Nowości wydawnicze w kategorii Literatura obyczajowa

Sprawdź TanioKsiążkowe nowości. Warto zwrócić uwagę na nowe produkty z kategorii Literatura obyczajowa. Nowości Sierpień 2018.
  • -25%
    Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek
    NowośćPolecane

    Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek

    Niezwykła historia o ludzkich uczuciach i książkach, które pomagają znieść rzeczy niemożliwe do zniesienia. Jest rok 1946. Juliet, młoda pisarka, objeżdża zniszczoną Anglię, promując swą książkę i szukając tematu do następnej. Przypadkiem dowiaduje się o małej wyspie Guernsey, na której istnieje...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka do 72 godzin
    Cena: Nasza cena: 26,18 zł 34,90 zł
  • -27%
    Dzikość serca
    BestsellerNowośćPolecane

    Dzikość serca

    Saylor Ripley i Lula Pace Fortune to zakochana po uszy para. On – były więzień, skazany za morderstwo, ona – wrażliwa i sentymentalna dziewczyna, marząca o szczęściu we dwoje. Kiedy wskakują do białego kabrioletu i uciekają na południe Stanów Zjednoczonych, nie spodziewają się, z jakimi...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 24,02 zł 32,90 zł
  • -25%
    Apartament w Paryżu
    BestsellerNowośćPolecane

    Apartament w Paryżu

    SZTUKA JEST KŁAMSTWEM, KTÓRE MÓWI PRAWDĘ. Paryż, pracownia malarska ukryta w pełnym zieleni zaułku. Madeline właśnie ją wynajęła, żeby odpocząć i cieszyć się samotnością. W wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafia Gaspard, młody pisarz ze Stanów Zjednoczonych, który chce w spokoju popracować...
    Ocena:5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,93 zł 35,90 zł
  • -25%
    Piękno i zamęt
    BestsellerNowośćPolecane

    Piękno i zamęt

    22-letni Sober jest byłym wokalistą zespołu The Beat. Po dwukrotnym morderstwie ucieka i zaszywa się na przedmieściach Londynu. Zaczyna wieść spokojne życie cichego psychopaty mordującego nocą w pobliskich ruinach krematorium. Sober wyznaje prawo: jeśli mam żyć na tym świecie, to przynajmniej tak,...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 25,50 zł 34,00 zł
  • -30%
    41 dni nadziei
    NowośćPolecane

    41 dni nadziei

    Film inspirowany książką na ekranach kin. W rolach głównych: Shailene Woodley (Gwiazd naszych wina) oraz Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś, Igrzyska śmierci). Kiedy Tami poznaje Richarda, szybko zdaje sobie sprawę, że to mężczyzna jej życia – oboje kochają przygodę i żeglowanie. Wkrótce zostają parą...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 20,93 zł 29,90 zł
  • -32%
    Posłuszna żona
    NowośćPolecane

    Posłuszna żona

    Wielka miłość, wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, lojalności, zdradzie i przebaczeniu… Prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy, numer 1 na liście bestsellerów...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 27,13 zł 39,90 zł
  • -25%
    Pani Fletcher
    BestsellerNowośćPolecane

    Pani Fletcher

    Doskonała lektura dla fanów WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO Na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać. Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę...
    Ocena:5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 29,93 zł 39,90 zł
  • -30%
    Przepowiednia
    BestsellerNowośćPolecane

    Przepowiednia

    Pełna tajemnic opowieść o przeznaczeniu, które zawsze nas odnajdzie Semele jest badaczką starożytnych rękopisów w ekskluzywnym domu aukcyjnym na Manhattanie. Kiedy trafia na bezcenny manuskrypt z czasów Kleopatry opisujący historię pewnej talii tarota, wie, że to najważniejsze odkrycie w jej...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł
  • -28%
    Wszystko, czego pragnęliśmy
    BestsellerNowośćPolecane

    Wszystko, czego pragnęliśmy

    Nina należy do elity i u boku bogatego męża prowadzi wygodne życie, jakiego zawsze pragnęła. Ich syn Finch właśnie dostał się na wymarzone studia w Princeton. Tom jest samotnym ojcem i pracuje od rana do nocy. Rozpiera go duma, gdy jego córka Lyla dzięki stypendium zaczyna naukę w prywatnym liceum....
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,57 zł 36,90 zł
  • -36%
    Paleta marzeń
    BestsellerNowośćPolecane

    Paleta marzeń

    Magda, mimo swojego młodego wieku, ma już za sobą bagaż doświadczeń, a najważniejszą osobą w jej życiu jest córka Pola. Choć dobrze sytuowani rodzice zapewniają jej bezpieczeństwo finansowe, nie może realizować swoich pasji i czuje się niczym ptak zamknięty w złotej klatce. Pewnego dnia Magda widzi...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 19,19 zł 29,99 zł
  • -28%
    Bogini niewiary
    BestsellerNowośćPolecane

    Bogini niewiary

    David Lisey wierzy w miłość. Yara Philips wierzy tylko w złamane serca. On jest utalentowanym muzykiem bez lirycznej inspiracji. Potrzebuje muzy. Ona to wędrowna bogini. Spotyka mężczyzn, którzy jej potrzebują, ale tylko do momentu, kiedy złapią od niej wiatr natchnienia. Dlatego nigdy nie...
    Ocena:4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,57 zł 36,90 zł
  • -29%
    Rosario Tijeras
    BestsellerNowośćPolecane

    Rosario Tijeras

    Tytułowa Rosario Tijeras to urodziwa płatna zabójczyni, ciężko postrzelona podczas jednej ze swoich wypraw. Gdy walczy o życie w szpitalu w Medellín, czytelnik poznaje jej losy z ust Antonia, przyjaciela kobiety, snującego opowieść o jej burzliwym życiu, utkaną ze wspomnień i strzępków zasłyszanych...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka do 72 godzin
    Cena: Nasza cena: 24,84 zł 34,99 zł
  • -24%
    Listopady
    Nowość

    Listopady

    Marianna Łopaciuk - polonistka, wychowawca, babcia a przede wszystkim szczęśliwa adoratorka Kuby - czarnego labradora. Zawsze literatura była jej codziennością, ale dopiero na emeryturze znalazła dość czasu, by podjąć się dłuższej formy. To druga jej książka, pierwsza - Przemijanie - została wydana...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 27,13 zł 35,70 zł
  • Outlet
    -14%
    Posłuszna żona

    Posłuszna żona Outlet

    Wielka miłość, wspaniała rodzina i kłamstwa za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Świetnie napisana i mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności "drugich żon", lojalności, zdradzie i przebaczeniu…. Prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy, numer 1 na liście bestsellerów...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 5 dni
    Cena: Nasza cena: 34,34 zł 39,90 zł
  • -25%
    Opowieść o jednej znajomości
    Nowość

    Opowieść o jednej znajomości

    "Świat jest pełen znaków - musisz tylko nauczyć się je odczytywać Olga to młoda kobieta, która dzień po dniu stara się zmieniać na lepsze. Kiedy nieoczekiwanie traci pracę, uznaje to za dobry pretekst do działania i wyrusza na pielgrzymkę, chcąc umocnić swoją wiarę i odnaleźć poczucie sensu w...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 17,25 zł 23,00 zł
  • -25%
    To, co ważne
    Nowość

    To, co ważne

    "Czasem potrzeba tylko chwili, by odkryć, że to, co ważne, jest na wyciągnięcie ręki. W życiu trzydziestoletniej Karoliny nie brakuje trudnych momentów. W jej pamięci wciąż powraca widmo traumatycznych wydarzeń sprzed lat, a codzienność przytłacza mnóstwem drobnych zmartwień i problemów, którym...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 21,75 zł 29,00 zł
  • -25%
    Przyjaciel
    Nowość

    Przyjaciel

    "Niespełnione uczucie bywa udręką. Zwłaszcza, gdy zatopisz się w nim tak mocno, że cały świat przestaje istnieć... Pracujący w jednym z wrocławskich biurowców Basia i Adam znają się od lat. Wiedzą o sobie niemal wszystko i oboje są zdania, że taka szczera, damsko-męska przyjaźń nie zdarza się...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 18,00 zł 24,00 zł
  • -24%
    Królowa Sabina i żurawie
    Nowość

    Królowa Sabina i żurawie

    "Opowieść o tym, że muzyka łagodzi nie tylko obyczaje, ale również ból po utraconej miłości. Rozczarowana małżeństwem Sabina, nauczycielka języka angielskiego, z nostalgią wspomina lata swojej młodości. Mimo że wciąż nosi w sobie mnóstwo pozytywnych emocji i przemożną chęć odkrywania świata,...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 18,24 zł 24,00 zł
  • -24%
    Przerwane milczenie
    Nowość

    Przerwane milczenie

    "Czasami ludzie posuwają się do czynów, z których nie są dumni... Dziewiętnastoletnia Allison czasem ma wrażenie, że świat istnieje tylko po to, by sprawiać jej ból. W dzieciństwie porzucona przez ojca, skonfliktowana z rówieśnikami i zamknięta w sobie dziewczyna nie potrafi nawiązać bliskich...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 21,28 zł 28,00 zł
    chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności
  • -11%
    L
    Nowość

    L'Ombre du vent

    Rien ne semblait devoir les réunir. Pourtant Landon et Jamie tombent fous amoureux l?un de l?autre. Ils ont 17 ans dans l?Amérique de la fin des années 50 et, pense Landon, une vie heureuse en perspective. Mais Jamie n?a plus que quelques mois ŕ vivre.
    Ocena:0/5
    Książka obcojęzyczna
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 48,95 zł 55,00 zł
  • -11%
    Prisonnier du ciel
    Nowość

    Prisonnier du ciel

    Barcelone, 1957. La sonnette tinte sur le seuil de la librairie Sempere. Le client s`approche de Daniel en boitant. L`objet de sa visite ? Un magnifique exemplaire du Comte de Monte-Cristo... Qu`il laisse a l`attention de Fermín, en congé, accompagné d`un curieux message du passé... C`étaient les...
    Ocena:0/5
    Książka obcojęzyczna
    wysyłka w 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 43,61 zł 49,00 zł

Zapowiedzi

więcej

Bestsellery

więcej