Szumisie dla dzieci, szumiące misie

W czasach kiedy każdy gdzieś pędzi, szukamy łatwiejszego i szybszego sposobu na wszystko. Również na opiekę nad dziećmi. To, co ostatnimi laty najbardziej przyciąga uwagę rodziców maluchów to “Szumisie”, czyli szumiące misie.

Powstała cała seria maskotek wydająca dźwięki podobne do odkurzaczy lub suszarek do włosów. Dzięki opcji delikatnego włączania i wyłączania dzieci nie budzą się kiedy miś przestaje szumieć. Szumisie zapewniają noworodkom i niemowlętom bezpieczeństwo znane im jeszcze z życia płodowego. To sprawia, że wyciszają się i szybciej niż normalnie zapadają w głęboki sen.

Pluszaki te mają więcej niż jedną funkcję. Oprócz usypiania, działają kojąco podczas ząbkowania lub choroby. Pomagają także dzieciom, które źle znoszą podróże. Nic nie stoi na przeszkodzie potraktowania “Szumisi” jako normalną maskotkę. Zabawka ta łatwo przypada dzieciom do gustu a dodatkowo jest dla nich absolutnie bezpieczna. Wykonana z najwyżej jakości materiałów, w całości w Polsce. Wszystkie “Szumisie” przeszły pomyślnie atesty.

Wraz z rosnącą popularnością “Szumisi”, powstawały rożne ich wzory. Dziś możemy spotkać klasyczne misie w pastelowych kolorach, wariantach dla chłopców i dziewczynek. Mamy do wyboru m.in. “Szumisie do powieszenia nad łóżeczkiem”, “Szumisie - ptaszki” w intensywnych barwach oraz wiele innych. Część “Szumisi” przypomina klasyczne niedźwiadki, inne zaś nawiązują do polskiej sztuki ludowej, jeszcze inne są w stylu retro. Dzięki temu bogactwu wzorów, nie tylko dziecko będzie zadowolone z pracy “Szumisia”, ale wizualnie pluszak przypadnie do gustu także rodzicom.

W zależności od preferencji dziecka możemy zakupić na przykład miętowego misia z zamkniętymi oczkami, który będzie działał kojąco, ale również możemy skusić się na “Szumisia” w kolorze żywej czerwieni z szeleszczącymi skrzydełkami, który będzie dawał dziecku zdecydowanie więcej bodźców, zarówno dźwiękowych jak i wzrokowych.

Seria “Szumisie” to produkty łatwe do czyszczenia. Wystarczy wyjąć szumiący mechanizm z kieszonki zapinanej na bezpieczny zamek z tyłu maskotki, a wtedy resztę materiału można wyprać w pralce wraz z ciuszkami dziecka. Oczywiście, aby włączyć szumienie nie trzeba wyjmować urządzenia z maskotki.

“Szumisie” to niesamowicie pomocna zabawka, dzięki której Wasze dziecko zapadnie w głęboki i spokojny sen, a wy sami będziecie mieć chwilę dla siebie.
 • -12%
  Szumiś Matt - szumiący miś Szumisie

  Szumiś Matt - szumiący miś Szumisie

  Maskotka o imieniu Matt to szumiący miś, który zostanie przyjacielem każdego maluszka. Oprócz tradycyjnych funkcji jakie spełnia każda maskotka (przytulanie oraz zabawa), Matt dba o spokojny sen Twojego dziecka. Maskotka emituje szum, który pomaga dziecku w zasypianiu. Rodzice mogą wybierać spośród...
  Ocena: 0/5
  Cena: Nasza cena: 112,89 zł 129,00 zł
  w magazynie
 • -12%
  Szumiś Lily szary mechanizm szumiący Szumisie

  Szumiś Lily szary mechanizm szumiący Szumisie

  Maskotka o imieniu Lily to szumiący miś, który zostanie przyjacielem każdego maluszka. Oprócz tradycyjnych funkcji jakie spełnia każda maskotka (przytulanie oraz zabawa), Lily dba o spokojny sen Twojego dziecka. Maskotka emituje szum, który pomaga dziecku w zasypianiu. Rodzice mogą wybierać spośród...
  Ocena: 0/5
  Cena: Nasza cena: 112,89 zł 129,00 zł
  w magazynie
 • Szumiś Maskotka Dziewczynka biały – Czujnik snu Szumisie

  Szumisia to nasza szumisiowa dziewczynka. Chętnie zaprzyjaźni się z małą księżniczką, ale równie dobrze będzie jej u małego przyjaciela. Szumisia uszyta jest z miłego w dotyku, gładkiego materiału minky. Maluszek podczas drzemki i w nocy może przytulić się do miękkiego szumiącego misia. A w ciągu...
  Ocena: 0/5
  Ograniczona dostępność
  Cena: Nasza cena: 199,00 zł
  w magazynie
 • Szumiś Maskotka róż - Czujnik snu Szumisie

  Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, ale też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat. Materiał minky, z którego uszyte są misie stymuluje sensorycznie. Niemowlak chętnie bawi się szumisiowymi łapkami i uszkami. A kiedy maluszek zasypia może przytulić się...
  Ocena: 0/5
  Ograniczona dostępność
  Cena: Nasza cena: 179,00 zł
  w magazynie

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej