Niegrzeczny rockman

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Ilość stron
512
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 31,02 zł
Audiobooki mp3
za 34,48 zł
Nasza cena: 30,08 zł 44,90 zł Taniej o: 33%

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie, która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood, gwiazda rocka, od dwóch lat, odkąd próbował odebrać sobie życie, trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą, która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda, sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała, że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć, a ON chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się, że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood, legenda rocka.

Ona nie może mu się oprzeć, ale przeżyła już niejedną stratę i wie, że lepiej nie angażować się w związek z rockmanem. On im więcej wie o Stelli, tym bardziej się w niej zakochuje.

Żadne z nas nie wierzy w miłość, a tym bardziej w taką na całe życie. Jednak mimo to szybko się od siebie uzależniamy. Ale moglibyśmy być dla siebie kimś więcej. Moglibyśmy być dla siebie wszystkim. Wystarczy, że zaufamy na tyle, by się temu poddać.

Recenzje (15)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niegrzeczny Rockman" to kontynuacja bestsellerowej serii Vip, opowiadającej o losach członków zespołu Rockowego Kill John. W trzeciej części poznajemy postać Johna vs Jaxa Blackwooda. Uwielbiamy przez tłumy wokalista i gitarzysta zespołu, zmaga się z wieloma słabościami. Wydaje się, że usilnie próbuje szukać odosobnienia i najchętniej chciałby, aby pozostawać nierozpoznawalnym. Pewnego dnia los mu sprzyja i przypadkowo poznaje kobietę, która intryguje go od pierwszego wejrzenia. Najbardziej ujmuje go tym, że nie rozpoznaje w nim rozchwytywanego przez kobiety rockmana, a zwykłego mężczyznę, który dziwnym trafem uwielbia to co ona.

  Co się stanie gdy dwie poharatane dusze się ze sobą połączą? Czy będą mogli uciec od przeszłości by stworzyć wspólną przyszłość?

  Już od pierwszego rozdziału zakochałam się w tej historii. Uwielbiam to, że bohaterowie nie są idealni i każdy z nich ma wady nie tylko te widoczne gołym okiem ale również te, które ukazują się w najgorszych momentach. Pomimo tego że Jax to przystojny mężczyzna, który ma sławę, pieniądze i kobiety na każde skinienie, tak naprawdę jest ogromnie wyobcowany i samotny. Pod tą twardą skorupą, kryje się mężczyzna, który najbardziej na świecie pragnie akceptacji oraz miłości i zrozumienia. Jego stan psychiczny się pogarsza, dawne demony nie potrafią o sobie zapomnieć i przez to nie pozwala ON na to, by kogoś dopuścić do siebie zbyt blisko. Mężczyzna ma dwa oblicza. Jax to seksowny gitarzysta, który dla fanów zakłada maskę Bad Boya, natomiast John to poharatany i wyobcowany mężczyzna, który najchętniej zniknąłby na zawsze. W tej historii z pewnością dostaniemy masę różnorodnych emocji. Jestem pozytywnie zaskoczona ponieważ nie jest to historia wulgarna, która ocieka scenami seksu. Jest to bolesna i trudna, ale też pełna nadziei opowieść o strachu i lęku przed bliskością emocjonalną, która otwiera umysł i serce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnia część serii VIP niewątpliwie różni się od pozostałych części. Autorka po raz kolejny pokazuje, że życie jako gwiazda nie zawsze jest usłane różami – czasami zdarzają się na drodze kolce i pnącza, które duszą, ranią i wciągają w mrok. Na sam początek dostajemy słowo od autorki – o postrzeganiu ludzi z depresją i lękami, oraz, że warto szukać pomocy!

  Żadne z nich nie wierzyło w miłość! Jednak mimo, że starali się temu zapobiec, to się od siebie uzależnili.

  John „Jax” Blackwood to „niesławna” gwiazda zespołu Kill Jon. Po medialnej próbie samobójczej, dzięki przyjaciołom stara się stanąć na nogi. Nie czuje się celebry tą i postanawia wieść normalne życie… jednak nie spodziewa się, że jedne zwykłe zakupy wywrócą jego życie do góry nogami. Przypadkowe spotkanie z Stellą Grey, która, aby dostać swoje ulubione miętowe lody, zaskakuje Jaxa i go całuje, a później ucieka.

  Kilka dni później okazuje się, że zostali sąsiadami – ona, zwykła dziewczyna, która w życiu przeszła wiele rozczarować i odtrąceń. On – mężczyzna ze swoimi mrocznymi demonami. Na pozór dzieli ich wszystko, jednak z czasem rodzi się między nimi przyjaźń oraz uczucie, którego oboje nie potrafią zrozumieć. Jednak, gdy demony wracają, wkrada się niepewność i to od nich samych zależy czy się im poddadzą czy mimo wszystko zawalczą.

  Uczucia to nie wszystko – w momencie, gdy kierują nami strach i demony, które podświadomie nie pozwalają na zaufanie nowej osobie, ciężko będzie komukolwiek się przez ten mur przebić. Stella jest uosobieniem dobra – serdeczna, ciesząca się chwilą – i to właśnie tym sprawia, że Jax nie jest w stanie jej wyrzucić z głowy. A w jego przypadku, to właśnie tam toczy się największa walka. Mroczna przeszłość, w której rządzi lęk i niepewność, zostaje jednak uśpiona z chwilą, gdy w jego życiu pojawia się dziewczyna.

  Autorka w interesujący sposób pokazała nam, jak sława potrafi odbić się na człowieku. I mimo, że można mieć wszystko, to dopiero prawdziwa miłość jest w stanie ukoić nasze demony i stany lękowe. Tym razem dostajemy powieść na pozór pewnego mężczyzny, który ma wrażenie, że jest w stanie wszystko zepsuć, i dziewczyny, która potrafi zarazić swoim uśmiechem i charyzmą. W jaki sposób jednak – musicie przekonać się sami – po Idolu i Managerze to lektura obowiązkowa, w której oprócz bólu i cierpienia dostajemy cięte riposty i humor. Polecam!

  @Zaczytany_swiat_mamy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niegrzeczny rockman" to zdecydowanie najlepsza i najbardziej chwytająca za serce część serii VIP.

  Jax, po tym co zrobił, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Nie jest już jednak takim samym człowiekiem, jak kiedyś, a rzeczywistość przytłacza go. Nie spodziewa się, że w supermarkecie spotka kobietę, która będzie potrafiła przywrócić słońce do jego pochmurnej egzystencji. Tylko czy oboje będą na tyle silni, aby sobie zaufać?

  Z każdym kolejnym tomem Kristen Callihan porywa mnie do świata Kill John coraz bardziej. Autorka tworzy historie, które głęboko do mnie przenikają i wywołują wiele emocji, a także skłaniają do refleksji.

  Czasami nie zdajemy sobie sprawy, ile bólu trzymają wewnątrz siebie osoby, które nas otaczają. Z wierzchu oglądamy ich skorupę pełną radości, a nie dostrzegamy środka, który krwawi. Tak samo jest z samotnością. Jak wiele jest osób, które podobnie jak Stella nie mają do kogo zadzwonić, wygadać się lub poprosić o pomoc. Ile jest ludzi, którzy potrzebują kontaktu z drugim człowiekiem, ale są zbyt nieśmiali, aby to zrobić? Albo po prostu boją się wykonać ten pierwszy krok, obawiając się odtrącenia?

  Te wszystkie kwestie to nie tylko fikcja literacka występująca w książce. To historie wielu osób, które borykają się z problemami, jak nasi bohaterowie.

  "Niegrzeczny rockman" to powieść, która skradła moje serce. Jax i Stella nie tylko dostarczyli mi rozrywki, ale również pokazali, co tak naprawdę w życiu się liczy.

  Bohaterowie są zagubieni, boją się zaangażowania i uczuć. Stella, opuszczona przez ojca ma wrażenie, że nikt nie zostanie przy niej na dłużej. Z kolei Jax to chłopak, którego życie gwiazdy i króla przytłoczyło. Dwoje ludzi, którzy albo będą dla siebie lekarstwem, albo iskrą, która wywoła eksplozję.

  Jest to historia, którą powinien przeczytać każdy. Piękna, wzruszająca, chwytająca za serce i pokazująca tą inną, ale równie realną stronę życie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Niegrzeczny rockman" to już trzeci tom cyklu VIP. Kristen Callihan kolejny raz odkrywa przed nami świat gorącego rocka i niegrzecznych idoli. Tym razem poznajemy Johna „Jaxa” Blackwooda, który, mimo, że wspiął się na sam szczyt i otacza się przyjaciółmi oraz fanami to wciąż czuje się samotnie i zmaga się z depresją.

  Jax wie, co to znaczy upaść na samo dno. Jedna chwila dzieliła go od śmierci, mimo to wciąż tu jest. Ma przyjaciół, których traktuje jak rodzinę, ma kobiety (i to wiele), ma pracę, która jest jego pasją. Ale w głębi serca mężczyzna wciąż zmaga się z pustką i odrętwieniem. Dla wielu kobiet jest symbolem seksu, ale często zdarza się, że czuje do siebie wstręt. Walka z depresją trwa codziennie i nie ma od niej odpoczynku. Wydawać by się mogło, że jego świat jest skomplikowany. Ale tak naprawdę stanie się taki, gdy pojawi się w nim pewna zadziorna i zabawna kobieta. Stella jest małą złodziejką. Nie dość, że przywłaszczyła sobie jego ulubione lody to jeszcze skradła Jaxowi pocałunek. Od tej chwili mężczyzna nie może zapomnieć o kobiecie. I kiedy już pogodził się z tym, że nigdy więcej jej nie spotka okazuje się, że jest ona jego nową sąsiadką. Stella ma w sobie wyjątkową energię, która przyciąga Jaxa. Ich znajomość naturalnie przechodzi w przyjaźń a ta może być początkiem czegoś więcej. Tylko, że Jax wciąż nosi w sobie mrok a Stella ma problemy z zaufaniem. Czy mimo wewnętrznych demonów przezwyciężą oni strach i dadzą sobie szansę na miłość?

  Kristen Callihan napisała kolejną świetną książkę. Trzyma ona poziom poprzednich i jest tak samo zabawna i seksowna. Mimo, że autorka pisze lekko i błyskotliwie nie brakuje w książce również lekkiego mroku oraz nostalgii. Postacie jak zawsze są oryginalne a fabuła płynie lekko i przyjemnie. "Niegrzeczny rockman" to bardzo przyjemna lektura, która spodoba się fanom cyklu VIP. Spędziłam z tą książką przyjemne chwile i mam nadzieję, że autorka skusi się jeszcze na wydanie kolejnej części. Jest jeszcze przecież tyle do opowiedzenia!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Cykl książek VIP# jest jednym z moich ulubionych jakie obecnie znajdują się na rynku 🧡🧡🧡. Poza faktem, że książki są naszpikowane poczuciem humoru to do tego w każdej części mamy bohaterów, którzy borykają się z różnymi problemami życia codziennego jak każdy z nas.

  Poprzez postaci Johna Blackwooda "Jaxa" oraz Stelli Grey autorka pięknie zaprezentowała jedne z częściej występujących w społeczeństwie problemów jakimi są depresja i samotność. Oboje z pozoru dla świata zewnętrznego są uśmiechnięci i zadowoleni z życia codziennego natomiast tak naprawdę toczą walkę z wewnętrznymi demonami. Codzienne zmagania z samym sobą i desperacka chęć znalezienia ukojenia odczuwanego bólu i spokoju zbliża ich do siebie. Ta część cyklu jest zdecydowanie bardziej melancholijna i taka hmmm... życiowa powiedziałabym. Skłania czytelnika do pewnych refleksji i wyciągnięcia z niej wniosków. Pokazuje jak bardzo można się pomylić sądząc, że osoby które, są zawsze uśmiechnięte i próbują pomóc innym dookoła są pozbawione problemów.

  Czy Stella i Jax zaznają w końcu spokoju i pomogą sobie nawzajem? O tym musicie przekonać się sami 😉🧡

  Dla podkreślenia, że w książce znajduje się spora dawka humoru zostawiamy wam pewien fragment, który choć został wyciągnięty z kontekstu i tak bawi. Czarno-Czerwone dobrze radzą... pora nadrobić serie VIP ! :)

  "– Nic na to nie poradzę, jesteś słodka jak cukiereczek. To przez te okrągłe policzki i urocze piegi. Przysięgam, moja miłość z pierwszej klasy podstawówki miała lalkę, która wyglądała identycznie jak ty. Zaraz… jak ta lalka się nazywała? Chyba Chucky.

  Nie wolno kopać gwiazdy rocka. Pewnie jest ubezpieczony.

  – Wow, ale żarcik. Pierwszy raz taki słyszę.

  Wybucha śmiechem.

  – Już wiele osób mi mówiło, że jestem oryginalny.

  – Oryginalny? – mamroczę i uśmiecham się milutko. – Wiesz, jak Chucky radziła sobie z ludźmi, których nie lubiła, nie?

  John przechyla głowę, przygląda mi się badawczo.

  – Może to ja powinienem się obawiać możliwych problemów.

  – Dla bezpieczeństwa polecam spać z jednym okiem otwartym."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,43 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sekret grzecznego psa. Jak rozwiązać dziesięć najczęstszych problemów w wychowaniu pupila mobi epub

Co zrobić, jeśli twój pies ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, zachowuje się agresywnie lub – przeciwnie – lękliwie ucieka i nie reaguje na przywołania, brudzi w domu, przejawia nadmierną ekscytację na twój widok czy uporczywie szczeka? Marcin Konefał, polski zaklinacz psów, dzieli się z...
Niegrzeczny manager 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczny manager

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się...
Niegrzeczny idol 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczny idol

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka. Ona - zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On - facet o powierzchowności herosa i boskiej arogancji....
Niedopasowani 5/5 Nasza cena:
27,03 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że musi wynająć chłopaka na niby. Kiedy dostała wymarzoną pracę w nowoczesnej firmie, myślała, że trafiła do środowiska promującego myślenie postępowe....
eBook Niegrzeczny manager mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,41 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niegrzeczny manager mobi epub

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się...
eBook Niegrzeczny idol mobi epub 5/5 Nasza cena:
33,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niegrzeczny idol mobi epub

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka. Książkę polecają K.N. Haner i K.A. Figaro. Ona – zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On – facet o...
eBook Niedopasowani mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,35 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Niedopasowani mobi epub

Parker Brown nie może uwierzyć, że musi wynająć chłopaka na niby. Kiedy dostała wymarzoną pracę w nowoczesnej firmie, myślała, że trafiła do środowiska promującego myślenie postępowe. Okazało się jednak, że jej szefowi zależy na tym, żeby pracownicy mieli ustabilizowane życie osobiste. Na szczęście...
Audiobook Niegrzeczny manager mp3 4/5 Nasza cena:
34,48 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Niegrzeczny manager mp3

Rozpalająca wszystkie zmysły historia o miłości, która narodziła się 10 tysięcy metrów nad ziemią! Manager sztywniak wrzuca trochę na luz: zakochuje się w fotografce kapeli, którą od lat prowadzi. Istnieje jednak spore niebezpieczeństwo, że jego perfekcjonizm zniszczy to, co dopiero mogłoby się...
Audiobook Niegrzeczny idol mp3 5/5 Nasza cena:
35,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Niegrzeczny idol mp3

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka. Książkę polecają K.N. Haner i K.A. Figaro. Ona - zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On - facet o...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula