Podręczniki do liceum i technikum - klasa 2

Właśnie znalazłeś się w kategorii podręczników do klasy 2 liceum lub technikum. Podręczniki z tego działu podzieliśmy na przedmioty, by wyszukiwanie niezbędnych książek było szybkie i przyjemne. Wybierz klasę:

Nauka w klasie II liceum i technikum to dla wielu uczniów moment niezwykły. Przyzwyczaili się już do nowego miejsca, nieco innego klimatu szkoły. Poznali nowych ludzi, zawiązały się pierwsze przyjaźnie, które często towarzyszyć będą przez całe dorosłe życie. Nie można jednak zapominać o nauce - w końcu wiedza, którą młodzi ludzie nabędą w tej chwili, stanowić będzie niezwykle istotny element ich wykształcenia.

Poznane w podstawówce reguły i przykłady ich zastosowania w szkole średniej zostają pogłębione, co pozwala lepiej rozumieć świat i ludzi. Matura wydaje się jeszcze czymś bardzo odległym, ale myśl o niej warto mieć zawsze z tyłu głowy, aby spokojnie i systematycznie móc się do niej przygotowywać. Z pewnością pomogą w tym podręczniki, których autorzy starają się przekazywać wiedzę w sposób nie tylko przejrzysty, ale i interesujący. Druga klasa liceum lub technikum to także czas, w którym kształtują się pasje. Warto więc wykorzystać ten moment w stu procentach!

Poniżej znajdują się podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń najczęściej wybierane przez nauczycieli. To nowoczesne, starannie opracowane publikacje zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową oraz wytycznymi MEN. Opanowanie zawartej w nich treści pozwala przygotować się do egzaminu maturalnego oraz do ewentualnych egzaminów wstępnych na wiele kierunków studiów. Publikacje te ukazały się nakładem cenionych, wyspecjalizowanych w tworzeniu podręczników wydawnictw. Są to między innymi: GWO, Nowa Era, Operon, WSiP czy też Wydawnictwo Szkolne PWN.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej