Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta

Autor:

Claire North

Średnia: 4.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Rok wydania
2015
Format
13,5x21,5 cm
Ilość stron
464
Nasza cena: 33,95 zł 36,90 zł Taniej o: 8%

Produkt niedostępny

Niektórych historii nie da się opowiedzieć w jednym życiu.

Zaskakująca reinterpretacja opowieści o podróży w czasie. Odważna, magiczna, mistrzowska.

Harry August umiera. Znowu. W chwili śmierci Harry August zawsze powraca do punktu wyjścia. Niezależnie od tego, co robi i jakie decyzje podejmuje, za każdym razem staje się chłopcem pamiętającym wszystkie fakty z życia, które przeżył dwanaście razy. Nic się nie zmienia, nigdy. Aż do teraz.

Kiedy nadchodzi kres jedenastego życia Harry`ego, przy jego łóżku pojawia się dziewczynka, która mówi: "O mało mi nie umarłeś, doktorze... Muszę wysłać wiadomość w przeszłość".

Oto opowieść o wcześniejszych - i późniejszych - wydarzeniach z życia Harry`ego. Podejmuje on próbę ocalenia przeszłości, której nie może zmienić. Stara się uratować przyszłość, by nie dopuścić do katastrofy.

Claire North to pseudonim autorki mającej w swoim dorobku kilka znakomicie przyjętych powieści, z których pierwszą opublikowała jako czternastolatka.

Recenzje (3)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Niektórych historii nie da się opowiedzieć w jednym życiu – tak głosi tekst na okładce Pierwszych piętnastu żywotów Harry’ego Augusta. To prawda – historii Harry’ego nie dałoby się opowiedzieć w jednym życiu…

  Jego matka została zgwałcona przez swojego pana, urodziła go w toalecie na dworcu i zmarła. Było to w 1919 roku. Harry został oddany do rodziny zastępczej, przeżył swoje pierwsze życie jak normalny, linearny człowiek – myślał, że jest taki jak inni, nie wiedział, że należy do grona ouroboran, ludzi niezwykłych, ludzi którzy po śmierci rodzą się na nowo w tym samym miejscu i w tym samym czasie co za pierwszym razem.

  Żywoty głównego bohatera w powieści napisanej przez brytyjską autorkę kryjącą się pod pseudonimem Claire North nie były łatwe. Żył, umierał i rodził się na nowo i tak w kółko. Spotkał wielu ludzi, zwiedził wiele miejsc, poznał wiele kultur, dziedzin nauki, języków i doświadczył wielu trudnych momentów – to wszystko wpłynęło na to, jakie decyzje postanowił podjąć.

  Kiedy Harry umierał, w swoim jedenastym życiu w szpitalu odwiedziła go mała dziewczyna – pojawiła się u niego aby wysłać wiadomość w przeszłość.

  " - Świat się kończy, bo musi. Ale koniec świata staje się szybszy.

  Podróże w czasie to skomplikowany temat i nie lubię kiedy jest poruszany w książkach czy filmach bo zawsze gdy o tym czytam lub oglądam widzę wiele sprzeczności, których autor nie zauważył, nie wytłumaczył lub celowo je pominął. W Pierwszych piętnastu żywotach Harry’ego Augusta temat podróży w czasie jest przedstawiony w całkiem inny, nowy i oryginalny sposób. Claire North nie wytłumaczyła dokładnie jak to się dzieje, że ouroboranie umierają i rodzą się na nowo, ale sami bohaterowie się nad tym zastanawiają, więc autorka nie pominęła tego całkowicie, licząc (jak niektórzy poruszający temat), że czytelnik nie zwróci na to uwagi…

  Harry August to bardzo interesujący bohater. Podróżujemy przez jego życia poznając te lepsze i gorsze momenty, poznajemy jego myśli i próbujemy zrozumieć dlaczego postąpił tak, a nie inaczej. Jednak nie tylko ON jest jedyną ciekawą postacią w książce. Dość intrygujący jest też Vincent i to czym się kierował w swych czynach.

  Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augsta to niezwykła, wciągająca i zaskakująca przygoda. Czyta się ją naprawdę szybko mimo, że do najłatwiejszych książek nie należy. Trzeba się na niej skupić, żeby się nie pogubić, ale niech Was to nie zniechęca! Po książkę Claire North warto sięgnąć!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta” to książka, która całkowicie oczarowała mnie swoją okładką. Wiem, że niby nie ma w niej nic specjalnego, sam tytuł umieszczony na tle w odcieniach niebieskiego… ale widzicie, mnie urzekła całkowicie. Jest piękna i do tej pory nie mogę się na nią napatrzeć… Idealna kolorystyka, brokatowy tytuł – ktoś może stwierdzi, że powiewa tandetą, dla mnie jest po prostu piękna. A ponieważ naczytałam się również sporo bardzo pozytywnych recenzji na jej temat, to postanowiłam sama się z nią zapoznać.

  Harry August jest ouroboraninem. Śmierć nie ma dla niego znaczenia, bowiem zawsze odradza się na nowo i pamięta swoje poprzednie życia. Dla jednych szczęście, dla innych przekleństwo. Jego życie zawsze wygląda bardzo podobnie, niezależnie od podejmowanych przez niego decyzji. Aż do dnia, gdy zbliża się kres jego jedenastego życia. Jak to miało miejsce już wiele razy, Harry umiera w szpitalu, ale nagle przy jego łóżku pojawia się mała dziewczynka z tajemniczą wiadomością. To przez nią Harry będzie musiał próbować uratować przyszłość, aby nie doszło do ogromnej katastrofy.

  Mam z tą książką nie lada problem… Zarys fabuły wskazywał na naprawdę intrygującą, pełną pasji i dynamiki powieść. Podchodziłam do tej pozycji z ogromnym entuzjazmem i po raz kolejny przekonałam się, że mimo wszystko powinnam była zachować zimną krew. Owszem, początek naprawdę przypadł mi do gustu i wierzyłam, że historia Harry’ego obierze odpowiedni kierunek i porwie mnie tak, że zapomnę o otaczającym mnie świecie. Niestety, okazało się być zupełnie na odwrót. Mój entuzjazm stopniowo opadał, ale wciąż miałam nadzieję, że coś się zmieni i nie chciałam odkładać tej książki na półkę. Jednak gdy już ją zamknęłam i zakończyłam moją przygodę z Harrym Augustem, byłam gotowa przyznać, że nie było to coś, czego oczekiwałam.

  Claire North ma naprawdę cudowny styl pisania i tego odmówić jej nie mogę. Język tej powieści jest dojrzały, głęboki, niebanalny. To sprawia, że książka wiele zyskuje w oczach czytelnika. Muszę również przyznać, że sam pomysł jest bardzo ciekawy, ale wciąż nie do końca jestem w stanie zrozumieć fenomen ouroboran. Mimo że cała historia skupia się właśnie na nich oraz po części na tajemnej organizacji zwanej Bractwem Kronosa, do tej pory nie wiem, jakimi prawami rządzą się ouroboranie. W jaki sposób działa ich „talent”. Raz czytam, że rodzą się w tym samym czasie i w tym samym otoczeniu, a potem nagle dostaje całe mnóstwo różnych dat, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Chyba trochę zabrakło mi w tym wszystkim chronologii, logiki i spójności.

  Lubię książki dynamiczne, a ta zdecydowanie się do takich nie zalicza. Harry August, będący narratorem tej powieści, bardzo szczegółowo i dokładnie opisuje swoje każde życie, ale mam dziwne wrażenie, że nawet gdyby siedział obok mnie w fotelu i opowiadał mi swoje perypetie, nie raz bym przysnęła. Z całym szacunkiem do jego postaci. Nie raz miałam ochotę po prostu przerzucić kilka kolejnych stron licząc na to, że akcja się rozpędzi. Niestety, nie spotkałam się z tym aż do ostatniej strony. Być może nie o to chodziło autorce, ale historia ta ma w sobie ogromny potencjał i myślę, że dynamika akcji tylko by tej pozycji pomogła. Szukałam jakiegoś elementu zaczepienia, który zaciekawiłby mnie na tyle, że mój entuzjazm oraz ciekawość rozbudziłyby się na nowo, ale niestety, nie udało się.

  „Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta” to książka, która mnie rozczarowała. Owszem, jest dobrze napisana i ma w sobie coś oryginalnego, ale wielu elementów mi tutaj zabrakło. Napięcia, emocji oraz akcji. Przez wiele stron żyłam nadzieją, że ulegnie to zmianie, ale książka jest statyczna od początku do końca. Wielu motywów nie rozumiem, chwilami miałam ochotę przysnąć, ale wciąż uważam, że jest w niej ogromny potencjał na doskonałą, wręcz idealną powieść. Dlatego mam z nią pewien problem i nie mam pojęcia, jak ją ocenić. Ja nie potrafiłam się w niej odnaleźć, ale wiem, że wielu czytelnikom się to udało i byli zachwyceni. Kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje  Musicie sami spróbować ją przeczytać i wtedy zadecydujecie, do której grupy należycie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  To, że mam słabość do książek o podróżach w czasie nie jest żadną tajemnicą. A w szczególności takich jak "Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta", czyli książek nie tylko z apetycznie zapowiadającym się wnętrzem, ale i przyciągającą wzrok okładką.

  Zaczęło się niepozornie, a właściwie to nawet nużąco. Harry August wprowadza do swojego świata, objaśniając obecną sytuację i jednocześnie samemu próbując się w tym wszystkim odnaleźć. Bohater dopiero stawia pierwsze kroki w zrozumienie samego siebie pod względem niefortunnego daru i czytelnik staje się obserwatorem tej powolnej próby. Pojawia się też brak głębszej chronologii, bo opis konkretnych żyć głównego bohatera nie idzie ciągiem od pierwszego do ostatniego a pojawia się wraz z konkretnie omawianym tematem, tak więc po pierwszym życiu może pojawić się piąte czy trzecie - choć niekoniecznie.

  "- Zadam to pytanie, choć zupełnie nie mam ochoty tego robić - powiedziała. - Skoro świat się kończy, co tak naprawdę powinniśmy zrobić?"

  Harry to osoba niezwykła, bo otrzymał dar (a może klątwę?) - jest kalaczakrem i potrafi przeżywać swoje życie wciąż na nowo zachowując w pamięci wydarzenia z poprzednich wcieleń. Pochodzi z drugiej grupy ludzi, nie tych żyjących w ciągu linearnym od narodzin do śmierci, ponieważ w pewnym sensie Harry cieszy się nieśmiertelnością.

  Zazwyczaj narzekam na monotonną formę wypowiedzi, kiedy akcja zamiast torować sobie drogę łokciami wypoczywa na kanapie, ale w tym przypadku ta kanapa okazała się całkiem wygodna. Jeśli to miała być cena za doskonale rozbudowany motyw podróży w czasie, to jestem w stanie ją zapłacić. Można wyczuć tu świeżość, jakiej na próżno szukać we wszystkich schematycznych opowieściach. Harry każde swoje nowe wcielenie odkrywa na nowo. Ma w pamięci wydarzenia z przeszłości i stara się by nowe życie wyglądało inaczej: nowy dom, nowy zawód. Doświadczenia, które przy tym zyskuje pomagają mu w kształtowanie samego siebie. W dodatku tłem powieści są liczne wydarzenia kluczowe dla historii i wszystko to co kształtowało XXw. od wojen po politykę. To wszystko - niezależnie od tego jak szalenie to brzmi - nadaje książce wiarygodności.

  Nie było dla mnie zaskoczeniem pojawienie się w fabule Bractwa Kronosa powiązanego ze skokami w czasie. W książkach o podobnej tematyce Kronos zawsze jest obecny w różnej formie i odniesieniu. Stowarzyszenie zostało powołane do życia przez innych kalaczakrów. Razem stworzyli zasady, które wyznaczają ich granice a podstawowa z nich głosi: "żadnej ingerencji w przyszłość". Zasady są jednak po to, by je łamać. Jedenasta śmierć może okazać się przełomem w cyklu Harry'ego.

  "- Jesteś istotą zrodzoną ze światła. Twoja dusza to pieśń, twoje myśli to piękno. Nie ma w tobie niczego niedoskonałego. Jesteś sobą. Jesteś wszechświatem."

  Autorka wykazała się wyobraźnią, która nie ma granic. Pokręcona i jednocześnie odważna fabuła toruje sobie drogę do różnych gatunków mieszając w to wszystko odrobinę historii i sci-fi. Pojawia się też odwołanie do powieści szpiegowskiej, bo Harry wciela się w rolę szpiega próbującego rozwiązać chorą grę pomiędzy złoczyńcą, choć tak naprawdę nie obiera żadnego konkretnego kierunku. Porusza się własnym szlakiem i wyznacza prywatne granice, których zwiedzanie stanowi niekłamaną przyjemność.

  Może to moja słabość do książek o podobnym motywie, a może to idealnie skonstruowana fabuła sprawiły, że książka całkowicie mnie oczarowała. "Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta" to lektura, o której się nie zapomina, a nawet historia, do której się wraca. Doskonale skonstruowana, przemyślana i prowadząca przez wielowątkową fabułę serwuje godziny niezapomnianych wrażeń.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Claire North
 • Wydawnictwo Świat Książki
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 464
 • Format: 13,5x21,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788379437924
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The First Fifteen Lives of Harry August
 • Tłumacz: Wyżyński Tomasz
 • ISBN: 9788379437924
 • EAN: 9788379437924
 • Wymiary: 13.5x21.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Dwór cierni i róż. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,97 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 1

Autorka bestsellerowej serii Szklany Tron powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia! Idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina! Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Gdy Feyre zabija...
Porwana Pieśniarka. Trylogia Klątwy, księga 1 4/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porwana Pieśniarka. Trylogia Klątwy, księga 1

Czasami trzeba zrobić coś niewyobrażalnego.Od pięciu stuleci trolle nie mogą opuszczać miasta pod ruinami Samotnej Góry. Więzi je klątwa czarownicy. Przez wieki wspomnienia o ich mrocznej i złowrogiej magii zatarły się w ludzkiej pamięci.Niespodziewanie pojawia się przepowiednia o związku, który...
Królowa Tearlingu tom 1 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Królowa Tearlingu tom 1

Młoda księżniczka musi upomnieć się o tron i stoczyć bój z potężną czarownicą w decydującej rozgrywce między światłością a mrokiem.Kelsea dorastała w ukryciu, z dala od królewskiej twierdzy, i niewiele wie o straszliwej przeszłości Tearlingu. Jej przodkowie odpłynęli z chylącego się ku upadkowi...
84 000 3/5 Nasza cena:
27,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

84 000

Jak byś się czuł, gdyby ktoś wyznaczył cenę za twoje życie? Co byś zrobił, gdybyś mógł bezkarnie popełnić każdą zbrodnią, pod warunkiem, że odpowiednio za to zapłacisz? Theo Miller zna wartość ludzkiego życia, i to co do pensa.W jego świecie wszystko jest definiowane poprzez swoją wartość dla...
eBook U schyłku dnia mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook U schyłku dnia mobi epub

Zdumiewająca nowa powieść Claire North, autorki bestsellera Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta. Książka miesiąca Richard and Judy Book Club. Charlie spotyka wszystkich – lecz każdą osobę tylko raz. Możesz spotkać go w szpitalu, na polu bitwy, czy w poblizu miejsca wypadku. Lecz możesz...
U schyłku dnia 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

U schyłku dnia

Zdumiewająca nowa powieść Claire North, autorki bestsellera Pierwszych piętnaście żywotów Harry’ego Augusta. Książka miesiąca Richard and Judy Book Club. Charlie spotyka wszystkich – lecz każdą osobę tylko raz. Możesz spotkać go w szpitalu, na polu bitwy, czy w poblizu miejsca wypadku. Lecz możesz...
Pomówmy szczerze 0/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pomówmy szczerze

Na pozór banalny trójkąt miłosny - on, ona i ten trzeci. Ludziom zdarza się przecież odkochać, nawet w miesiąc po ślubie, a rozwody są na porządku dziennym. Jednak z relacji trojga zainteresowanych, którzy przedstawiają całą historię każde z własnego punktu widzenia, przebija, prócz prawdziwego...
Stracone złudzenia 0/5 Nasza cena:
19,13 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stracone złudzenia

Osią powieści są losy Lucjana Chardona de Rubempre, młodego poety z prowincji, który próbuje szczęścia w Paryżu jako dziennikarz i stopniowo traci pierwsze złudzenia w zetknięciu z bezwzględnym środowiskiem stolicy. Drugim bohaterem jest przyjaciel Lucjana, Dawid Sechard, prowadzący w rodzinnym...
Zrób mi jakąś krzywdę 4/5 Nasza cena:
22,96 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zrób mi jakąś krzywdę

Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórcy popularnego serialu Belfer. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku. Zrób mi jakąś krzywdę to obecnie książka kultowa, wciąż czytana, przeżywana i cytowana, a jej...
Cytrynowy stolik 0/5 Nasza cena:
25,19 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cytrynowy stolik

Zbiór opowiadań autora słynnego "Poczucia kresu", laureata Nagrody Bookera, to proza tyleż wyrafinowana, elegancka i zaskakująca, co łatwa w odbiorze. Barnes zmienia formy, żongluje humorem i liryzmem, przenosi nas do dziewiętnastowiecznej Szwecji, by opisać niespełniony romans, a za chwilę...
Wiek mądrości 0/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiek mądrości

Rzadko zdarzało mi się czytać tak inspirujące i ważne wspomnienia kogoś, kto przeżył Holocaust. Sięgnijcie po książkę Caroline Stoessinger Stulecie mądrości, opowiadającą o zmaganiach i zwycięstwach Alice Herz-Sommer. Naprawdę warto.- Elie Wiesel, laureat Pokojowej Nagrody Nobla 1986 Opowieść...
Wymiary życia 0/5 Nasza cena:
23,76 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wymiary życia

HOŁD ZŁOŻONY MIŁOŚCI I WNIKLIWA ANALIZA SMUTKU Na Wymiary życia składają się trzy odrębne, pozornie niezwiązane ze sobą, a równocześnie splecione wątki, w których Barnes próbuje uporać się ze stratą ukochanej żony. W pisarstwie Barnesa widać aforystyczną prostotę, spokój i głębię... Wymiary życia...
Wybrane bestsellery
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem 5/5 Nasza cena:
13,02 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
33,96 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele 5/5 Nasza cena:
27,15 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gomora. Władza, strach i pieniądze w polskim Kościele

Zmieniają się księża, zmieniają się biskupi, a patologie w polskim Kościele pozostają. Nierozliczone przestępstwa, w tym pedofilia, brak kontroli nad finansami, arbitralność awansów, wykluczenie kobiet, feudalny model władzy, afery seksualne, skorumpowani biskupi, rozpusta, kolesiostwo, cynizm,...
Żywoty świętych 4/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Dwie lewe ręce 5/5 Nasza cena:
25,18 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie lewe ręce

Matylda ma dość pracy u Salomei Gwint. Odchodzi z agencji i rozpoczyna działalność na własny rachunek. Pierwsze zlecenie wydaje się proste. Ma odnaleźć eksmęża klientki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jej klientką została Salomea Gwint. Matylda jest pewna, że sprawa ma drugie...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Zło w Cmentarnej Górze 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Mursz 5/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mursz

Las, który odcisnął krwawe piętno na życiu okolicznych mieszkańców, przypieczętuje także jej los… Pola z trudem usiłuje wrócić do nowego życia bez męża i syna. Po zakończeniu terapii regularnie koresponduje z Kasandrą, z którą zaprzyjaźniła się podczas pobytu w szpitalu. Wkrótce w ręce Poli trafia...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula