Nie zapomnij mnie

Autor:

Anna Bellon

Średnia: 4.1 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2017
Ilość stron
268
Nasza cena: 20,94 zł 34,90 zł Taniej o: 40%

Czy można mieć wszystko, co na pozór kreuje szczęście i nie czuć się spełnionym? Można, przykładem tego jest Ollie - część zespołu The Last Regret, z którym daje wiele koncertów, podbija rynek muzyczny, osiąga sukcesy i zostaje nominowany do prestiżowych nagród. Przy swoim boku ma wspaniałą dziewczynę i paczkę przyjaciół, z którymi nie ma szans się nudzić. Mimo to w jego życiu brakuje jednego elementu, jednej osoby, która mogłaby sprawić, że życie Olivera stałoby się w pełni szczęśliwe. Jednak Nina odeszła bez jakiegokolwiek słowa wyjaśnienia, pozostawiając jedynie swą obecność we wszystkich piosenkach napisanych przez Olliego. Co gdyby to, co opisują teksty stało się rzeczywistością?

"Nie zapomnij mnie" to książka dla młodzieży o miłości, ale nie jest zwyczajną historią takich, jak wiele w dziale romansów. Jest druga strona medalu, bowiem Ci młodzi ludzie byli skazani na ciągłą walkę z przeciwnościami. Oliver nie miał łatwego dzieciństwa, jako wychowanek domu dziecka trafiał do różnych rodzin zastępczych. Nina dzieliła ten sam los, ale mieli siebie, dwie bratnie dusze o trudnej przeszłości. Coś sprawia jednak, że dziewczyna musi wyjechać, by chronić ukochanego. Dopiero po długim czasie, kiedy Ollie na dobre rozkręcił swoją karierę muzyczną, ma wokół siebie bliskich i sporo pieniędzy, przypadkiem spotyka Ninę. Czy to, aby na pewno przypadek, a może przeznaczenie, które skrzyżowało ponownie drogi tej dwójki młodych bohaterów? Czy ich serca znowu zabiją w tym samym rytmie?

Anna Bellon jest autorką serii "The Last Regret", czyli historia grupki przyjaciół z czasów licealnych, którzy postanawiają założyć zespół muzyczny. Pierwsza część pod tytułem "Uratuj mnie" opowiada o Mai, która straciła bliską osobę, a jej śmierć odseparowała ją od otoczenia i Kylera, walczącego z toksycznym ojcem. Dla każdego z nich ucieczką od problemów jest muzyka. Drugi tom to właśnie "Nie zapomnij o mnie", czyli kontynuacja losów zespołu, który tym razem staje się tłem dla gorącego uczucia między Oliverem i Niną.
Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  The Last Regret idą jak burza. Fani ich kochają, utwory na nową płytę już prawie gotowe, a bilety na trasę koncertową wyprzedane. Największe marzenie Olivera już się spełniło. Wraz z przyjaciółmi robi to co kocha, jest częścią niesamowitego zespołu. Mimo to chłopak nie czuje się szczęśliwy. Ma sławę, pieniądze i apartament, ale jego życie uczuciowe to porażka, bo nie jest w stanie zapomnieć o swojej pierwszej i jedynej miłości - Ninie. To już pięć lat kiedy dziewczyna spakowała walizkę i wyjechała bez słowa wyjaśnień. Od tego czasu Ollie nie potrafi ponownie się zakochać, a emocje przelewa na teksty piosenek.

  Po powrocie do rodzinnego miasta Oliver wraz z przyjaciółmi spędza wieczór w Keller’s, gdzie przypadkowo spotyka Ninę. Nie tak łatwo zapomnieć o dawnym uczuciu. Wystarczyło jedno spotkanie, aby iskra tląca się w sercu Olivera, roznieciła ogień dawnej miłości. Jednak, czy Oliver jest w stanie ponownie zaufać dziewczynie? Dlaczego Nina odeszła bez słowa i co ukrywa przed muzykiem?

