Podręczniki do matematyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do matematyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria zawierająca publikacje najczęściej wybierane przez nauczycieli matematyki w szkołach ponadpodstawowych.

"Podręczniki do matematyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to specjalna kategoria stworzona z myślą o uczniach i nauczycielach szkół ponadpodstawowych. Nauczyciele znajdą tu publikacje stworzone przez cenionych autorów i opracowane w wydawnictwach, które wyspecjalizowały się w podręcznikach i pomocach dydaktycznych. Dzięki nim łatwo będzie zaplanować i przeprowadzać lekcje w ciągu najbliższych dziesięciu miesięcy pracy. Uczniowie natomiast bez trudu odszukają tu podręczniki i zeszyty ćwiczeń, które we wrześniu będą musiały znaleźć się w ich plecakach.

Wybór odpowiedniego podręcznika do matematyki nie jest rzeczą łatwą. Wydawnictwa kuszą ofertami, prezentując książki nowoczesne, starannie opracowane, które mają nie tylko w jasny i przejrzysty sposób wprowadzać kolejne zagadnienia, ale i budzić w uczniach zainteresowanie.

Dzięki poniższym publikacjom odkryjemy, jak fascynującą dziedziną wiedzy może być matematyka i jak wiele ma ona praktycznych zastosowań. Odkąd przedmiot ten znów jest obowiązkowy na egzaminie dojrzałości, niezwykle ważne stało się nauczanie matematyki w sposób jak najbardziej przystępny i zrozumiały.

Poniższe podręczniki stawiają na prosty i logiczny przekaz. Obejmują zagadnienia z obowiązującej obecnie podstawy programowej, ale często też poza nią wykraczają. Będzie to cenne zwłaszcza dla tych uczniów, dla których poznawanie zagadnień matematycznych wyższego rzędu jest nie tylko przepustką na wymarzone studia, ale i prawdziwą, intelektualną rozrywką.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej