Podręczniki do matematyki - Klasa 2 - Szkoła podstawowa

Matematyka na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej to, oprócz powtórzeń materiału z zakresu klasy pierwszej, kontynuacja i łagodne rozwinięcie pierwszego etapu nauczania. Trening nowych umiejętności powinien być zapewniony poprzez odpowiednio opracowane, a co najważniejsze, dostosowane do odpowiedniego poziomu, materiały szkoleniowe.

Podręczniki do 2 klasy szkoły podstawowej - matematyka, koniecznie muszą charakteryzować się prostym, zrozumiałym i przystępnym językiem. Przykładowe zadania powinny być wspomagane czytelnymi ilustracjami, co znacznie usprawni proces przyswajania nowej wiedzy.

Matematyczne ćwiczenia z zakresu drugiej klasy szkoły podstawowej, jakie posiadamy w asortymencie, to warte wypróbowania zbiory zadań. Stanowią one wartościowe urozmaicenie i rozszerzenie materiału zawartego w rządowym podręczniku do matematyki. Rozwiązywanie tych ćwiczeń podczas zajęć szkolnych będzie stanowiło odzwierciedlenie wymagań stawianych przez podstawę programową i zagwarantuje nauczycielowi pewność jej realizacji.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej