Podręczniki do 7 klasy szkoły podstawowej - wiedza o społeczeństwie

W kategorii Podręczniki do wiedzy o społeczeństwie dla 7 klasy szkoły podstawowej dostępne są starannie wybrane książki i ćwiczenia do WOSu. Zgromadzone treści stanowią kompendium wiedzy w zakresie przewidzianym w programie dydaktycznym na tym etapie szkolnym.

 

Przygotowują do życia w społeczeństwie obywatelskim poprzez teoretyczny opis zjawisk, jak i przełożenie treści na praktyczne zastosowanie w życiu codziennym. Ciekawa forma przekazu pobudza zainteresowanie uczniów i zachęca do podejmowania inicjatywy społecznej i aktywnego uczestnictwa w życiu społeczno-politycznym.

 

W dziale znajdują się podręczniki zawierające niezbędne wiadomości teoretyczne, budujące w uczniach bazę informacji oraz pozwalające realizować zakres podstawy programowej przewidzianej po reformie edukacji. Rozszerzenie posiadanej wiedzy oraz praktyczne zgłębienie tematu zapewniają zbiory zadań, zachęcające do samodzielnego myślenia i poszukiwania rozwiązań. Kolejnym uzupełnieniem są zeszyty ćwiczeń, pogłębiające zakres tematyczny przedmiotu oraz sprawdzające zdobytą wiedzę. Ćwiczenia tworzone są niezależnie od podręcznika.

 

Proponowane pomoce dydaktyczne służą przybliżeniu wiedzy o społeczeństwie uczniom i zachęceniu do odpowiedzialności społecznej.

 • WOS GIM 1 podręcznik ZP KOSS CIVITAS

  KOSS podstawowy to zgodny z nową podstawą programową kształcenia ogólnego, nowoczesny podręcznik do wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum. Został opracowany w oparciu o szerszą wersję podręcznika i jest przeznaczony dla nauczycieli, którzy chcą nauczać przedmiotu bez pogłębiania materiału i...
  Ocena: 0/5
  Podręcznik
  Ograniczona dostępność
  Cena: Nasza cena: 4,50 zł 20,00 zł
  w magazynie

Wyszukiwarka podręczników

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj Podręczniki - strona główna

Plecaki

więcej

Piórniki

więcej

Artykuły szkolne

więcej