Zawody - zabawki i zestawy dla dzieci

Kim zostaniesz, jak będziesz duży? Co będziesz robić, gdy dorośniesz? Te pytania słyszą dzieci od najmłodszych lat – w przedszkolu, w szkole, w domu… Czasami jest nawet tak, że dorastają, kończą studia i nadal nie wiedzą, co tak naprawdę chcą robić w życiu. Dlatego właśnie tak popularną zabawą jest odgrywanie ról, wcielanie się w rozmaite zawody. Oczywiście to, że Twojemu dziecku spodoba się zabawa w lekarza czy majsterkowicza nie znaczy, że z pewnością taki zawód wybierze w przyszłości. Jednak na pewno rozwinie to jego wyobraźnię i pozwoli najzwyczajniej w świecie dobrze się bawić.
 
Akcesoria do zabawy w rozmaite zawody to od wielu już lat doskonały pomysł na prezent. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Obserwują więc, jak tata naprawia w garażu auto lub chcą naśladować czynności wykonywane przez panią doktor podczas badania. Przenoszą to później do swych codziennych zabaw w domu lub przedszkolu. Podarowanie dziecku akcesoriów do odgrywania danej roli czy zawodu sprawi, że zabawa nabierze niespotykanego dotąd realizmu, pozwoli zapoznać się z cechami danego zawodu, używanymi przy jego wykonywaniu narzędziami, rozpoznawanie charakterystycznych strojów itp.
 
W niniejszej kategorii znajdziesz całą masę produktów przeznaczonych do takich właśnie zabaw. Bo niestety często autentyczne narzędzia czy przedmioty tego typu są poza zasięgiem dziecka, choćby ze względu na fakt, iż mogą one stanowić potencjalne zagrożenie dla niego i otoczenia. Są tu zatem torby lekarskie, zestawy małego majsterkowicza, akcesoria kuchenne, narzędzia przydatne do pracy w ogrodzie lub zabawy w sklep. Umieszczono tu również stroje i inne elementy wyposażenia strażaka czy policjanta. Z pewnością więc podarowanie dziecku takiego prezentu sprawi, że będzie ono mogło nieustannie rozwijać swoją wyobraźnię, pogłębiać wiedzę o konkretnych zawodach i cieszyć się dobrą zabawą. A może w efekcie odkryje swoje prawdziwe powołanie i dowie się, co będzie chciało robić, gdy dorośnie.

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej