Podręczniki do języka hiszpańskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

Kategoria "Podręczniki do języka hiszpańskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce” umożliwia dotarcie do pomocy naukowych niezbędnych przy nauce języka hiszpańskiego w nowym, zreformowanym liceum i technikum. Sprawdź, które pozycje ułatwią skuteczną naukę i pomogą zdać egzaminy z wysokimi wynikami.

"Podręczniki do języka hiszpańskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria przygotowana z myślą o uczniach drugich klas zreformowanego liceum i technikum. "Descubre 2. Curso de espanol. Podręcznik z płytą CD" został opublikowany przez wydawnictwo Darco. Pozycja skierowana jest do absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej.

"Descubre 2. Curso de espanol. Podręcznik z płytą CD” ułatwia uczniom efektywną naukę i umożliwia opanowanie coraz częściej nauczanego w polskich szkołach języka obcego, jakim jest hiszpański. Podręcznik pozwala na sprawną naukę i skuteczne osłuchiwanie się z językiem. Służyć temu mają liczne nagrania audio dołączone do podręcznika na płycie. Materiał podręcznika podzielony został na trzy moduły, w każdym z nich zawarto trzy tematy lekcji. Każdy moduł kończy się powtórzeniem materiału. Na końcu książki znalazło się też podsumowanie wszystkich modułów.

"Descubre 2. Curso de espanol. Podręcznik z płytą CD” został stworzony przez polsko-hiszpański zespół autorów, wśród których znaleźli się zarówno doświadczeni nauczyciele, jak i lektorzy, co gwarantuje skuteczność i spełnia wymogi MEN. Nauce sprzyja obudowa metodyczna i multimedialna, uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych rozwiązań, takich jak odtwarzanie nagrań dźwiękowych przy pomocy smartfonów z użyciem kodów QR.

 • -3%
  Descubre 2. Curso de espanol. Podręcznik + CD

  Descubre 2. Curso de espanol. Podręcznik + CD

  - Podręcznik przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych (podstawa programowa III.2.0)- Podręcznik składa się z 3 modułów zawierających łącznie 9 lekcji - tak, aby wygodnie dostosować rozkład materiału do roku szkolnego.- Polsko-hiszpański zespół autorski, złożony z doświadczonych nauczycieli...
  Ocena: 0/5
  MEN:996/2/2019
  Cena: Nasza cena: 78,57 zł 81,00 zł
  wysyłka do 72 godzin

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej