Podręczniki do geografii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do geografii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria stworzona z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych. Można tu trafić na podręczniki do geografii odpowiednie do nauki tego przedmiotu w liceum i technikum.

"Podręczniki do geografii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" są kategorią idealną dla uczniów klasy drugiej nowego liceum i technikum. To właśnie tu znajdują się podręczniki i ćwiczenia, które umożliwią naukę geografii na wybranym poziomie trudności.

Każdy absolwent ośmioletniej szkoły podstawowej znajdzie tu, na przykład, podręcznik "Oblicza geografii 2. Zakres podstawowy" wydawnictwa Nowa Era, w którym zawarto treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Z powodzeniem będą z niego korzystać uczniowie, którzy nie przystępują do matury z geografii, ale chcą poznać aktualne problemy współczesnego świata.

Wydawnictwo Nowa Era przygotowało również podręcznik "Oblicza geografii 2. Zakres rozszerzony", który podobne treści wzbogaca o nowe rozwiązania dydaktyczne, by skutecznie przygotować ucznia do matury. Materiał zawarty w tej publikacji służy systematycznemu utrwalaniu nabytej już wiedzy, a ponadto ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych oraz umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych.

W kategorii tej znalazł się również podręcznik "Geografia 2. Zakres rozszerzony" wydawnictwa Operon, skupiający się na kształtowaniu umiejętności niezbędnych podczas zdawania matury z geografii. Przyszli maturzyści mogą więc liczyć na gruntowne przygotowanie do egzaminu.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej