Obca miłość. Wszystkie nasze chwile. Tom 1

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
512
Nasza cena: 34,71 zł 39,90 zł Taniej o: 13%

Sięgnij po książkę pod tytułem "Obca miłość. Wszystkie nasze chwile" i sprawdź, czy nawet po bolesnych przeżyciach można znów cieszyć się wiarą w lepsze jutro!

Zaufanie to jedna z najcenniejszych wartości w naszym życiu. Bez niego nie ma mowy o zbudowaniu prawdziwej i bliskiej relacji międzyludzkiej. Stracić można je bardzo łatwo, odzyskać z kolei jest już dużo trudniej.

Wydawałoby się, że Weronika jest szczęśliwa. Została jedyną spadkobierczynią majątku Skarbierskich i nie musi martwić się o finansową przyszłość. W życiu uczuciowym wiedzie się jej jednak znacznie gorzej. Narzeczony ją zdradził, więc zraniona kobieta unika nowych związków, wciąż lecząc rany, których doznała.

Śmierć dziadka sprawia, że za namową przyjaciółki - Mileny - wraca do rodzinnej miejscowości. Tam zdaje sobie sprawę, jak wiele się zmieniło. Z przerażeniem dokonuje odkrycia sprawiającego, że zaczyna wątpić w przypadkowość śmierci swego dziadka. Z każdym kolejnym dniem Weronika czuje, że może ufać coraz mniejszej liczbie osób. Kiedy poznaje pewnego syryjskiego uchodźcę, staje przed ogromnym wyzwaniem. Czy ten ujmujący mężczyzna odnajdzie drogę do jej serca i pomoże w rozwiązaniu problemów? A może wręcz przeciwnie, przysporzy jej kolejnych? "Obca miłość" to pierwszy tom z serii książek pod tytułem "Wszystkie nasze chwile".

Katarzyna Grabowska, autorka, to dobrze znana polska pisarka, która zasłynęła dzięki swoim publikacjom z następujących gatunków literackich: literatura kobieca, literatura obyczajowa, romans oraz fantastyka. Ukończyła studia na kierunku etnologii i stosunków międzynarodowych. Posługuje się tytułem doktora nauk społecznych. Z powodzeniem tworzy interesujące powieści pełne zwrotów akcji, emocjonalnych wydarzeń i bohaterów, z którymi łatwo można się utożsamić.
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Weronika była wychowywana przez ukochanego dziadka, który nie widział świata poza nią. Mieli tylko siebie, gdyż rodzice dziewczynki zginęli w wypadku gdy ta, była jeszcze malutkim dzieckiem. Mężczyzna był zamożny, ponieważ jego przetwórnia owoców w Skarbieszu coraz lepiej prosperowała. To pozwoliło wieść im spokojne życie, a dzięki oszczędnościom dziewczyna mogła podróżować i studiować, nie martwiąc się o to, że zabraknie jej pieniędzy.

  Wraz z rozpoczęciem studiów, jej stosunki z dziadkiem uległy ochłodzeniu. Coraz rzadziej Weronika wracała do domu. Nie zdawała sobie sprawy, że w rodzinnej fabryce, też zaszły spore zmiany. W życiu osobistym nie układało się jej najlepiej. Zdradzona i porzucona przez narzeczonego, była bardzo samotna, a w tym trudnym czasie pomogła jej przyjaciółka Milenia, z którą mieszkała i której mogła powierzyć swoje tajemnice.

  Niespodziewana wiadomość o śmierci dziadka spada na dziewczynę w chwili, której się tego najmniej spodziewa. Nika nie potrafi poradzić sobie z odejściem jedynej osoby, jaka jej pozostała. Razem z Mileną, która pomaga jej na każdym kroku, postanawia wrócić do swojej rodzinnej miejscowości i dowiedzieć się co się stało z jej ukochanym dziadkiem.

  Kłamstwa, intrygi oraz tajemnice sprawią, że kobieta nie będzie wiedziała komu może zaufać i czy istnieje choć jedna osoba, która jej nie zawiedzie. Przypadkowe zetknięcie się z syryjskim uchodźcą Jusufem może okazać się dla dziewczyny wybawieniem lub kolejnym błędem z którego tym razem nie będzie mogła się wyplątać.

  W tej książce znajdziemy wiele wątków literackich i spotkamy się z tematami, które bardzo rzadko są poruszane. Nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, powszechny jest rasizm, ksenofobia oraz niehumanitaryzm względem uchodźców. Autorka niejednokrotnie i bardzo dosadnie opisała sytuację, w której mamy do czynienia z napiętnowaniem ludzi ze względu na ich pochodzenie. Czytając niektóre dialogi czułam wstyd i upokorzenie, ale to dlatego, że wiedziałam, iż takie zachowianie można spotkać praktycznie wszędzie i z takimi sytuacjami niejednokrotnie muszą się ci ludzie spotykać. Większość osób pozostaje ślepa i głucha gdy jest świadkiem takiego zachowania.

  Weronika nie ma w życiu łatwo. Od dziecka musi stawiać czoła przeciwnościom losu. To, że otrzymała spadek fortuny Skarbierskich, przyniosło jej przede wszystkim wiele cierpienia i strachu o własne życie. Pomimo tego, że jest to niewiarygodne silna i dzielna dziewczyna, to ma też pecha, że lokuje uczucia w niewłaściwych mężczyznach.

  Z Jusufem dzieliło ją wszystko. Odmienna kultura, religia oraz status społeczny. Urywanie prawdy oraz prawdziwych zamiarów, kłamstwa i niedomowienia z pewnością im nie pomogły, ale pomimo tego ja i tak kibicowałam im do ostatniej strony.

  Nie będę Wam zdradzać niczego więcej ponieważ chcę, byście mieli przyjemność z odkrywania kolejnych kart tej historii. Wiem, że to jeszcze nie koniec, ponieważ przede mną dwa kolejne tomy, ale już teraz mogę Wam zagwarantować, że przed Wami wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Nie mogę się doczekać poznania dalszych losów bohaterów. Autorka zakończyła tą historię w takim momencie, że z zapartym tchem czekam na przeczytanie kolejnego tomu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy warto zaufać obcej osobie bardziej niż przyjacielowi?

  Książką „Obca miłość” z cyklu „Wszystkie nasze chwile” rozpoczęłam swoją przygodę z twórczością Katarzyny Grabowskiej. Czy była ona udana? Zapraszam do lektury.

  Naszą bohaterką jest Weronika, która została porzucona przez rodziców, kiedy miała zaledwie kilka miesięcy, wyjechali oni za granicę, gdzie zginęli w wypadku samochodowym. Zanim poszła na studnia mieszkała w Skarbieszu ze swoim dziadkiem Florianem Skarbierskim.

  Dziadek chcąc zabezpieczyć wnuczkę, pewnego dnia udał się z nią do notariusza, aby podpisać stosowne dokumenty. W Skarbieszu mógł ufać tylko zaprzyjaźnionej rodzinie, Państwu Boguszom. I to oni, gdyby coś jemu się stało mieli zaopiekować się jego wnuczką.

  Będąc już studentką, otrzymała telefon, że dziadek nie żyje. Chcąc naprawić coś w instalacji elektrycznej w garażu, zapomniał o odłączeniu zasilania. W dodatku była mokra podłoga i został porażony prądem. Po dwóch dnia znalazł go Pan Bogusz.

  Weronika odziedziczyła po dziadku przetwórnię, ziemię, sady … W cierpieniu po stracie ukochanego dziadka pomagała jej przyjaciółka, Milena Bielska. Od Boguszów otrzymała list, który tuż przed śmiercią napisał do niej dziadek, w którym prosi aby sprzedała ziemię, przetwórnię i wyjechała. Niby chce się jej w nim do czegoś przyznać, ale ostatecznie tego nie robi.

  „Kochana Weroniko,

  W chwili, gdy czytasz ten list, nic nie jest takie, jakie powinno być. Zdarzyło się coś, co nie powinno się zdarzyć. Cóż, los czasem płata figle i w przedziwny sposób komplikuje ludzkie życie. A czasem ludzie sami je sobie utrudniają. Kiedyś, przed laty, uczyniłem coś, co teraz powróciło… Musiałem to zrobić! Uwierz mi, że to było konieczne! Musiałem postąpić wbrew własnemu sumieniu, aby mogło wydarzyć się coś dobrego…"

  Pewnego razu usłyszała dziwną rozmowę telefoniczną, którą prowadziła Milena. Mówiła w niej o tym, że wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami a leki działają. Weronika uzmysłowiła sobie, że od kiedy dowiedziała się, że dziadek nie żyje Milena jej nie odstępowała na krok i podawała leki, które niby miały pomóc jej przejść przez żałobę oraz były wskazane przez lekarza. Obawiając się o swoje życie uciekła z domu a schronienie całkiem przypadkiem znalazła w obozie uchodźców z Syrii u Jusufa Samaana, którego wraz z innymi zatrudnił w przetwórni jej dziadek. O czym nie miała pojęcia. Młody mężczyzna zrobił na niej piorunujące wrażenie, przystojny, opiekuńczy, bardzo miły … Jeszcze bardziej zbliżyła ją do niego jego historia, to co spotkało jego rodzinę oraz przyjaciół w Syrii. Żałowała, że tak rzadko bywała u dziadka, nie miała pojęcia o jego przetwórni, o tym jak funkcjonuje. Jusuf przekonał ją aby nikomu nie ufała, nawet Boguszom. Uwierzyła mu. Na domiar złego dowiedziała się, że podpisała Milenie pełnomocnictwa na dysponowanie w jej imieniu majątkiem.

  Czy Jusuf miał coś wspólnego z Mileną? Czy tych dwoje chciało za coś zemścić się na Weronice i jej rodzinie? Kim tak na prawdę okaże się Milena Bielska? Czy ze strony Jusufa grozi Weronice niebezpieczeństwo? Co jej dziadek miał na sumieniu? Czy jego śmierć to rzeczywiście nieszczęśliwy wypadek, czy perfidnie zaplanowanie morderstwo?

  Nie spodziewałam się, że „Obca miłość” mnie tak wciągnie! Czyta się ją z pełnym zaciekawieniem i ciężko odłożyć książkę na bok. Mamy tutaj do czynienia z intrygą, miłością, utratą zaufania, zdradą, wsparciem – tylko, kto komu co okaże.

  Niestety I tom mnie zawiódł, gdyż nie dowiedziałam się jak ta historia się zakończyła a tak bardzo chciałam… Oczywiście żartuję! Opowieści w tomach mają to do siebie, że na dalsze losy bohaterów musimy cierpliwie czekać. Wiem, że już niebawem w moje ręce trafi tom II pod moim patronatem a po nim tom III i będę mogła zatracić się w dalszych losach Weroniki i Jusufa do czego Was również serdecznie zachęcam.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Obca miłość” Katarzyny Grabowskiej to pierwszy tom powieści obyczajowej z cyklu „Wszystkie nasze chwile”. Weronika wiedzie szczęśliwe życie. Ma kochanego dziadka, który się o nią troszczy i niczego jej w życiu nie brakuje, ale to tylko pozory. Rozstaje się z narzeczonym, dziadek umiera i wszystko się wali. Czy poznany przypadkiem Syryjczyk zmieni jej życie? Co się stanie kiedy pozna tajemnice zagrażającą jej życiu?

  Powieść obyczajowa z wątkiem miłosnym, pełna intryg, kłamstw i niedomówień. To pierwsza część tego cyklu. Czytałam z dużym zainteresowaniem. Książka mnie zaintrygowała.

  Denerwowała mnie trochę Weronika, taka naiwna, ślepo wierzy wszystkim, nie dba o to co ma, ale życie jest okrutne i ciężko ją dotknie. Powieść kręci się wokół wielkiej tajemnicy i kłamstwa.

  Mam nadzieję, że autorka odkryje przed nami rąbek tego sekretu w kolejnej części. Lubię styl autorki, czytałam już trylogię „Magia ukryta w kamieniu” bardzo mi się podobała i teraz też się nie zawiodłam. Powieść zasiała we mnie ziarenko niepewności, co będzie dalej. Nie mogę doczekać się, kiedy sięgnę po kolejną część. Okładka przyciąga wzrok. Pięćset stron, które wciągają i zachęcają do odkrywania tajemnicy. Polecam, godna przeczytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nikt nie ma dla nas tak niesamowitych niespodzianek jak życie

  Swoje życie każdy z nas chce sobie ułożyć po swojemu. Jedni wolą żyć spokojnie, mieć wszystko poukładane i sprawować pełną kontrolę nad tym, co się wokół dzieje. Inni lubią życie na "petardzie", chcą by ciągle coś się działo, a los non stop przynosił jakieś niespodzianki i ekstremalne przeżycia.

  W życiu bywa też tak, że nieważne czy tego chcemy czy nie, zostajemy posadzeni na karuzeli którą steruje ktoś szalony. Ta zaczyna się kręcić i nie możemy z niej wysiąść, nie możemy powiedzieć wolniej, nie możemy powiedzieć stop. Oszołomieni utratą kontroli musimy się pozbierać z kolan i połapać wszelki sznureczki, pozbierać naszą rzeczywistość od nowa i nie dać się zwariować.

  W taką życiową pętlę niekontrolowanych zdarzeń zostaje wciągnięta główna bohaterki książki Katarzyny Grabowskiej "Obca miłość" Weronika Skarbierska.

  Weronika, która po śmierci rodziców wychowywana jest przez dziadka dorasta i wyjeżdża do dużego miasta na studia. Oszołomiona życiem ogranicza kontakty z jedynym krewnym i rodzinną miejscowością. Po zawodzie miłosnym stara się żyć szczęśliwie jako singielka. Z współlokatorką Mileną Bielską łączą ją zażyłe relacje. Nagle, pewnego zwyczajnego dnia na Weronikę spada jak grom z nieba smutna i tragiczna wiadomość. Nie żyje jej dziadek. Do dziewczyny to nie może dotrzeć, a ona sama czuje się niczym żywy trup. Pomoc oferuje Milena, która zawozi koleżankę do domu i organizuje pogrzeb. Szlachetny gest? Dobre chęci? Cóż, to właśnie nimi okazuje się piekło wybrukowane. Nagle też wszystko okazuje się nie tak proste jak się wydawało. Śmierć dziadka nie do końca jest przypadkowa, Milena pokazuje swoje drugie oblicze a pomocna dłoń zostaje wyciągnięta przez dotychczas kompletnie nieznaną osobę. Syryjski uchodźca deklaruje pomoc i otwiera Weronice na pewne sprawy oczy...

  "Obca miłość" to pierwszy tom trzytomowego cyklu "Wszystkie nasze chwile". Od pierwszej strony czytało mi się go znakomicie. Bardzo szybko skupiłam się na lekturze, choć często zdarza mi się mieć trudności z wtopieniem się w nową fabułę zwłaszcza wtedy, gdy uprzednio czytam doskonałą książkę (a szybciej skupiłam się na lekturze najnowszej książki Joanny Jax, która jest arcydziełem).

  Autorka trzyma pióro bardzo lekko, z lektury czuć, że pisanie tej historii sprawiło jej prawdziwą przyjemność. Akcja książki biegnie warto i dynamicznie. W fabule czekają nas liczne niespodzianki. Cała opowieść tchnie świeżością, spontanicznością i tajemniczością. Główna bohaterka budzi sympatię i jest taka bliska sercu. Łatwo się z nią zaprzyjaźnić, łatwo w niej odkryć pokrewną duszę.

  W ciekawej i przyjemnej dla oka historii Katarzyna Grabowska porusza bardzo ważny problem jakim jest traktowanie uchodźców. Jusuf wystawiony jest na złe spojrzenia, bezpodstawną krytykę, ostracyzm, niesłuszne oskarżenia. Zostaje błyskawicznie zaszufladkowany, zaszczuty i poniżony. Nikt z nas nie ma prawa tak traktować kogokolwiek. Autorka słusznie pokazuje naszą ogromną wadę, którą należy piętnować.

  Powieść to połączenie literatury kobiecej i kryminału, romansu i sensacji. Wszystko w niej jest niezwykle dynamiczne, zaciekawiające, pociągające i wręcz mówiące - czytaj mnie. Trudno się od książki oderwać, a numery stronnic szybko migają oraz odkrywają perypetie Weroniki, która musi zdać trudny życiowy egzamin. Wszystko w jej życiu bowiem przewraca się do góry nogami, wszystko zmienia kolory. Tajemnice i sekrety związane z dziadkiem, jego tajemniczy list znacząco podkręcają emocje i dodają lekturze niesamowitego uroku oraz smaczku.

  Książka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mile zaskoczyła i okazała się świetną propozycją na zły humor czy paskudną pogodę. Jej czytanie gwarantuje emocje, niekłamaną przyjemność z rozwiązywania zagadek i odkrywania rodzinnych sekretów. Nie wieje z jej treści ani nudą, ani schematycznością. Mówiąc krótko spodobała mi się i będę wypatrywać kolejnego tomu serii pod tytułem "Zagubieni w kłamstwie".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta książka to prawdziwy rollercoaster emocji i gotowy scenariusz na film. Już od pierwszych scen intryguje i nie daje spokoju, a im dalej, tym więcej wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek. Nawet jeśli będziecie siedzieć bezpiecznie w fotelu – zapnijcie pasy, bo czeka Was niezła jazda! Kto się odważy?

  CAŁA OPINIA W LINKU: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Zagubieni w kłamstwie. Wszystkie nasze chwile. Tom 2 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zagubieni w kłamstwie. Wszystkie nasze chwile. Tom 2

Próba odzyskania rodzinnej firmy wiąże się z kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami. Skarbiesz nie jest już bezpiecznym miejscem i nawet obecność komisarza Adamczewskiego nie może tego zmienić. Opuszczając rodzinne strony, Weronika trafia do Łeby, która jednak nie okaże się oczekiwaną oazą spokoju....
Wszystkie nasze chwile Tom 3. Przeznaczenie ma twoje imię 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie nasze chwile Tom 3. Przeznaczenie ma twoje imię

Jak zakończy się historia miłosna jedynej spadkobierczyni fortuny Floriana Skarbierskiego i syryjskiego uchodźcy? Dzieliło ich wszystko: kultura, religia, status społeczny. Pierwsze, dość dramatyczne spotkanie przed laty zaważyło na dalszych losach tej dwójki. Gorące uczucie wybuchło z pełną...
Magia ukryta w kamieniu T.2 Las Potępionych CD 0/5 Nasza cena:
26,06 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia ukryta w kamieniu T.2 Las Potępionych CD

Julia, uciekając przed niesprawiedliwym wyrokiem, dzięki pomocy przyjaciół rozpoczyna przeprawę przez Las Potępionych. Drzewa skrywają w sobie pewien sekret, który może wpłynąć na dalsze życie dziewczyny. Pozory, kłamstwa, nieporozumienia – nic nie jest oczywiste. Przepowiednia sprzed wieków...
eBook Inne niebo mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,43 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Inne niebo mobi epub

Podróż Julii, zapoczątkowana w "Magii ukrytej w kamieniu" i kontynuowana w drugim tomie - "Las Potępionych", nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona...
eBook Wszystkie nasze chwile, tom 1: Obca miłość mobi epub 5/5 Nasza cena:
19,72 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wszystkie nasze chwile, tom 1: Obca miłość mobi epub

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości, ciągle żyjąc wspomnieniami nieudanego związku. Po nagłej śmierci dziadka wspierana przez współlokatorkę, a zarazem przyjaciółkę, Milenę Bielską,...
Audiobook Magia ukryta w kamieniu. Tom 3. Inne niebo mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Magia ukryta w kamieniu. Tom 3. Inne niebo mp3

Podróż Julii, zapoczątkowana w „Magii ukrytej w kamieniu” i kontynuowana w drugim tomie – „Las Potępionych”, nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona...
eBook Rodzinna kolacja pdf 0/5 Nasza cena:
14,09 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Rodzinna kolacja pdf

Cześć, jestem Kasia, mama Kaliny i Karola oraz autorka bloga BLWprzepisy.pl Zachęcam Cię do skorzystania z moich patentów na szybkie i łatwe gotowanie. W ebooku znajdziesz 28 przepisów, które pomogą Ci przygotować kolację dla całej rodziny. Jedzenie dla dzieci nie musi być nudne. Różnorodne posiłki...
Audiobook Wszystkie nasze chwile. Tom 1. Obca miłość mp3 0/5 Nasza cena:
24,43 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Wszystkie nasze chwile. Tom 1. Obca miłość mp3

Weronika wiedzie na pozór szczęśliwe życie jako jedyna spadkobierczyni fortuny Skarbierskich. Zdradzona przez narzeczonego, stara się unikać miłości, ciągle żyjąc wspomnieniami nieudanego związku. Po nagłej śmierci dziadka, wspierana przez współlokatorkę, a zarazem przyjaciółkę, Milenę Bielską,...
Audiobook Magia ukryta w kamieniu. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
21,20 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Magia ukryta w kamieniu. Tom 1 mp3

Czasem pozory mylą... Julia za sprawą magii zostaje przeniesiona ze współczesnej polskiej wsi wprost do tajemniczej krainy, zatopionej, zdawałoby się, w mrokach średniowiecza. Dzielni rycerze, piękne damy, rytualne uczty, łowy na skrzydlaki, wielka tajemnica i miłość, która pojawia się...
Audiobook CD MP3 Inne niego magia ukryta w kamieniu Tom 3 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Inne niego magia ukryta w kamieniu Tom 3

Podróż Julii, zapoczątkowana w „Magii ukrytej w kamieniu” i kontynuowana w drugim tomie – „Las Potępionych”, nadal nie dobiegła końca. Życie dziewczyny jest w ciągłym niebezpieczeństwie. Wieszczba piętrzy problemy, a liczni wrogowie czekają, aby zadać ostateczny cios. Osamotniona, pozbawiona...
eBook Wszystkie nasze chwile. Tom 2: Zagubieni w kłamstwie mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,43 zł 23,81 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wszystkie nasze chwile. Tom 2: Zagubieni w kłamstwie mobi epub

Próba odzyskania rodzinnej firmy wiąże się z kolejnymi dramatycznymi wydarzeniami. Skarbiesz nie jest już bezpiecznym miejscem i nawet obecność komisarza Adamczewskiego nie może tego zmienić. Opuszczając rodzinne strony, Weronika trafia do Łeby, która jednak nie okaże się oczekiwaną oazą spokoju....
Audiobook Magia ukryta w kamieniu CD 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Magia ukryta w kamieniu CD

Czasem pozory mylą... Julia za sprawą magii zostaje przeniesiona ze współczesnej polskiej wsi wprost do tajemniczej krainy, zatopionej, zdawałoby się, w mrokach średniowiecza. Dzielni rycerze, piękne damy, rytualne uczty, łowy na skrzydlaki, wielka tajemnica i miłość, która pojawia się...
Wybrane bestsellery
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,38 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""! Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same. Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co...
Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 1, obejmujący Młodą Polskę, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są podzielone na czytelnie oznaczone...
Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
37,01 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spotkania z fizyką 8. Podręcznik do fizyki dla klasy ósmej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 „Spotkania z fizyką” dla klasy 8 szkoły podstawowej to podręcznik przyjazny w nauce, przedstawiający zagadnienia fizyki w zrozumiały sposób. Ułatwia zrozumienie zjawisk fizycznych i rozbudza ciekawość świata mi.n. dzięki czytelnie przekazywanym treściom, przykładom z życia...
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami. Język polski. Podręcznik do 2 klasy liceum ogólnokształcącego i technikum. Część 1. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Ponad słowami" dla klasy 2 część 1, obejmujący romantyzm, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Charakteryzuje się uporządkowaniem poszczególnych obszarów nauczania w czytelnie oznaczonych blokach....
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa 0/5 Nasza cena:
48,67 zł 52,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kak raz. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Szkoła ponadpodstawowa

Cykl podręczników Как раз jest przeznaczony dla uczniów liceum i technikum rozpoczynających naukę języka rosyjskiego od podstaw i niezdających matury z tego przedmiotu; nacisk został położony na realizację treści nauczania i kształcenie umiejętności wskazanych w...
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Chemia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy został opracowany z myślą o wszystkich uczniach, którzy kontynuują poznawanie tej dziedziny wiedzy. Podstawy te ułatwiają poznawanie świata, zrozumienie wielu zjawisk, procesów oraz pozwalają lepiej i bezpieczniej żyć. Podręcznik do...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,46 zł 50,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki elementowi Sposób na zadania...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula