Podręczniki do języka angielskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do języka angielskiego – liceum i technikum – klasa 2 po podstawówce" to zbiór książek przeznaczonych do nauki w szkołach ponadpodstawowych. Znajdujące się w tym dziale podręczniki do nauki języka angielskiego są zgodne z wymogami nowego, zreformowanego liceum oraz technikum.

W kategorii "Podręczniki do języka angielskiego - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" znalazły się materiały przeznaczone do nauki języka angielskiego na poziomie B2+. Podręczniki te adresowane są do uczniów klas drugich nowego, zreformowanego liceum i technikum. Absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej mogą odnaleźć tu serię przygotowaną przez wydawnictwo Nowa Era. W jej skład wchodzi podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń.

"My Perspectives 4. Podręcznik do języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Poziom B2+. Szkoły ponadpodstawowe” spełnia wymagania nowej podstawy programowej i gwarantuje jej realizację. Zawarto w nim liczne atrakcyjne metody dydaktyczne. Są to między innymi zadania rozwijające kluczowe kompetencje, przydatne w dzisiejszych czasach, materiały, które mają inspirować uczniów do poszerzania swoich umiejętności i przygotowywać do egzaminu maturalnego i lekcje Starter, wyrównujące poziom początkowy uczniów.

"My Perspectives 4. Zeszyt ćwiczeń do języka angielskiego dla szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Poziom B2+. Szkoły ponadpodstawowe" to publikacja odzwierciedlająca treść podręcznika. Znalazły się w niej zadania rozwijające wszystkie umiejętności językowe, utrwalające zagadnienia wprowadzone w podręczniku, ćwiczenia do lekcji z wykorzystaniem prezentacji TED Talks, ćwiczenia interaktywne oraz kody QR do aplikacji online i zadań multimedialnych.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej