Podręczniki do języka angielskiego - Klasa 7 - Szkoła podstawowa

Kategoria Podręczniki do języka angielskiego dla 7 klasy szkoły podstawowej powstała z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. W związku z tym dostępne tu książki są zgodne z najnowszą podstawą programową i zawierają całą wiedzę, jaka może znaleźć się na egzaminie. W tym dziale znajdują się zarówno podręczniki szkolne, jak i książki z ćwiczeniami wspierającymi naukę w domowym zaciszu.

 

Seria podręczników New Voices w przemyślany sposób wzbogaca i utrwala zasoby leksykalne uczniów, bazując na wyselekcjonowanych działach, w tym ciekawych czytankach.

 

Kurs English Class optymalizuje nie tylko naukę poprawności językowej, ale też rozwija umiejętności komunikacyjne. Udostępnia również platformę do nauki online. English Class może pochwalić się współpracą z BBC, w wyniku której powstała część materiałów do nauki.

 

Klarownie zaprojektowana seria All Clear zawiera dodatkowe sekcje poświęcone nauce mówienia i pisania oraz ćwiczenia w formacie występującym na egzaminie ósmoklasisty.

 

English Plus Options to najnowsza, ulepszona wersja popularnej serii English Plus, której zalety doceniło już setki uczniów i nauczycieli. Bestsellerowy kurs oferuje przygotowanie w 100% zgodne z podstawą programową.

 

Seria Teen Explorer również została dostosowana do najnowszej podstawy programowej, co więcej, gwarantuje nauczycielom realizację wszystkich jej założeń.

 

Te i wszystkie pozostałe serie dostępne w kategorii Podręczniki do angielskiego do klasy 7 szkoły podstawowej rozwiną praktyczne umiejętności językowe, takie jak komunikacja ustna i pisemna. Zawierają też materiały, których nauka doskonale przygotuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

 

Warto pamiętać, jak istotny dla przyszłego poligloty jest dobry podręcznik do angielskiego. Klasa 7 zaś to ostatni dzwonek, by dokonać solidnych lingwistycznych szlifów przed pierwszym ważnym testem językowym!

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej