Opiekunka

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 28
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
400
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
Audiobooki mp3
za 34,00 zł
Nasza cena: 27,31 zł 39,90 zł Taniej o: 32%

Szukasz ciekawej lektury, która wciągnie Cię już od pierwszych stron? Lubisz romanse z nutką intrygi? Sięgnij po książkę pod tytułem "Opiekunka" autorstwa Ludki Skrzydlewskiej, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Pozycja zatytułowana "Opiekunka", jak sam tytuł wskazuje, opowiada o kobiecie sprawującej opiekę nad dzieckiem. Jest ona jedyną ostoją dla biednej dziewczynki, której rodzice zostali brutalnie zamordowani. Jej więź z dzieckiem jest na tyle silna, iż jest gotowa ukryć przed policją pewne fakty, byle tylko uchronić małą.

Przed opiekunką stoi także inne trudne zadanie. Musi ona pomóc dziewczynce nawiązać więź z jej biologicznym ojcem, który do tej pory nie był nią w żaden sposób zainteresowany. Nie trzeba dodawać, że kobieta robi to z dużą dozą niechęci do tego mężczyzny, nie rozumie bowiem jego dotychczasowego zachowania.

Warto wspomnieć, że przez cały czas zło czai się za rogiem, bohaterowie muszą więc zachowywać szczególną ostrożność. Czy mała Josie sprawi, że między nimi zaiskrzy uczucie? Czy dojdzie do romansu? Odpowiedź na te pytania znajduje się w książce "Opiekunka".

Ludka Skrzydlewska jest autorką poczytnych książek, łączących wątki sensacyjne i romantyczne. Należą do nich tytuły takie jak: "Sentymentalna Bzdura", "Król grzechu", "Niegrzeczna miłość", "Król Enigmy", "Przeczucie", "Negatyw szczęścia: Inizio", "Negatyw szczęścia: Fine", "Po godzinach", "Dopóki śmierć nas nie rozłączy", "Deszczowe sny".
Recenzje (28)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Reese Anderson, dwudziestodwuletnia studentka psychologii opiekuje się osieroconą siedmioletnią Josie Spencer.

  Dziewczynka doświadczyła strasznej tragedii, bo była świadkiem morderstwa matki i ojczyma.

  Gdy do Los Angeles wraca jej biologiczny ojciec Owen Maxwell, niania Reese pomaga mu w nawiązaniu relacji z córką. Sytuacji nie ułatwia fakt, że Owen nie miał kontaktu z córką kilka lat. W dodatku Owen nie ufa Reese.

  Oboje mają swoje sekrety jednak ze względu na Josie muszą zbliżyć się do siebie. Szczególnie, że niebezpieczeństwo wciąż czyha...

  Czy Reese zaufa Owenowi? I dlaczego dziewczyna boi się mężczyzn?

  Czy Reese jest w coś zamieszana i ukrywa coś przed Owenem?

  Czy morderca wie o tym, że zostawił świadka zbrodni?

  Bardzo podobała mi się ta książka. To moje pierwsze spotkanie z tą autorką, ale nie ostatnie.

  Gdy zaczęłam czytać tę powieść to nie mogłam od niej oderwać się.

  Autorka zaciekawiła mnie tą rewelacyjną powieścią z gatunku romans połączonym z thrillerem i obyczajówką. Uwielbiam czytać takie historie i łączenie róznych gatunków literackich.

  Książka ta wciąga od pierwszej strony. Prawdziwy rollercoaster emocji, który trzyma w napięciu do samego końca.

  Autorka genialnie stworzyła historię gorącego romansu połączonego z intrygą i wątkiem kryminalnym. Do samego końca nie wiedziałam, jaki będzie finał tej historii.

  Wielkie brawa dla autorki za fachowe pokazanie psychiki skrzywdzonego dziecka, które doznało traumy.

  Zobaczycie, że relacja między tą trójką nie będzie należała do łatwych.

  Gwarantuję, że nie oderwiecie się od tej książki póki nie poznacie całej historii.

  Autorka zapewniła ogromny wachlarz emocji.

  Nie zapomnę o tej książce.

  Warto przeczytać.

  Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejna powieść autorki to nic innego jak mieszanka emocji, trudnych relacji oraz traum z przeszłości. Historia, która zostawia nas

  Reese Anderson mimo młodego wieku przeżyła w swoim życiu już cierpienia i bólu. Źle ulokowane uczucia w nieodpowiednim mężczyźnie sprawiają, że teraz ponosi tego konsekwencje, których już nie da się naprawić. Oszukana, skrzywdzona, a do tego utrata czegoś najdrogocenniejszego na świecie wpływa na jej relacje z innymi. Gdy zostaje opiekunką Josie świadomie lub nie oddaje jej cząstkę swojego serca. Dziewczynka staje się dla niej kimś więcej niż podopieczną. W momencie, gdy rodzice Josephine giną, to właśnie Reese staje się dla niej ostoją i murem przed wszelakim złem.

  W momencie, gdy do Los Angeles przylatuje Owen Maxwell – ojciec dziewczynki, który przez 5 lat nie miał z nią kontaktu – wiele się zmienia! Niespodziewane spotkanie kończy się kłótnią w walce o dobro Josie. Na prośbę próżnego i pewnego siebie mężczyzny, Reese zgadza się mu pomóc i pokazać, że jest w stanie się zająć własną córką.

  Obydwoje skrywają w sobie dużo bólu, cierpienia i niepewności, co do drugiej osoby. Im bliżej się poznają, tym ich relacja staje się coraz trudniejsza. Dla dobra dziewczynki starają się dogadywać, lecz to, co między nimi się dzieje sprawia, że coraz bardziej ich mury pękają.

  Nie wiem, jak autorka to zrobiła, ale po raz kolejny stworzyła powieść, od której nie mogłam się oderwać. Przedstawienie historii bohaterów, którzy noszą w sobie wiele sprzecznych emocji, pokazuje jak ludzie radzą sobie w odmienny sposób ze swoimi traumami z przeszłości. Reese nosi w sobie wiele bólu i strachu w stosunku do mężczyzn. Jest nieufna i ma ku temu powód, lecz mimo wybuchów Owena nie pokazuje tego po sobie. Maxwell odsunął się od córy i byłej żony – wydaje się z początku, że z czystko egoistycznych pobudek, jednak prawda jest całkowicie inna, co sprawia, że to jak wyglądało nasze dzieciństwo ma duży w pływ na naszą przyszłość. Dodatkowo wątek kryminalny w tej powieści sprawia, że chce się więcej i więcej. Niedomówienia, sprzeczne i mieszane emocje oraz wydarzenia, które zaskakują to wszystko sprawia, że ciężko odłożyć książkę chodź na chwilę. Pokochałam tą historię i ich bohaterów, co sprawia, że jeszcze bardziej uwielbiam pióro autorki, która serwuje niesamowite powieści!

  @Zaczytany_swiat_mamy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kiedy na horyzoncie pojawiła się nowa powieść Ludki Skrzydlewskiej byłam jej bardzo ciekawa. Zaprzyjaźniłam się z piórem autorki na tyle, że wiedziałam, że chętnie zapoznam się z jej kolejnymi opowieściami. „Opiekunka” jest emocjonującą książką, która owinęła mnie sobie wokół palca, jak siedmioletnia Josie każdą osobę, która pojawiła się w jej świecie, w tym tytułową opiekunkę Resse. Co się wydarzy w życiu bohaterów? O czym opowiada „Opiekunka” i z jakimi trudnościami przyjdzie im się zmierzyć?

  Główną bohaterką książki „Opiekunka” jest Reese Anderson, to młoda, bardzo inteligentna dziewczyna, która zdecydowała się na studiowanie psychologii. Oprócz tego zajmuje się siedmioletnią dziewczynką, z którą jest mocno zżyta. W całym swoim życiu nigdy by nie pomyślała o tym, że może się wydarzyć pewna tragedia i do tak blisko niej. Morderstwo rodziny podopiecznej Reese wstrząsnęło nią, jak i całym światem Josie, która w jednej chwili straciła matkę i ojczyma, co gorsza świadkiem całego zdarzenia jest właśnie ta mała dziewczynka. Ta wiedza może być niezwykle niebezpieczna, jeśli ktoś by się o tym dowiedział życie Josie byłoby zagrożone. Reese postanawia zrobić wszystko, aby nic złego nie stało się jej podopiecznej, która tak bardzo pokochała. Pozostała kwestia opieki nad dziewczynką, nie mogła pozostać sama sobie, a tym bardziej zostać z kimś niespokrewnionym, wtedy też na drodze Reese i Josie staje Owen Maxweel, biologiczny ojciec dziecka. Mężczyzna nigdy nie utrzymywał z nią kontaktu, nie nawiązał żadnej relacji, właściwie można powiedzieć, że unikał jej jak ognia. Owen i Josie są sobie obcy, jedyna, więc nadzieja w jedynej osobie, której mała ufa. Czy Reese uda się pomóc Owenowi? Czy sam zainteresowany zaufa nieznajomej kobiecie? Czy uda się rozwiązać tajemnicę morderstwa tej biednej rodziny?

  Cóż to była za książka! „Opiekunka” rozbudziła we mnie czytelnicze emocje, pomimo zmęczenia związanego z codziennością, obowiązkami i pracą nie mogłam sobie odmówić spotkania z bohaterami tej książki. Ludka Skrzydlewska zdecydowała się połączyć tutaj kilka motywów, jak morderstwo, opieka nad dzieckiem, budowanie rodzicielskiej relacji, unikanie odpowiedzialności za własne potomstwo. W książce znajdziecie chwile, które rozdzierają serce, jak bowiem wyjaśnić małemu dziecku, że jego mama już nie wróci, a życie zmieniło się bezpowrotnie? O Reese mogę powiedzieć, że jest dziewczyną, którą warto naśladować, jest dobra, ma złote serce, które ma w sobie tak wiele miłości. Bardzo podobało mi się to, że ma tak wspaniałe podejście do dzieci, natomiast Owen stara się nauczyć tego jak być ojcem, co nie jest prostą sprawą. „Opiekunka” to wspaniała książka, która czyta się sama, jest idealną pozycją na wakacje i nie tylko!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka mnie pochłonęła. Szczerze przyznam, że zostałam maksymalnie w nią wciągnięta.

  Pióro Ludki znam z poprzednich wydań. Ta autorka ma unikatowy styl, a mało tego- za każdym razem jestem mile zaskoczona tym, co przedstawia w swoich książkach.

  Każda jej książka dla mnie jest świetna i każda w innym stylu.

  Ludka Skrzydlewska potrafi świetnie przedstawić klimat, w który nas zabiera jako czytelnika.

  Bardzo szczegółowo, krok po kroku opisuje zdarzenia. Choć naprawdę teksty są obfite, to mnie jako czytelnikowi nie nudzi się. Mimo objętości książek, opisów- chce się czytać.

  Autorka świetnie manipuluje słowem, Ja z ogromną przyjemnością łykam wszystko, co zostaje podane mi przez nią w papierze. Naprawdę zawsze dobrze spędzam czas w towarzystwie twórczości tej autorki.

  Fabuła tej książki jest wzorowa. Ludka Skrzydlewska poszła w bardzo dobrym kierunku. Byłam niezmiernie ciekawa rozwoju wydarzeń. Myślę, że tematyka, którą wybrała autorka to powiew świeżości, który z nieodgadnioną chęcią łykałam.

  Napawałam się każdym zdaniem, bo po prostu zostałam oczarowana treścią.

  Kreacja bohaterów jak zwykle przemyślana. Mamy tutaj do czynienia z intersującymi osobowościami.

  „Opiekunka” zapewniła mi kilka godzin niesamowicie dobrze spędzonego czasu.

  Dostajemy tutaj niebanalny i nieoczywisty romans, który jest wręcz skomplikowany.

  Dzięki świetnej kreacji bohaterów człowiek tę książkę przeżywa, towarzyszy tym ludziom.

  Za to właśnie cenię sobie tę autorkę- za realizm, uczucia i nieobojętność. Bo obok tej książki nie można przejść obojętnie.

  Z serducha polecam! Dla mnie niesamowita lektura. 400 pochłaniających stron.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ludka znowu to robi! Powala czytelnika na kolana fenomenalną historią, uzależnia od lawiny emocji, przyprawia o szybsze bicie serca gorącymi scenami a przy tym bawi i wzrusza. „Opiekunka” to kolejny bestseller, który podbija biblioteczki romansoholiczek. Śmiało mogę napisać, że Ludka Skrzydlewska powinna przejąć miano królowej polskich romansów.

  Reese ma dwadzieścia dwa lata, ale życie zdążyło ją już nieźle poturbować. Dziewczyna jest jak kolorowy ptak, ale twardo stąpa po ziemi, jest odpowiedzialna i troskliwa. Idealnie sprawdza się w roli opiekuni Josie Spencer. Życiem siedmiolatki nieoczekiwanie wstrząsa niewyobrażalna tragedia. Jej rodzice zostają zamordowani a mała jest jedynym świadkiem, który może rozpoznać sprawców. Dziewczynka ukojenie znajduje jedynie przy swojej opiekunce, która znalazła ją w domu tej nieszczęsnej nocy. Teraz wszystko się zmieni. W życiu dziewczynki pojawia się ojciec biologiczny, który przez pięć lat nie utrzymywał z nią kontaktu. Owen postanawia stanąć na wysokości zadania i mimo swoim obaw i niepewności stara się zatroszczyć o córkę. W Reese mężczyzna widzi nie tylko opiekunkę i przyjaciółkę swojej córki, ale również piękną młodą kobietę. Problem w tym, że mężczyzna nie bawi się w związki. Jeszcze większym problemem jest różnica wieku między nim a opiekunką. Mimo to Owen postanawia uwieść Reese. Dziewczyna dzielnie stawia opór. Wie, że wynikną z tego tylko kłopotu. Już kocha małą Josie. Co zrobi, kiedy pokocha jej ojca? Czy będzie w stanie odejść od nich, kiedy nadejdzie odpowiedni czas? Czy związek opiekunki i starszego od niej mężczyzny zdoła przejść próbę czasu oraz przetrwa niebezpieczeństwo, które czai się tuż za rogiem?

  „Opiekunka” to fenomenalna lektura. Jest w niej wszystko, czego szuka się w dobrym romansie. Oryginalna fabuła, gorący romans, ciekawi bohaterowie, wartka i zaskakująca akcja. Ludka jak zawsze piszę niezwykle płynnie i lekko. Ma niewymuszony, nienaganny styl, który pokochałam od pierwszej książki. „Opiekunka” jest książką, którą pochłoniecie jednym tchem. Trudno będzie się oderwać od lektury. Zanim jednak po nią sięgniecie, ostrzegam. Owen jest dupkiem, ale jest dla niego nadzieja. Reese imponuje odwagą, zaradnością i skromnością. Josie jest niewyobrażanie słodka i urocza. Czytacie na własną odpowiedzialność! 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 23 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Opiekunka wrażliwości 0/5 Nasza cena:
28,08 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opiekunka wrażliwości

Książki tej nie obejmiesz umysłem, lecz odczujesz otwartym sercem. gdyż trudno jest pojąć tym, co określane jest rozumem, coś, co niewiele ma z nim wspólnego.Jesteśmy upleceni z tak wielu odczuć. Splotów mignięć chwil życia, które tatuują się w sercu na zawsze. Czasami tak głębokich i intensywnych,...
(bez)silna opiekunka czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja 4/5 Nasza cena:
56,31 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

(bez)silna opiekunka czyli polsko-niemiecka (bez)nadzieja

Czy praca w systemie dwudziestoczterogodzinnym, z dala od rodziny, przyjaciół, własnego prawdziwego życia, w której nie są szanowane prawa człowieka i pracownika, może dawać nadzieję tysiącom polskich opiekunów osób starszych pracującym w Niemczech? Czy starość we własnym domu – zakrapiana...
Opiekunka, czyli Ameryka widziana z fotela 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Opiekunka, czyli Ameryka widziana z fotela

-Wydana także w USA przez Royal Hawaiian Press- -Sprzedane prawa do ekranizacji- Opowieść oparta na faktach Postawiła wszystko na jedną kartę. Rzuciła pracę, a matce powierzyła opiekę nad córką i synem. Wyruszyła za ocean z mocnym postanowieniem stworzenia dzieciom spokojnego, bezpiecznego domu z...
Sentymentalna bzdura 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sentymentalna bzdura

Gorący romans z wątkiem sensacyjnym w tle Veronica, dziewczyna z niewielkiego angielskiego miasteczka, od pięciu lat mieszka w Londynie. Trenuje krav magę, pracuje w różnych firmach, zmienia korporacje jak rękawiczki. Dokładnie tak jak niektórzy ludzie zmieniają partnerów. Tyle że Veronica nie ma...
Po godzinach 5/5 Nasza cena:
30,16 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po godzinach

Kiedy zakres obowiązków zaczyna wykraczać poza umowę... Indiana Fisher, absolwentka Harvardu i asystentka dyrektora generalnego w renomowanej bostońskiej firmie deweloperskiej, początkowo żywiła przekonanie, że jej posada będzie trampoliną do sukcesu. Niestety, po roku spędzonym na podawaniu kawy,...
Negatyw szczęścia. Fine 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Negatyw szczęścia. Fine

Historia o modzie i miłości ze szczyptą sensacji... I z co najmniej dwiema szczyptami humoru! Miłość. Moda. Intrygi. Nieoczekiwanie życiem zawodowym Sashy po raz kolejny wstrząsnęły silne turbulencje. Dziewczynę zwolniono z mediolańskiego domu mody Di Volpe pod zarzutem przekazywania konkurencji...
Negatyw szczęścia. Inizio 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Negatyw szczęścia. Inizio

Pełna humoru opowieść o tym, jak zacząć od nowa i nie zwariować! Miłość i intrygi w świecie pret-a-porter Czy początkująca adeptka zawodu może otrzymać lepszą posadę od stanowiska asystentki fotografa w mediolańskim domu mody? Oczywiście, że nie! Sasza powinna przyjąć ofertę z pocałowaniem ręki....
Król grzechu 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Król grzechu

Prywatne śledztwo, elektryzujące napięcie i nieoczekiwany finał - Ludka Skrzydlewska zaskakuje nową powieścią erotyczną! Kingston Kane to facet, do którego idealnie pasuje nadany mu pseudonim. King, bo tak tytułują go znajomi i pracownicy, jest przyzwyczajony do podziwu i posłuszeństwa okazywanych...
Niegrzeczna miłość 4/5 Nasza cena:
23,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczna miłość

Jeśli z pudełka czekoladek wybierasz tylko te z dużą dawką chili, mamy dla ciebie zestaw, którym będziesz mogła rozkoszować się w całości – dziesięć pikantnych opowiadań niegrzecznych autorek i autorów! Tajemniczy nieznajomi, niespodziewane spotkania, gorące pocałunki, namiętności warte grzechu i...
Audiobook Król grzechu mp3 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Król grzechu mp3

Prywatne śledztwo, elektryzujące napięcie i nieoczekiwany finał - Ludka Skrzydlewska zaskakuje nową powieścią erotyczną! Kingston Kane to facet, do którego idealnie pasuje nadany mu pseudonim. King, bo tak tytułują go znajomi i pracownicy, jest przyzwyczajony do podziwu i posłuszeństwa okazywanych...
Audiobook Negatyw szczęścia. Inizio mp3 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Negatyw szczęścia. Inizio mp3

Miłość i intrygi w świecie pret-a-porter! Czy początkująca adeptka zawodu może otrzymać lepszą posadę od stanowiska asystentki fotografa w mediolańskim domu mody? Oczywiście, że nie! Sasza powinna przyjąć ofertę z pocałowaniem ręki. Rzucić wszystko i wsiąść w pierwszy samolot do Włoch! A jednak się...
Audiobook Negatyw szczęścia. Fine mp3 0/5 Nasza cena:
34,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Negatyw szczęścia. Fine mp3

Historia o modzie i miłości ze szczyptą sensacji... I z co najmniej dwiema szczyptami humoru! Miłość. Moda. Intrygi. Nieoczekiwanie życiem zawodowym Sashy po raz kolejny wstrząsnęły silne turbulencje. Dziewczynę zwolniono z mediolańskiego domu mody Di Volpe pod zarzutem przekazywania konkurencji...
Wybrane bestsellery
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
47,75 zł 51,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Materiał nauczania w podręczniku został uporządkowany chronologicznie. W podręczniku zostały wyodrębnione działy. Każdy dział obejmuje zamknięty okres z historii powszechnej lub Polski albo zintegrowane treści z historii powszechnej i Polski (w zależności od specyfiki omawianej epoki). W ramach...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm 2. Ekologia 3. Różnorodność biologiczna Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści...
Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Maturalne karty pracy. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum.
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
43,15 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia

Pucio postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Zamówiony makaron wygląda inaczej niż ten jadany w domu, ale smakuje wyśmienicie! Na dodatek kucharz daje dzieciom przepis na pyszne placuszki, więc szykuje się rodzinne gotowanie. Ach, ile przy tym zabawy! Każdy ma swoje...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula