Pokój Wspaniałości

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
272
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,24 zł
Nasza cena: 32,22 zł 37,91 zł Taniej o: 15%

Wzruszająca opowieść o woli walki, sile matczynej miłości i próbie, na którą nie sposób się przygotować. Jak wytrwać, gdy cały świat wali się w ułamku sekundy? Czy po burzy pojawi się kiedyś słońce?

Kiedy Louis, dwunastoletni syn Thelmy, ulega poważnemu wypadkowi, życie kobiety gwałtownie się zmienia. Nigdy by do tego nie doszło, gdyby Louis nie wypadł z deską na ulicę. Nie wybiegłby wtedy z domu, nigdy nie doszłoby do sprzeczki. Gdyby ona potrafiła go wysłuchać, gdyby miała wtedy więcej czasu...

Thelma po powrocie ze szpitala ma głowę pełną czarnych myśli. Rokowania syna są bardzo ostrożne ? odniesione w wypadku obrażenia sprawiają, że Louisa trzeba natychmiast wprowadzić w stan śpiączki. Jeśli stan jego zdrowia nie ulegnie poprawie, za miesiąc zostanie odłączony od respiratora. Zrozpaczona kobieta nie ma siły na dalszą walkę z czasem o życie swojego nastoletniego syna. Nieoczekiwanie jednak znajduje w jego pokoju notatnik, w którym Louis zapisywał wszystkie swoje marzenia. Thelma wpada na pomysł ? chce zrealizować plany syna i nagrać jego wszystkie wymarzone przygody. Czy jednak Louis ją usłyszy?

"Pokój wspaniałości" autorstwa Juliena Sandrela to niezwykle mądra i wzruszająca opowieść, na której kartach rozgrywa się ludzki dramat. Choć nie jest to łatwe, autor z czułością prowadzi czytelnika przez meandry losu swoich bohaterów. Snuje poruszającą historię o krzywdzie, na którą nie ma żadnej rady poza czasem. Mistrzowsko uzewnętrznia on silne emocje, które targają rodzicem obawiającym się o jedyne dziecko, zawieszone między życiem a śmiercią. Zawiera ogromną dawkę nadziei i wiary w dobre zakończenie, które mimo rysujących się na horyzoncie trudności są siłą napędową tej wyjątkowej powieści.

Julien Sandrel jest młodym, francuskim autorem, który zjednał sobie czytelników na całym świecie, tym samym szturmem podbijając rynek czytelniczy. "Pokój wspaniałości" to jego debiutancka powieść, wydana w ponad dwudziestu krajach. W Polsce książka ukaże się nakładem wydawnictwa Sonia Draga.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta historia mnie oczarowała. Pokazała jak wiele rzeczy nie dostrzegamy, bagatelizujemy, dopóki w naszym życiu nie wydarzy się coś naprawdę złego. Co nie zawsze od razu da nam siłę do działania, do zmian.

  Wydaje się, że moc do walki o życie dziecka powinna przyjść sama. Powinna. A co jeśli uważamy się za okropnego rodzica? A co jeśli jesteśmy złą matką? Wtedy by znaleźć tę siłę, potrzebujemy naprawdę porządnego kopniaka w tyłek.

  Książka jest naprawdę fenomenalna. Porusza temat bardzo ważny, bo temat życia. Życia w śpiączce farmakologicznej jak i tego po za nią. Pokazuje jak bardzo ważny jest czas, który nam ucieka miedzy palcami. Bo ile to jest miesiąc? Wydawać by się mogło ze to szmat czasu. A w obliczu tego czy organizm ludzki odzyska funkcje życiowe, to raptem 30 dni. Tylko 30 dni w ciągu, których zdarzyć się może wszystko.

  Bardzo poruszające jest to ile matka potrafi znieść by zawalczyć o syna. Szalony pomysł spełnienia marzeń spisanych w zeszycie wspaniałości jest nie lada wyzwaniem. Już sam udział w maratonie i w obozie piłkarskim porządnie daje w kość, a te wcale do tych najstraszniejszych nie należały. Jak myślicie, jakie marzenia może mieć dwunastolatek?

  Książkę czytało się bardzo szybko, mimo iż posiada znikomą ilość dialogów, co zazwyczaj wpływa na to, iż wolniej przewraca się kartki. Tu jednak te dialogi nie były wcale potrzebne. Już od pierwszych stron jesteśmy wciągnięci w głąb historii tak, iż trudno się oderwać.

  Bardzo ciekawym zabiegiem było pokazanie tez tego, co odczuwa Louis ( chłopiec z wypadku).

  Co do zakończenia, tu autor manipulował mną jak marionetka. Raz wierzyłam ze wszystko dobrze się skończy, by za chwilę wstrzymać oddech, bo Happy End staje pod wielkim znakiem zapytania.

  Serdeczne gratulacje autorowi, ze napisał tak fenomenalny debiut. A Was gorąco zachęcam by zapoznać się z tą przepiękną historią o walce o życie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Julien Sandrel Pokój wspaniałości, Niech nikogo nie zwiedzie słodka, różowo - pastelowa okładka. To nie jest kolejny romans, chociaż to poniekąd książka o miłości. O miłości matki do dziecka, w tym wypadku kilkunastoletniego syna, który pewnego dnia ulega wypadkowi i leży w śpiączce, a prognozy lekarzy nie są niestety optymistyczne. O miłości w świecie, który pędzi niczym błyskawica, nie pozwalając nikomu na zatrzymanie i chwilę zadumy nad życiem.

  Thelma i Louis, prawie jak filmowi Thelma i Louise, matka i prawie trzynastoletni syn. Ona, kiedyś niezależna i zbuntowana, obecnie w całości poświęcona pracy w korporacji, wojująca ciągle ze swoją matką, nie poświęca synowi tyle czasu ile by chciała, raczej nie wzbudza też sympatii. On - już prawie nastolatek, ma swoje tajemnice i marzenia. Te ostanie spisuje w głęboko ukrywanym Zeszycie Wspaniałości. Oboje żyją trochę w oddzielnych światach.

  Kiedy Thelma, już po wypadku, odnajduje zeszyt w pokoju syna, chcąc za wszelką cenę walczyć o jego powrót do zdrowia, postanawia sama zrealizować jego spisane pragnienia, wszystkie bez wyjątku - nawet te najbardziej szalone. Nagrywa je też na filmikach, którymi następnie dzieli się z Louisem, mając nadzieję, że nowe bodźce umożliwią mu wyjście ze śpiączki.

  Jakie będzie zakończenie tej historii? Warto przeczytać, by się przekonać. To poruszająca opowieść, która pokazuje, że nasze życie jest naprawdę krótkie i nigdy nie wiemy, w którym momencie może zostać wywrócone do góry nogami. Dlatego warto korzystać z każdej chwili i przeżyć je tak, by być szczęśliwym i nie mieć nigdy wyrzutów sumienia.

  Chociaż mówi o sprawach bolesnych i poważnych, nie brakuje w niej również momentów zabawnych. Kiedy dorosła Thelma realizuje nastoletnie marzenia syna, zderza się z nieznanym dotąd światem swojego dziecka. Musi to zrobić, by o niego zawalczyć.

  Narracja prowadzona jest w dwugłosie - Thelma opisuje swoje odczucia po wypadku, jednocześnie wprowadzając nas do świata kolejnych marzeń syna. Natomiast Louis, chociaż pozostaje nieświadomy, uczestniczy w kolejnych zadaniach. Jeśli jest się rodzicem, wzrusza tym bardziej.

  Udany debiut autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od czasu do czasu czytam takie tematyczne książki, więc postanowiłam skusić się też na tę.

  Trzynastolatek podczas spaceru z matką uległ wypadkowi samochodowemu, w rezultacie którego zapadł w śpiączkę. Mama ma 30 dni, by przywrócić w nim chęć do życia, gdyż później chłopak zostanie odłączony od aparatury. Kobieta znajduje zeszyt z rzeczami, które syn chciał zrobić w przyszłości i postanawia je zrealizować, nagrywając każdą z nich.

  Czytałam kilka książek o tej tematyce i nie wszystkie były najlepiej napisane. Warto wspomnieć, że jest to fikcja literacka. Książka już od samego początku jest dość przewidywalna, dlatego zakończenie związane z chłopakiem nie za bardzo mnie zdziwiło.

  ,,Pokój Wspaniałości" Julien Sandrel to słodko-gorzka lektura z dużą dawką pozytywów, z którą warto się zapoznać, jeśli akurat wpadnie w Wasze ręce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  12-letni Louis leży w śpiączce, mama ma miesiąc aby o niego zawalczyć. Ten czas przeznacza na spełnienie jego marzeń. Nie zdążył jej jednak o nich opowiedzieć, poznała je czytając w znalezionym notesie. Ta podróż odmieni życie wielu osób...

  Jestem matką. W mój charakter wpisane jest zamartwianie i czarnowidztwo. Tak mam. Martwię się bez przerwy o moją rodzinę. Mam też wiele spraw na głowie i nie zawsze czas na wysłuchanie mojej córki tak, jakbyśmy sobie tego obie życzyły. Czasami ja pędzę, czasami ona gna, czasami się miniemy. Szczęśliwie jest tych momentów niewiele. Rozumiem mamę Louisa, doskonale zdaję sobie sprawę z tego uczucia "obwiniania siebie". Szczęśliwie, nie ja muszę się mierzyć z tragedią opisaną w powieści. Człowiek myśli, że w takich sytuacjach sobie nie poradzi. A może właśnie zachowałby się jak Thelma?

  "Nikt z nas nie przeżywa każdej godziny każdego dnia w taki sposób, jakby to miała być ta ostatnia - nikt by tego nie wytrzymał. Po prostu żyjemy, to wszystko." Prawdziwie to chłopak ujął, prawda?

  Cała ta historia jest bardzo prawdziwa i wzruszająca. Jest i zabawna za sprawą Louisa, który wszystko opowiada z perspektywy szpitalnego łóżka. No i bez wątpienia za sprawą zadań, których podejmuje się jego mama. Choć zdradzać więcej nie chcę. Jednak przede wszystkim, to baaardzo mądra książka. Bardzo. Niewiele czytam takich historii, bo zwyczajnie się ich boję, nerwa nie ma. Ale warto było zaryzykować, piękna jest. Polecam każdemu.

  Wspomnieć muszę, że to debiut powieściowy autora, we Francji sprzedano 200 tys. egzemplarzy. A u nas w Polsce okładka wyjątkowej urody 👍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Otwórz swoje serce

  „(…) jak ważne jest słuchanie ludzi, a nie skupianie się na ich wyglądzie. „

  Czy wiecie jakie uczucie w życiu jest najważniejsze? Co potrafi wszystko zmienić, przeistoczyć, przewrócić życie do góry nogami? Powodować płacz i śmiech do łez? Pieniądze? Seks? Chęć bycia potrzebnym? Praca? Przyjaźń? A może po prostu zwykła miłość? Miłość prawdziwa, która życiu nadaje sens, dzięki której uzyskujemy poczucie bezpieczeństwa, opiekę, spokój i radość ze wszystkiego, co czynimy, co nas otacza. Czy w dzisiejszych czasach, wiecznej gonitwie za czymś, co jest tylko urojoną fikcją jest jeszcze miejsce na takie uczucia ? Tak wiele pytań, ale czy potrafimy udzielić na nie odpowiedzi ? Żyjemy w czasach niestającego stresu i presji, nie skupiamy się na drugim człowieku, nie dostrzegamy go w naszej codziennej gonitwie. Nie poświęcamy innym należytej uwagi. Skupiamy się nie na tym, co cenne i wartościowe, ale na tym, co płytkie i w ogólnym rozrachunku nic niewarte.

  Wszyscy zabiegani i pogubieni w świecie pracy, obowiązków, zatrzymajcie się na chwilę i przeczytajcie „ Pokój wspaniałości”. Wzruszającą, pełną miłości i nadziei powieść napisaną przez mężczyznę, gdzie narratorami są kobieta i jej syn. Historię, która wywołuje w czytelniku wiele sprzecznych uczuć i zmusza do refleksji, która na zmianę wyciska łzy i wywołuje uśmiech na twarzy.

  Autor przedstawił jeden miesiąc z życia Thelmy, odnoszącej sukcesy bizneswoman, samotnej matki jedenastoletniego Louisa. Stworzył świetną historię, która ma niesamowite przesłanie, bo uświadamia co w życiu jest najważniejsze, podczas czytania której czytelnik czuje jak zmienia się jego sposób myślenia i postrzegania świata. Inspiracją do napisania tej niecodziennej i nowatorskiej powieści była zapewne obserwowana przez autora rzeczywistość w jakiej żyje tysiące rodzin, w których kobiety próbują wmówić społeczeństwu jak wspaniale godzą życie rodzinne z karierą. Bez wątpienia tak postępuje wielu z nas, pozwalając by praca przejęła nasze życie, spychając rodzinę na dalszy plan. W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt zajęci, by naprawdę cieszyć się życiem rodzinnym, swoimi dziećmi, a kiedy zdajemy sobie z tego sprawę, jak bardzo zaniedbaliśmy swoje relacje z bliskimi, czasem bywa za późno. Pozostaje głuchy telefon i płonący znicz na milczącym grobie. Trzeba czasem niewyobrażalnej tragedii, by zmienić ludzi i ich relacje na lepsze.

  Thelma jest obrazem współczesnej kobiety, która ciężko pracuje , znosi szykany mężczyzn w pracy, aby zapewnić dobrobyt swojemu dziecku. W codziennej gonitwie zapracowana Thelma nie ma czasu na rozmowy z synem, nie ma chwili czasu, aby go wysłuchać co ma jej do powiedzenia, a potem wydarza się tragiczny wypadek, w wyniku którego chłopak zapada w śpiączkę i być może już nigdy nie będzie im dane szczerze porozmawiać. Dopóki Luis żyje zrozpaczona matka walczy o niego ze wszystkich sił próbując wyrwać go ze śpiączki realizując jego marzenia z notatnika nazwanego „Zeszytem wspaniałości „, który przypadkiem znalazła w jego pokoju.

  Tę książkę powinien przeczytać każdy rodzic i dwa razy pomyśleć, zanim powie swojemu dziecku : nie mam czasu, , daj mi spokój jestem zmęczona, przyjdź później. Tylko że tego później już może nigdy nie być. Zaangażowanie w pracę kosztem wszystkiego i wszystkich, to bardziej szokujące niż obojętność. „ Księga cudów ” uświadamia jak wiele w życiu można stracić lub zyskać. Słodko gorzka przejmująca opowieść o miłości, rodzinie, nadziei, a przede wszystkim o życiu pełnym pasji i czerpaniu z niego radości w każdej chwili każdego dnia, bo nie wiesz co czeka tuż za rogiem. Podnosząca na duchu genialna historia związku matki z synem.

  Gdy powieść zmierza do finału, który wydaje się przewidywalny, nagle zakończenie okazje się zupełnie inne niż mógłby się spodziewać czytelnik. Należą się autorowi słowa uznania , bo to bardzo dobrze świadczy o warsztacie pisarza, gdy zakończenie jest nieprzewidywalne i zaskakuje czytelnika. Przewraca się ostatnią kartkę i popada w zadumę. Polecam z całego serca, chwytajmy chwile, kochajmy bliskich i starajmy się żyć dobrze.

  „ Przyjemność płynąca z nawyków. Znajoma rozkosz rodzinnych rytuałów. Te codzienne drobiazgi, które nas kształtują i wszystko zmieniają. „

  Za możliwość przeczytania tego zaskakującego debiutu dziękuję Wydawnictwu Sonia Draga

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Julien Sandrel
 • Wydawnictwo Sonia Draga
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 272
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381108645
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: La chambre des merveilles
 • Tłumacz: Zawadzka-Strączek Maria
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381108645
 • EAN: 9788381108645
 • Wymiary: 12.5x19.5x2.1 cm
Warto zwrócić uwagę na...
eBook Pokój motyli mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,83 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Pokój motyli mobi epub

Piękna i nostalgiczna saga rodzinna autorki cyklu Siedem Sióstr, pełna dramatycznych sekretów z przeszłości. Jej akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku Southwold. Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Wciąż mieszka w rodzinnym domu w malowniczym Suffolk, gdzie spędziła...
Powrót gracza 0/5 Nasza cena:
22,04 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót gracza

Gdy ostatnio widzieliśmy Griffina Milla, dyrektora wytwórni filmowej, piął się na szczyt ? i uniknął kary za morderstwo. Teraz jednak ma pięćdziesiąt dwa lata i jest spłukany, zostało mu tylko sześć milionów dolarów. Oraz dwa kredyty hipoteczne do spłacenia i trójka dzieci z dwóch małżeństw. Życie...
Ostatni król Szkocji 0/5 Nasza cena:
27,21 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni król Szkocji

Bohater "Ostatniego króla Szkocji", Nicholas Garrigan, po ukończeniu studiów medycznych w Edynburgu, wyjeżdża do Ugandy, by uniezależnić się finansowo i zerwać z uciążliwym życiem w prezbiteriańskiej rodzinie. W Afryce rozpoczyna praktykę w wiejskiej przychodni, gdzie przeżywa głęboki romans z...
Moje są wyjątkowe! 0/5 Nasza cena:
27,21 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje są wyjątkowe!

Zabawna, pełna perypetii opowieść o trzech przyjaciółkach, które w momencie, gdy sądzą, że wszystko co najlepsze mają już za sobą, postanawiają zacząć wszystko od nowa. Sara, ma czterdzieści jeden lat, zajmuje się kateringiem. Jej pierwszy mąż James uciekł do Patagonii osiem lat temu, zostawiając...
Zamki na piasku 5/5 Nasza cena:
34,58 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zamki na piasku

KSIĄŻKA ROKU 2012 THE WASHINGTON POST, LIBRARY JOURNAL I KIRKUS REVIEW! Rok 1915. Młoda bogata Amerykanka Elizabeth przyjeżdża do Aleppo w ramach misji humanitarnej, której celem jest dostarczenie żywności i lekarstw, a także niesienie pomocy medycznej uchodźcom ocalałym z Rzezi Ormian. Na miejscu...
Początek 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Początek

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które „na zawsze zmieni oblicze nauki”. Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i...
Stan zagrożenia 0/5 Nasza cena:
30,15 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stan zagrożenia

Steve Berry, autor pełnych przygód bestsellerów, w poszukiwaniu odpowiedzi  na pytanie, czy federalny podatek dochodowy jest zgodny z prawem Międzynarodowa intryga, wartka akcja i śmiałe spekulacje tworzą ekscytujący i prowokacyjny thriller, w którym realia epoki Franklina Delano Roosevelta...
Tak się złe zaczyna 0/5 Nasza cena:
36,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tak się złe zaczyna

Niezwykle subtelna i wielopoziomowa opowieść o sprawach tak intymnych, że poruszanych jedynie szeptem. Tętniący życiem Madryt lat 80. XX wieku. Juan de Vere, młody mężczyzna opowiadający tę historię, otrzymuje od Eduardo Muriela, reżysera filmowego, zadanie. Ma się przyjrzeć przeszłości doktora...
W ogrodzie pożądania 0/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W ogrodzie pożądania

Slimani snuje opowieść o kobiecie zagubionej, zakładniczce poszukiwania partnerów seksualnych. Powieść mocno realistyczna, bulwersująca i ostra.Adèle wydaje się szczęśliwą żoną Richarda, który jest lekarzem. A jednak nie potrafi się powstrzymać od kolejnych podbojów. W ogrodzie pożądania to...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula