Nowości i bestsellery Wydawnictwa Kobiecego do -45%

Nowości i bestsellery Wydawnictwa Kobiecego do -45%. Sprawdź >

Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, złap za książkę, odpręż się! Do poczytania? Nowości i bestsellery z Wydawnictwa Kobiecego do -45%

Pandemia, izolacja... To może przytłoczyć, zwłaszcza gdy za oknem pojawiła się wiosna, a my ze względów bezpieczeństwa nie możemy się nią należycie cieszyć. Na szczęście istnieje całe mnóstwo książkowych światów, fabularnych opowieści, które wciągają tak, że można na jakiś czas zapomnieć o wszystkim, co dzieje się obok. Takiej chwilki zapomnienia potrzebujemy teraz wszyscy. Zatem razem z nami ucieknij na chwilę do świata pełnego namiętności... i nie tylko namiętności, bo nie tylko ją można znaleźć w książkach Wydawnictwa Kobiecego.

Sięgnij po bestsellerowe powieści historyczne, książki New Adult i Young Adult, reportaże, poradniki, kryminały, powieści obyczajowe lub romanse i ucieknij na chwilę w świat wyobraźni.

❤️ Książki Wydawnictwa Kobiecego do 45% taniej 👉 Sprawdź >

Promocja trwa do 21 kwietnia.Sprawdź, jakie książki możesz złapać:

Operator 112. Sprawdź >Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia Roman Klasa

Roman Klasa przez prawie sześć lat pracował w Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gdańsku jako operator numeru alarmowego 112. Nigdy nie widział swoich rozmówców, jednak często to właśnie od niego zależał ich dalszy los.
Książka „Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia” to poruszająca i szokująca opowieść człowieka, który przez lata był uczestnikiem ludzkich dramatów. Autor wspomina proces rekrutacji do CPR, przywołuje najciekawsze przypadki zgłoszeń na numer 112 i przedstawia realia pracy ludzi, którzy nie są zauważani, mimo że każdego dnia biorą na siebie ogromną odpowiedzialność za ludzkie życie i zdrowie.

Sprawdź książkę >Światło ukryte w mroku. Sprawdź > Światło ukryte w mroku Sharon Cameron

"Światło ukryte w mroku" jest tym bardziej poruszającą historią, że opowiada o autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce na terenie Przemyśla. Ukazuje desperację ludzi ukrywających się przed oddziałami niemieckimi oraz niespotykaną odwagę dwóch młodych dziewczyn, które ryzykując własnym życiem, postanowiły walczyć o to, w co naprawdę wierzą. Mimo ciągłego strachu i niepokoju starały się sprostać trudom życia i zapewnić bezpieczne schronienie tym, którzy najbardziej potrzebowali pomocy. To wzruszająca historia, która niesie ze sobą głębokie przesłanie i zmusza do wielu przemyśleń.

Sprawdź książkę >
Niegrzeczny szef. Sprawdź >Niegrzeczny szef Whitney G.

Mya London jest asystentką wykonawczą, pracuje dla Michaela Leightona, dyrektora generalnego firmy wydawniczej. Mya nienawidzi swojego szefa prawie tak bardzo, jak potajemnie go pożąda. Gdyby nie skandalicznie wysokie zarobki i świadczenia, które otrzymuje, jako jedyny asystent wykonawczy, który może tolerować Michaela przez dłuższy czas, dawno by jej tam nie było.
Michael jest arogancki, protekcjonalny, wysoko postawiony i wręcz niegrzeczny. Wydaje się, że zbacza z drogi, aby wymyślać nowe zadania, które Mya musi wykonać w nierealistycznych terminach.

Sprawdź książkę >Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać