prawdziwym świecie.

  Aż do samego końca wstrzymywałam oddech w oczekiwaniu co się stanie. Podczas lektury odczuwałam wiele emocji, które dały swój upust poprzez łzy.

  Autorka przebiła samą siebie i nie mogę doczekać się następnych książek spod jej pióra.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Połączeni to ostatni tom z Strażników gwiazd.

  Na samym początku Lily budzi się w domu babci i nie pamięta co się działo. Jest nieco przestraszona, gdy czuje, że nie jest sama w swoim ciele. Gdy powoli godzi się z potrójna świadomością, zostaje wysłana na swoją ostatnią misję. Musi przebudzić synów Egiptu by wraz z nimi walczyć z setem. Lecz dziewczyna zastanawia się kim oni są. Co się stało z jej pamięcią? Czy zdoła wykonać misję?

  Jak na zakończenie serii to jest dosyć dobra książka. Początkowo nie umiałam sobie wytłumaczyć co musiało się zdarzyć, że Lily straciła pamięć, lecz autorka zgrabnie to wymyśliła. Jednak, jak dla mnie Lily zbyt łagodnie przechodziła spotkanie z Tią i Ashley. Kolejne wydarzenia w książce były opisane w sposób Ciekawy i nie brakowało miejsc, gdzie akcja przyspieszała. Brakowało mi znowu Amona, jego humoru, ale no cóż "Nie zawsze się ma to co się chce"

  Podsumowując. Jest to dosyć dobre zakończenie książki. Ten kto ją przeczyta, nie powinien się zawieźć :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Połączeni” to trzeci i ostatni tom cyklu niosącego nazwę Strażnicy gwiazd. Przygodę z tymi książkami rozpoczęłam stosunkowo nie tak dawno. Przy okazji premiery książki udało mi się otrzymać do recenzji także pozostały tomy cyklu, dzięki czemu mogłam się udać w niesamowitą podróż po mitologicznym Egipcie, a także Nowym Yorku. Patrzę na tą historię z pewną nostalgią, żałując, że to już koniec, a jednocześnie bardzo chciałam go poznać. To są takie małe dylematy każdego książkoholika. Magia wprost wylewa się ze stronnic i kusi, aby po raz kolejny sięgnąć i otworzyć książkę, przeżyć wszystkie przygody, jakby sobie odświeżyć i spojrzeć na historię z zupełnie innej perspektywy. Co na finał przygotowała dla nas Colleen Houck?

  Utrata pamięci jest nieprzyjemnym doznaniem, jak i próby jej odzyskania, zwłaszcza jeśli dotyczą tak ważnych informacji. Lily jest zagubiona, nawet farma babci nie wpływa na nią zbyt dobrze. Nic o sobie nie wiem, ani tego kim jest, ani czego udało jej się dokonać. Jej życie w żadnym wypadku nie będzie przypominało tego samego, które wiodła jakiś czas temu. Nie pamięta swojego księcia, wszystkich walk, przygód, które ją spotkały w Egipcie, ani tego, że przestała być w pełni człowiekiem. Nie pamięta nawet krainy umarłych, czuje się, jakby to wszystko było snem, z którego nie będzie chciała się wybudzić. Czas ucieka, a niebezpieczeństwo rośnie w siłę. Czy Lily uda się odzyskać pamięć? Czy zrobi to, co musi by na dobre świat był bezpieczny? Czy Seth tym razem zwycięży? Życie nastoletniej Lilianny zmieniło się diametralnie od chwili, kiedy poznała Amona w Museum of Art, w którym czuła się tak dobrze i uwielbiała przesiadywać. Całe szczęście nie jest w tym wszystkim sama i z pomocą doktora Hassana próbuje odnaleźć w sobie to co straciła. Czy jej się to uda? Przed dziewczyną wiele wyzwań i to właśnie w jej dłoniach spoczywają losy świata.

  „Połączeni” jest niesamowitym i emocjonującym zwieńczeniem cyklu Strażnicy gwiazd. Jak na finałowy tom akcja pędzi i nie ma zamiaru zwalniać, cały czas coś się dzieje, pomimo tego, że Lily straciła pamięć. Fabuła wtedy skupia się na czymś innym, ale utrzymuje czytelniczą ciekawość o tym, jak sobie poradzi dziewczyna z tym problemem. Dalej jest jeszcze lepiej, ciekawiej i bardziej pasjonująco. Colleen Houck stworzyła niesamowitą opowieść o sile miłości, przyjaźni i przeznaczenia. Niestety wszystko wskazuje na to, że to już koniec i więcej nie spotkamy się z bohaterką, chociaż może autorka nas jeszcze kiedyś czymś zaskoczy.

  „Połączeni” są dobrym zakończenie Strażników gwiazd, jeszcze teraz mam wrażenie, że lada moment stopy na powrót zetkną się gorącymi piaskami Egiptu, wskoczę w kolejną przygodę, że wystarczy jedynie poczekać. Niestety, pociesza mnie jednak fakt, że kiedy zatęsknię za mitologiczną magią Egiptu zwyczajnie otworzę „Przebudzonych” i wskoczę w ta podróż jeszcze raz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzeci tom serii "Strażnicy gwiazd" opowiadający o dalszych losach Lily Young i jej staraniach o przywrócenie jej ukochanego do "świata żywych" (tak niezupełnie do żywych XD)

  To było naprawdę udane spotkanie i niesamowita przygoda móc ruszyć w nieznane razem z główną bohaterką. Fakt, jestem trochę oburzona, że znaczna część książki poświęcona jest jej, a mnie zabrakło mojego ukochanego Amona, no ale cóż. Pozostało mi się zgodzić z wolą autorki i tym, że książka jest napisana jak jest, i ja jej nie zmienię XD

  "Połączeni" to naprawdę dobra książka fantastyczna, choć wydaje mi się, że poprzednie części były lepsze (pierwszy tom to dla mnie absolutny majstersztyk) i naprawdę dobre zakończenie całej serii. Smutno mi będzie rozstawać się z bohaterami, ale obiecałam już sobie, że jak tylko będę miała chwilę, to wrócę do niej tak szybko jak to będzie możliwe.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niekiedy obrona oznacza konieczność dołączenia do bitwy"

  Długo czekałam na zakończenie serii Strażnicy Gwiazd.

  "Połączeni" to ostatnia część serii, pełnej przygód i odwiedzin niezwykłych miejsc.

  Ciężko jest pisać recenzję, kolejnych części, aby nie ujawnić wcześniejszych.

  Postaram się zdradzić jak najmniej, abyście sami mogli poczuć się częścią przygody Lily i Amona.

  Lily Young, po ostatniej walce z Setem, zachowuje się inaczej. Straciła część siebie, nie może wrócić do swojego ciała. Kontrolę w jej ciele, przejmują na przemian dziewczyny, zamieszkujące w niej.

  Tak w jednym ciele, znalazły się trzy niezwykłe umysły, które uczą się razem żyć.

  Razem tworzą coś, a raczej kogoś, kogo jeszcze nie do końca rozumieją.

  Z połączenia tych trzech kobiet powstaje Wasret, bogini, która ma powstrzymać chaos.

  Zapowiada się ostateczna walka z Setem, jednak by tego dokonać, Lily i jej towarzyszki, muszą obudzić Synów Egiptu, co okazuje się nie takie łatwe, ponieważ dusze mężczyzn zostały ukryte, a raczej uwięzione, na wyspie, z której nie ma ucieczki.

  Czeka nas podróż, długa i niebezpieczna, nie wiadomo kto wyjdzie z tego cało.

  Dodatkowym utrudnieniem, jest niekompletna pamięć dziewczyny, oraz serca, które biją w jej ciele.

  Każda z trzech dziewczyn, ofiarowała serce innemu mężczyźnie.

  Jak pogodzić trzy uczucia, które znajdują się w jednym ciele?

  Jak skończy się przemiana w Wasret, przemiana, która niesie wile zmian.

  W tej książce nie zabraknie przygód, przemierzymy nieznane wody chaosu, spotkamy niezwykłe stworzenia, a zarazem niebezpieczne. Nie mamy pewności, czy bohaterowie zdążą i co będą musieli poświęcić, by ocalić cały wszechświat.

  Przez pierwszą część książki, byłam rozczarowana, brakowało mi Amona i musiałam znosić wahania nastrojów Lily, która wyjątkowo w tej części działała mi na nerwy.

  Sytuacja się zmieniła po około 300 stronach, kiedy powrócił mój słoneczny bohater, akcja nabrała tempa i popłynęłam.

  Uważam, że "Połączeni" są dobrym zakończeniem serii Strażnicy Gwiazd. Warto zakończyć tę serię, jak należy, poznając ostatnią część.

  Cała seria jest dla mnie wyjątkowa, bardzo polubiłam ten klimat i bohaterów, na pewno nie raz będę ich wspominać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Przebudzeni 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzeni

Kiedy siedemnastoletnia Lilliana Young wkracza pewnego poranka do swojego ulubionego Metropolitan Museum of Art, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest znalezienie egipskiego księcia z nadludzkimi mocami, który wrócił do świata żywych po tysiącu lat bycia zmumifikowanym. Co jednak ma zrobić...
Odrodzeni 4/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzeni

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy gwiazd” jednej z najpopularniejszych autorek powieści young adult! Wkrocz do świata niezwykłej egipskiej mitologii! Lily Young myślała, że podróżowanie po całym świecie z przebudzonym po tysiącleciach księciem było wielką przygodą. Nie wiedziała jednak, że...
eBook Przebudzeni mobi epub 4/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Przebudzeni mobi epub

Kiedy siedemnastoletnia Lilliana Young wkracza pewnego poranka do swojego ulubionego Metropolitan Museum of Art, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest znalezienie egipskiego księcia z nadludzkimi mocami, który wrócił do świata żywych po tysiącu lat bycia zmumifikowanym.  Co jednak ma zrobić...
eBook Odrodzeni mobi epub 3/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odrodzeni mobi epub

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy gwiazd” jednej z najpopularniejszych autorek powieści young adult! Wkrocz do świata niezwykłej egipskiej mitologii! Lily Young myślała, że podróżowanie po całym świecie z przebudzonym po tysiącleciach księciem było wielką przygodą. Nie wiedziała jednak, że...
eBook Połączeni mobi epub 5/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Połączeni mobi epub

Poznaj bestsellerową serię „Strażnicy Gwiazd” uwielbianej na całym świecie autorki „Klątwy tygrysa”! Wkrocz do świata pełnego przygód i niezwykłej egipskiej mitologii! Lily Young nie jest już tą samą dziewczyną, którą kiedyś była. Po przeżyciu nieziemskiej przygody, zapomniawszy o tym, co ją...
Vengeful. Mściwi 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Vengeful. Mściwi

Przed wami przesycona supermocami konfrontacja niezwykłych umysłów opanowanych niepohamowaną żądzą zemsty. Bestsellerowa autorka i zwyciężczyni Goodreads Choice Awards, V.E. Schwab, powraca z ekscytującą kontynuacją Nikczemnych. Marcella Riggins nie potrzebuje nikogo. Po szybkim otrząśnięciu się ze...
A jeśli to my 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

A jeśli to my

Po raz pierwszy na świecie, pióro w pióro, Adam Silvera i Becky Albertalli! Twórca głośnej, adaptowanej przez HBO, powieści Nasz ostatni dzień w duecie z autorką zekranizowanego Twój Simon! Bestsellerowi autorzy, Becky Albertalli i Adam Silvera, łączą swoje umiejętności, tworząc błyskotliwą...
Zaczytana i bestia. Starfield 4/5 Nasza cena:
27,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaczytana i bestia. Starfield

Kochasz porywające książki i tajemnicze biblioteki? Najpiękniejsze baśnie opowiedziane na nowo? W takim razie „Piękna i Bestia” w wersji Ashley Poston to dla ciebie absolutny „must read”! Rosie Thorne czuje, że wszystko idzie nie tak – nie potrafi napisać eseju rekrutacyjnego na studia, nie może...
Te wiedźmy nie płoną 4/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Te wiedźmy nie płoną

Może najbardziej znaną nastoletnią czarownicą jest Sabrina, ale o tej czwórce jeszcze usłyszy świat! Hannah to czarownica z krwi i kości, z umiejętnością kontrolowania ognia, ziemi, wody i powietrza. Choć mieszka w Salem, jej magia jest tajemnicą, którą musi zachować dla siebie. W innym przypadku...
Księżniczka i fangirl 4/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księżniczka i fangirl

Niesamowita autorka Geekerelli powraca z historią, która zapiera dech w piersi! Nikt nie broni ulubionego uniwersum tak zaciekle jak fandom! Imogen Lovelace to pozornie zwykła dziewczyna, która podejmie się niemożliwej misji. Ta szalona fangirl zrobi wszystko, by uratować swoją ulubioną postać,...
Nexus 5/5 Nasza cena:
26,15 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nexus

Książka jednej z najpopularniejszych booktuberek w USA! Numer 1 na liście „New York Timesa”. Jej statek przepadł, załoga została schwytana, a sławna Androma Racella straciła tytuł Krwawej Baronowej. Teraz jest zbiegiem bezlitośnie ściganym przez Galaktykę Mirabel. Bezwzględna Królowa Nor rządzi...
Piękno, które pozostanie 4/5 Nasza cena:
22,26 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno, które pozostanie

Autumn, Shay i Logan chodzą do tej samej szkoły. Wydaje się, że nic więcej ich nie łączy. Nic poza żalem i muzyką.? Autumn od zawsze wiedziała, kim jest - utalentowaną artystką i lojalną przyjaciółką.Shay definiowała siebie poprzez więź z siostrą bliźniaczką oraz swoją muzyczną pasję. Logan z...
Wybrane bestsellery
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik „W centrum uwagi 2” dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego w nowoczesny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące prawa, praw człowieka oraz spraw międzynarodowych. Ułatwia realizację podstawy programowej dzięki uporządkowanemu układowi treści oraz licznym...
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
21,15 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
45,81 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
40,95 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
35,46 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Pucio postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Zamówiony makaron wygląda inaczej niż ten jadany w domu, ale smakuje wyśmienicie! Na dodatek kucharz daje dzieciom przepis na pyszne placuszki, więc szykuje się rodzinne gotowanie. Ach, ile przy tym zabawy! Każdy ma swoje...
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula