Pokój dziecka - pudełka, kosze i organizery

Bestsellery - Sklep dla dzieci, artykuły dziecięce

Nowości - Sklep dla dzieci, artykuły dziecięce

Twoje dziecko ma coraz więcej zabawek, ale w pokoju brakuje już na nie miejsca? Niektóre dawno poszły w odstawkę, a ty nadal nie wiesz co z nimi zrobić? Możliwości jest wiele i zależą od wielkości pomieszczenia, którym dysponujesz oraz pomysłu na jego wygląd. Podpowiadamy jak można przechowywać zabawki w pokoju dziecięcym.
 
Podstawowym miejscem gdzie trzyma się zabawki są oczywiście meble znajdujące się w pokoju dziecka. Dzisiejsze rozwiązania i pomysłowość projektantów sprawiają, że zwykłe szafy i komody zmieniają się w otchłanie bez dna, w których pomieścisz dużo więcej niż może się wydawać. Takie meble nazywamy przestrzennymi. Ułatwiają one w znacznym stopniu życie rodzica. Różnego rodzaju półki, szafki i komody nie są jednak jedynym rozwiązaniem.
 
Materiałowe kosze i pojemniki są bardzo praktyczne i uniwersalne. Mnogość rozmiarów, kolorów i rodzajów materiałów z jakich wykonane są kosze jest nieograniczona. Taka różnorodność pozwala na idealne dopasowanie ich do wystroju i koloru pokoju. Świetną propozycją jest tekstylny Kosz Na Zabawki Cars Auta Disney. Łatwo je przechowywać kiedy nie ma w nich zabawek, ponieważ zrobione są z miękkiego i elastycznego materiału. Są lekkie i wytrzymałe, więc twoje dziecko może samo przenosić w nich ulubione maskotki.
 
Firma JaBaDaBaDo oferuje zestawy kartonowych pudełek z szerokim wyborem wzorów, które można dopasować do każdego wnętrza. Specjalnie dla małych ślicznotek w ofercie znajduje się bogaty asortyment szkatułek na biżuterię.