  „Nie zapomnij mnie” to drugi tom z serii The Last Regret. Opowiada historię Olivera, przyjaciela Mai i Kylera, których poznajemy w pierwszym tomie pt. „Uratuj mnie”. Oliver, podobnie jak Nina, wychowywał się w domu dziecka. Dzięki determinacji udało mu się spełnić marzenia. Mimo to nie czuje się szczęśliwy. Ma pieniądze, z których prawie nie korzysta, wysłużony samochód i apartament, którego nie może nazwać domem. Nadal tęskni za Niną, która była jego bratnia duszą i pierwszą, prawdziwą miłością. Bez skutecznie próbował zapomnieć o byłej dziewczynie, angażując się w nowy związek, z dziewczyną, której nie potrafił pokochać. Miłość i uczucie w „Nie zapomnij mnie” odgrywa główną rolę. To ona uskrzydla bohaterów, a zarazem potrafi pociągnąć ich na dno. Szczerze od samego początku kibicowałam Oliverowi w odnalezieniu Niny, gdyż czytając książkę, mogłam poczuć jego emocje- cierpienie i tęsknotę.

  Nina bez wyjaśnień opuściła Olivera, pozostawiając go w rozsypce, chcąc go chronić. Dlaczego? Jaka była przyczyna jej nagłego wyjazdu? Tego wam nie zdradzę, ale ja niestety domyśliłam się go, jeszcze zanim został ujawniony w historii. Mogę uznać to za drobny mankament tej historii, który jest do wybaczenia, bo mimo tego książkę pochłonęłam w dwa popołudnia. Historia jest napisana lekkim językiem, dlatego czyta się ją tak szybko. Początkowo n

  „Nie zapomnij mnie” to także historia o grupie ludzi, których połączyła miłość do muzyki. Razem tworzą zgrany zespół i paczkę przyjaciół, którzy wielokrotnie potrafili wywołać uśmiech na mojej twarzy. Myślę, że wielu z nas, chciałoby mieć tak szalonych, ale i prawdziwych przyjaciół, którzy z czasem stają się rodziną. Muzyka odgrywa w ich życiu ogromną rolę, spaja ich, jako zespół oraz uzupełnia ich indywidualną osobowość. Nie często zdarza mi się, aby książka wprowadziła mnie w stan zadumy. „Nie zapomnij mnie” przypomniało mi, że muzyka jest także częścią mnie. Pozwoliła mi odpłynąć myślami w przeszłość i przypomnieć sobie moją historię z OneRepublic i Skillet.

  „Nie zapomnij mnie” to historia o muzyce, przyjaźni i sile prawdziwego uczucia. Ninę i Olivera połączyła wyjątkowa miłość, która nawet po latach rozłąki, jest na tyle silna, aby o sobie przypomnieć. Jednak bohaterowie muszą najpierw nauczyć się od nowa sobie ufać oraz skonfrontować się z przeszłością. Historia Olivera pokazuje, że mimo trudnych początków, można spełnić marzenia. Jestem także pod wrażeniem talentu pisarskiego autorki, biorąc pod uwagę, że jest tak młodą osobą. Jeśli więc szukacie lekkiej historii w nurcie New Adult, dobrej na letnie popołudnie to „Nie zapomnij mnie” jest idealną pozycją.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Poprzednia książka Anny Bellon „Uratuj mnie” podobała mi się i jedno jest pewne, książki z serii The Last Regret są lekkie i idealne na wakacyjny odpoczynek.

  „Nie zapomnij mnie” to drugi tom z serii The Last Regret i opowiada historię Oliviera, przyjaciela Mai i Kylera. Chłopak tak naprawdę nie jest szczęśliwy, a pozorne szczęście w postaci własnego apartamentu, popularności, jaką zdobyli z zespołem i dziewczyną, której nie kocha to tylko sposób na to, by zapomnieć o przeszłości. Niestety nie tak łatwo wymazać dawną miłość z pamięci, z którą wiązało się wiele nadziei i co najważniejsze, lepszą przyszłość. Zwłaszcza, że oboje z Niną wychowywali się w domu dziecka i nawzajem rozumieli swoje uczucia i potrzebę bycia chcianym. Niestety Nina zostawiła Ollie'go bez słowa i uciekła. Ale, co było powodem, dla którego dziewczyna postanowiła odejść? Czy jej ponowne pojawienie się w życiu chłopaka ma jakiś ukryty cel? Czy Nina wyjawi prawdę, przed którą sama próbowała uciec?

  Nina zostawiła po sobie otwartą furtkę, Ollie. Ten rozdział nie jest zamknięty. Nie zapomnisz jej. Ale możesz mimo wszystko ułożyć sobie życie bez niej.

  Drugi tom jest napisany lekkim językiem i tak jak w przypadku pierwszego tomu czyta się tę część bardzo szybko. Bohaterowie w tej części są do siebie podobni, ponieważ wychowali się bez rodziny i oboje, dzięki temu rozumieli swoje uczucia. Nina aby chronić Ollie'go uciekła i mogę zrozumieć jej intencje, ale z drugiej strony prawda zawsze jest lepsza od kłamstwa. Gdy ponownie pojawiła się w życiu chłopaka miałam tylko nadzieję, że postanowi wyjawić wszystko. Oczywiście tak się stało i jak się okazało, dziewczyna sama musiała zaakceptować prawdę, od której sama uciekła. Było mi też przykro, gdy Olivier tęsknił za Niną, bo czytając jego myśli, czuło się emocjonalność i przywiązanie tej dwójki bohaterów. Chciałabym Wam też zdradzić, co było powodem odejścia dziewczyny, ale to byłby za duży spojler, a ta informacja jest dla mnie osią całej opowieści w tym tomie. Mogę zapewnić, że wszystko dobrze się skończyło, a zakończenie jest proste, a w prostocie tkwi piękno.

  Jeśli jesteście fanami tej serii i czytaliście ją na platformie Wattpada, to zachęcam Was do zapoznania się z powieścią Anny Bellon. Myślę, że sympatycy „Uratuj mnie” i w drugiej części będą wniebowzięci. Anna Bellon ma talent do tworzenia pięknych, nieskomplikowanych historii. Jej książki są idealne, by odpocząć przy nich w wakacje. Polecam!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie zapomnij mnie” to historia prawdziwej miłości, która nie przemija z czasem. Miłości, której nie da się oszukać. Której nie da się zastąpić. I której się nie zapomina. To uczucie jest jednym z piękniejszych. To historia o tęsknocie, przyjaźni i muzyce. Autorka posługuje się lekkim piórem i swobodnym stylem. Wykreowane przez nią postaci są realistyczne i, jak na falę NA przystało, mają przeszłość, która jest prawdziwa i ma się wrażenie, jakby bohater siedział obok nas i opowiadał swoją historię. Nie sposób ich nie polubić. Ollie to zraniony, ale nadal pełen nadziei mężczyzna. Najlepszy przyjaciel, kochana przytulanka, świetny muzyk. Freya jest typową dziewczyną z sąsiedztwa. Mądra, piękna i pełna wdzięku w ogrodniczkach i białych chuckach, zasługująca na najlepsze. Nina jest zraniona do szpiku kości, przerażona i nieufna. Życie mocno ją doświadczyło. A tajemnica, którą zabrała ze sobą wyjeżdżając z Pittsburgha... Zmieni wszystko. Powrót sprawi, że będzie trzeba zmierzyć się z przeszłością, by móc ruszyć dalej. Anna Bellon jest świadoma otaczającego ją świata i nie wciska czytelnikowi puchatych kotków na różowym jednorożcu. Ta historia jest pełna bólu i prób radzenia sobie z przytłaczającą rzeczywistością. Akcja jest wartka i nie braknie niespodziewanych zwrotów. Czasem to dom dziecka jest lepszym miejscem od rodziny zastępczej. Czasem coś z pozoru kończącego się światełkiem na końcu tunelu okazuje się głęboką studnią, w której można się tylko utopić. Mimo wszystko słońce wychodzi zza chmur, a Anna tak zgrabnie prowadzi dialogi, że potrafi rozśmieszyć czytelnika do łez. Dla fanów Mai i Kylera również znalazła się mała niespodzianka. Jakby tego wszystkiego było mało... książka wypełniona jest muzyką, która nadaje jej niesamowity klimat. Nie zabrakło tekstów piosenek i licznych opisów. Trasy koncertowe, występy i mnóstwo zabawy. Niemal można usłyszeć w głowie każdą piosenkę.

  „Nie zapomnij mnie” to pozycja idealna na letnie wieczory i warta zarwania nocy. Wciągająca, niezwykła historia, która na dłużej zostaje w pamięci. Lektura jest lekka i przyjemna, choć może też wzruszyć te bardziej wrażliwe serduszka. Szczerze polecam bez wzglęgu na wiek.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom cyklu The Last Regret jest kontynuacją utrzymaną na poziomie swojej poprzedniczki. Historia zgoła inna niż ta, którą mieliśmy okazję przeczytać w Uratuj mnie, niemniej równie emocjonująca i wciągająca.

  Anna Bellon przy okazji debiutu pokazała, że potrafi pisać lekkie i wciągające młodzieżówki, którym nie brak emocji i wyrazu. Kolejny raz podążamy muzyczną ścieżką, która tym razem jest tłem historii Oliviera i Niny. Pary, której ścieżki rozeszły się przed kilkoma laty… ale czy trwale i ostatecznie?

  Akcja w książce, choć na pozór powolna, jest tak naprawdę wartka. Powieść czyta się szybko, odkrywając historie strona po stronie. Autorka stopniuje napięcie, odkrywając kawałek po kawałku tajemnice otaczające głównych bohaterów, które finalnie składają się na dość przewidywalne, acz urocze zakończenie.

  Narracja z perspektywy Oliviera i Niny przybliża bohaterów czytelnikowi. Ich myśli, uczucia i emocje. I o ile Oliviera polubiłam od samego początku, o tyle Nina nie wzbudziła we mnie pozytywnych odczuć. Może to kwestia jej postępowania, może po prostu osobowość… Któż to wie…

  Za to pozostali członkowie The Las Regret pozostali równie uroczy i ciepli, jak w poprzedniej części cyklu :) Oby w kolejnej domniemanej części było ich więcej…

  Szczególnie do gustu przypadły mi dialogi stworzone przez Annę Bellon. Dodają powieści lekkości. Często bawią, wywołując ogromny uśmiech na twarzy, a przede wszystkim świetnie napędzają fabułę, która dużo dzięki nim zyskuje.

  Podsumowując: Nie zapomnij mnie to ciekawa i intrygująca powieść młodzieżowa, przy której również dorosły czytelnik spędzi miło czas. Powieść wciąga od pierwszych stron, a to zdecydowanie duży plus i do samego końca przyciąga czytelnika, który skłonny jest odłożyć książkę w chwili, gdy doczyta do słów „Koniec części drugiej”. Jeśli więc macie ochotę na coś lekkiego i przyjemnego – koniecznie sięgnijcie po tę książkę… Fani poprzedniego tomu (i autorki) również będą zadowoleni…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Po kolejną książkę Anny Bellon sięgnęłam z przyjemnością - tym razem znów się nie zawiodłam! Losy Niny i Olivera czytałam z wypiekami na twarzy, razem z nimi przeżywając ich sukcesy i porażki. Dałam się całkowicie wciągnąć w ich świat. Powieść napisana z dużym talentem, doceniona przez czytelników i użytkowników Wattpada. Szczerze polecam, „Nie zapomnij mnie” to bardzo przyjemna lektura na leniwe popołudnie. Napisana zgrabnym stylem, a przede wszystkim trzymająca w napięciu. Czy miłość zwycięży? Czy Nina i Oliver będą szczęśliwi? Co stoi na przeszkodzie ich miłości, jaką tajemnicę kryje Nina? O kim nie może zapomnieć Oliver? Odpowiedzi znajdziecie w książce :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Tylko bądź przy mnie 5/5 Nasza cena:
24,83 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko bądź przy mnie

Wyczekiwana kontynuacja „Jednak mnie kochaj”. Bestseller Der Spiegel – wydarzenie roku w Niemczech. Drugi tom znakomitej powieści o problemach młodych ludzi, o tym, jak trauma i stres potrafią złamać najtwardsze charaktery. I o tym, że można znaleźć pomoc u innych i siłę w sobie, by pokonać...
Ktoś mnie okłamuje 4/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ktoś mnie okłamuje

Miłość. Obsesja. Zazdrość. Morderstwo. To — i nie tylko — znajdziesz w emocjonującym sequelu KTOŚ MNIE OBSERWUJE, thrillerze pokolenia internetowego. Jeśli spodziewasz się logicznie spójnej zagadki w thrillerze, nad którym trzeba się mocno skupić, żeby nie zgubić tropu, to tego tu nie znajdziesz....
Mów do mnie 4/5 Nasza cena:
25,07 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów do mnie

Mam tak przynajmniej dwadzieścia razy dziennie. Robię coś albo coś mówię, albo coś widzę i mam ochotę wysłać pocztówkę do tego miejsca bez adresu, w którym teraz przebywasz: „Szkoda, że Cię tu nie ma”. Nie ma dobrych słów, by wyrazić ból po stracie. Nie ma słów, które pomogłyby walczyć z pustką po...
Ty przeciwko mnie 0/5 Nasza cena:
26,33 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ty przeciwko mnie

Jeżeli ktoś skrzywdzi twoją siostrę – czy będziesz szukać rewanżu? Jeżeli twój brat zostanie oskarżony o straszne przestępstwo – czy będziesz go bronić? Mikey czuje bezsilny gniew, gdy jego siostra wyznaje, że została zgwałcona. Ellie jest zdruzgotana, kiedy jej brat zostaje posądzony o napaść....
Kiedy mnie zobaczyłeś 4/5 Nasza cena:
18,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy mnie zobaczyłeś

Kiedy oczami są uczucia, można zobaczyć niewidzialne.Chłopak Gabrysi ulega wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego traci wzrok. Dziewczyna musi zdecydować, czy zostać z próbującym odnaleźć się w nowej rzeczywistości Kubą, czy wyjechać do Paryża na miesięczny staż, o którym od dawna marzy. Nie...
Ktoś mnie obserwuje 4/5 Nasza cena:
29,18 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ktoś mnie obserwuje

Trzymający w napięciu thriller. Świat Tessy jest bardzo mały - ogranicza się jedynie do jej pokoju. Dla dziewczyny, która cierpi na agorafobię jedynym kontaktem ze światem zewnętrznym jest internet. Tessa, oddana fanka nastoletniego piosenkarza Erica Thorna, wpada w najbardziej oczywistą pułapkę -...
Porozmawiajmy o pierwszej miłości 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Requiem 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Requiem

Od dwóch lat Alek chowa się przed wspomnieniami o wydarzeniu, które zmieniło jego życie. Gdy rozpoczyna studia, wszystko wydaje się układać po jego myśli. Poznaje nowych ludzi, zawiązuje przyjaźnie, a wolny czas spędza na studenckich wypadach. Przeszłość jednak po niego wraca... Łucja w akcie buntu...
Grzeszne święta 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzeszne święta

Zbiór gorących opowiadań na zimne wieczory. Za oknami mróz, z daleka słychać dzwonki przy saniach, śnieg skrzypi pod butami, a w ciepłym wnętrzu, rozświetlonym blaskiem ognia igrającego w kominku, spotykają się spojrzenia, splatają się palce, usta łączą się w pocałunku. Zamiast szelestu papieru...
eBook Porozmawiajmy o pierwszej miłości mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Porozmawiajmy o pierwszej miłości mobi epub

"Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas. Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i...
Wiele powodów by wrócić 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiele powodów by wrócić

Czy pierwszą miłość można przeżyć drugi raz? Marcel po wypadku nie odzyskuje przytomności. Dominika jest zdruzgotana zamiast układać sobie życie z ukochanym, spędza długie godziny w szpitalu, czuwając przy jego łóżku. Heroicznie walczy o każdy oddech Marcela i nie traci nadziei, że ten pewnego dnia...
Tabletki z krzyżykiem 0/5 Nasza cena:
27,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tabletki z krzyżykiem

Czy Jezus nie mógł umrzeć ze starości? A jeśli Obcy to niekatolicy? Jeśli oddałem komuś nerkę, do kogo będzie ona należeć w dniu zmartwychwstania? Jeśli dręczą cię takie lub podobne pytania, czujesz gniecenie w duszy lub cierpisz na gonitwę myśli, sięgnij po Tabletki z krzyżykiem. Skuteczne, a...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula