Podręczniki do muzyki- Klasa 7 - Szkoła podstawowa

W dziale Podręczniki do muzyki dla 7 klasy szkoły podstawowej dostępne są książki i zeszyty ćwiczeń do nauki muzyki i przedmiotów artystycznych.

 

Wszystkie podręczniki, jak i pozostałe pomoce dydaktyczne są dostosowane do wymogów obowiązującej podstawy programowej. Materiały wykorzystane w publikacjach zostały starannie wyselekcjonowane, a treści podręczników dostosowano do możliwości i potrzeb 13-14-latków.

 

Dzięki informacjom zawartym w podręcznikach uczniowie mogą poznać podstawowe wiadomości z teorii i historii muzyki. Dowiedzą się też w jaki sposób na przestrzeni lat kształtowały się style i prądy muzyczne, a także poznają różne style muzyczne, jak np. operetka czy musical.

 

Nauka muzyki to jednak nie tylko zdobywanie wiedzy teoretycznej. Dzięki dostępnym w tym dziale podręcznikom uczniowie mogą także rozwijać kluczowe umiejętności muzyczne, skutecznie kształcić umiejętności śpiewu czy gry na instrumentach.

 

W kategorii Podręczniki do muzyki dla 7 klasy szkoły podstawowej dostępne są także zeszyty ćwiczeń, które stanowią kolejny element zestawu edukacyjnego do nauczania muzyki oraz sprzyja utrwalaniu treści zaprezentowanych w podręczniku.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej