Panika

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Rok wydania
2016
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Nasza cena: 31,37 zł 36,90 zł Taniej o: 15%

Produkt niedostępny

Heather zamknęła oczy i wzięła głęboki oddech.
Poczuła zapach Paniki.
Zapach lata.

Wyobraź sobie senne, pogrążone w beznadziei miasteczko.
Wyobraź sobie dziewczynę, która nie wierzy, że może ją spotkać coś dobrego.
Wyobraź sobie grę, w której każdy musi podjąć śmiertelne ryzyko, by wygrać wielką nagrodę - przepustkę do lepszego życia.

Ta gra to Panika. Nikt nie wie, kim są sędziowie, którzy wymyślają zadania i czuwają nad przebiegiem rywalizacji. Uczestnicy zostają zmuszeni do przesunięcia własnych granic, do wyjścia poza strefę bezpieczeństwa, do stawienia czoła najgłębszym lękom.

Dziewczyna ma na imię Heather. Od zawsze pogardzała grającymi w Panikę. Ale kiedy jej chłopak odchodzi do innej, pełna wściekłości, bólu i rozpaczy zmienia swoje podejście i decyduje się przystąpić do rywalizacji. Nigdy nie spodziewała się, że to zrobi. Aż do tego lata.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Z Lauren Oliver miałam już styczność przy trylogii Delirium oraz 7 razy dziś. Obie bardzo przypadły mi do gustu, więc z ciekawością sięgnęłam po Panikę. Przyznam, że lektura okazała się oryginalna i wciągająca.

  Panika - strach, przerażenie.... Każdy kojarzy to z negatywną reakcją organizmu. Tymczasem w sennym, spokojnym miasteczku powstała gra o nazwie Panika. Aby wygrać należy nie dać się pokonać panice w trudnych i niebezpiecznych konkurencjach. Uczestnikami gry jest młodzież kończąca szkołę, a wygrać można całkiem pokaźną kwotę, która otwiera drzwi do nowego życia. Konkurencje są bardzo niebezpieczne, a sędziowie są super tajni i nikt nie wie, kim są. Informacje przekazywane są w postaci sms-ów. A wszystkich obowiązuje ścisła tajemnica.

  W takiej grze, w trudnym dla siebie etapie życia i związku, bierze udział Heather. Znajomi są zdziwieni jej decyzją, bo dotychczas pogardzała grającymi. Kiedy jej ukochany chłopak odszedł do innej, potraktowała Panikę jako osobiste wyzwanie. Jaki będzie tego finał ? Na pewno zaskakujący!

  "Panika" to naprawdę świetnie napisana powieść. Pomimo, że jest skierowana do młodzieży, to myślę, że zyska dużo szersze grono czytelników. Książka jest porywająca, a jej akcja pędzi jak wicher. Nie są to kolejne Igrzyska śmierci, to zupełnie inna opowieść. Autorka prowadzi nas przez meandry fabuły, aby zaskoczyć na finale.

  "Panika" wydaje się oczywista i przewidywalna, ale zdecydowanie taka nie jest - nie dajcie się zwieść pozorom. Lauren Oliver wykreowała bardzo prawdziwych bohaterów, którzy oddają się niebezpiecznej grze. Czytelnik utożsamia się z nimi podczas lektury książki i kibicuje ich poczynaniom.

  Mnie się podobało i uważam przygodę z panią Oliver za udaną :)

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Nikt nie wie, kim są sędziowie Paniki. Nikt nie wie, kiedy i gdzie odbędzie się kolejne zadanie. Nikt nie wie, co czeka uczestników w następnym etapie gry. Wiadomo tylko, że jeśli raz zdecydujesz się zagrać w Panikę, nie wolno ci zrezygnować. A stawka, o którą toczy się walka jest ogromna - przepustka do nowego, lepszego życia. W miasteczku, które nie daje nadziei, Panika jest jedyną szansą, aby stać się kimś i osiągnąć coś w życiu. Wiele osób ucierpiało podczas śmiertelnie niebezpiecznej gry, a niektórzy stracili nawet życie.

  Heather nigdy nie sądziła, że weźmie udział w Panice, a myśl o tej grze wzbudzała w niej odrazę. Kiedy jednak zostaje porzucona przez chłopaka, mocno zraniona decyduje się przystąpić do rywalizacji. Wkrótce zarówno w miasteczku, jak i w życiu Heather zaczynają dziać się złe i dziwne rzeczy. Panika okazuje się być dla niej ostatnią deską ratunku.

  Panika leżała na mojej półce od dobrych kilku miesięcy i jakoś nie mogłam się do niej przekonać. Negatywne opinie, jakie o niej słyszałam, nie nastrajały mnie pozytywnie do sięgnięcia po tę pozycję, ale w końcu się na to zdecydowałam. Jak się to skończyło? Cóż, lepiej niż przewidywałam.

  Na początek skupmy się na samej Panice. Czym ona jest? Szalenie ryzykowną grą, którą decydują się podjąć tylko zdesperowani nastolatkowie znajdujący się w podbramkowej sytuacji. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś przy całkowicie zdrowych zmysłach mógł wziąć w niej udział dla samej rozrywki. Bo Panika zdecydowanie zabawą nie jest. Im dłużej gra trwa, tym niebezpieczniejsze stają się zadania i tym łatwiej stracić przy nich życie. Miasteczko Carp, w którym ma miejsce akcja książki, jest pełne nawiedzonych domów oraz chorych na umyśle mieszkańców i to właśnie z nimi związana jest duża część zadań. Włamywanie się na teren posesji czy nocowanie w starym, opuszczonym domu to tylko łatwiejsze z konkurencji. Stracha napędzają takie karkołomne misje jak przejście na drugą stronę autostrady pełnej pędzących ciężarówek z zasłoniętymi oczyma. Sama nigdy w życiu nie zdecydowałabym się dołączyć do Paniki. Nie da się jednak ukryć, że ta gra jest głównym elementem tej książki, który przyciąga uwagę i nie pozwala się oderwać.

  Szczerze przyznam, że powieść Lauren Oliver nie ma w sobie niczego specjalnego. Nie jest wyjątkowo zabawna, wprowadza raczej nastrój ponurej melancholii. Szybkością akcji też nie porywa. Bohaterowie nie są postaciami, które można by zapamiętać na dłużej. Co więc sprawiło, że Panika mi się spodobała? Prawdę mówiąc, nie wiem. Po prostu nie mogłam się od niej oderwać. Nie potrafiłam przestać czytać ani powstrzymać się o rozmyślania o tej książce, kiedy byłam zajęta czymś innym. Była zwyczajnie bardzo wciągająca. Skupiała na sobie całą moją uwagę. Jeśli o mnie chodzi, mogę wybaczyć jej wszystkie niedociągnięcia, bo najważniejsze dla mnie jest w książce to, aby pozwalała mi zapomnieć o otaczającym mnie świecie. A Panika zrobiła to doskonale.

  Fragmentem, który działa na niekorzyść książki, jest zdecydowanie zakończenie. Było ono bardzo króciutkie i szybkie - trochę jakby autorka chciała czym prędzej skończyć tę powieść. Podobne zakończenia mają na przykład moje wypracowania do szkoły, kiedy piszę je na kolanie w nocy i orientuję się, że jest już późna godzina. Piszę wtedy byle co, żeby tylko zakończyć wszystkie wątki i oddać pracę do oceny. Znacie to? W Panice końcówka wyglądała podobnie. Poza tym, była ona mocno naciągana. Podczas gdy w całej powieści panuje dosyć ponury, złowrogi klimat, zakończenie jest nieprawdopodobnie radosne. Wygląda to tak, jakby autorka za wszelką cenę chciała wprowadzić do powieści szczęśliwy koniec, ale wyszło to bardzo nienaturalnie.

  Przyznam, że zupełnie nie zrozumiałam początkowego powodu, dla którego Heather wzięła udział w Panice. Chłopak ją rzucił? Czy to naprawdę dobry motyw, aby ryzykować swoje życie? Nie sądzę. W późniejszej części książki wiele rzeczy w życiu dziewczyny, jak i innego bohatera Dodge'a, się zmienia i ich trudna sytuacja zmusza ich, aby wytrwać w tej grze dla szaleńców.

  Sama Heather, jak i inni bohaterowie, nie była żadną specjalną postacią. Nie wzbudziła ani mojej sympatii ani irytacji. Bardzo spodobał mi się jednak wątek przyjaźni jej i Bishopa. Byli dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i zachowywali się w stosunku do siebie jak rodzeństwo, chociaż nie łączyło ich żadne pokrewieństwo. Chociaż można się domyślać, że przyjaźń nie jest jedynym uczuciem, jakie kręci się pomiędzy tą dwójką, to oboje, kiedy tylko są w swoim towarzystwie, stają się promyczkami nadziei w tej książce.

  Panika pozornie jest ma wielu zalet, które powinny przyciągać do niej czytelników. Jedyną rzeczą, która każe mi się wstawiać za tą książką, jest niezwykle wciągająca fabuła, która rekompensuje wszystkie wady i ubytki tej powieści. Mogę z czystym sumieniem polecić Wam tę książkę, jeśli szukacie odrobiny adrenaliny i napięcia lub po prostu chcecie zatracić się w czytaniu i zapomnieć na chwilę o rzeczywistości.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Z czym zazwyczaj kojarzy Ci się zabawa? Beztroska, śmiech. A co jeśli w grę wchodzi pula dużych pieniędzy? Nagle wszystko staje się inne – poważne. Świetna zabawa zamienia się w przeszywający strach – PANIKĘ. Gra staję się rywalizacją, ludzkie życie traci na wartości, obowiązuje tylko kilka zasad. A czy ty jesteś w stanie stawić czoła Panice??

  Jedni biorą w niej udział dla pieniędzy, inni z chęci poczucia adrenaliny ale wśród nich jest ona - Heather. Młoda, zagubiona dziewczyna, nie pragnąca brać udział w całej tej niedorzecznej grze. Jednak pod wpływem emocji spowodowanych zdradą postanawia dołączyć do pozostałych. Łamie wszystkie bariery i zasady w końcu potrzebuje tych pieniędzy dla siebie, dla Lilly. Dotychczas rozważna teraz ryzykuje własne życie za pieniądze, przechodzi zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną metamorfozę. Heather to bez warunkowo moja ulubiona postać wykreowana przez Oliver.

  Sięgając po tą książkę miałam wrażenie, że to kolejna pozycja kierowana do nastolatek, przepełniona wieloma przelotnymi miłostkami, które zwyciężą mimo wszystko. Jednak nie, to pochłaniająca powieść gdzie wszystko odbywa się stopniowo. Czytelnik nie zostaje zasypany wieloma wydarzeniami lecz fabula rozwija się stopniowo co powoduje mimowolne zaciekawienie i brak możliwości oderwania się od książki. Porusza tematy złych kontaktów między dziećmi a rodzicami, przyjaźni, która przeradza się w miłość czy chęć wyrwania się z miasta jakim jest Carp. Panuje tu brak możliwości rozwijania się przez co wiele osób posiada status bezrobotnych a młodzi ludzie coraz częściej sięgają po używki.

  Powieść została napisana lekkim językiem a więc jej odczyt nie sprawia żadnych trudności. Z wielką przyjemnością pochłonęłam ją w zaledwie kilka godzin. Mimo iż odstawiłam "Panikę"na półkę mam zamiar za jakiś czas po raz kolejny powrócić do świata Heather i jej przyjaciół. Moim zdaniem to najlepsza z dotychczasowych książek napisanych przez Lauren Oliver.

  "Dziwne, że ludzie mogą się znać przez tyle lat i tak bardzo mylić się co do siebie."

  Autor: Lauren Oliver

  Tytuł: Panika

  Wydawnictwo: Otwarte

  Strony: 360

  Moja ocena : 9/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Fani „Igrzysk Śmierci” zapewne pamiętają cytat z ostatniej części tej popularnej trylogii:

  "Wtedy sporządzam w myślach listę wszystkich dobrych uczynków, których byłam świadkiem. To taka zabawa, i bawię się w nią, choć po upływie ponad dwudziestu lat staje się trochę nużąca.

  Istnieją jednak znacznie gorsze zabawy."

  Rzeczywiście, istnieją. Panika jest jedną z tych zabaw, o których szepcze się w tajemnicy, wzbudzającą strach, ale także podniecenie.

  Oliver tworzy trudne środowisko, dosyć plastycznie opisuje złożone i przykre sytuacje życiowe postaci. Gra tak naprawdę jest pretekstem, po wgłębieniu się w historię, okazuje się, że głównym wątkiem są bohaterowie wkraczający w dorosłość. Poza samą Paniką to wiele zawiłych historii – nikt z nich nie ma lekko, każdy walczy o lepszy los, a wygranie pieniędzy staje się przepustką do lepszego świata. Podoba mi się, że autorka postawiła na emocje – wiele razy, szczególnie w przypadku Heather miałam łzy w oczach. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, że pisarka nie stworzyła z bohaterów grupki nastolatków, którzy mają widzimisie, aby wziąć udział w grze – bo to fajna zabawa, bo lubią konkurować, chcą coś udowodnić. Na początku książki może sprawiają takie wrażenie, ale później okazuje się, że pod tym wszystkim kryje się coś więcej. Powieść ma drugie dno, które można dostrzec lub też nie – wystarczy zajrzeć głębiej.

  Co może wywołać prawdziwą panikę? Miłość. I także w tej powieści występuje wątek miłosny, a właściwie dwa – z tym że jeden przyprawiał mnie o nerwicę, za to drugi był subtelny, skomplikowany i nieprzewidywalny. Do końca nie wiedziałam, jaki będzie tego finał – nie zdradzę, czy książka zakończyła się happy endem, ale nie było tak źle, przynajmniej Oliver nie urwała gwałtownie historii, jak w przypadku „Delirium”. I za to jestem jej wdzięczna!

  W skrócie – fabuła jest ciekawa, mamy nie tylko samą grę, ale także ukazanie przyjaźni, miłości oraz życia bohaterów. Dla mnie to idealna historia filmowa, tylko czekać, aż losy bohaterów „Paniki” zostaną przeniesione na duży ekran. To powieść trochę z niewykorzystanym potencjałem, wzbudza emocje, jednak wiem, że mogłoby być mocniej, że autorka potrafi lepiej pisać. „Panika” to także napięcie, pojawiające się wraz z rozwijającą akcją – szczególnie ostanie sceny są naładowane niepewnością o to, jak dalej potoczy się akcja. Polecam młodzieży, zarówno płci męskiej, jak i damskiej, bo mamy w niej kobiecy oraz męski punkt widzenia. Jeśli dawno nie czytaliście jakieś oryginalnej historii i lubicie gry, to „Panika” jest dla Was – z nią nie będziecie się nudzić…

  Cała recenzja: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Lauren Oliver zapewne wielu z was kojarzy, bądź też pokochało za sprawą trylogii Delirium. Ja do tej grupy zdecydowanie nie należę. Nie uważam, że była zła, ale jednocześnie seria była rozczarowująca. Na pewno też nie mogę zapisać się do grupy osób, które po jakimkolwiek fiasku ze spotkania z twórczością Autora przekreśla dane nazwisko na zawsze. Dobre książki mają wiele imion, a Panika zdecydowanie należy do dobrych książek.

  Heather nie lubi Paniki – gry, gdyż zabawą ją nazwać nie można, która wpływa na przekraczania granic uczestników do maksimum. Sama nazwa wskazuje na to, że nie możesz być do końca pewien czy cię ona nie pokona, ale musisz przyznać, wygrana w postaci kilkudziesięciu tysięcy dolarów jest bardzo przekonywująca, tym bardziej, jeżeli mieszkasz w zapadłej dziurze, bez perspektyw na jakiekolwiek godne życie po szkole średniej. Heather nie miała w planach uczestniczyć w tej grze, ale widać życie woli pisać własne scenariusze.

  Zapewne gdy przedstawiłam wam zarys tej historii, to pomyśleliście o dystopii. Nie wiem dlaczego, ale zanim do niej zajrzałam i wciągnęłam się w tę grę to ja też tak o niej pomyślałam. Carp to prawie zwykłe miasteczko, ze zwyczajnymi mieszkańcami, których trawią problemu normalnego świata: znalezienie pracy, utrzymanie pracy, wyżywienie dzieci, zapłacenie rachunków. Nic nadzwyczajnego, jednak to Panika jest na ustach wszystkich, w szczególności nastolatków, którzy właśnie ukończyli szkołę średnią. I chociaż nagroda wydaje się być nad wyraz kusząca, to gdy o mnie chodzi (pomimo, że w większości przypadków czuję się nieustraszona), to za nic w życiu nie wzięłabym udziału w tej grze.

  Ale o tym musicie przeczytać, ponieważ nie zdradzę wam jakie zdania czekają uczestników, ale zaręczam wam, że włoski mogą zjeżyć się na karku, i będziecie dziękować światu, że w waszym mieście nie wymyślili czegoś tak absurdalnie chorego. Tak, chorego, ponieważ we wcześniejszych grach niektórzy przypłacili zdrowiem, jak i życiem.

  To dość genialny pomysł na stworzenie takiej historii. Dzisiejsi nastolatkowie są już tak znudzeni brutalnością obejrzaną w filmach i usłyszą w wiadomościach, że już prawie nic nie może ich zaskoczyć. A jednak może, bo gdy pomyślicie chociaż chwilę nad tym, by zamienić się miejscami z bohaterami, to nie ma mowy byście zrobili to bez broni przyłożonej do waszej głowy. Mnie ta historia zaskakiwała na prawie każdej stronie, bo po prostu nie byłam przygotowana na taką wersję wydarzeń.

  Pomimo, że to historia opowiedziana z perspektywy dwóch bohaterów: Heather i Dodge’a, to jednak jest na tyle spójna, że taki podział jest jak najbardziej na plus. Oczywiście każdy z was pomyśli, że coś musi być na rzeczy, że dwójka bohaterów jest tak mocno zaznaczona w tej konstrukcji, ale nie posuwajcie się zbyt daleko ze swoimi spostrzeżeniami. Lauren Oliver zapewne was zaskoczy.

  Panika to słodko gorzka historia, która w moim mniemaniu jest bardziej gorzka niż zwykły czytelnik może to znieść. Naprawdę, czara goryczy jest bardzo głęboka i powoli będzie rozrywać wasze serce, jeżeli tylko w odpowiedni sposób otworzycie się na tę historię. Na początku wydaje się sielska, ale później ma w sobie wiele bólu, cierpienia i przede wszystkim niezrozumienia, że aż czytelnika zakuje serce.

  Realizm wielu sytuacji stanowczo może nas przerażać - bohaterowie nie boją się wypowiadać swoich myśli na głos, w końcu człowiek uczestniczący w Panice niczego się nie boi. To powoduje, że zżywamy się z bohaterami bardziej lub mniej. Ja początkowo nie przepadałam za Heather, była zwyczajnie nijaka i nie traktowałam jej zbyt poważne, ale gdy powoli los zaczął odkrywać kolejne karty, to niechybnie stała się moją faworytką. Osobistą idealną przemianą. Zakończenie odrobinę nie przypadło mi do gustu, ale ma swoje zaskakujące momenty.

  To historia, której nie spodziewałam się otrzymać. Myślałam, że będzie całkowicie inna, a jednak mi się podobała. Lubię być zaskakiwana, uwielbiam gdy bohaterom są rzucane pod nogi kłody. Jeżeli też to lubicie, to musicie sięgnąć po Panikę, bo się nie zawiedziecie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Lauren Oliver
 • Wydawnictwo Otwarte
 • Seria Moondrive
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 360
 • Format: 13,5x20,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788375153859
 • Język: polski
 • Tłumacz: Monika Bukowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788375153859
 • EAN: 9788375153859
 • Wymiary: 136x205
Warto zwrócić uwagę na...
Doreen 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doreen

Doreen Grey poznałam na początku roku szkolnego. Miała niemodną fryzurę, pryszczatą cerę i kiepską figurę. Opowiedziała mi, że w poprzedniej szkole ostro się z niej naśmiewano. Było więcej niż pewne, że w tak prestiżowej szkole jak Chandler Academy spotka ją to samo. Razem z jej kuzynką...
Oddam ci słońce 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddam ci słońce

Co sprawia, że człowiek mówi coś zupełnie odwrotnego, niż chciałaby powiedzieć każda komórka jego ciała? Bliźnięta Noah i Jude od zawsze stanowiły jedność. Byli utalentowani artystycznie, łączyła ich miłość do sztuki, mieli niepohamowaną wyobraźnię i... skomplikowane charaktery. Ona - zbuntowana,...
Milion odsłon Tash 4/5 Nasza cena:
23,89 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Milion odsłon Tash

Natasha, zwana Tash, to prawdziwa fangirl. Uwielbia czytać, a jej ukochany pisarz to Lew Tołstoj. Jej pokój wypełniają cytaty z jego książek i plakaty. Jest też vlogerką. Na jednym ze swoich kanałów na podstawie "Anny Kareniny” Tołstoja tworzy wraz z paczką przyjaciół serial internetowy...
Wyśnione miejsca 4/5 Nasza cena:
26,28 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyśnione miejsca

Są dwie Waverly. Pierwsza: ma nieskazitelny wygląd, popularnych przyjaciół, najlepsze oceny w szkole i świetne wyniki w sporcie. Druga: to tajemnicza dziewczyna, która zagłusza myśli bieganiem do utraty tchu. W nocy zastanawia się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zrzuciła maskę, którą nosi za...
Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czerwona królowa. Tom 3. Królewska klatka

Trzeci tom bestsellerowej serii „Czerwona Królowa”. Mare jest pilnie strzeżonym więźniem zdanym na łaskę i niełaskę Mavena. Dręczą ją wspomnienia własnych błędów, a działanie Cichego Kamienia pozbawia ją mocy. Buntowniczka staje się dziewczyną bez błyskawic. Jednak i Maven otoczony jest wrogami. Z...
Początek wszystkiego 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Początek wszystkiego

Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny, przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim... Zanim dziewczyna go zdradziła, auto roztrzaskało mu kolano, a jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach. Cassidy Thorpe to...
Radio Silence 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Radio Silence

Frances dobrze wie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć. Rozpoczęcie dorosłego życia oraz nauka na wymarzonej uczelni to pierwszy krok do realizacji idealnego planu. Nic i nikt nie może tego zniweczyć - ani znajomi, ani ciężar wydarzeń z przeszłości, ani tym bardziej ona sama! Niespodziewanie...
Ostatnie zlecenie 4/5 Nasza cena:
29,51 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie zlecenie

Zdrada to tylko kwestia czasu. Okoliczności. Starań. A ty, jak bardzo jesteś pewna swojego partnera? Dominika jest zawodową uwodzicielką. Żaden mężczyzna nie potrafi się jej oprzeć. Sukces mierzy pozwami rozwodowymi i rozbitymi małżeństwami. Kiedy otrzymuje zlecenie zniszczenia idealnego związku...
Piersi poradnik dla każdej kobiety 5/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piersi poradnik dla każdej kobiety

Rak piersi to najczęstsza przyczyna śmierci kobiet w wieku 20–59 lat. Co ósma z nas w pewnym momencie będzie musiała stawić czoło tej chorobie. Nie powinnaś mieć wątpliwości, czy to książka dla ciebie. Jeśli jesteś zdrowa – dowiesz się, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Poznasz...
Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

Hashimoto to najpowszechniejsza przewlekła choroba autoimmunologiczna – zmaga się z nią co trzecia kobieta na świecie. Jest bezpośrednią przyczyną między innymi zapalenia tarczycy. I jak dotąd jest nieuleczalna. Gdy w 2009 roku u farmaceutki Izabelli Wentz zdiagnozowano chorobę Hashimoto, kobieta...
Wilczyca opowieść o sile natury i ludzkiej obsesji zabijania 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wilczyca opowieść o sile natury i ludzkiej obsesji zabijania

Człowiek stał się panem świata przez swoją obsesję zabijania. Zaopatrzony w broń decyduje o przetrwaniu tych, których uzna za słabszych. Jedną z jego ofiar stała się Szóstka, najbardziej znana na świecie wilczyca, obserwowana w social mediach przez miliony ludzi. Silna przywódczyni stada,...
Jak mogłaś 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak mogłaś

Byłaś za nią odpowiedzialna, a teraz zaginęła. Charlotte, przyjaciółka Harriet, opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc, że spuściła małą z oka ledwie na chwilę, że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula