Outletobranie - najciekawsze książki z outletu do -70%

Outletobranie - sprawdź >

Pora na outletobranie! Co powiesz na książki ze zniżką do nawet -70%?

Wiemy, jak bardzo lubisz polować na książkowe okazje. Przejrzeliśmy naszą outletową ofertę i wybraliśmy najciekawsze książki. Wśród nich znajdziesz coś nie tylko dla dorosłych czytelników, ale też dla dzieci i nastolatków.

Co powiesz na to, żeby zrobić zapasy książek na lato?

Outletobranie. Sprawdź książki do -70% >

Outletobranie potrwa do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów, bo musisz wiedzieć, że liczba książek objętych tą zniżką jest ograniczona, a niektóre z nich to pojedyncze egzemplarze. Zatem - kto pierwszy, ten lepszy :)Dobry tłuszcz Dobry tłuszcz Joseph Mercola - outlet

Wyobraź sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy - jesz je, chudniesz , pozbywasz się przewlekłych chorób i odzyskujesz pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej, która już teraz jest w zasięgu twojej ręki!

Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię, która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Musisz przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa, które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn.

Sprawdź książkę >Ślad po złamanych skrzydłachŚlad po złamanych skrzydłach Sejal Badani - outlet

Kiedy ojciec Sonyi zapada w śpiączkę, młoda kobieta niechętnie powraca na łono rodziny, którą zostawiła przed laty. Odkąd dziewczyna opuściła dom, żyła z dala od wszelkich zobowiązań, podczas gdy jej spokojna siostra Trisha odnalazła się w perfekcyjnym domu na amerykańskich przedmieściach, a ambitna Marin konsekwentnie budowała karierę zawodową. Wszystkie kobiety pamiętają czas, kiedy cała rodzina żyła szczęśliwie w Indiach i wszystkie starają się na swój sposób radzić sobie z dramatycznymi zdarzeniami, które spotkały je po przyjeździe do USA.

Jednak kiedy siostry i matka spotykają się ponownie, pogrzebane tajemnice zaczynają wychodzić na światło dzienne.

Sprawdź książkę >Druga szansaDruga szansa Marcie Steele - outlet

Riley Flynn chce spotkać miłość życia, ale zamiast tego przeżywa kolejny zawód miłosny, wypłakując się koleżance z pracy Sadie Stewart, której życie też nie rozpieszcza. Odkąd zmarł jej mąż, nie umie znaleźć sobie miejsca, a wraz ze zbliżającą się rocznicą jego śmierci jest coraz bardziej rozbita.

Kobiety pracują w salonie z butami w uroczym angielskim miasteczku Hedworth. Gdy pewnego dnia dowiadują się, że sklep stoi na skraju bankructwa, postanawiają za wszelką cenę uratować miejsce pracy, ale przede wszystkim bezpieczną przystań, która scala ich przyjaźń.

Sprawdź książkę >Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać