Niebieski las

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
306
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,64 zł
Nasza cena: 29,51 zł 35,99 zł Taniej o: 18%

Inis to piękne królestwo, którego spokój zostaje zaburzony, ponieważ na jego terytorium wtargnęło żądne władzy zło. "Niebieski las" to odpowiedź na pytanie, czy znajdzie się ktoś na tyle odważny, żeby przeciwstawić się zagrożeniu?

Inis słynie z pięknych i drogocennych koni. Królestwo cieszyło się też spokojem, dopóki nie pojawił się nad nim mroczny cień. To czarodziej Theron - okrutny mag. Ma on zamiar zrealizować swój makabryczny plan. Jego celem jest odnalezienie wszystkich czarodziejów i odebranie im mocy. To pozwoli mu zostać najpotężniejszym z nich. Pragnie on jednego - władzy absolutnej.

Mając zamiar dopiąć swego, nie cofnie się nawet przed najgorszymi czynami. Życie ludzkie nic dla niego nie znaczy, jest bezwartościowe. To czyni z niego niebezpiecznego wroga, dysponującego wielką siłą. Czy ktokolwiek podejmie się zadania powstrzymania Therona? A jeśli tak, to czy w ogóle są jakieś szanse na zwycięstwo?

Endalonia, władczyni Inis, robi wszystko, żeby zadbać o swoich poddanych i przyjaciół. Mimo to nadchodzi bezwzględny przeciwnik i trzeba podjąć z nim walkę. Czy wystarczy jej sił i odwagi? Na kogo może liczyć w tym starciu? Jak wiele jest w stanie poświęcić, żeby tylko ocalić swoje ukochane królestwo?

Odpowiedzi czekają na stronach tej emocjonującej i fantastycznej powieści. Przenieś się do magicznego świata i stań się jego częścią. To wyprawa, która gwarantuje wiele wrażeń.

Autorem książki i osobą, która zabiera czytelników w podróż do Inis, jest Grzegorz Bobin.

Daj ponieść się wspaniałej historii. Ujrzyj niezwykłe królestwo. Weź udział w wielkiej przygodzie!
Recenzje (12)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Spokój pięknego królestwa Inis zakłóca czarodziej Theron. Ma swój plan i nie cofnie się przed niczym by go zrealizować, a droga do tego będzie okrutna. Lubi unicestwiać życie - od ludzi i zwierząt do roślin. Zabiera moce innym czarodziejom by stać się najpotężniejszym i władać innymi. Władczyni z Inis - Endalonia pragnie go powstrzymać by zadbać o swoich przyjaciół i poddanych. Jednak czy jej się uda tego dokonać? Uda się przezwyciężyć bezwzględnego Therona? Jak to się zakończy?

  Po przeczytaniu opisu spodziewałam się czegoś innego ale autor pozytywnie mnie zaskoczył. Od pierwszych stron już się dzieje akcja i tak do końca książki. Jest to plus książki, choć brakowało mi w niektórych momentach wolniejszej akcji. Mamy też pełno zwrotów akcji.

  Opisy świata, który autor wykreował były bardzo dobre. Wyobrażałam sobie wszystkie te miejsca i jak się przemieszczali bohaterowie (udało mi się bez mapki). Jeżeli chodzi jeszcze o opisy to w tej książce nie było żadnych niepotrzebnych (jak myślę) opisów.

  Niektóre dialogi wydawały mi się takie sztywne, trochę nienaturalne.

  Szczerze do teraz nie wiem kto jest tak naprawdę głównym, najważniejszym bohaterem. Z rozwojem akcji przybywa nam bohaterów, jak i coraz bardziej ich poznajemy. Najbardziej polubiłam Dalgo i Trionę. Jak dla mnie oni do siebie bardzo pasują. Bohaterowie zostali dobrze wykreowani.

  Rozdziały są krótkie, przez co ‚jeszcze jeden rozdział’ stał się połową książki.

  Zakończenie całkowicie inne sobie wyobraziłam, przez co autor mnie zaskoczył zakończeniem. Z jednej strony tak jakby wszystko się skończyło a z drugiej jakby miała być kontynuacja. Wiele wątków, które zostały poruszone zostały nad znakiem zapytania.

  Najbardziej ciekawiły mnie mikstury i zioła, które przygotowywała Meriel. Druidzi, którzy się pojawili w książce bardzo zaciekawili, jak i tytułowy niebieski las.

  Podczas czytania jakoś szczególnie nie odczuwałam emocji, co jest dla mnie takim minusikiem.

  Podsumowując jest to lekka pozycja, w której możecie zatopić się do świata magi, zielarstwa i druidów. Niewiadomo, kiedy tak szybko przeleciały wam przeczytane strony. Jest to historia o miłości, przyjaźni i oddaniu. Z tą książką dla fanów fantastyki będzie udany spędzony czas. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Przeczytałem twoje myśli jak książkę. Jak marną, szmatławą książkę. Posiądę tę moc i bez tego zasranego drzewa. Spłoniecie… spłonie cały wasz Niebieski las… I wy z waszymi niebieskimi drzewami”.

  „Niebieski las” autorstwa Grzegorza Bobina to lektura, którą trudno mi ocenić.

  Nie mam jeszcze w pełni wyrobionego zdania na jej temat. Sądzę, że ta historia musi jeszcze trochę za mną pochodzić. Jak długo? Tego nie wiem.

  Na chwilę obecną mogę wam powiedzieć, że najbardziej w tej książce urzekł mnie magiczny i zarazem mroczny klimat, który przyciąga czytelnika jak magnes.

  Sama fabuła zaś spowita jest mgłą tajemnic i sekretów, które sprawiają, że z napięciem czekamy na dalsze losy bohaterów.

  Do tej pory wszystko mogłoby, się wydawać super jednak mimo tego w czasie czytania nie mogłam odpędzić się od uczucia, że niektóre wątki nie zostały w pełni rozwinięte. Zdecydowanie chciałabym dostać trochę więcej, choć i tak jak na, tak krótką książkę dzieje się w niej zadziwiająco dużo.

  To, co jednak było najistotniejsze i czego mi najbardziej zabrakło to zdecydowanie głębszej charakterystyki bohaterów, jak i również bardziej szczegółowej kreacji przedstawionego przez autora świata. Najzwyczajniej zabrakło mi jakiegoś dobrego wstępu do tej historii.

  Biorąc, jednak pod uwagę całokształt na ten moment sądzę, że jest to dobra książka fantasy z ciekawym pomysłem na fabułę, ale nie jest to tak zwane „wow”.

  Na pewno w przyszłości będę sięgać po inne dzieła autora by, przekonać się czym może mnie jeszcze zaskoczyć, a póki co tę książkę oceniam tak 7/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  1 komentarz. Skomentuj
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Do sięgnięcia po tą pozycję zdecydowała okładka, to właśnie ona zwróciła na siebie moją uwagę. Dostrzegłam wilka, las i byłam zauroczona, dlatego czym prędzej zabrałam się za to, aby przeczytać opis wydawcy, chciałam się upewnić, czy wpasuje się w moje czytelnicze klimaty. Nie znałam autora wcześniej, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać, jak to przy debiutach bywa. Nie jestem strachliwa, zakasałam rękawy i wypisałam zgłoszenie, w taki oto sposób książka trafiła w moje dłonie, a ja oddałam się lekturze.

  Książka Grzegorza Bobina „Niebiański las” zabiera nas do niesamowitej krainy, wprost do królestwa Isnis. Słynie ono z drogocennych, pięknych i wyjątkowych wierzchowców. Sielanka nie może trwać jednak wiecznie, zawsze znajdzie się ktoś, kto może namieszać w życiu mieszkańców. Cały spokój i stabilizacja zostają przerwane za sprawą pewnego czarodzieja, który jest niebezpiecznym człowiekiem. Theron jest niezwykle okrutną istotą, w jego umyśle wykiełkował pewien plan, a ON ma zamiar zebrać jego owoce. To osobnik wyjątkowo uparty, który myśli jedynie o sobie. Nie ma dla niego znaczenia ludzkie życie, jest zaledwie marnym pyłem. Wszystko, czego pragnie Theron to przejąć moce wszystkich magów, jakich tylko będzie potrafił odszukać i je sobie przywłaszczyć. Czarodziej niczego bardziej nie pragnie, jak stać się najpotężniejszą istotą magiczną, a to wszystko nie wygląda zbyt dobrze. Nie można przecież pozwolić, aby taki człowiek zrealizował swoje cele. Czy jednak znajdzie się ktoś, kto będzie na tyle silny, sprytny i zaradny, aby mu się przeciwstawić? Królowa Isnis chce zapewnić swoim poddanym bezpieczeństwo, jednak sama z pewnością nie da sobie rady. Czy stanie ktoś u jej boku gotów na poświęcenie? Czy Theronowi uda się zawładnąć tak potężną mocą?

  „Niebieski las” autorstwa Grzegorza Bobina jest powieścią, która niesamowicie wciąga. Świat przedstawiony jest barwny, złożony i interesujący. Postać czarodzieja przesiąkniętego manią wyższości jest naprawdę ciekawa, mroczna i może właśnie, dlatego zwróciła moją uwagę. Mam słabość do czarnych charakterów, a Theron miał coś w sobie takiego, że gdzieś tam po cichu mu kibicowałam, chociaż nie chciałam, aby ktoś na tym ucierpiał, co się niestety wykluczało. Język, którym operuje autor jest prosty i przystępny dla każdego czytelnika. Fabuła „Niebieskiego lasu” jest bardzo interesująca, nie żałuję spędzenia z książką czasu, jestem przekonana, że kolejne powieści autora będą jeszcze bardziej dopracowane, rozbudowane i jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Oceniam „Niebieski las” bardzo pozytywnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Magiczny świat, w którym magia jest równie pożądana, co przeklęta. Theron obsesyjnie wręcz, pragnie być najpotężniejszym czarodziejem na świecie. Nie cofnie się przed niczym, aby tylko osiągnąć swój cel. Obsesyjne pragnienie rządzi jego postępowaniem i dyktuje poszczególne kroki. Magiczny Niebieski Las, skrywa w sobie znacznie więcej, niż wydaje się Czytelnikowi na pierwszy rzut oka.

  Początkowy rozdział nie wyjaśnia wiele, jeśli chodzi o dalszą część książki. Jest bardzo tajemniczy i mroczy, wypełniony emocjami. Magia, jest ukazana w zupełnie innej formie, niż w pozostałej części książki, co muszę szczerze przyznać, bardzo mi się podoba. Pozwala to na poszerzenie poruszanego tematu, bez zamykania się w schematach. Jak już wspomniałam, pierwsze rozdziały znacznie różnią się formą od pozostałych. Podobały mi się znacznie bardziej, ponieważ w późniejszej części zaczynają pojawiać się pewne niedociągnięcia. Nie przekonuje mnie również kierunek, w którym Autor zdecydował się rozwijać akcję. Zakończenie mocno mnie rozczarowało, liczyłam na znacznie mocniejszy i zapadający w pamięć efekt. Liczba bohaterów, którzy nadają tempo akcji, stopniowo się zwiększa, dzięki czemu Czytelnik ma wrażenie, że z początkowej samotnej postaci, stwarza się grupa, w której każdy członek pojawił się w odpowiednim dla nich wszystkich momencie. Najmniej przekonuje mnie do siebie postać Władczyni Inis - Endalonii. Nie potrafię w całości zrozumieć motywacji jej postępowania. Jawi mi się ona, jako kobieta, która stawia swoje przekonania ponad wszystkie inne, pod przykrywką chęci, niesienia pomocy innym. Jej zachowanie nie jest dla mnie szczere i przekonujące.

  "Niebieski las", to z całą pewnością nie jest książka dla młodszego Czytelnika, co może się wydawać na podstawie opisu. Zdecydowanie przeznaczona jest dla starszego odbiorcy, ze względu na pewną brutalność, którą cechuje się wojna i związane z nią podstępy. Książkę czyta się dość szybko. Szkoda, że całość nie jest napisana w podobnym tonie i stylu. Zabrakło mi również elementu, który byłby dla mnie niesamowicie ciekawy, który nie pozwoliłby mi na oderwanie się od lektury. Styl pisania Autora jest lekki, przyjemny. Brakowało mi w nim jedynie konsekwencji, w podejmowaniu określonych działań.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Potężny mag Theron nie cofnie się przed niczym, by zdobyć władzę nad światem. Z uporem wyszukuje ludzi obdarzonych mocą, by w bestialski sposób odebrać im ich czarodziejskie zdolności. W czasie jednej z łapanek urządzonych przez władcę, do niewoli trafia dwoje dzieci. Odger i jego młodsza siostra muszą walczyć o przetrwanie. Poczynania Therona wzbudzają również zaniepokojenie Endaloni, królowej Inis, kraju słynącego z hodowli pięknych i silnych koni oraz odporności na wszelką magię. Czy uda jej się powstrzymać tyranię maga i ocalić królestwo oraz przyjaciół?

  „Niebieski las” to udany debiut literacki Grzegorza Bobina. Powieść utrzymana jest w nieco baśniowym klimacie, co jednak nie zmienia faktu, że pełna jest mrocznych opisów i zdarzeń. Książkę czytało się bardzo szybko za sprawą wartko toczącej się akcji. Jedno zdarzenie goniło drugie, przez co trochę brakowało mi opisów wykreowanego przez autora świata. Początkowo prosto wykreowane postacie z każdą stroną nabierają barw i w kolejnych rozdziałach coraz lepiej poznajemy zawiłości ich charakterów. Dużym plusem było także zaskakujące zakończenie. Z chęcią sięgnę po kolejny tom.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Las tajemnic. Wojownicy. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Las tajemnic. Wojownicy. Tom 3

W klanie jest zdrajca. Komu zaufa Ogniste Serce? Napięcie wśród kotów przemierzających las osiągnęło niespotykany dotychczas poziom, a wierność klanowi straciła na znaczeniu. Dotychczasowy przyjaciel w okamgnieniu stać się może wrogiem, a niektóre koty skłonne są nawet zabić, by osiągnąć to, czego...
Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 2. Ciemny las 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wspomnienie o przeszłości Ziemi. Tom 2. Ciemny las

Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, który stał się wydawniczym fenomenem w USA. Książka laureata nagrody Hugo Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! –...
Zły las 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zły las

Cztery historie, cztery fascynujące podróże w głąb czasu i wyobraźni. Coś czai się w ciemności. Czeka się na właściwy moment, aby gdy ten nadejdzie, uderzyć z właściwą sobie mocą i mroczną desperacją. Na tę chwilę czekało od milleniów, lat, miesięcy… Każdy może zostać ukarany. Robert Storm za...
Las 4/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Las

Przeprowadzka ze Sztokholmu na plantację choinek na północy Szwecji jest beznadziejna sama w sobie, ale kiedy śnieg zaczyna padać wcześniej niż zwykle i odcina dostęp do reszty świata, robi się jeszcze gorzej. W starym lesie czają się postacie, które zbliżają się do odciętego od cywilizacji domku....
Żywy Las 0/5 Nasza cena:
40,02 zł 46,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywy Las

Młody mężczyzna budzi się w tytułowym Żywym Lesie pozbawiony pamięci. Spotyka tam czarownicę, która wyjaśnia mu, że nazywa się Leon, jest księciem wielkiego królestwa, a przede wszystkim Bohaterem wybranym przez tajemniczą, wieloosobową siłę stwórczą nazywaną Jaźniami, która rządzi Żywym Lasem....
Śmiercionośne fale las zębów i rąk Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,44 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmiercionośne fale las zębów i rąk Tom 2

"Śmiercionośne fale" to drugi tom bestsellerowej trylogii "Las Zębów i Rąk", na który czeka wielu miłośników tej wyjątkowej serii. Po raz kolejny czytelnik zostanie przeniesiony do wyjątkowego świata wykreowanego przez autorkę, który zauroczył czytelników na całym świecie. Mary, główna bohaterka...
Dom z niebieskiego szkła 4/5 Nasza cena:
23,18 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom z niebieskiego szkła

Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Kilkadziesiąt lat temu ludzkość została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę, wobec której cała współczesna medycyna okazała się bezradna. Ogarniająca świat pandemia stała się zarzewiem międzynarodowego konfliktu i wojny nuklearnej, a Ziemia zamieniła się w...
Za niebieskimi drzwiami. Wydanie filmowe 5/5 Nasza cena:
36,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Za niebieskimi drzwiami. Wydanie filmowe

Dwunastoletni Łukasz wyjeżdża z mamą samochodem na wymarzone wakacje. Mają wypadek, po którym chłopiec trafia do szpitala, a stamtąd do pensjonatu swojej ciotki w niewielkim nadmorskim miasteczku. Nie potrafi przystosować się do nowego życia - nie dogaduje się ani z ciotką, ani z innymi dziećmi....
Dzień 21. Misja 100. Tom 2. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień 21. Misja 100. Tom 2. Wydanie serialowe

Druga część cyklu Misja 100, który zainspirował twórców popularnego serialu The 100 Kass Morgan w kolejnej powieści z cyklu sprawia, że czytelnikowi zaczyna żywiej bić serce: ujawnia tajemnice z przeszłości, stawia bohaterów przed wyzwaniami i sprawdza, czy ich uczucia przetrwają w nowej...
Misja 100. Tom 1. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
26,72 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Misja 100. Tom 1. Wydanie serialowe

PRZEZ STULECIA NIKT NIE POSTAWIŁ STOPY NA ZIEMI. AŻ DO TERAZ Trzysta lat po spustoszeniu Ziemi przez kataklizm ludzie mieszkają w stacji kosmicznej, dryfującej z dala od toksycznej atmosfery ojczystej planety. Zasoby kurczą się dramatycznie, dlatego liczebność populacji jest ściśle kontrolowana, a...
Rebelia. Misja 100. Tom 4. Wydanie serialowe 3/5 Nasza cena:
28,35 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rebelia. Misja 100. Tom 4. Wydanie serialowe

Wojna nuklearna zniszczyła naszą planetę i teraz ludzkość walczy o jej odbudowę. Minął już miesiąc, odkąd wylądowały nowe statki kosmiczne i reszta kolonistów dołączyła do setki nastolatków na Ziemi. Ci, niegdyś nazwani młodocianymi przestępcami, są teraz liderami wśród osadników. Podczas gdy...
Przed końcem świata 4/5 Nasza cena:
28,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przed końcem świata

Gdy asteroida pędzi ku Ziemi, wszyscy z niepokojem spoglądają w górę. A może lepiej spojrzeć w głąb siebie? Przed takim pytaniem stają bohaterowie powieści, maturzyści. Co zrobią ze swoją młodością, nadziejami, uczuciami? Podobno szkoła średnia to najlepszy okres życia… Peter, koszykarska gwiazda...
Wybrane bestsellery
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 0/5 Nasza cena:
47,03 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Pan Lodowego Ogrodu - finałowy, czwarty tom cyklu, ozdobionego kompletem nagród przyznawanych w polskiej fantastyce. Sztandarowe dzieło pisarza z legendarnego "Klubu tfurcuff", grupy której prace złożyły fundament pod współczesną polską fantastykę. Kontynuacja historii uznanej przez portal Onet za...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Siedem życzeń 5/5 Nasza cena:
37,32 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem życzeń

Jeden pensjonat, jeden wieczór, kilka opowieści. Tej zimy spadnie dużo śniegu. Zbyt dużo. Mazurska Piękna Góra została zupełnie odcięta od świata. Najstarsi mieszkańcy nie pamiętali takiej zimy. Mówiono, że może to jakiś znak. W pensjonacie Pod Kurą tego wieczoru spotka się kilku przypadkowych...
Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tajemnica domu w Bielinach. Klub Kwiatu Paproci. Tom 1

Pierwsza książka dla dzieci napisana przez autorkę słowiańskich bestsellerów! "Kwiat paproci" dla młodszych czytelników. Bohaterowie słowiańscy powracają w nowej serii Katarzyny Bereniki Miszczuk, tym razem dla starszych dzieci. Bo będzie się czego bać. Czy słowiańskie demony naprawdę istnieją?...
Top Trumps. Piotruś. Harry Potter 0/5 Nasza cena:
6,27 zł 6,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Top Trumps. Piotruś. Harry Potter

Gra karciana Top Trumps Piotruś Harry Potter to pozycja obowiązkowa dla każdego fana magicznego świata Harrego Pottera! Piotruś to nieskomplikowana gra karciana dla dzieci, która zaangażuje każdego - nie tylko najmłodszych! Na każdej karcie znajdziesz wizerunek bohaterów książkowej sagi J.K....
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1 4/5 Nasza cena:
39,88 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 1

Niezgłębiona potęga. Dwa żywioły. Jedna walka. Nesta Archeron zawsze była arogancka, łatwo wpadała w złość i nigdy nie wybaczała. A odkąd została wepchnięta do Kotła i wbrew woli stała się jedną z fae, nie potrafi odnaleźć się w tym nowym, zabójczym świecie. Co gorsza, nie umie sobie poradzić z...
Żywoty świętych 4/5 Nasza cena:
28,83 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żywoty świętych

Zanurzcie się w świat stworzony z epickim rozmachem przez autorkę międzynarodowych bestsellerów, Leigh Bardugo, sięgając po pięknie ilustrowaną replikę „Żywotów Świętych” – Istorii Sanktia. Zawiera ona opowieści o świętych zaczerpnięte z powszechnie uwielbianych powieści i nie tylko. Oto magiczna...
Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
376,50 zł 499,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Wiedźmin. Tomy 1-8: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora, Sezon burz. Wydanie serialowe

Kultowy cykl fantasy Andrzeja Sapkowskiego "WIEDŹMIN" w nowym serialowym wydaniu. Tomy 1-8. Osiem tomów w nowej szcie graficznej. Pierwszt tom z obwolutą filmową. Pakiet 8 tytułów sagi Wiedźmin Sapkowskiego: 1. Sezon Burz Oto nowy Sapkowski i nowy wiedźmin. Mistrz polskiej fantastyki znowu...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula