Podręczniki do języka rosyjskiego - Klasa 8 - Szkoła podstawowa

W kategorii Podręczniki do języka rosyjskiego dla 8 klasy szkoły podstawowej dostępne są książki charakteryzujące się najnowocześniejszą i kompleksową metodyką nauczania na wszystkich poziomach sprawności językowej. Rozwijają nie tylko umiejętność słuchania, czytania i rozumienia w kontekście, ale także żywej, szybkiej interakcji na autentyczne sytuacje.

 

Dobór współczesnej tematyki związanej z życiem w Rosji pozwala na szybkie przyswojenie podstawowego materiału oraz poszerzenie wiedzy na temat Rosjan i kultury rosyjskiej. Sekcje tematyczne zakończone są powtórkami i testami sprawdzającymi poziom wiedzy, dzięki temu uczeń będzie mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w nauce. Podręczniki zawierają komentarze gramatyczne, słowniki tematyczne na końcu każdego działu, słownik alfabetyczny rosyjsko - polski i płytę z nagraniami audio tekstów.

 

Zeszyty ćwiczeń, których głównym celem jest utrwalenie materiału z podręczników, zawierają szereg praktycznych i różnorodnych zadań uzupełniających. Pomogą w aktywizacji uczniów poprzez zabawę m.in. w formie rebusów, zagadek i krzyżówek oraz ułatwią przyswojenie struktur gramatycznych.

 

Wszystkie książki z kategorii Podręczniki do języka rosyjskiego dla 8 klasy szkoły podstawowej są zgodne z obowiązującą podstawą programową.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej