Podręczniki do matematyki - liceum i technikum - klasa 2 po gimnazjum

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki matematyki skierowane do uczniów klas 2 liceum i technikum. TanioKsiążkowy asortyment obejmuje książki do nauki matematyki na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Te ostatnie szczególnie przydadzą się uczniom planującym studia techniczne. Matematyka stanowi bowiem lwią część zajęć, jakie musi zaliczyć student pierwszego roku na przykład informatyki, czy automatyki i robotyki.

Matematyka znów jest przedmiotem obowiązkowym na maturze, a przygotowania do matury warto jest rozpocząć jak najwcześniej. W tym dziale znajdziesz podręczniki do korzystania na lekcjach ale również też zbiory zadań i inne tytuły, które przydadzą się do przygotowania do matury z matematyki. Licealista pozna niuanse geometrii, funkcji liniowej i kwadratowej, wielomiany, ułamki algebraiczne, czy funkcje wymierne i ciągi. Dobry podręcznik do matematyki to taki, którego autor poza teorią, prezentuje przykładowe rozwiązania, a na końcu każdego z działów - zadania do samodzielnego wykonania.

Wśród naszych produktów znajdziesz podręczniki do matematyki najbardziej cenione przez uczniów i nauczycieli, takie jak na przykład “MATeMAtyka”, “Matematyka Europejczyka”, czy “Odkrywamy na nowo”.

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej