PoCzytaj na głos! Książki dla dzieci do -45%

Sprawdź książki dla dzieci do -45% >>

29 września - Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji mamy książki do -45%!

Nie zwlekaj i poczytaj dziecku na głos!

Warto czytać dzieciom nie tylko w Dzień Głośnego Czytania. Książkoholikom zazwyczaj nie trzeba o tym przypominać. Czy wiecie, że czytanie maluchom i starszakom to nie tylko świetny sposób na wspólne spędzenie czasu? Głośne czytanie rozwija wyobraźnię dziecka, ma też bardzo pozytywny wpływ na zasób słownictwa. Co więcej, im wcześniej zarazimy maluchy miłością do książek, tym lepiej ❤️

Wybraliśmy piękne, mądre i ciekawe książki dla tych młodszych i nieco starszych czytelników. Jest z czego wybierać!

Sprawdź książki dla dzieci do -45% >>

Książki dla dzieci w promocji możesz złapać do 1 października.


Tylko spójrz, jakie książki dla dzieci możesz złapać z rabatem 

Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa Aleksandra Mizielińska i Daniel Mizieliński

Dzięki tej książce każdy, kto po nią sięgnie, zyska okazję do odbycia fascynującej podróży po całym świecie. Przyjrzyj się bliżej gorylom z kongijskiej dżungli i odwiedź skalne świątynie w Etiopii. Nie możesz też przegapić fiordów w Norwegii. Spróbuj chińskiego specjału, czyli stuletnich jaj i nie przegap okazji, by zatańczyć rumbę na słonecznej Kubie. Wpadnij też do Irlandii, by móc odwiedzić perskie ogrody.

By zyskać okazję do wspaniałej wyprawy dookoła świata, wystarczy sięgnąć po tę książkę. Poznaj wszystkie interesujące miejsca na Ziemi razem z pozycją “Mapy. Obrazkowa podróż po lądach morzach i kulturach świata. Edycja fioletowa”. Zabawa na pewno będzie doskonała!

Sprawdź książkę >>


Muminki - Opowiadania z Doliny MuminkówMuminki - Opowiadania z Doliny Muminków Tove Jansson

Życie Muminków i ich przyjaciół z Doliny skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń. Panna Migotka, Paszczak, Mała Mi, Włóczykij, Ryjek, czy straszna Buka tworzą galerię postaci, które na zawsze pozostaną w pamięci czytelników.

W 2014 roku obchodzimy setną rocznicę urodzin Tove Jansson - twórczyni Muminków, sympatycznych trolli znanych czytelnikom na całym świecie. Z tej okazji ukazuje się nowe wydanie całego dziewięciotomowego cyklu. Wysmakowane okładki dla koneserów, a w środku te same niezapomniane historie, które od lat zachwycają zarówno małych, jak i dorosłych czytelników. Bo z tych wyjątkowych, pełnych mądrości książek po prostu się nie wyrasta.

Sprawdź książkę >>


Niezwykłe przyjaźnie. W świecie roślin i zwierzątNiezwykłe przyjaźnie. W świecie roślin i zwierząt  Emilia Dziubak

"Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt" to pasjonująca opowieść o przyjaźni, w której znajdziemy wiele nieprawdopodobnych ciekawostek z życia zwierząt oraz roślin!

Świat zwierząt i roślin kryje przed nami niejedną zagadkę i sprawę, o której większość z nas nie miała nawet zielonego pojęcia. To sprawia, że kiedy sięgniemy po wciągająca pozycję "Niezwykła przyjaźnie w świecie roślin i zwierząt", nie tylko dzieci będą zszokowane!

Wszystko wzięło się stąd, że kotu Homerowi brakowało prawdziwego przyjaciela. Niby miał wszystko, czego potrzebował w życiu, ale jednak czuł się w nim bardzo samotny. Kot postanawia wyruszyć w świat w poszukiwaniu kompana. Zanim jednak zdecyduje, kto nim zostaje, musi odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać