Podręczniki do fizyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do fizyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria, która szczególnie przyda się uczniom szkół ponadpodstawowych - zawiera bowiem podręczniki do fizyki w liceum i technikum, zgodne z nową podstawą programową.

Za pomocą kategorii "Podręczniki do fizyki - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" można dotrzeć do książek, które pozwolą uczniom zgłębiać fizykę w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Materiały te są przygotowane dla osób uczęszczających do drugich klas liceum i technikum.

Uczniowie mogą tu trafić na takie pozycje, jak m.in.: "Odkryć fizykę 2. Zakres podstawowy" wydawnictwa Nowa Era - podręcznik ze zbiorem zadań, w którym zagadnienia fizyczne zostały przedstawione w sposób zrozumiały i atrakcyjny, z licznymi odwołaniami do życia codziennego. Układ podręcznika umożliwia systematyczne utrwalanie wiadomości i umiejętności.

W tej samej kategorii znajduje się podręcznik "Zrozumieć fizykę 2. Zakres rozszerzony" tego samego wydawnictwa, który nie tylko przystępnie przedstawia nawet trudne zagadnienia, ale przede wszystkim zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania.

Nie zabrakło tutaj miejsca także na popularne publikacje wydawnictwa Operon. Uczniowie klas drugich odnajdą tu podręcznik "Fizyka 2. Zakres podstawowy", który pozwala kontynuować naukę wiadomości przewidzianych w podstawie programowej dla poziomu podstawowego, przybliża zagadnienia fizyczne i przedstawia je w kontekście ich obecności w życiu codziennym każdego z uczniów. Ciekawą pozycją jest też "Fizyka. Zbiór zadań 1-3", uzupełniający 3-tomową serię podręczników, zawierający zadania z fizyki w zakresie podstawowym.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej