Podręczniki do religii - Klasa 7 - Szkoła podstawowa

W kategorii Podręczniki do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej znajdują się aktualne i dostosowane do podstawy programowej książki i ćwiczenia. Każdy z podręczników ma charakter kontynuacji - dzieci, które zapoznały się wcześniej z daną serią podręczników, mają możliwość kontynuowania nauki w tym samym cyklu.

 

W tym dziale znajdują się podręczniki i opracowania, które przede wszystkim pomagają nauczycielom religii przekazać najważniejsze aspekty wiary młodym ludziom, zaś uczniom samodzielnie odkrywać chrześcijańską drogę. Wśród podręczników można znaleźć między innymi serie: Jezus uczy i zbawia, Spotykam Twoje Słowo, Spotykamy się z żywym Słowem, Wierzę w Jednego Boga czy Jezus Chrześcijaninem, która dodatkowo zawiera dwie płyty CD. W tej kategorii dostępne są też praktyczne karty pracy z serii Spotykam Twoje Słowo czy Religia 1, będące zbiorem różnego rodzaju zadań, diagramów, rebusów, krzyżówek czy wykresów. Ciekawą alternatywą jest seria książek Spotykam Twoje słowo, która składa się z poradnika metodycznego, zeszytu ćwiczeń oraz karty pracy.

 

Podczas nauki religii w klasie siódmej nie może zabraknąć Katechizmu Bierzmowanych - zbioru pytań i odpowiedzi na nurtujące młodych chrześcijan pytania, które dodatkowo pomagają solidnie przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej