Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa

Autor:

Tillie Cole

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 7
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
336
Nasza cena: 33,12 zł 39,90 zł Taniej o: 17%

Jedynie bezgraniczna miłość może ujarzmić dręczące nas demony przeszłości - czyli mroczna opowieść o romansie, od której nie będziesz mógł się oderwać!

"Nieujarzmiona przeszłość" to szósta powieść z serii "Kaci Hadesa" autorstwa Tillie Cole. Książki te składają się na niezwykle skomplikowany i wzbudzający różne emocje cykl o miłości.

Elysia "Sia" Willi wiedzie trudne, samotne życie. Wychowywana przez matkę w sekrecie, z dala od jej jedynego brata Kylera oraz nieczułego ojca, dorastała w całkowitej tajemnicy, odgrodzona od społeczeństwa, od własnej rodziny. Po tragicznej śmierci swej matki postanawia zbuntować się przeciwko Katom Hadesa, w których jej brat - Kyler, będący jej jedyną rodziną, zajmuje bardzo wysoką pozycję - zastępcy szefa. Każdy bunt niesie za sobą konsekwencje. Sia ponownie zmuszona jest ukryć się w cieniu. Pogrążona w nieszczęściu, na swą kryjówkę wybiera pewne zaciszne ranczo, cały czas czując na swoim ramieniu oddech demona przeszłości, który nie spocznie, póki nie dostanie jej w swoje ręce.

Valan "Hush" Durant i Aubin "Cowboy", członkowie Katów Hadesa, również pragną zapomnieć o własnej przeszłości. Zmuszeni, by porzucić własny dom i uciec z Luizjany, wreszcie odnajdują pozorny spokój - nie trwa on jednak długo, gdyż w wyniku zagrożenia czyhającego na siostrę zastępcy, Kylera, otrzymują zadanie chronienia Elysi. Za wszelką cenę. Sia wkrótce odnajduje pewną bratnią duszę, której serce - tak jak i jej - jest spowite mrokiem i naznaczone wieloma bliznami. Uczucie, które rodzi się między nimi, wreszcie przynosi im upragniony spokój i ukojenie. Wciąż jednak czeka na nich wiele przeszkód - a droga, którą przyjdzie im kroczyć, jest kręta. By przetrwać to wszystko, muszą trzymać się razem, pokonać własną przeszłość i pozwolić sobie uciec do przyszłości, która - być może - przyniesie im wreszcie szczęście.

Tillie Cole jest brytyjską autorką wielu romansów, a w jej żyłach płynie także szkocka krew - bez wahania czerpie więc z obu kultur. Do jej najpopularniejszych książek należą m.in.: "Tysiące pocałunków" i cykle "Kaci Hadesa" oraz "Poranione dusze".
Recenzje (7)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Minęło już sporo czasu, odkąd miałam w swoich rękach powieści o gangu motocyklowym napisane przez Tillie Cole. Tak się złożyło, że szósty już tom mogłam przeczytać dopiero teraz. Muszę przyznać, że chyba na swój sposób seria Cole jest niezwykle odmienna. W pierwszych tomach nie brakowało brutalności, ostrych scen i przede wszystkim uczuć. A jak jest z historią Sii - czyli siostry Kylera - i Husha oraz Cowboya ? Mogę to podsumować jednym zdaniem - Trójkąt w powieści to zupełnie nie moje klimaty.

  Elysia Sia Willis to siostra Kylera - viceprezesa Katów Hadesa - która wiele w życiu przeszła. Próbowała odseparować się od klubu i wieść samotne życie na ranczu, na którym hoduje konie. Gdy zagrożenie znowu powraca, Kyler postanawia przydzielić Sii ochronę, a opiekować się nią mają Hush i Cowboy. Jednak ten nietypowy trójkąt będzie musiał pokonać wiele przeszkód.

  Widać w powieści Cole duży nacisk położony na piętnowanie rasismu i mogę powiedzieć, że niemalże przez całą książkę przewija się ten wątek, za sprawą Husha, który jest osobą o ciemnym kolorze skóry. Zarówno Hush, jak i Cowboy przewijali się już w poprzednich częściach i raczej jawili się jako osoby dobre. To przyjaciele, którzy zawsze się wspierają, ale za tą przyjaźnią kryje się długa historia, która nie jest prosta. Naznaczona jest cierpieniem, wyzwiskami i brakiem akceptacji. Hush to osoba raczej skryta, która boi się zaangażować w coś więcej z uwagi na to, co wydarzyło się z jego rodzicami. Mimo wszystko naprawdę go polubiłam. Wydaje się osobą ciepłą, która niesłusznie dostała od życia dużo bólu. Natomiast Cowboy jest przebojowy, wspiera Husha, jest jego najlepszym przyjacielem. Nie boi się ryzyka, dla osób, które są mu drogie jest w stanie zrobić wszystko. I mamy jeszcze Elysię "Się" Willis, która też ma za sobą bagaż doświadczeń i niełatwą przeszłość. Odcięcie się od klubu i samotność przez jakiś czas pozwoliły jej zachować anonimowość, ale nie na długo, a przeszłość do niej powraca. Oczywiście poza głównymi bohaterami mamy również tych pobocznych, czyli Styxa, Ky, a także osoby z oddziału klubu w Nowym Orleanie.

  Autorka kolejny raz nie daje nam się nudzić. W książce wiele się dzieje. Mamy tajemnice, porwania, mnóstwo zabójstw a to wszystko okraszone relacją trójki bohaterów. To udowadnia, że autorka nie boi się eksperymentować, a każda jej książka to ,,krok dalej". Sięgając po tę pozycję i czytając jej opis spodziewałam się, że autorka postawi tutaj na trójkąt, ale nie przeczuwałam, że w tym wydaniu, w jakim go ostatecznie otrzymaliśmy. Cole poszła na całość. I choć z jednej strony można autorkę za to chwalić, to z drugiej niestety ta część jakoś nie zdobyła mojej sympatii. Trójkąty w książkach zawsze napędzają akcję i ciekawość czytelników, ale w tym przypadku miałam nadzieję, że autorka pójdzie jednak w inną stronę. Same opisy scen erotycznych wydały mi się co najmniej dziwne. Nie wiem, być może to wina tego, że po prostu zwykle my - jako czytelnicy - dostajemy monogamiczny związek, a co więcej po prostu kibicujemy konkretnej parze. Trzy osoby w jednym "związku" to jednak chyba nie moje klimaty, bo czytając niektóre sceny po prostu wzbudzało to we mnie niesmak. Jednakże sama książka to po raz kolejny Kaci w pełnym tego słowa znaczeniu. Charakterystyczna duża ilość akcji to z pewnością duży plus i Ci, którzy nie lubią się nudzić podczas lektury na pewno będą zadowoleni. Tak jak wcześniej wspominałam, autorka postanowiła też podjąć wątek rasismu, który przewijał się nieznacznie w poprzednich częściach i pokazuje nam co się dzieje z ludźmi, którzy są wyszydzani z powodu koloru swojej skóry. Pomimo, że mamy XXI wiek, to nadal zdarza się wiele incydentów, które pokazują, że nadal nie pozbyliśmy się gdzieś wewnętrznie swoich uprzedzeń, a historia Husha, może nieco przejaskrawiona, doskonale uzmysławia nam, co się dzieje, gdy ktoś krzywdzi inną osobę.

  ,,Nieujarzmiona przeszłość" to kolejna część serii Kaci Hadesa, w której nie brakuje akcji i uczuć. Jest miejscami mrocznie, niekiedy intrygująco, ale muszę z żalem przyznać, że pojęcie trójkąta, jakie wypracowała Cole w tej powieści chyba nie jest dla mnie. I stanowczo to nie są moje klimaty. Jednakże należy autorkę pochwalić za fakt, że nie boi się eksperymentować ze swoją twórczością. Jeśli lubicie tę serię, to oczywiście przeczytajcie tę część, ale jeśli wolicie raczej monogamiczne związki w literaturze, to myślę, że możecie być niekiedy zniesmaczeni. Wybór należy do Was. Ja będę oczywiście czekała na kolejną część i mam nadzieję, że po raz kolejny nie zawiodę się na twórczości tej autorki.

  Całą recenzję przeczytasz na blogu [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książki z serii Kaci Hadesa są chyba najbardziej wyczekiwanymi tomami z działu romans. Zawsze z wielkim wyczekiwaniem sprawdzam zapowiedzi wydawnictwa , czy coś się nie pojawia.

  Kiedy w zapowiedziach ukazał się szósty tom, ja już widziałam, że będę musiała go przeczytać.

  Uwielbiam Tillie Cole i jej styl pisania. Książki jej autorstwa pokrywają mnie totalnie i bezgranicznie. Do tej pory udało się to tylko autorom piszącym fantastykę.

  Po raz kolejny wchodzimy w świat słynnego gangu motocyklowego. Wydarzenia nie stoją w miejscu, ale gnają dk przodu. Zmienią się jedynie główni bohaterowie opowiadający historię. Tak jest i w tej części. Tu jednak czeka nas niespodzianka, bo czeka na nas nie dwóch głównych bohaterów, a trzech. Historie tu przedstawione będą dotyczyć Elysii "Sii" Willis, siostry Kylera oraz Husha i Cowboya, nierozłącznych "braci" w gangu i życiu.

  Więcej na: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kaci Hadesa nie są dla każdego to podkreślałam niejednokrotnie, recenzując kolejne tomy tych mrocznych historii. „Nieujarzmiona przeszłość” jest szóstym tomem cyklu, jednak można otwarcie powiedzieć, że jest inna, nie skupia się tak mocno na kulcie religijnym jak jej poprzedniczki, jednak niesie ze sobą rozpacz i mrok, a także miłość, która ma za zadanie uleczyć wszystko, co złe. Jest uczuciem silnym i niezłomnym, które jest gotowe ocalić, jak i złamać każdego człowieka. Czytałam już książkę, w której został ukazany motyw miłości nieco odmiennej, niż ta, do której przywykliśmy. Tym razem mamy tutaj kobietę, która kocha dwóch mężczyzn, a oni ją i siebie nawzajem także. Może to być dla niektórych zbyt wiele, ale mimo wszystko uważam, że warto spróbować, jeśli tylko czujecie się na siłach. Jestem ciekawa, czym jeszcze zaskoczy nas Tillie Cole. Autorka pisze w sposób niesamowity, ma w sobie wiele pasji, której intensywność poraża czytelnika nie dając możliwości na to, aby się od niej oderwać.

  Historia „Nieujarzmionej przeszłości” opowiada o dwóch bardzo bliskich przyjaciołach, znanych nam doskonale z wcześniejszych tomów katów, mowa tutaj o Valanie „Hushu” Durant i Aubinie „Cowboyu” Breaux . Są dla siebie jak rodzina, łączy ich bardzo silna więź, której na początku nie rozumiałam, jednak im dalej sięgałam, im dłużej czytałam wszystko zaczynało się układać w całość. Ich historia jest wyjątkowa i z pewnością, nie jednej z Was zadrży serce, kiedy ją pozna. Nikogo nie zdziwi fakt, że Hush i Cowboy mają za dobą ciężką przeszłość, przed którą nie da się uciec. Ona wraca i naciska na nich coraz mocniej. Najbardziej przeżywa to wszystko Valan, zdaje się tonąć we własnym bólu, który maskuje przed wszystkimi ukrywając go głęboko, na dnie serca i duszy. Nikt nie ma serca z kamienia, a cierpienie potrafi mocno zaszkodzić, jednak zawsze jest nadzieja, ona umiera ostatnia.

  Główną bohaterką „Nieujarzmionej przeszłości” jest kobieta, która jest związana z Katami Hadesa, jednak wypiera się tego na każdym kroku. Mowa tutaj o siostrze Kylera, viceprezesa klubu motocyklowego. Sia nie chciała tam mieszkać, jej istnienie było owiane tajemnicą, jednak życie bywa brutalne i zaskakujące, a o kłopoty nie jest trudno. Wystarczyła jedna podróż i poznanie nieodpowiedniego mężczyzny, aby cały jej świat legnął w gruzach. Czasem ci przystojni, uważani za niezwykle pociągających potrafią okazać się najgorszym wyborem, prawdziwym koszmarem, z którego wydostać się z pewnością nie będzie łatwo. Dla Juana to właśnie Sia stała się szaleństwem, jego własnością. Ucieczka od szalonego człowieka nie była prosta, jednak całe szczęście nie była niewykonalna. Po wielu trudach i cierpieniach miała swój azyl, ranczo, w którym czuła się bezpieczna, chociaż tkwiła w bolesnej samotności, jednak wiedziała, że ta cisza, jest chwilą przed nawarstwiającą się burzą i szaleństwem Juana. Niestety miała rację. Ciemne chmury nadciągnęły szybko i niespodziewanie, a ratunkiem okazali się Kaci Hadesa. Kyler nie mógł sprowadzić siostry wbrew jej woli do klubu, więc wysłał do niej dwóch zaufanych ludzi, z bezwzględnym zakazem dotykania jego siostry. Cóż, zakazy istnieją po to, aby je łamać, prawda?

  Moją ulubioną częścią tej książki było to, że przekazuje odczucia, jest niezwykle emocjonalna. Hush jest jedną z bardziej złożonych i skrzywdzonych postaci, jakie Tillie kiedykolwiek napisała. Jego historia całkowicie mnie złamała, mimo wszystko potrafiła go zrozumieć, to dlaczego tak bardzo czuł się niegodny. Nie był w tym zupełnie sam, zarówno Sia, jak i Cowboy robili wszystko, aby mu pomóc. Za wszelką cenę.

  Dynamika między trójką bohaterów płynęła naturalnie, nie wyczuwałam nawet odrobiny zazdrości, która dominowałaby, czy szpeciła tą relację. Zupełnie, jakby cała trójka właśnie została stworzona dla siebie. Hush i Cowboy od zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi, kochali i byli kochani przez jedną niesamowitą kobietę. Sia, Hush i Cowboy znajdują wspólnie spokój, za którym tęsknili przez całe życie.

  „Nieujarzmiona przeszłość” to powieść nie nadająca się za bardzo dla kobiet, które uwielbiają czytać tylko romantyczne historie pełne ciepłych uczuć. To opowieść, która porusza wiele trudnych tematów, jak przemoc, rasizm, dyskryminacja i celowe krzywdzenie drugiego człowieka. Traktowanie partnera, jak obiekt chorych i zaborczych fascynacji, celowe i świadome okaleczanie. Jest tego naprawdę wiele, a między tym gdzieś pragnienie miłości i odrzucenie narastającej samotności.

  Przeszłość można ujarzmić, ale nie samodzielnie, do tego potrzeba kogoś bliskiego, kto poda rękę, kiedy grunt zacznie osuwać się spod stóp. Czasem jedna osoba to za mało, do ocalenia duszy i serca potrzeba dwóch. Czy Sia, Hush i Cowboy dadzą sobie radę? Co przyniesie im przyszłość?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Super, warto było czekać i aż nie mogę się doczekać kolejnej części 😍

  Nie spodziewałam się co prawda trójkątu, ale cóż tak była za moc 😁

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  TRÓJKĄT MIŁOSNY

  Tego
  w serii jeszcze nie było. Trójkąt miłosny, i to nie byle jaki. Jedna dziewczyna i mężczyźni, którzy zawsze działają razem. Także przy okazji partnerek. Uf… W tej relacji nie ma miejsca na tajemnice. A przynajmniej nie w tej dotyczącej kontaktu fizycznego. Z sekretami przeszłości to już zupełnie inna bajka. Sia, w przeciwieństwie do swoich koleżanek cyklu Kaci Hadesa, nie jest cichą szarą myszką, która o cywilizacji i normalności nikłe ma pojęcie. Potrafi powiedzieć, co leży jej na sercu i zawalczyć o swoje. Mimo to, dręczą ją wspomnienia minionych lat. W końcu tkwiła w szponach toksycznego związku, u boku mężczyzny, który wyrządził jej wiele krzywd. Hush i Cowboy dostali nową szansę na życie właśnie dzięki Katom. Teraz mają okazję odwdzięczyć się przywódcy, strzegąc jego siostrę przed realnym i zbliżającym się wrogiem. Hush sporo przeszedł, między innymi dlatego ma dość niskie poczucie własnej wartości. Niezaprzeczalnie czuje coś do Sii, ale nie chce się do niej zbliżać, bo wie, że dziewczyna zasługuje na coś lepszego. Z kolei Cowboy jest jego przeciwieństwem. Dobrym aniołem stróżem, który stara się dźwignąć na własnych barkach krzywdy tej dwójki. Czy ich zakręcona relacja może mieć swój happy end? Czy można kochać dwóch mężczyzn naraz? Jak wielkie sekrety kryją ci ludzie? Co się stanie, kiedy takowe dojdą do głosu?

  COŚ WIĘCEJ NIŻ SEKS

  Autorka porusza dość kontrowersyjny temat, jakim jest miłość trójki osób. Nie ogranicza się zarówno jeśli chodzi o sferę mentalną, wsparcie, szczerość czy rozmowy jak i pod względem erotycznych scen. Bardzo obrazowe, szczegółowo rozpisane, pikantne, dość nietypowe. W końcu dwóch mężczyzn czule dogadza kobiecie, która jest zakochana w nich obu. Być może brzmi nieco szalenie, ale w mojej ocenie to na pewno jeden z mocniejszych tomów serii. Poza samą erotyką i romansem dzieje się oczywiście coś więcej. W końcu to Kaci Hadesa, a nie ciepłe kluchy z nudną monotonią zwyczajnej prozy życia. Jest więc temat prześladowania i maltretowania, fizyczne i psychiczne znęcanie się nad ludźmi, zaburzone poczucie własnej wartości, jest wątek iście kryminalny. Nie chcę zbyt dużo zdradzać, więc szepnę tylko, że dzieje się sporo.

  DLA KOGO?

  Mroczny świat, niecodzienna historia, niegrzeczne i rozpalające sceny oraz odważny trójkąt miłosny, w którym jednak chodzi o coś więcej aniżeli o sam seks. Zranione serca, trudna przeszłość, budowanie poczucia własnej wartości w oparciu o szczere uczucie, które jest w stanie pokonać dramaty przeszłości. Rany, te widoczne na ciele i te skrywane na sercu. Jednym słowem, jeśli szukacie historii o romansie wykraczającym poza to, co oklepane i czyste i nie boicie się naciągania granic moralności, polecam. To naprawdę dobrze napisana historia.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 2 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Tillie Cole
 • Wydawnictwo Editio
 • Seria Kaci Hadesa
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 336
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328359475
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328359475
 • EAN: 9788328359475
 • Wymiary: 140X205
Warto zwrócić uwagę na...
Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczę twe serce. Kaci Hadesa. Tom 2

Kiedy uroda staje się przekleństwem, wiara kajdanami, a otaczający świat nurza się w odrażających grzechach, tylko miłość może przynieść wyzwolenie i ulgę. Ale gdy uczucie łączy istoty z innych światów, muszą się one wyrzec swej przeszłości, swych przekonań i całkowicie zawierzyć sercu.Piękna...
Słodki upadek 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki upadek

Wydaje się, że oboje są skazani na szczęście i spełnienie marzeń. Śliczna Lexington "Lexi" Hart, kapitalna cheerleaderka, i Austin Carillo, utalentowany skrzydłowy Alabama Crimson Tide, byli o krok od osiągnięcia wielkich sukcesów. Wreszcie zaczęło im się dobrze układać, ale zawdzięczali to...
Nasze życzenie 5/5 Nasza cena:
25,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nasze życzenie

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur. Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej...
Odkupienie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkupienie. Kaci Hadesa

Prorok Kain słucha tylko objawień Boga. Jego przeznaczeniem jest przewodzić swojemu ludowi. Dla niego i w imię swojej wiary opuścił dom, by przeniknąć do Katów Hadesa - motocyklowego gangu handlarzy bronią, najbardziej przestępczego klubu w USA. Żył z nimi, służył im swą wiedzą i stał się zaufanym...
Słodki Romeo 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki Romeo

Molly Shakespeare i Romeo Prince. Tych dwoje ludzi z zupełnie innych światów połączyło uczucie, które nigdy nie powinno się między nimi pojawić. Średniozamożna Angielka, zbyt wcześnie osierocona i od zawsze samotna, pochłonięta studiowaniem filozofii, kompletnie nie pasuje do rozchwytywanego...
Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3 5/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uleczone dusze. Kaci Hadesa. Tom 3

Kto uwolni piękną, ciemnowłosą dziewczynę od demona z przeszłości, musi liczyć się z tym, że ocalona piękność przy nim pozostanie. Nawet jeśli wybawicielem jest Flame - morderczy szaleniec, czujący w żyłach tylko płomienie, które nigdy nie gasną. Płomienie, które karmią się wspomnieniami...
Przebaczenie. Kaci Hadesa 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebaczenie. Kaci Hadesa

Rudowłosa Phebe o pięknych oczach urodziła się i wychowała w Zakonie Dawida. W życiu miała tylko jeden cel: uwodzić. Nauczono ją sprawiać, by mężczyźni uzależniali się od niej i pragnęli jej dotyku, jak dotyku bogini. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności dziewczyna zostaje podarowana w prezencie...
eBook Nasze życzenie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nasze życzenie mobi epub

Dziewiętnastoletni Cromwell Dean jest wschodzącą gwiazdą muzyki. Uwielbiają go tysiące, choć tak naprawdę nikt go nie zna. W końcu pojawia się dziewczyna w fioletowej sukience, która potrafi przebić się przez nieprzenikniony mur.Kiedy Cromwell porzuca Anglię, by studiować muzykę w upalnej Karolinie...
Chaser. Dive Bar 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chaser. Dive Bar

Wróć do Dive Bar, by znów spotkać pełnokrwistych bohaterów, dzięki którym to miejsce jest jedyne na świecie Tym razem Eric, który w pełni zasłużył na złą opinię, zorientował się, że ma duży problem ze znalezieniem interesującej kobiety. Trzeba przyznać, że było to dla niego frustrujące odkrycie....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula