Podręczniki do matematyki - klasa 3 ponadpodstawowa - liceum i technikum (po podstawówce)

Książki i książeczki dla dzieci, które zebraliśmy w tej kategorii, dają szeroki wybór tytułów dla najmłodszych czytelników. Książki dla dzieci zachęcają pociechy do rozpoczęcia przygody z czytaniem, pozytywnie wpływają na rozwój intelektualny i emocjonalny maluchów, a także dostarczają im wartościowej rozrywki.

Książki dla dzieci dla wygody przeglądania podzieliliśmy na mniejsze grupy:

“Książki edukacyjne dla dzieci” ułatwiają najmłodszym zdobycie podstawowych umiejętności, takich jak mówienie, a później liczenie i czytanie. Te książeczki dla dzieci dostarczają odpowiedzi na pytania o otaczający świat, zapewniają naukę przez zabawę i… zabawę przez naukę! W tej kategorii znajdziesz popularne serie książek edukacyjnych dla dzieci, m.in.: “Pucio”, “Akademia mądrego dziecka”, “Uniwersytet malucha”. Z ulubionymi bohaterami nauka nowych umiejętności jest nieporównywalnie przyjemniejsza i bardziej efektywna!

“Książki kreatywne dla dzieci” to różnego rodzaju książeczki interaktywne, zachęcające maluchy do podjęcia aktywności. Znajdziesz wśród nich m.in. zagadki i zgadywanki, wykreślanki, labirynty, kolorowanki, książki z naklejkami oraz z ruchomymi elementami, a także książeczki dźwiękowe. Te książeczki dla dzieci świetnie nadają się do kreatywnego wykorzystania czasu spędzanego np. w podróży lub w poczekalni.

“Kolorowanki dla dzieci” to nie tylko świetna zabawa dla maluchów! Kolorowanki wspierają rozwój kreatywności oraz zdolności manualnych u dzieci. Posługiwanie się kredką to świetny trening dłoni przed nauką pisania!

“Książki popularnonaukowe dla dzieci” rozbudzają ciekawość świata i podsuwają najmłodszym czytelnikom nowe zainteresowania. Są bogato ilustrowane, dzięki czemu przyswajanie wiedzy staje się czystą przyjemnością. W tej kategorii znajdziesz m.in. książki o kosmosie, książki o dinozaurach, przewodniki podróżnicze dla dzieci, książki o zwierzętach i przyrodzie, a także kolorowe, pełne fascynujących szczegółów mapy i atlasy dla dzieci.

W naszej księgarni książki dla dzieci są również podzielone ze względu na wiek małych czytelników:

“Książki dla dzieci w wieku do 7 lat” to książeczki dla maluchów, przedszkolaków i pierwszaków. Znajdziesz wśród nich tekturowe oraz miękkie książeczki dla najmłodszych, bajecznie kolorowe książeczki obrazkowe oraz pierwsze czytanki do nauki samodzielnego składania literek. Książki dla dzieci w wieku do 7 lat obejmują tytuły takie jak: “Kicia Kocia”, “Basia”, “Jadzia Pętelka”, czy “Tata Oli”.

“Książki dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat” to tytuły, które rozbudzają miłość do czytania u starszych dzieci. Książki te zawierają elementy baśniowe, edukacyjne, przedstawiają uniwersalne wartości. W tej kategorii zgromadziliśmy zarówno klasykę literatury dziecięcej, jak i nowości wydawnicze od współczesnych autorów książek dla dzieci. Znajdziesz tu m.in.: “Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, “Dziennik Cwaniaczka”, “Zaopiekuj się mną”.

“Lektury i opracowania szkolne” to książki dla dzieci i młodzieży, których nie może zabraknąć w biblioteczce ucznia! W tej kategorii znajdziesz tytuły zawarte w kanonie lektur szkolnych dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Bardziej dociekliwi czytelnicy mogą również wybierać spośród zebranych tu opracowań lektur i epok literackich.