Podręczniki do liceum i technikum - informatyka, klasy 1-4

W tej kategorii znajdują się podręczniki do nauki informatyki na poziomie liceum i technikum.

Wiedza z działu informatyka to informacje pozwalające zrozumieć i w pełni korzystać z możliwości sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Licealista pozna tajniki obsługi komputera, pozna podstawy programowania, nauczy się pracy w najpopularniejszych programach i aplikacjach biurowych.

Dzięki nauce informatyki, uczeń szkoły ponadgimnazjalnej będzie solidnie przygotowany do wyzwań, przed którymi stanie w dorosłym życiu. Zdobyte umiejętności posłużą mu w kolejnym etapie edukacji, a w konsekwencji - w zdobyciu dobrze płatnej pracy. Komputery towarzyszą nam w każdej sferze życia, więc warto przyłożyć się do edukacji informatycznej proponowanej przez szkoły, a także poszerzać tą wiedzę na własną rękę.

Po książki i ćwiczenia z tego działu może sięgnąć również dorosły, który pragnie poszerzyć swe kompetencje lub ugruntować zdobytą wcześniej wiedzę.

W tej kategorii znajdziesz wiele podręczników szkolnych do nauki informatyki, jak na przykład “Ciekawi świata. Informatyka”, “Informatyka Europejczyka”, “Informatyka Po Prostu”, czy też “Informatyka nie tylko dla uczniów”.

Wybierz inny przedmiot:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej