Bestsellery - podręczniki do nauki języków

Nowości - podręczniki

Podręczniki do nauki języka polskiego

Język polski: podręczniki do nauki polskiego. W tej kategorii znajdziesz książki, podręczniki i pomoce naukowe do nauki języka polskiego.


Proponujemy Ci serię pomocnych książek w pisaniu różnych form wypowiedzi, takich jak opowiadanie, charakterystyka, czy rozprawka. W naszej ofercie są również lektury z opracowaniami dla gimnazjalistów i licealistów.

 

Dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum mamy książki ułatwiające zrozumienie zasad gramatyki, jak również podręcznik polskiej interpunkcji. Bądź perfekcjonistą - naucz się polskiego, jednego z najtrudniejszych języków świata!

 

Przedstawione pomoce naukowe, ćwiczenia i podręczniki do polskiego w łatwy i przyjemny sposób pomogą zrozumieć zasady gramatyki czy ortografii oraz zrealizować podstawę programową.

Podręczniki do języka polskiego - kompendia poprawnej polszczyzny

Język polski jest jednym z najtrudniejszych języków na świecie, czasami nawet osoby posługujące się nim od urodzenia, mają problem z poprawnym wysławianiem się. Podręcznik do polskiego może pomóc w prawidłowym doborze słów, rozumieniu tekstu pisanego oraz poznania reguł ortograficznych. Uczniowie bez względu na wiek, znajdą tutaj dostosowane do swoich potrzeb pomoce naukowe, jak np. tablice gramatyczne. Nauka może okazać się dzięki nim łatwa i przyjemna.

Komu, nie licząc uczniów, przyda się dobry podręcznik do polskiego?

Podręczniki do języka polskiego mogą pomóc w nauce osobom, które przygotowują się do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego. Dostępne są również pozycje dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym językiem, np. "Powiedz to po polsku. Say it the Polish Way".


Podręczniki do polskiego dostępne w  naszej ofercie to nie tylko strony pełne tekstu, ale też aktywujące ćwiczenia, dzięki którym łatwiej zapamiętuje się pewne schematy. Następnie można je wykorzystać w praktyce i używać podczas codziennych rozmów. Język polski, podobnie jak każdy inny, wymaga dużego wkładu własnego w naukę, ale korzystając z pomocnych źródeł, można sprawić, by zdobywanie wiedzy było przyjemniejsze.

Jakie podręczniki do polskiego znajdziesz w Taniej Książce?

Nasza oferta jest naprawdę ogromna, zaczynając od lektur z opracowaniami, kończąc na ćwiczeniach utrwalających wiedzę. Podręcznik do języka polskiego można dostosować do swoich umiejętności i potrzeb, a znalezienie odpowiedniego w naszym asortymencie nie sprawia żadnych trudności. Co więcej, znajdziesz u nas również kompendia pomocne w pisaniu opowiadań, rozprawek, czy charakterystyk - są to najczęściej pojawiające się formy na egzaminach.

 

Podręcznik do polskiego nie jest zwykłą książką - pomaga on uczniom i obcokrajowcom w zrozumieniu jednego z najtrudniejszych języków świata!

 

Wybierz inny język: