Podręczniki do języka niemieckiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

Czas na powrót do szkoły? Skorzystaj z kategorii "Podręczniki do języka niemieckiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce”, w której umieszczone zostały podręczniki do nauki języka niemieckiego w liceum i technikum.

Kategoria ”Podręczniki do języka niemieckiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce” obejmuje materiały do nauki języka niemieckiego, prowadzące do osiągnięcia poziomu A2 lub wyższego. Są one adresowane do uczniów klas drugich nowego, zreformowanego liceum i technikum. Absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej mogą sięgnąć po propozycje Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych oraz Nowej Ery.

W kategorii tej umieszczone zostały książki z serii "Effekt: Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik dla liceum i technikum. Reforma 2019" oraz "Effekt 2. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum. Reforma 2019". Treści w nich zawarte są zgodne z wymaganiami nowej podstawy programowej i pozwalają osiągnąć poziom A2+/B1. Podręcznik podzielony jest na 7 rozdziałów, uzupełnia go płyta CD z nagraniami audio do zadań rozwijających umiejętność rozumienia ze słuchu. Zeszyt ćwiczeń jest ściśle połączony z podręcznikiem i pomaga w utrwaleniu i usystematyzowaniu słownictwa oraz gramatyki wprowadzonych w podręczniku.

Inną propozycją są: "#trends 3. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2", a także "#trends 3. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2". Podręcznik zawiera zadania rozwijające komunikację, zwłaszcza w realnym kontekście językowym. Interesującym dodatkiem są ponadto videoblogi, inspirujące uczniów do mówienia o swoich doświadczeniach. Zeszyt ćwiczeń utrwala treść z podręcznika i umożliwia korzystanie z aplikacji online oraz zadań interaktywnych.

Kolejny zestaw składa się z pozycji pt. "Welttour Deutsch. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2+" i ”Welttour Deutsch. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A2+". Podręcznik zawiera zadania rozwijające komunikację, filmy niemieckiej telewizji ZDF inspirujące do rozmów oraz materiały przygotowujące do egzaminu maturalnego. Zeszyt ćwiczeń oferuje ćwiczenia utrwalające i rozszerzające treści przedstawione w podręczniku, zadania interaktywne, a także dostęp do aplikacji online.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej