Podręczniki do liceum i technikum - historia, klasy 1-4

Historia - kategoria z podręcznikami do nauki tego przedmiotu. Podręczniki skierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych - technikum i liceum.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, w tej kategorii zebraliśmy wszystkie książki do nauki historii, z których każdy uczeń szkoły ponadgimnazjalnej będzie poznawał dzieje Polski, Europy, świata. Podręczniki do historii często tyczą się wybranego wycinka czasu - mamy podręczniki, które traktują o zamierzchłych czasach, jak i dzieje najnowsze.

Licealista pozna ważne daty, autorzy książek przybliżą mu sylwetki postaci, które wywarły wielki wpływ na ludzkość, czy dysponowały niezwykłym talentem.

W tej kategorii znajdziesz każdy przeznaczony do szkół ponadgimnazjalnych podręcznik do historii - klasa 4, której powrót zmienił i wydłużył program nauczania historycznego, również jest reprezentowana. W dziale uczeń lub jego rodzic znajdzie też repetytoria, testy, atlasy, vademecum, książki pomagające w analizie tekstów źródłowych oraz w zdaniu matury z historii.

 

Sprawdź również podręczniki szkolne dla innych przedmiotów dostępne w naszej księgarni:

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej