Opór. Niegodziwe rozrywki

Autor:

K. Bromberg

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
376
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,00 zł
Nasza cena: 30,72 zł 39,90 zł Taniej o: 23%

Ryker Lockhart to bez wątpienia bardzo przystojny i bogaty mężczyzna. Jednak jego profesja powinna wzbudzać w kobietach nieufność: Ryker jest znanym i wziętym prawnikiem, specjalizującym się w sprawach rozwodowych. Zawodowe wywlekanie brudów nie byłoby może problemem dla bardziej osobistej relacji, gdyby nie to, że po bliższym poznaniu mężczyzna okazywał się zimnym draniem. Przystojnym i inteligentnym, ale wciąż aroganckim i paskudnym typem. Wiązanie się z kimś takim to nigdy nie jest dobry pomysł.

Vaughn z całą pewnością wykluczała jakąkolwiek relację z kimś takim jak Ryker. Była zbyt niezależna i odważna, do tego miała wybujały temperament. A dodatkowo na głowie bardzo konkretne zobowiązania. Zdrowy rozsądek podpowiadał jej, że jeśli pozwoli temu facetowi wkroczyć w swoje życie, w krótkim czasie może stracić wszystko, co z takim wysiłkiem zbudowała. Niestety, dziewczyna nie zawsze słuchała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem, który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś, co sprawiło, że zamiast się wycofać, postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami, gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy, a sytuacja wymyka się spod kontroli.

To przecież tylko gra, nieprawdaż?

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  On nie ma nic do stracenia. Ona może stracić wszystko.

  Vaughn to silna, inteligentna, sympatyczna kobieta mająca bardzo duży bagaż nieprzyjemnych doświadczeń ale nie podaje się, ma cel w swoim życiu i chcę go osiągnąć. Chce również odkryć co wydarzyło się w przeszłości i dlaczego siostra popełniła samobójstwo. Po śmierci siostry jej jedyną rodziną jest jej siostrzenica, którą chcę się opiekować ale ze względu na długi nie jest to możliwe. Musi je spłacić. Żeby to zrobić musi podjąć ryzyko i zakłada agencje towarzyską. Od tej pory kobieta ma dwie twarze. Po woli zaczyna się układać, aż do jednej felernej nocy która zmieni wszystko.

  Ryker Lockhart to przystojny, bogaty, inteligentny, arogancki prawnik od rozwodów. Znany jest z tego, że na sali sądowej jest bezwzględnym, zimnym draniem który zawsze wywleka najgorsze brudy żeby tylko wygrać i reprezentuje tylko mężczyzn. Nie wierzy w miłość i woli żyć bez zobowiązań i komplikacji które według niego stwarzają kobiety.

  Vaughn i Ryker połączy tylko interes. Tylko ten interes może przekształcić się w coś więcej? Tylko czy dadzą temu szanse i któreś opuści gardę. Kobieta w której żaden mężczyzna nie potrafił wzbudzić żadnych emocji, uczuć a tym bardziej pożądania, po jednym spotkaniu z nim doświadczy tego wszystkiego naraz. A ON posunie się nawet do szantażu żeby znowu się z nią spotkać i przekonać do siebie. Między tą dwójką rozpoczyna się gra, którą każde będzie chciało wygrać. Ale katastrofa wisi w powietrzu.

  Jak długo będą się opierać pożądaniu? Czy z tej gry oboje wyjdą wygrani? Jaką tajemnice odkryje Vaughn? A może Ryker tylko się nią bawi?

  Łamanie własnych zasad nie może się skończyć dobrze, zwłaszcza jeśli na Twojej drodze stanie taki facet jak Ryker Lockhart. A do tego każda decyzja którą podejmiemy niesie za sobą konsekwencje.

  „Większość ludzi szuka miłości o wschodzie słońca, nie uświadamiając sobie, że mogą ją znaleźć o zachodzie.”

  Opór. Niegodziwe Rozgrywki to książka która wywoła mnóstwo emocji i porusza wiele trudnych tematów. Pokazuje jak ludzie potrafią być okrutni gdy mają trochę więcej władzy i pieniędzy. I, że nawet własna rodzina potrafi zgotować nam piekło. Walka z przeciwnościami losu i upór gdy zależy nam na czyś bardzo. Pragnienie bycia z drugą osobą, poczucie bezpieczeństwa i bycie kochanym mimo swoich wad. Bo przecież każdy zasługuje na szczęście. Poznajemy bohaterów i ich historie pełne problemów z którymi walczą codziennie. Końcówka książki złamała moje serce i czekam na drugą część.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Opór. Niegodziwe rozgrywki cześć pierwsza to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Bromberg. Czy udane? Jak najbardziej. Książka bardzo przypadła mi do gustu. Jest dobrze i wciągająco napisana, z bardzo dobrze stworzonymi bohaterami. Bardzo polubiłam Vaungh, jest niezwykłą bohaterką która ma spory bagaż doświadczeń, a bardzo niewiele z nich jest tymi przyjemnymi. Dodatkowo musiała znaleźć profesje nie do końca przyjemną by spłacać długi w których tonie a do tego pracować oficjalnie. Mimo wszystko stara się jak może. Mimo że los jej tego nie ułatwia nieustannie rzuca kłody pod nogi. Kiedy na jej drodze pojawia się Ryker to na początku ma to być interes. Tylko interes. Właśnie z Rykerem mam problem nie do końca potrafię pojąć jego tok myślenia. Z czasem nabierałam do niego szacunku ale gdy wszystko zaczęło zmierzać w stronę finału... Moje książkowe serce zostało zmiazdzone... Rozbite w drobny mak. Książka porusza dość trudne sprawy życiowe, w tym prace nad samy sobą. Ciężkie życiowe wybory, dylematy otwartość, zaufanie. Bo tak naprawdę otwierając się na innych możemy nie tylko zyskać ale także stracić bardzo wiele w tym cześć siebie. Że życie i nasze nieustanne wybory to ryzyko, że nic nie jest pewne na tysiąc procent.

  Polecam wam. A ja czekam na drugi tom bo jak mogłabym inaczej po końcówce tej części.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Vaughn ma w życiu jasno określone cele i priorytety. To, czego najbardziej pragnie, chwilowo pozostaje poza jej zasięgiem z powodu ogromnych długów, jakie ma do spłacenia. Kobieta prowadzi swój własny biznes, który może nie jest do końca legalny, ale w szybkim czasie przynosi duże zyski, a to jest dla niej obecnie najistotniejsza kwestia.

  Ryker Lockhart to jeden z najbardziej znanych prawników specjalizujących się w prawie rozwodowym. Mężczyzna ma jedną żelazną zasadę, mianowicie w sądzie reprezentuje jedynie mężczyzn. Kobiety uważa za podstępne i kłamliwe, a ON sam też nie jest typem związkowca.

  Gdy Ryker zostaje klientem firmy Vaughn, a ona z braku innego rozwiązania, sama musi "obsłużyć" przystojnego i aroganckiego prawnika, sprawy nieco się komplikują. Ich pierwsze spotkanie nie kończy się za dobrze. Mężczyzna zaintrygowany, jak nigdy dotąd, nowo poznaną kobietą, nie daje się tak łatwo spławić. Zrobi wszystko, aby dostać to, czego pragnie. Aktualnie chce Vaughn, a żeby ją mieć, posuwa się do szantażu. Czy kobieta zaryzykuje i podejmie grę, w której może stracić wszystko, o co tak dzielnie walczyła? A może będzie stawiała opór i nie pozwoli, aby ktoś nią rządził?

  Macie takich autorów/autorki, po których książki zawsze sięgacie z miłą chęcią? W moim przypadku K. Bromberg jest właśnie taką autorką. Poznałam i równocześnie pokochałam ją za serię "Driven", czyli historię Riley i Coltona. 😍 Co prawda, nie wszystkie jej powieści podobają mi się w takim samym stopniu, ale uważam, że każda ma w sobie "to coś".

  "Opór" jest pierwszym tomem dylogii "Niegodziwe rozgrywki". Książka ta dołącza do grona moich ulubionych powieści spod pióra autorki. Jest świetna! Ciężko jest mi znaleźć coś, co przemawiałoby na jej niekorzyść. Jedynie chyba zakończenie, ale o tym za chwilę.🙈 Sama historia jest ciekawa, a fabuła zawiera intrygujące wątki. Pojawiają się tajemnice, niedopowiedzenia, intrygi czy zapomniana przeszłość, która po wielu latach zaczyna się odzywać i wprowadza zamęt w życie głównej bohaterki. Od mniej więcej połowy książki byłam tak ciekawa dalszych losów bohaterów, że nie odłożyłam jej, dopóki nie przewróciłam ostatniej strony. Faktem jest, że ta lektura jest intensywnie wciągająca, bo teoretycznie cały czas coś się dzieje, pojawiają się nowe fakty, które jeszcze bardziej podsycają ciekawość. Ciężko mówić tutaj o jakiejkolwiek nudzie. Całość jest świetnie dopracowana, wszystko idealnie się ze sobą łączy, a każdy fragment historii ma znaczenie. Główni bohaterowie, czyli Vaughn i Ryker są bardzo wyrazistymi osobowościami. Poznajemy ich powoli, autorka wprowadza lekkie napięcie, nie ujawniając od razu każdego szczegółu z ich życia. Bardzo ujęła mnie kreacja Vaughn, ponieważ została przedstawiona jako niezwykle silna, waleczna i nieustępliwa kobieta, a jednocześnie pełna wewnętrznego lęku i strachu. Mimo to dążyła do wyznaczonego sobie celu i nigdy się nie poddawała. Ryker na pierwszy rzut oka to arogancki, zimny i wyrachowany prawnik, ale to tylko fasada. Wewnętrznie to dobry, ciepły i pełny uczuć mężczyzna. Ich relacja jest od samego początku mocno napięta i silnie emocjonalna. Wiecie, co mnie najbardziej zaskoczyło? Myślałam, że dostanę historię przesyconą erotyzmem i seksapilem, a okazało się, że tych scen było tutaj naprawdę niewiele. Pojawiły się dopiero pod koniec książki, jednak dla mnie to duży plus, bo dzięki temu znajomość Vaughn i Rykera była prawdziwsza. Powoli się poznawali, próbowali wzajemnie obdarzyć się zaufaniem, a z czym początkowo oboje mieli kłopot. Odnośnie do końcówki książki i samego zakończenia, to.... Autorka zafundowała mi tak niespodziewany zwrot akcji, że ja przez chwilę nie dowierzałam w to, co czytam. Nie wiem, jak można w taki sposób zakończyć opowieść i pozostawić czytelnika w takim oszołomieniu, tym bardziej że nie mogę od razu sięgnąć po drugi tom !🤯 Mam tylko nadzieję, że nie będziemy musieli długo oczekiwać na kontynuację. Oczywiście polecam bardzo sięgnąć po tę książkę! Warto i myślę, że nie będziecie żałować. 😍

  Dla mnie 9/10 💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  K. Bromberg jest autorką znaną niemal na całym świecie. Jak wiecie, nie tak dawno czytałam serię "Życiowi bohaterowie", a także jednotomową książkę o tytule " Ściema" spod jej pióra. Nie mogłam, więc oprzeć się pokusie i tym razem sięgnęłam po pierwszy tom cyklu "Niegodziwe rozrywki" noszący tytuł "Opór". Po samej okładce oraz tak krótkim i zwięzłym tytule nie mogłam się zbyt wiele domyślić, jednak, gdy przeczytałam opis wydawnictwa, wiedziałam, że chcę, aby ta książka znalazła się w mojej domowej biblioteczce. Muszę koniecznie nadrobić serię Driven, o której jest tak głośno, a mnie niestety ona ominęła.

  Opis wydawnictwa:

  Ryker Lockhart to bez wątpienia bardzo przystojny i bogaty mężczyzna. Jednak jego profesja powinna wzbudzać w kobietach nieufność: Ryker jest znanym i wziętym prawnikiem, specjalizującym się w sprawach rozwodowych. Zawodowe wywlekanie brudów nie byłoby może problemem dla bardziej osobistej relacji, gdyby nie to, że po bliższym poznaniu mężczyzna okazywał się zimnym draniem. Przystojnym i inteligentnym, ale wciąż aroganckim i paskudnym typem. Wiązanie się z kimś takim to nigdy nie jest dobry pomysł.

  Vaughn z całą pewnością wykluczała jakąkolwiek relację z kimś takim jak Ryker. Była zbyt niezależna i odważna, do tego miała wybujały temperament. A dodatkowo na głowie bardzo konkretne zobowiązania. Zdrowy rozsądek podpowiadał jej, że jeśli pozwoli temu facetowi wkroczyć w swoje życie, w krótkim czasie może stracić wszystko, co z takim wysiłkiem zbudowała. Niestety, dziewczyna nie zawsze słuchała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem, który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś, co sprawiło, że zamiast się wycofać, postanowiła podjąć ryzykowną grę.

  Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami, gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy, a sytuacja wymyka się spod kontroli?

  To przecież tylko gra, nieprawdaż?

  Bogaty, przystojny, arogancki, a to tego adwokat od rozwodów, czyli zawsze elegancko ubrany. Czego można więcej chcieć od tego wymarzonego mężczyzny? Na pewno mniej groźnej miny i więcej uśmiechu, a przede wszystkim bycia bardziej miłym. Jest ON z tych prawników, którzy nie mają żadnych skrupułów i aby wygrać walkę tocząca się na sądowej sali są w stanie wyciągnąć na światło dzienne wszystko. Każdy błąd z młodości, każde krzywe spojrzenie na sąsiada potrafi przedstawić w takim świetle, że mamy wrażenie iż sprawa dotyczy czegoś znacznie gorszego niż tylko rozwód. W życiu codziennym wcale nie jest lepszy. Chamskie zachowanie, aroganckie odpowiedzi i wiecznie poirytowane spojrzenie to jego chleb powszedni. Wygląda na takiego, którego lepiej omijać szerokim łukiem i pod żadnym pozorem nie wchodzić mu w drogę. Na takie przedstawienie zasłużył Ryker Lockhart. Nazwisko nie jest przypadkowe. Jego serce zamknięte jest na milion zamków, a kontakty z kobietami ogranicza do tych zawodowych, ale i tutaj nie do końca, bo jego klientami są tylko mężczyźni. Nie ma ochoty ściągać sobie na głowę kłopotów ściśle powiązanych ze związkiem.

  Z drugiej strony jest młoda, silna kobieta, która ma ogromny bagaż doświadczeń. Życie jej nie rozpieszczało, a przeszłość często daje jej o sobie znać. Kiedy myśli, że już wszystko powoli zaczyna się układać, to nagle wszystko legnie w gruzach i Vaughn musi zaczynać od nowa. Nie należy ona do tych łatwych, ani również nie jest szarą myszką, czy ciepłą kluchą. Raczej wręcz przeciwnie, ma mocny charakter i potrafi pokazać, że nie da sobie w kaszę dmuchać. Wie, że w życiu nie ma nic za darmo i musi walczyć o swoje, bo gdy tego nie zrobi nic w życiu nie osiągnie. Ma długi i postanowiła, że za wszelką cenę je spłaci. Założyła więc firmę, ale nie do końca legalnie, jak to mówią "tonący brzytwy się

  chwyta", a jej nowym klientem został wyżej wspomniany pan prawnik. I tutaj zaczynają się kłopoty, oboje zaczynają grać we własną, wymyśloną grę, która może zakończyć się niezłym bałaganem w ich życiu.

  Kto wygra? Kto odpuści? Jak długo będą stawiać opór temu co siedzi w ich głowach?

  "Opór" to bardzo zabawna i porywająca historia przy której można po prostu usiąść wziąć kawę czy herbatę w rękę i się odprężyć. Nutka dramatu, ciężkie tematy i uczucie, które rozwija się w swoim tempie. Tego mi było trzeba po tym całym mafijnym zamieszaniu, mimo tego, że je kocham miłością prawdziwą, to czasem trzeba odpocząć. Historia bardzo mnie wciągnęła, do tego odpoczęłam przy niej, ale zakończenie wywołało u mnie lekkie palpitacje serca, dlatego z niecierpliwością czekam na drugi tom.

  Z niecierpliwością, czekam na drugi tom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  K. Bromberg jest nam dobre znania nie tylko za sprawą cyklu „Driven”, ale także innych takich jak trylogia o braciach Malone, które ostatnio skradła nam serca, czy „Ściema”. Autorka jest jedną z bardziej rozpoznawalnych i poczytniejszych zagranicznych pisarek powieści dla kobiet, dlatego bardzo chętnie postanowiłam zaznajomić się z jej najnowszym cyklem Niegodziwe rozrywki, który rozpoczyna książka o tytule „Opór”. Czekałam na swój egzemplarz z niecierpliwością zastanawiając się, co też ciekawego ze sobą przyniesie. Czy powieść dobrze się przyjmie wśród czytelników?

  Głównym bohaterem powieści „Opór” jest Ryker Lockhart, bogaty i przystojny prawnik, który stał się specjalistą wśród wszelkich spraw rozwodowych. Z pewnością jest to człowiek, którego należy unikać i trzymać się z daleka, prawdziwy rekin potrafiący wywlec na sali rozpraw obrzydliwe małżeńskie brudy w życiu prywatnym okazuje się prawdziwym dupkiem. Po bliższym poznaniu okazuje się, że nie ma sobą nic konkretnego do zaprezentowania oprócz arogancji, wyjątkowo odrzucającym facetem, któremu nie brak inteligencji i sprytu. Bywa oziębły i nieustępliwy, trzyma dystans w kontaktach z płcią przeciwną, aby uniknąć możliwych kłopotów.

  Vaughn jest bohaterką, która miała ciężko w życiu, nie potrafi pozbyć się ciężaru przeszłości, która zdaje się kroczyć za nią krok w krok. Jest charakterna, bardzo odważna i niezależna. Stara się walczyć każdego dnia wypierając to co, zaciskało się zbyt mocno nie pozwalając jej żyć pełną piersią. Potrafi walczyć o siebie, ukazać coś, co jej się niezbyt podoba, walczy z pokusami. Jedną z nich jest Ryker Lockharti chociaż zdaje sobie sprawę, że nic dobrego z tego nie wyniknie, jednak postanowiła podjąć bardzo ryzykowną grę, czy jej się to opłaci? Które będzie górą? Czy uda im się wypracować kompromis? Jak długo można stawiać namiętności i wspólnej fascynacji opór?

  „Opór” jest powieścią, która zdecydowanie wartą jest uwagi, można w niej odkryć wiele emocji i namiętności, jest przy tym napisana w sposób taki, że sprawia przyjemność podczas zagłębiania się w treść, lekko i prosto. Nie jest pozbawiona sentencji, które z pewnością mogą zainspirować czytelnika, przekonać przede wszystkim, że nie jest to kolejny erotyk, który odłożycie na półkę. Znajduje się tutaj znacznie więcej, to przede wszystkim poznanie bohaterów, ich skomplikowanych historii i problemów, z którymi mierzą się na co dzień. Myślę, że ta książka ma w sobie coś więcej, dla każdego czytelnika, który po nią sięgnie będzie to coś innego. Dla mnie to były postacie, które nie były płaskie i papierowe, a ciekawe, z którymi nawiązałam czytelniczy kontakt.

  „Opór” to powieść nie tylko o miłości, ale o tym, jak walczy się dla tych, których się kocha, z demonami przeszłości o lepszą przyszłość. Opowiada o tym, że podjęcie jakichkolwiek decyzji zawsze prowadzi do konsekwencji, nie mogę się doczekać kontynuacji książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: K. Bromberg
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Niegodziwe rozrywki
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 376
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328364219
 • Język: polski
 • Podtytuł: Niegodziwe Rozrywki #1
 • Oryginalny tytuł: Resist
 • Tłumacz: Maj Olgierd
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328364219
 • EAN: 9788328364219
 • Wymiary: 14x21 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Niegodziwe Rozrywki T.2 Pojednanie 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegodziwe Rozrywki T.2 Pojednanie

Ryker Lockhart, znany prawnik specjalizujący się w wywlekaniu brudów i wykorzystywaniu najintymniejszych sekretów podczas rozwodów, nigdy nie miał problemu z namówieniem ładnej kobiety na seks bez zobowiązań. Deklaracji i związków na więcej niż kilka nocy unikał z żelazną konsekwencją. Uważał, że...
Rozrywki 0/5 Nasza cena:
31,98 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozrywki

„Rozrywki” Jana Michalskiego to satyry na polskie środowisko artystyczne. Pisane w latach 2009-2015 i rozsyłane mailowo subskrybentom budziły wielkie kontrowersje – autor nie uznawał żadnych autorytetów, a środowisko artystyczne opisywał ze znawstwem i socjologicznym dystansem, od środka i od...
Down Shift. Bez hamulców. Driven. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Down Shift. Bez hamulców. Driven. Tom 8

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy. Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany....
Życiowi bohaterowie. Tom 1. W kajdankach miłości 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życiowi bohaterowie. Tom 1. W kajdankach miłości

Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie, kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich, Grant, od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie "Emmy" była jego najlepszą przyjaciółką, z...
Aced. Uwikłani. Driven. Tom 4 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aced. Uwikłani. Driven. Tom 4

Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki. Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie. Odkryj najbardziej mroczne...
Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla...
Slow Burn. Kropla drąży skałę. Driven. Tom 5 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Slow Burn. Kropla drąży skałę. Driven. Tom 5

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest zwykłym romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność....
Mój zawodnik 4/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki, to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji, pożądania i bólu. Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie...
Warta ryzyka 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Warta ryzyka

To trzeci tom serii Życiowi bohaterowie, w której znalazły się niezwykłe historie przystojnych braci w mundurach. Trzeci z nich, Grayson Malone, ma za sobą paskudną przeszłość. Jako młody chłopak zakochał się bez pamięci w dziewczynie, która nie była warta jego uczuć. Ta snobka z bogatej rodziny i...
Ściema 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ściema

Zane Philips to bogaty australijski biznesmen - i wyjątkowo arogancki dupek. Nosi potwornie drogie garnitury, jest niemożliwie atrakcyjny i ma najbrzydszego psa pod słońcem. To jeden z tych typów, od których najlepiej trzymać się z daleka. Właśnie rozkręca kolejny biznes - portal randkowy, ale nie...
...i wtedy cię poznałem 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

...i wtedy cię poznałem

...i wtedy cię poznałem Obietnica złożona umierającemu ojcu stała się dla Jacka Suttona przygniatającym zobowiązaniem. Mężczyzna przyrzekł naprawić błędy, które popełnił, i krzywdy, które wyrządził. Miało to trwać tylko pół roku, ale od początku wyglądało źle. Podupadające rancho - z tym umiałby...
Sweet Cheeks. Zapach namiętności 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sweet Cheeks. Zapach namiętności

A co jeśli wielka miłość jest bardziej niezwykła i zaskakująca niż hollywoodzki scenariusz? I do tego smakuje jak słodka babeczka? Saylor nie przypuszczała, że jej niedawny narzeczony tak szybko o niej zapomni, a na dodatek zaprosi ją na swój własny ślub. Przed totalną rozpaczą ocala ją własna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula