Podręczniki do języka polskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do języka polskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to publikacje przeznaczone dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W tej kategorii znajdują się podręczniki przeznaczone do nauki języka polskiego w liceum oraz technikum.

"Podręczniki do języka polskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce” to kategoria stworzona z myślą o uczniach drugich klas, uczęszczających do nowego, zreformowanego liceum, jak i technikum. Wśród dostępnych tu publikacji znajdują się liczne propozycje wydawnictw, oferujących materiały do nauki w szkołach ponadpodstawowych.

W kategorii znalazły się m.in. podręczniki wydawnictwa Operon: "Język polski 2. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony", w którym omówione są oświecenie i romantyzm oraz "Język polski 2. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony", zawierający materiał na drugie półrocze.

Z kolei Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe proponuje podręczniki: "Sztuka wyrazu 2. Język polski. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 1. Romantyzm" oraz "Sztuka wyrazu 2. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Część 2. Pozytywizm". Zawierają one zagadnienia z zakresu literatury, kultury i sztuki oraz języka, teksty literackie wraz z opracowaniem dydaktycznym oraz łączące się z nimi konteksty i nawiązania kulturowe.

Inne, dostępne w tej kategorii publikacje, to: "Ponad słowami 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony" (obejmuje romantyzm), "Ponad słowami 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony" (obejmuje pozytywizm), "Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Reforma 2019", "Przeszłość to dziś 2. Podręcznik dla klasy II liceum i technikum. Część 1", "Przeszłość to dziś 2. Podręcznik dla klasy II liceum i technikum. Część 2".

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej