Piaskownice ogrodowe, łopatki, wiaderka i akcesoria

Zabawy w piaskownicy dają dzieciom dużo frajdy i wspierają ich rozwój. Kiedy z fascynacją i ogromnym zaangażowaniem próbują stawiać swoje pierwsze babki, gdy przesypują piasek między palcami lub przygotowują tory dla armii swoich samochodzików, nieświadomie rozwijają zdolności manualne, psychofizyczne i społeczne.

Barwne i bezpieczne piaskownice
Własna piaskownica w przydomowym ogrodzie to nie tylko łatwy i szybki dostęp do zabaw w piasku każdego dnia, ale także możliwość kontrolowania przez dorosłych jakości surowca i zapobiegania zabrudzeniom, których źródłem mogą być zwierzęta lub warunki atmosferyczne. Wielu producentów oferuje piaskownice wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, do tego wielobarwnych i miłych dla oka, przykuwających uwagę dzieci i będących niewątpliwą ozdobą każdego ogrodu. Bardzo często piaskownice są także wyposażane w specjalne pokrowce np. Piaskownica Żółw zielona Little Tikes lub posiadają plastikową pokrywę np. Piaskownica muszelka Big. Ta ostatnia piaskownica może dodatkowo pełnić funkcję basenu, kiedy zostanie wypełniona wodą.

Zabawki do piasku
Zabawa w piaskownicy nie byłaby kompletna bez odpowiednich przyborów. Asortyment zabawek do piasku jest tak ogromny, że każdy maluch z pewnością wybierze coś dla siebie. Polska firma Wader oferuje ogromny wybór zabawek do piaskownicy i na plażę. Ponadto w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, zabawki tej firmy spełniają bardzo wysokie normy jakościowe. Możemy zaproponować dzieciakom pierwszy, podstawowy zestaw zabawek firmy Wader np. Komplet do piasku 7 elementów Auta lub zestaw Komplet do piasku Akwarium 7 elementów. Wiele z tych zabawek sprawdzi się także podczas zabawy w wodzie, zarówno w przydomowym basenie jak i na plaży np. w baseniku dla dzieci Basen dmuchany Morskie fale 152x51 cm.

Koparka czy taczka?
Czym byłaby zabawa w piasku dla małego chłopca bez koparki lub ładowarki? Koparka 36cm + komplet do piasku zawiera nie tylko profesjonalny pojazd budowlany ale także łopatke, foremkę oraz grabki. Dzieci, które chciałyby pomóc w porządkach ucieszy z pewnością fakt, że ktoś stworzył im Zestaw do sprzątania niebieski Goki. Znajdą się nawet przyrządy do podlewania, takie jak Konewka duża 4 kolory.

Nie trzeba kopać ręką
Ciekawą propozycję dla fanów zamków z piasku i innych skomplikowanych piaskowych konstrukcji będzie Łopatko - rękawica do piasku firmy Haba. Dzięki niej kopanie w piasku obędzie się bez skaleczeń i będzie znacznie bardziej efektywne. Oczywiście jednym z podstawowych narzędzi niezbędnych w każdej piaskownicy jest solidna łopata, np. Łopata nr 20 aluminiowy kij z rączką Polesie lub Łopata duża Nr 2 niebieska 53,5cm .

Piaskownicowy raj
Zabawy w piaskownicy rozwijają dziecięcą wyobraźnię, zdolności manualne i sprawność fizyczną. Są doskonałą formą spędzania wolnego czasu latem. Wielu producentów zadbało także o to, aby taka zabawa była bezpieczna dla dzieci.
 

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej