Tanie podręczniki szkolne na rok 2018/2019 księgarnia internetowa

Szkoła:
Klasa:
Przedmiot:
Szukaj
Tania dostawa! Jedyne 4,99 zł!

W Taniej Książce kupisz podręczniki szkolne, wszelkie pomoce naukowe oraz artykuły szkolne z dodatkowym rabatem!

Podręczniki szkolne to niezbędny element edukacji każdego ucznia. Bez nich nie da się uczyć efektywnie. Stanowią podstawowe i obowiązkowe wyposażenie. W tej kategorii można przede wszystkim wybrać tanie i aktualne podręczniki, które są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo i pozwalają zaoszczędzić nam wiele czasu i pieniędzy.

W prezentowanej kategorii znajdziesz szeroki asortyment podręczników, w tym pozycje wprowadzone do programu szkolnictwa wraz z Reformą Oświaty z 2017 roku. Znajdziesz tu propozycje wspomagające edukację wczesnoszkolną, a także książeczki przydatne w zerówce. W Księgarni TaniaKsiążka.pl nie zabraknie podręczników niezbędnych w szkole podstawowej, wygaszanym gimnazjum, szkołach średnich, szkołach branżowych, jak i na studiach. Każdy maturzysta znajdzie u nas potrzebne materiały, aby móc rzetelnie i efektywnie przygotować się do najważniejszego egzaminu dojrzałości. Nauczyciele także znajdą coś dla siebie.

W bogatej ofercie są książki do nauki języków, nie tylko tych najbardziej popularnych. Warto zwrócić uwagę na książki z kategorii ?Podręcznikarnia?, które stanowią doskonałe materiały edukacyjne dla najmłodszych Czytelników. Przygotowują ich do nauki w szkole i wspierają i na najwcześniejszych etapach edukacji.

W podręczniki szkolne warto zaopatrzyć się z wyprzedzeniem i nie czekać do ostatniej chwili. Ciekawym rozwiązaniem są podręczniki online, które zdobywają coraz większą popularność w szkołach. Dzieci nie muszą nosić ciężkich książek, bo mają podręcznik na lekkim czytniku, którego nie da się zapomnieć. Dodatkowo taka forma oferuje więcej multimedialnych możliwości. Jednak zaistnienie tej technologii w szkołach to dopiero przyszłość.

  • Nie chcesz czekać na kuriera lub listonosza? Nie ma żadnego problemu. Możesz odebrać swoje zamówienie w jednym z 10 tys. punktów w Polsce (Paczkomaty InPost, Kioski RUCHu, placówki Poczty Polskiej oraz stacje paliw Orlen).
  • Koszty dostawy zaczynają się już od 5,99 zł (Paczka w Ruchu)!
  • Zamówienia powyżej 300 zł możesz wygodnie kupić na raty.
  • Jeśli wybierzesz formę dostawy "Paczka w Ruchu", a wartość Twojego zamówienia przekroczy 99 zł, wyślemy paczkę za 0 zł!
  • Wszystkie podręczniki są nowe oraz zgodne z nową podstawą programową 2018/2019.

Darmowe podręczniki:

Rodzice uczniów szkół podstawowych i gimnazjum będą musieli zakupić tylko książki do religii lub etyki, ewentualnie do nauki drugiego języka obcego, którego najczęściej naukę rozpoczyna się w klasie czwartej. Podręczniki do liceum, technikum i szkół branżowych pozostają płatne. Więcej dowiesz się tutaj.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać