Piękne złamane serca

Autor:

Sara Bernard

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Rok wydania
2017
Nasza cena: 32,19 zł 34,99 zł Taniej o: 8%

Produkt niedostępny

Choć te dwie, młode dziewczyny wydają się kompletnie różne, nie sposób ich rozdzielić. Caddy jest raczej spokojna i nieśmiała, Rosie przebojowa i pewna siebie. Gdy Caddy kończy szesnaście lat, orientuje się, że z całego serca pragnie stać się taką, jaką jest jej przyjaciółka. Wówczas to w ich życiu pojawia się trzecia dziewczyna - śliczna Suzanne, która zdaje się skrywać jakąś tajemnicę. Wkrótce zagadkowa przeszłość dziewczyny zaczyna wychodzić na jaw, a teraźniejszość zaczęła wymykać się spod kontroli. Caddy zauważa jednak, że zmagania z problemami mogą być całkiem ekscytujące. Jednak budowanie przyjaźni i próby wyleczenia starych ran okażą się dla trójki dziewcząt o wiele bardziej bolesne, niż mogłoby się z początku wydawać. Czy wyjdą z tego obronną ręką?

Powieść ta traktuje przede wszystkim o sile i złożoności kobiecej przyjaźni. Przyjaźni, która zdolna jest do największych poświęceń i która przetrwać może wszelkie przeciwności losu. A przy tym książka ta jest świetnie napisana i nie sposób się od niej oderwać. Z zapartym tchem śledzimy kolejne perypetie Caddy, Rosie i Suzanne. Choć wiele już napisano książek o przeżyciach dorastających dziewcząt, ta oto powieść niejednokrotnie potrafi zaskoczyć Czytelnika. Rozdygotana jest wręcz od silnych emocji.

Powieść "Piękne, złamane serca" porusza również powszechne wśród współczesnych nastolatek problemy, bardzo im przez to bliskie. Pokazuje zupełnie naturalne reakcje bohaterek na rozmaite, życiowe zdarzenia - kryzys przyjaźni i zaufania, problemy z rodzicami i w szkole. Dzięki temu fabuła nabiera autentyczności, a same dziewczęta stają się nam jeszcze bardziej bliskie.

"Piękne, złamane serca" to jak na razie jedyna powieść Sary Barnard, która dostępna jest w polskim przekładzie. Sara Barnard to pisarka specjalizująca się w powieściach dla nastolatek. Z pewnością niejedna młoda Czytelniczka po lekturze "Pięknych, złamanych serc" z niecierpliwością zacznie wypatrywać kolejnych tytułów, które wyjdą spod pióra tej autorki.
Recenzje (9)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pełna recenzja: [Adres usunięty]

  Zaczynając czytać tę książkę spodziewałam się historii smutnej przyjaźni - dwie przyjaciółki, pojawia się nowa dziewczyna, przyjaźń się rozpada. Nawet gdyby tak akcja potoczyła się byłabym zadowolona. Niezmiernie się cieszę, że autorka zdecydowała się na o wiele ciekawszą fabułę i dosyć trudny wątek poboczny - przemoc w rodzinie. Dzięki temu ta lektura nie była kolejną opowieścią o trudach kobiecej przyjaźni, ale także zawiera pewien ważny przekaz - bądź wrażliwy na czyjś ból i nie bój się reagować.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na początku jak zawsze zaczniemy od okładki. Jest ona wykonana z miękkiej, ciemnozielonej tektury z błyszczącymi paskami koloru złotego i różowego złota. Na samym środku został umieszczony tytuł w tych samych barwach, a dookoła niego widnieje kilka latających ptaszków. Z tyłu znajdziemy oczywiście króciutki opis oraz takie same ozdoby jak z przodu. Niby na pierwszy rzut oka oprawa jest bardzo prosta, nie znajdziemy tam nic nadzwyczajnego, to jednak mega mi się podoba.

  Jako, że książki nigdy po okładce się nie ocenia, przejdźmy do tego co jest w środku. Główna bohaterka nazywa się Caddy. Chodzi do szkoły prywatnej dla dziewcząt, dlatego została wychowana bardzo dobrze, na odpowiedzialną osobę. Jej najlepszą przyjaciółką jest Rosie chodząca do zwykłej placówki. Mimo, iż postacie nie spędzają każdej przerwy razem, od kilkunastu lat się przyjaźnią, są nierozłączne. Pewnego dnia na lekcję do drugiej dziewczyny przychodzi nowa uczennica - Suzanne. Jako, iż kobiety mówią sobie wszystko, Caddy pewnego dnia dowiaduje się, iż Rosie i Suze bardzo się zakolegowały. Niedługo potem dziewczyny nawzajem się poznają, jednak Caddy jest negatywnie nastawiona do nowej znajomej. Uważa, że chce jej odebrać najlepszą przyjaciółkę, krótko mówiąc zżera ją zazdrość. Dodatkowo dziewczyna jest bardzo śliczną i przebojową osobą przez co główna bohaterka ma wrażenie, że nie pasuje do tej grupy. Pomału, z grzecznej nastolatki zmienia się w w problemową. Dostrzega także, że kłopoty mogą mnożyć się w niesłychanym tempie, jednak to jej nie przeszkadza. Czy Caddy chce zrobić wrażanie na Suzanne? Co takiego wyniknie z nowej znajomości?

  Z tego co widzicie powyżej, powieść zapowiada się całkiem ciekawie i tak też jest. Jak już wspominałam, przeczytałam ją w ciągu kilku dni, ponieważ fabuła niesamowicie mnie wciągnęła, a zakończenie wręcz przerosło moje oczekiwania. Spodziewałam się czegoś kompletnie innego, jednocześnie czując niedosyt. Mimo wszystko uważam, iż jest to jedna z najlepszych młodzieżówek jakie w życiu przeczytałam. Oceniam ją 10/10 ♥

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „-Sądziłaś, że coś się może zmieniło? – spytałam ostrożnie.

  -Tak naprawdę nie, ale człowiek zawsze ma nadzieję, wiesz?”

  Piękne złamane serca to książka, która zbiera różnorakie opinie. Jedni są nią zachwyceni, inni tylko zadowoleni, a inni uznają, że to nic specjalnego. A ja nie jestem pewna, w której grupie się znalazłam. Książka nie jest zła, ale nie jest też idealna. Do perfekcji wiele jej brakuje, ale z pewnością nie jest to kolejna ckliwa opowiastka o nieszczęśliwej miłości, czy problemach dojrzewania. Jednakże ta nowość wydawnicza jest książką bardzo życiową, a gdy podda się ją dokładnej analizie, to naprawdę można tutaj zobaczyć coś mocnego, coś smutnego, coś przygnębiającego.

  Szesnastoletnie Caddy i Rosie są przyjaciółkami od lat. Idealnie się uzupełniają, są jak yin i yang. Caddy to prymuska, dobra dziewczyna, przestrzegająca reguł, pełna współczucia i zrozumienia. Rosie to dziewczyna zabawna, przebojowa, pewna siebie. Stanowią dla siebie przeciwległe bieguny i dlatego ich przyjaźń tak wspaniale funkcjonuje. Dzielą się sekretami, wspierają w najgorszych chwilach, doskonale się razem bawią, tolerują swoje wady. Jednak gdy w ich życie wkracza Suzanne, nowa dziewczyna ze szkoły Rosie, wszystko staje się dużo bardziej skomplikowane. Początkowo to Rosie jest zachwycona nową koleżanką, ale Suze skrywa w sobie mroczne tajemnice, które zaczynają pociągać Caddy. Okazuje się jednak, że Suze to tylko kłopoty.

  Wiele osób uznało to za historię idealnej przyjaźni. Czy aby na pewno? Dla mnie jest to powieść o degeneracyjnej, wręcz toksycznej relacji. Owszem, jeżeli mówimy o Rosie i Caddy to jest to przepiękna przyjaźń, której życzę każdemu. Szczera, otwarta, piękna. Na pewno kojarzycie te realia z innych książek czy filmów: nocowanie u siebie nawzajem, potajemne smsy i telefony, wspólne wypady na miasto, pieczenie ciastek, bitwy na poduszki… A do tego wszystkiego umiejętność wspierania się nawzajem, pocieszania i wypłakiwania podczas jedzenia lodów czekoladowych. Ale Suze? Suze jest bardzo toksyczną osobą, która w bardzo umiejętny sposób manipuluje innymi. I o ile Rosie jako istota przebojowa potrafi to zauważyć i postawić pewną barierę, tak ufna Caddy podąża za Suze, starając się jej pomóc. I sama kończy przy tym tragicznie, z dnia na dzień coraz gorzej.

  Nie przepadam za ludźmi pokroju Suze, ani Caddy. Trzeba przyznać, że Sara Barnard świetnie wykreowała swoje postaci, nawet te drugoplanowe. Skupmy się jednak na sednie sprawy. Suze to dziewczyna o trudnej przeszłości, z ciężkimi przeżyciami, dlatego jestem w stanie zrozumieć jej postępowanie, ale nie ukrywam, że zupełnie mi się ono nie podobało. Jednak wierzę, że chwilami nawet nie zdawała sobie ona sprawy z tego, co robi. Okres dzieciństwa był dla niej koszmarem, a trauma potrafi wypalić w nas swoje piętno. U Suze jest to doskonale widoczne, szuka ona poparcia, akceptacji, pewności siebie. Tak naprawdę jest bardzo zagubioną i smutną dziewczyną, która potrzebuje pomocy. Chwyta się wszystkiego, co najgorsze, a to tylko pogłębia jej stany. I niestety, zatruwa tym życie innych osób. A przede wszystkim życie Caddy. To piękne, że Caddy stara się być tak pomocna, to taka dobra dziewczyna, która jednak nie wierzy w to, że ludzie mogą być źli. Że mogą mieszać w życiu innych, że mogą wykorzystywać każdego, kto się nawinie. Jasne, dziewczyna pragnie być fajna, zabawna… Ale znajomość z Suze sprowadza ją na złą drogę „fajności”. Rosie jest w tym wszystkim najbardziej rozsądna i to ją polubiłam najbardziej. Myślę, że mamy sporo wspólnego.

  Nie wiem, czy jednoznacznie można opisać tę historię jako siłę przyjaźni. Na pewno jest w niej taki element, ale tak naprawdę jest w tym coś więcej. Z jednej strony jest to opowieść o nastolatkach, a z drugiej porusza naprawdę trudne tematy, choć oczywiście nie brakuje tutaj takich typowych problemów związanych z tym wiekiem. Pierwsze miłości, problemy w szkole, imprezy, alkohol, chłopaki. Książka jest napisana bardzo przyjemnym językiem, choć nie jest to do końca ten typ literatury, który czyta się lekko i szybko. Tak właściwie można naprawdę zżyć się z tą historią, choć zachowanie głównych bohaterek potrafi zirytować.

  Piękne złamane serca to książka dobra, ciekawa i na swój sposób potrzebna. Myślę, że idealnie sprawdzi się dla nastolatków, bowiem ukazuje pewną problematykę, z którą każdy może się w życiu zetknąć. Sara Barnard odpowiednio ją zaprezentowała, dlatego z ogólnym rozrachunku uznaję, że nie jest to powieść najgorsza, choć sięgając po nią miałam pewne obawy. Wbrew pozorom zaciekawiła mnie, może nawet wciągnęła, ale raczej nie jest to historia, która zostanie ze mną na dłużej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy ta książka nie jest cudowna? Mówię oczywiście o okładce. A i wnętrze jest niczego sobie, jak się później okazało. Po tak zachwalających recenzjach, wprost nie mogłam się powstrzymać by jej nie przeczytać.

  Otóż, sama fabuła może wydawać się bardzo sztampowa. I w ogólnym zarysie tak jest. Dwie przyjaciółki od lat, są wręcz bratnimi duszami. Pojawia się nagle ta trzecia. Wiadomym jest, że nagle równowaga w przyjaźni zostanie zachwiana. I w zasadzie można powiedzieć że tak się działo. Jednak zaskakującym jest to iż dokładnie wbrew moim przewidywaniom. Sądziłam że wydarzenia potoczą się zupełnie inaczej. Przynajmniej wszystko ku temu się skłaniało. Cóż, autorka potrafi zaskoczyć!

  Przyznać muszę, iż książka zawierała sporo emocji. Poruszała istotne problemy z jakimi zmagają się nastolatkowie i pokazywała ich naturalne reakcje na nie. Życie Caddy całkowicie zmieniło się od kiedy pojawiła się Suzanne. Czy na lepsze? Cóż, ma to swoje plusy i minusy. Ja wszystko. Jednak ogólny rozrachunek pojawia się dopiero na końcu.

  Książka dogłębnie porusza tematykę przyjaźni. Wystawiona na wielka próbę relacja Caddy i Rosie Jak to przetrwały? O ile? Dziewczyny przeżyły prawdziwie skomplikowany etap w życiu. Wiązało się z tym sporo zmian i wyrzeczeń. Kłótnie z bliskimi, kłopoty w szkole, nocne eskapady, liczne wątpliwości.

  Tym co podobało mi się najbardziej to ogromny realizm powieści. Nie było bowiem momentów, które wydawałyby się lekko naciągane, czy też mało prawdopodobne. I choć wiele razy próbowałam przewidzieć kolejne zdarzenia, natomiast autorka zawsze potrafiła tak zwodzić bym nie domyśliła się tego co zaraz nastąpi. Oczywiście były też momenty które z łatwością dało się przewidzieć.

  Mówiąc o bohaterkach, mam bardzo mieszane uczucia. Początkowo Caddy uważałam za dość rozsądną i poukładaną dziewczynę, potem po kilkunastu rozdziałach, stwierdziłam że jest zwyczajnie głupiutka. Po zakończeniu wiem że to bardzo zagubiona dziewczyna, podatna na zdanie i decyzje innych, która ma problemy z odnalezieniem się w społeczeństwie. Z kolei Rosie to silna i energiczna dziewczyna, nie bojąca się otwarcie mówić swojego zdania. A Suzanne? NIe powiem wam o niej wiele. To dziewczyna zagadka. W zasadzie już teraz znając zakończenie, nie mam ojęcia czy wiemy o niej wszystko.

  Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Książka porusza i wciąga, potrafi zainteresować tematem i pozostać w głowie na dłuższy czas. Polecam ją wszystkim lubiącym typowe młodzieżówki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Muszę przyznać, że nie od początku poczułam miętę do tej książki. Przerobiłam wiele tego typu powieści i pomyślałam sobie, że ta niczym nie będzie się wyróżniać - poza okładką rzecz jasna, bo ta jest śliczna! Autorka jednak całkiem szybko naprowadziła mnie swoją powieścią na dobre tory... Po kilkudziesięciu stronach, zaiskrzyło. Wciągnęłam się na amen i może książka nie jest jakimś "wow" i czymś nowym w literaturze dla nastolatek, to jednak jest warta uwagi. Nawet bardzo.

  Jak to zazwyczaj bywa w tego typu literaturze, jest szkoła, są najlepsze przyjaciółki, perypetie miłosne, mniejsze i większe problemy. To wszystko już przerabiane było, ale nie przeszkadzało mi to kompletnie, nie liczyłam na coś z efektem powalenia na kolana. Liczyłam na fajną, lekką, ale i przejmującą książkę... Taka właśnie jest powieść Sary Barnard - lekka, dzięki fajnemu stylowi językowemu autorki, fajna, ponieważ świetnie się ją czytało oraz przejmująca. A dlaczego przejmująca? Wiecie Piękne złamane serca, jest historią, która jest potrzebna nastoletnim (jednak nie tylko) odbiorcom. Niesie ze sobą pewne mądrości z których możemy wyciągnąć wnioski. A właśnie takie historie bardzo lubię - z życiowym przekazem.

  Caddy i Rosie, to najlepsze przyjaciółki. Znają się od lat, wszystko o sobie wiedzą, wspierają się i, kiedy trzeba, jedna drugiej daje porządnego kopa, bo nie zawsze można być tylko dobrym. Kto ma przyjaciół, ten wie, jak takie relacje wyglądają. I przyznam, że ta przyjaźń była przedstawiona tak realnie, tak... Namacalnie i nieprzerysowanie, że czułam, jak gdyby one naprawdę istniały, a ja stałam obok i obserwowałam ich relację. Bardzo polubiłam obie dziewczyny, ale nie wszystkie zachowania popierałam... Piękna przyjaźń i wtedy pojawia się ona... Suzanne. Tajemnicza dziewczyna z przeszłością, która pragnie od niej uciec i o niej zapomnieć. Jednak wcale nie jest to takie proste....

  Książka Sary Barnard opowiada o sile przyjaźni, o relacjach i trudach, jakie łączą przyjaciół. Przyjaźń jest tutaj kluczowa, to na niej opiera się całość Pięknych złamanych serc, a autorka świetnie przedstawiła relacje międzyludzkie. Fajnie to wszystko połączyła w całość, dramaty, odtrącenia, nowe początki, miłość, zaufanie...

  Myślę, że każda nastolatka powinna zapoznać się z niniejszą książką. Jeśli lubicie mądre powieści, nieco dramatyczne, ale dające do myślenia, to Piękne złamane serca będzie idealnym przykładem takiej właśnie historii. Wspomniałam o nastolatkach, ale uważam, że wiek nie ogranicza, sama nie jestem nastolatką, a bardzo wczułam się w tę książkę, więc polecam ją każdej z Was, moje drogie czytelniczki.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Sara Bernard
 • Wydawnictwo Insignis
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2017
 • Ilość stron: 360
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365743152
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Beautiful broken things
 • Tłumacz: Grabarek Joanna
 • ISBN: 9788365743152
 • EAN: 9788365743152
 • Wymiary: 14x21 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Był sobie pies

  Był sobie pies

  Był sobie pies, książka, która przez rok nie schodziła z listy bestsellerów „New York Timesa”! Lepsza niż film! Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -36%
  Następczyni. Rywalki. Tom 4

  Następczyni. Rywalki. Tom 4

  Kontynuacja bestsellerowej trylogii Kiery Cass! Dalszy ciąg losów królewskiej rodziny i mieszkańców Illei! Wielki powrót do pałacowych komnat, świata książąt i księżniczek, imponujących rywalizacji i bajkowych romansów! Kolejne Eliminacje nadchodzą! Od ostatnich Eliminacji minęło dwadzieścia lat....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,12 zł 37,91 zł
  w magazynie
 • -25%
  Słońce też jest gwiazdą

  Słońce też jest gwiazdą

  Urodzona na Jamajce Natasha od ósmego roku życia mieszka w Stanach. Jej rodzice przebywają w USA nielegalnie i zostają deportowani na Jamajkę. Natasha jest załamana i wściekła na ojca - to przez niego rodzina musi wracać tam, skąd przyjechała. Wierzy w naukę, a nie w miłość. Zwłaszcza po tym, jak...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,25 zł 35,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -20%
  Moja Lady Jane

  Moja Lady Jane

  Prześmieszna, fantastyczna, romantyczna i (niezupełnie) prawdziwa historia Lady Jane Grey. Książka Moja Lady Jane autorstwa Cynthii Hand, Brodi Ashton i Jodi Meadows to jedyna w swoim rodzaju opowieść fantasy osadzona w tradycji ustanowionej przez Narzeczoną dla księcia Williama Goldmana, której...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,33 zł 37,91 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -79%
  Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem

  Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem

  PIERWSZA BIOGRAFIA MICHAŁA PAZDANA DLA DZIECI Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów –...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 7,46 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Lokatorka

  Lokatorka

  Jane przeżyła osobistą tragedię i chce zacząć wszystko od nowa. Poszukując mieszkania, trafia na niepowtarzalną okazję. Choć dom jest nietypowy, Jane czuje, że tu będzie jej dobrze. Wkrótce dowiaduje się, że poprzednia lokatorka Emma miała tragiczny wypadek. Ktoś upamiętnia jej śmierć, zostawiając...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,84 zł 36,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Korona. Rywalki. Tom 5

  Korona. Rywalki. Tom 5

  Dwadzieścia lat minęło od wydarzeń z „Jedynej”. Córka Americi i Maxona – księżniczka Eadlyn nie sądzi, że uda jej się znaleźć prawdziwego partnera wśród konkursowych trzydziestu pięciu zalotników, nie mówiąc już o prawdziwej miłości . Ale czasami serce znajdzie sposób, aby nas zaskoczyć. Eadlyn...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,41 zł 37,91 zł
  w magazynie
 • -26%
  Cudowny chłopak

  Cudowny chłopak

  "Cudowny chłopak" to wznowienie powieści "Cud chłopak" autorstwa R. J. Palacio. W 2017 roku na świecie, a w styczniu 2018 roku w Polsce weszła na ekrany kinowe ekranizacja tej zabawnej i wzruszającej historii, dzięki czemu książka doczekała się nowego wydania.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,57 zł 35,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Światło

  Światło

  Nowa powieść autora bestsellerowych "13 powodów". Poruszająca love story dla nastolatków, której nie da się zapomnieć. Sierra prowadzi podwójne życie, a jego rytm wyznaczają święta Bożego Narodzenia. Jedno to życie w Oregonie, przy plantacji drzewek choinkowych, którą prowadzi jej rodzina. Drugie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,97 zł 29,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -19%
  Byłam tu

  Byłam tu

  Kolejna wzruszająca powieść Gayle Forman, autorki „Zostań, jeśli kochasz”, „Wróć, jeśli pamiętasz, „Ten jeden dzień”. Cody Reynolds nie może się pogodzić z samobójstwem swojej przyjaciółki Meg. Postanawia zrozumieć, dlaczego ta piękna i pewna siebie dziewczyna targnęła się na swoje życie. Rodzina...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,38 zł 34,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
Warto zwrócić uwagę na...
Złamane serca. The Camorra Chronicles. Tom 5 5/5 Nasza cena:
28,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane serca. The Camorra Chronicles. Tom 5

Piąty tom nowej serii autorki słynnych Złączonych! Savio Falcone wyznaje kilka zasad. Dziewczyny, z którymi sypia, muszą być gorące, chętne i nie dzwonić do niego, kiedy zabawa już dobiegnie końca. Najlepiej nigdy. Wydaje się, że jego codzienność przypomina nieustającą imprezę. Nosi nazwisko, które...
Pakiet dla Oblubienicy: Twoje piękne serce, Kult miłości 0/5 Nasza cena:
51,70 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet dla Oblubienicy: Twoje piękne serce, Kult miłości

Autorki książek zabierają nas w podróż, którą przebyły same – w podróż ku odkrywaniu wartości siebie samej jako kobiety. Pokazują na własnym doświadczeniu, że piękno nie kończy się tam, gdzie nie mamy już czym zachwycić świata. Ono się właśnie tam zaczyna.
Twoje piękne serce 0/5 Nasza cena:
16,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twoje piękne serce

Czy pragniesz czuć się piękną, kochaną i akceptowaną?Lauren wie, jak trudno walczyć z brakiem pewności siebie i poczuciem zagubienia. Kiedy w wyniku uderzenia śmigłem samolotu straciła lewą rękę i oko, jej tożsamość, przyszłość i wiara w miłość Boga zostały poddane próbie. Bała się, że już zawsze...
Zerwany układ. Złamane serce. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zerwany układ. Złamane serce. Tom 1

W mafijnym świecie miłość możesz wybrać tylko raz, o ile w ogóle będzie Ci to dane. Daniel miał tylko jedno zadanie - rozkochać w sobie Olivię, córkę policjanta, i tym samym zrealizować plan będący częścią gangsterskich porachunków. Pewny swoich uwodzicielskich zdolności, był przekonany, że bez...
Pakiet Kobiecość w zamyśle Bożym. Tomy 1-3: Najpiękniejsza córka Boga, Kult miłości, Twoje piękne serce 0/5 Nasza cena:
57,75 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Kobiecość w zamyśle Bożym. Tomy 1-3: Najpiękniejsza córka Boga, Kult miłości, Twoje piękne serce

Te książki, adresowane do kobiet w różnym wieku, pomogą odpowiedzieć na pytanie, jak być chrześcijanką w świecie, który narzuca kobietom wiele sprzecznych oczekiwań. Czy Bóg się pomylił, dając Ci jednocześnie wielką siłę i wielką wrażliwość? Czy może mylą się współczesne trendy, sprowadzając...
Złamane pragnienia. The Camorra Chronicles. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane pragnienia. The Camorra Chronicles. Tom 6

Niezwykle wyczekiwana historia o Adamo Falcone! Adamo, jako najmłodszy z owianego złą sławą klanu Falcone, szybko zrozumiał, jakimi prawami rządzi się świat, w którym żyje. Świat pełen krwi i przemocy. Wkrótce narkotyki stały się dla niego sposobem na radzenie sobie z rzeczywistością. Pójście w...
Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
27,62 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4

Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi...
Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma 5/5 Nasza cena:
80,90 zł 124,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet The Camorra Chronicles. Tomy 1-3: Złamana lojalność, Złamane emocje, Złamana duma

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy...
Agencja złamanych serc 4/5 Nasza cena:
26,76 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agencja złamanych serc

Wznowienie bestsellerowej powieści Ireny Matuszkiewicz. Historia czterech młodych kobiet po przejściach, mieszkanek wielkopłytowego PRL-owskiego bloku w Toruniu. Główna bohaterka - Marta, trochę na oślep szuka szczęścia. Trzy pozostałe nie myślą już nawet o szczęściu, bo z trudem utrzymują się na...
Casanova. Sonata złamanych serc 5/5 Nasza cena:
27,66 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Casanova. Sonata złamanych serc

Laureat Premio Bancarella 2017 Ponad 300 000 sprzedanych egzemplarzy we Włoszech! Okryty niesławą Giacomo Casanova powraca do Wenecji i przyjmuje osobliwe wyzwanie od austriackiej hrabiny Margarethe von Steinberg, znanej ze swej niecodziennej, lecz olśniewającej urody. Casanova będzie mógł posiąść...
Agencja złamanych serc 5/5 Nasza cena:
24,35 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agencja złamanych serc

Wszystkie chwyty dozwolone… zwłaszcza kiedy chodzi o miłość. Kiedy Maurycy zrywa z Lidią na sześć tygodni przed ślubem, świat wali jej się na głowę. Wkrótce czeka ją kolejny wstrząs: okazuje się, że narzeczony wcale nie odwołał uroczystości… zmienił jedynie pannę młodą. Zrozpaczona Lidia za namową...
Wybrane bestsellery
T-Racers Turbo Wheel Seria 3 5/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

T-Racers Turbo Wheel Seria 3

Z nową serią T-Racers Fire and Ice powracają emocje wyścigów samochodowych! W kolekcji czeka 8 nowych kierowców, nowe części aut z wyjątkowymi mocami i... ponad 500 nowych kombinacji! Wszystkie elementy można wymieniać z innymi T-Racersami: przód auta, tył, koła, kierowców. Czy uda Ci się znaleźć...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
25,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Ten dzień 5/5 Nasza cena:
29,72 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ten dzień

Ojciec chrzestny i Pięćdziesiąt twarzy Greya w jednym – kontynuacja światowego bestsellera 365 dni. Wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność. Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i...
Barbie Kemping Barbie Brooklyn Lalka + akcesoria HDF74 Mattel 5/5 Nasza cena:
84,01 zł 129,63 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kemping Barbie Brooklyn Lalka + akcesoria HDF74 Mattel

Dołącz do Barbie Malibu i Brooklyn w ich największej przygodzie dzięki lalkom Barbie inspirowanym serialem Barbie „It Takes Two My dwie”! Zabierz lalkę Barbie Brooklyn na niesamowitą wyprawę kempingową ze szczeniaczkiem i ponad 10 akcesoriami biwakowymi, które inspirują do wymyślania różnorodnych...
Jesteśmy twoi 5/5 Nasza cena:
32,48 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jesteśmy twoi

Poruszająca serce opowieść o wszystkich obliczach miłości Spotkali się w chmurach. Każde z innego świata, na co dzień dzielił ich ocean. I choć nigdy więcej mieli się nie zobaczyć, los ponownie połączył ich w niespodziewany sposób. Wykorzystali drugą szansę. Opowieść o ich miłości to historia jak z...
Zielone oczy driady 5/5 Nasza cena:
31,00 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zielone oczy driady

Zdradzone serce potrzebuje czasu, żeby znów zaufać Livia kocha swoją irlandzką chatkę na klifie. Szum fal i targający wrzosowiskami wiatr zagłuszają bolesne wspomnienia. Dziewczyna chce zapomnieć o najgorszym dniu swojego życia, kiedy zdradził ją ukochany mężczyzna, a cały jej świat w jednej chwili...
Krwawnica 5/5 Nasza cena:
24,37 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnica

Wciągający thriller, w którym strach ma różne oblicza. Nawet te najmniej ludzkie…   Uciekając od trudnej przeszłości, były policjant Rafał Dzikowski wraz z żoną Weroniką przeprowadza się do świeżo wyremontowanego domu nad jeziorem Chobienickim we wsi Bagniska. Mieszkańcy wsi nie wydają się być...
Zełenski. Poza scenariuszem 0/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zełenski. Poza scenariuszem

Opowieść o życiu, które wykracza poza wszelkie scenariusze. Pierwsza biografia Wołodymyra Zełenskiego, napisana przez ukraińskiego dziennikarza Serhija Rudenkę. Od 24 lutego 2022 roku uwaga całego świata skupiła się na Ukrainie i jej prezydencie. To wtedy z dnia na dzień Wołodymyr Zełenski dołączył...
Oblicza geografii 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
47,76 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 1. Zakres rozszerzony. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Szkoły ponadpodstawowe

Publikacja ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi „Sposób na zadania”, umieszczonemu na końcu każdego rozdziału. Umożliwia samodzielne nabywanie najważniejszych umiejętności geograficznych dzięki samouczkom „Krok po kroku”. W ciekawy sposób wyjaśniania trudne zjawiska i procesy...
Heartstopper. Tom 4 0/5 Nasza cena:
26,48 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Heartstopper. Tom 4

Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka – tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości. Charlie nie wierzył, by Nick mógł odwzajemnić jego uczucie, ale teraz są już oficjalnie parą. Charlie jest coraz bliżej wypowiedzenia dwóch magicznych...
Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody. Tom 5 5/5 Nasza cena:
28,22 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót zabójców smoków. Smocza straż. Baśniobór. Nowe przygody. Tom 5

Magiczny świat chwieje się na krawędzi. Celebrant, Król Smoków, zjednoczył smoki w wielką, mściwą armię i już tylko jeden artefakt powstrzymuje go przez zaatakowaniem ludzkości z wściekłą mocą. Presja wystawia stare sojusze na próbę, więc Seth i Kendra rozpaczliwie szukają nowych sprzymierzeńców....
Naucz mnie kochać 5/5 Nasza cena:
26,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naucz mnie kochać

Gdy nie wiesz, co to miłość, musisz znaleźć kogoś, kto cię jej nauczy.Ga?l Selemani przechodzi przez prawdziwe piekło, by w końcu na jednej z imigranckich łodzi dotrzeć do Włoch. Tutaj nieoczekiwanie jego los się odwraca, dając mu szansę na spełnienie największego marzenia – rozpoczęcia kariery...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula