Podręczniki do chemii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce

"Podręczniki do chemii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria skierowana do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych. Znajdą tu oni podręczniki odpowiednie na lekcje chemii w nowych, zreformowanych liceach i technikach.

"Podręczniki do chemii - liceum i technikum - klasa 2 po podstawówce" to kategoria zawierająca w sobie pomoce do nauki chemii w zakresie podstawowym i rozszerzonym, które przydadzą się uczniom klas drugich liceum i technikum.

Absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej znajdą tu m.in. serię "Chemia 2" wydawnictwa Operon. W jej skład wchodzą podręczniki: "Chemia 2. Zakres podstawowy" oraz "Chemia 2. Zakres rozszerzony", a uzupełnia je "Chemia. Zbiór zadań 1-3".

Podręcznik "Chemia 2. Zakres podstawowy" zawiera treści pozwalające na zrealizowanie wymagań zawartych w podstawie programowej, odwołując się do licznych doświadczeń, obserwacji i wniosków z nich płynących. Ponadto umożliwia kształcenie umiejętności rozwiązywania zadań i dokonywania obliczeń, ułatwia podsumowanie wiadomości oraz pozwala na samodzielne zweryfikowanie i ocenienie swoich postępów w nauce.

"Chemia 2. Zakres rozszerzony" pomaga w przygotowaniu się do matury z chemii, rozbudowując zakres materiału oraz pozwalając na systematyczne powtórki i utrwalanie zdobytej wcześniej wiedzy.

"Chemia. Zbiór zadań 1-3" zawiera ćwiczenia wykorzystujące materiał nauczania przewidziany na cały okres liceum bądź technikum. Autorzy posiłkowali się najczęściej występującymi na maturze typami zadań.

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej