Podręczniki do szkoły zawodowej - matematyka, klasy 1-3

Dział zawiera podręczniki do matematyki w klasach 1 - 3 szkoły zawodowej (branżowej)

 

Podręczniki dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają wymagania stawiane przez kuratorium oświaty i zgodne są z listą podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego. Matematyka w klasach 1-3 szkoły zawodowej, podobnie jak w liceum i technikum, uczy młodego człowieka logicznego myślenia i rozwiązywania zagadnień matematycznych. W programie nauczania matematyki znajdują się między innymi zagadnienia związane z liczbami rzeczywistymi, wyrażeniami algebraicznymi, równaniami i nierównościami, funkcjami liniowymi i wiele innych.

 

Dostępne są podręczniki do matematyki dla dwuletnich, a nawet trzyletnich szkół zawodowych. Dokładamy wszelkich starań, aby wybór produktów był na tyle szeroki, aby każdy znalazł to, czego aktualnie potrzebuje.

W asortymencie znajdują się podręczniki do matematyki ZSZ renomowanych wydawnictw. Należy do nich Nowa Era, która już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem. W książkach znajduje się dużą ilość przykładowych zadań wraz z rozwiązaniami. Dużym zainteresowaniem cieszą się również podręczniki do matematyki z wydawnictwa Operon. Zwarta oraz uporządkowana treść przyspiesza i ułatwia proces przyswajania nowych wiadomości. Podręczniki posiadają wyodrębnione najważniejsze informacje np. definicje zagadnień. Dostępne są również zbiory zadań, które stanowią uzupełnienie podręczników.

Dla osób, które pragną pogłębiać i rozwijać umiejętności przeznaczone są zbiory zadań wydawnictwa REA.

Wybierz inny przedmiot:

Zobacz wszystkie podręczniki do matematyki z tego działu:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej