3 ksiażki na lato za 39,90 zł

3 książki na lato za 39,90 zł. Sprawdź >

Lipiec nas nie rozpieszcza, dlatego mam coś, co da ci chwilę wytchnienia od chłodu i deszczu. Złap 3 książki na lato za 39,90 zł.

Gdy za oknem zamiast lipcowego słońca i lata mamy deszcz i chłód, które bardziej pasują do września, pozostaje zaszyć się pod kocem z książką, a najlepiej z trzema.

Co powiesz na książkowy letni zestaw ratunkowy? Teraz możesz złapać 3 książki i zapłacić za nie tylko 39,90 zł. Wybieraj spośród naszych propozycji z najpopularniejszych gatunków literackich.

3 książki na lato za 39,90 zł. Sprawdź >>

Promocję możesz złapać do 23 lipca!


Na letni książkowy pakiet polecamy:

Wbrew grawitacji Julie Johnson

Brooklyn ma obecnie dwadzieścia lat i wciąż walczy z niezwykle bolesnymi wspomnieniami. Jako dziecko była świadkiem morderstwa jej ukochanej matki. Niestety, mimo że od tego tragicznego wydarzenia minęło już trochę czasu,dziewczyna wciąż nie może się pozbierać. Dręczą ją koszmary, więc na co dzień odcina się od innych i nie pozwala, aby ktokolwiek zbliżył się do niej. Wszystko ulega zmianie, kiedy dziewczyna na studiach poznaje przystojnego Finna. Bez dwóch zdań to najbardziej pociągający facet na całym kampusie!

Brooklyn nie jest jednak gotowa na jakikolwiek związek, nawet z intrygującym i zabawnym znajomym. Finn natomiast zainteresował się piękną nieznajomą i postanowił zrobić wszystko, aby zdobyć jej serce. Wkrótce oboje ulegną, a miłość, która się między nimi pojawi będzie zdumiewająca!

Sprawdź książkę >>


Naznaczeni śmiercią Veronica Roth

Pierwszy tom nowego cyklu autorki "Niezgodnej", którego gatunek można określić jako pogranicze sf i fantasy z elementami prozy psychologicznej.

Na planecie Thuvhe żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Cyra i Akos mieszkają po dwóch stronach granicy. Ich losy splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom, obsesjom, wyobrażeniom. Bo dla każdego najtrudniejszym wyborem jest wybór samego siebie.

Sprawdź książkę >>Zapytaj astronautę Tim Peake

Wielu z nas zastanawia się, jak wygląda życie w kosmosie, jak to jest być astronautą i czy to, co widzimy na filmach bardzo mija się z prawdą. Niewielu będzie miało okazję się o tym przekonać, dlatego najprościej byłoby porozmawiać z astronautą i zapytać go o to wszystko, czego chcielibyśmy się dowiedzieć.

Skąd wziąć takiego astronautę? Z pomocą przychodzi nam Tim Peake.

Sprawdź książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać