Podręczniki do języka niemieckiego - Klasa 7 - Szkoła podstawowa

W kategorii Podręczniki do języka niemieckiego dla 7 szkoły podstawowej dostępne najlepsze książki i zeszyty ćwiczeń do efektywnej nauki tego języka. Przygotowane zestawy charakteryzują się kompleksową formą, dzięki czemu prowadzenie kształcenia w zakresie języka niemieckiego stanie się łatwiejsze.

 

Wszystkie znajdujące się w tym dziale podręczniki to propozycje zgodne z nową, obowiązującą po reformie szkolnictwa, podstawą programową. Wśród nich można znaleźć między innymi serie Wir Smart, Meine Deutschtour czy Aha! - a więc obecnie najpopularniejsze na rynku książki do nauki języka niemieckiego. Do materiałów dołączona jest płyta CD, która między innymi umożliwia uczniom osłuchanie się z językiem, a także samodzielną pracę w domu.

 

W kategorii Podręczniki do języka niemieckiego dla 7 szkoły podstawowej dostępne są także zeszyty ćwiczeń - niezbędne do efektywnej nauki języka. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom ćwiczeniowym uczniowie mogą samodzielnie przećwiczyć poznany materiał, jak i przygotować się do sprawdzianów wiedzy i egzaminów.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej