Nie omijaj szczęścia

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Rok wydania
2016
Ilość stron
576
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 21,95 zł
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Nasza cena: 30,32 zł 39,90 zł Taniej o: 24%

Jeśli już znasz Błękitne Dziewczyny, to w tej książce spotkasz je ponownie. Jeśli ich nie znasz, to najwyższa pora je poznać!

Życie Kai Redo wreszcie zaczyna się układać. Znalazła pracę i miłość, a prowadzony przez nią facebookowy profil "Szczęśliwe Polki" cieszy się rosnącą popularnością. Jednak Kaja nie osiada na laurach - wymyśla kolejną akcję i zachęca kobiety do prowadzenia pamiętnika pozytywów, dzięki któremu mogą docenić to, co osiągnęły i dostały od życia. Nawiązuje również współpracę z dużym czasopismem, gdzie pojawiają się zdjęcia Błękitnych Dziewczyn - szczęśliwych kobiet, pozujących z kartkami, na których piszą o rzeczach, które napawają je dumą. Kaja wciąż może liczyć na wsparcie Mini i Madzi, choć w życiu serdecznych przyjaciółek głównej bohaterki nie brakuje emocji, jedną z nich prześladuje stalker, a drugą czeka nie lada rewolucja związana z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny...

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Czym jest dla Ciebie szczęście?

  Mówi się, że szczęście jest odczuciem subiektywnym, bowiem tak naprawdę dla każdego z nas oznacza coś innego. Jedni czują się szczęśliwi tylko wówczas, kiedy mają luksusowe domy, markowe ubrania i wysokie stanowiska, dla innych szczęściem jest posiadanie rodziny, jeszcze inni czują się szczęśliwi obserwując promienie słoneczne przebijające się przez chmury i znajdując w trawie czterolistną kończynę. Radość z małych rzeczy, poczucie szczęścia płynące z każdej celebrowanej chwili jest niestety coraz rzadszym zjawiskiem. Jesteśmy uwikłani w pętle oczekiwań, obsadzeni w rolach, wydaje nam się, że żeby przetrwać, trzeba biec coraz szybciej i szybciej. Skutkiem tego, coraz częściej dopada nas wyczerpanie, przygnębienie przeradza się we frustrację i wypalenie zawodowe, to zaś pociąga za sobą negatywne konsekwencje dla zdrowia.

  A czym szczęście jest dla Kai Redo, będącej niejako specjalistką od tego zagadnienia? Przekonać możemy się o tym sięgając po powieść autorstwa Ewy Podsiadły-Natorskiej, której bohaterkę mogliśmy spotkać już w „Błękitnych dziewczynach”. Książka „Nie omijaj szczęścia” stanowi kontynuację opowieści o walczącej o szczęście radomiance, choć dzięki licznym odwołaniom do przeszłości bez przeszkód możemy zgłębiać historię Kai od tego tomu. Wydawać by się zatem mogło, że po wszystkich przejściach – odwołane zaręczyny, problemy w pracy, życie trzydziestolatki wróciło już na właściwe tory. Michał Miciak, kolega z podstawówki, przejął zakład fotograficzny „Migawka” i zaproponował dziewczynie etat, coraz większa popularnością cieszy się też facebookowy profil Szczęśliwe Polki. Czy zatem Kaja może nazwać siebie szczęśliwą? Poszukiwać podpowiedzi na pytanie mogą zarówno osoby, które cenią sobie dobre napisane książki obyczajowe, jak i te, które stawiają na lekkość przekazu (nie mylić z banalnością) i poszukują idealnej propozycji na wakacyjny wypoczynek, jak wreszcie te, które nie czują się szczęśliwe, które wciąż nie potrafią odnaleźć własnej definicji szczęścia.

  Dla Kai szczęściem jest pobudka u boku ukochanego, bowiem wspólna praca z Michałem przerodziła się w głębsze uczucie. Szczęściem jest również czas spędzony w towarzystwie przyjaciółek, Mini i Madzi, a także prowadzenie profilu Szczęśliwe Polki. Coraz większe zaangażowanie internautek motywuję Kaję do rozwijania swojego projektu, a niemal każdy jej pomysł spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem, jednak to pamiętnik pozytywów okazuje się być prawdziwym przełomem. Dziewczyna zachęca swoje czytelniczki do prowadzenia zapisków, odzwierciedlających miłe wydarzenia w ciągu dnia, małe chwile szczęścia. Sama również zaczyna prowadzić pamiętnik przekonana, że czarne chmury pozostawiła już daleko za sobą.

  Kaja zapomina jednak, że życie przypomina sinusoidę i składa się z zarówno z blasków, jak i cieni. Dlatego też przyjdzie jej zmagać się z ciężkimi chwilami w związku, bowiem wydaje się, iż Michał nie jest zaangażowany w ich relację tak mocno, jak ona. Co więcej, Kaja musi liczyć się ze zmianami w otoczeniu – Madzia zachodzi w ciążę, zaś związek Mini z Arkiem przechodzi wielką metamorfozę, nadając ich życiu nową jakość. Tyle tylko, że sama Mini ma poważne kłopoty – zaczyna nękać ją stalker, naprzemiennie wyznając miłość i uwielbienie, to znów grożąc śmiercią…

  Jak zakończy się ta opowieść? Czy Kaja zdefiniuje swoje szczęście? Jak potoczą się losy jej profilu? Czy Madzia przekona się, że dodatkowe kilogramy są niczym w obliczu szczęścia wynikającego z posiadania dzieci? Kim jest osoba prześladująca Mini i czy policji nareszcie uda się schwytać oprawcę? Na te wszystkie pytania odpowiada Ewa Podsiadły-Natorska, snując słodko-gorzką opowieść o prawdziwym życiu, bez egzaltacji, sztucznego blichtru i koloryzowania.

  Bohaterkami powieści są przeciętne dziewczyny obdarzone jednak wielkimi sercami, wychowane w poszanowaniu tradycyjnych wartości, jawnie protestujące przeciwko wszechobecnemu konsumpcjonizmowi. Madzia kocha słodycze, pisanie wierszy i pracę w księgarni, Mini uwielbia zakupy w secondhandach i prowadzenie swojego bloga modowego poprzez który dowodzi, że moda nie musi wiele kosztować, zaś Kaja kocha pomagać i kocha … kochać. A co Ty lubisz robić czytelniczko (czytelniku)? Co Cię uszczęśliwia? Lektura „Nie omijaj szczęścia” skłania właśnie do takich refleksji, do poszukiwania szczęścia w każdej sekundzie życia. Lekkie pióro autorki i wciągająca fabuła przykuwają naszą uwagę szczególnie, iż mamy świadomość, że życie potrafi płatać prawdziwe figle, zaś szczęśliwa karta może się w każdej chwili odwrócić. Pamiętajmy jednak, że nawet jeśli przyjdą gorsze chwile zawsze możemy podnieść się na duchu dzięki przyjaciółkom i … pysznym słodkościom, na które przepisy znajdziemy na końcu książki.

  Justyna Gul

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Od początku byłam bardzo zainteresowana książką, ale coś mnie od niej odtrącało. Był to raczej jej rozmiar i fakt iż jest to literatura polska. Mimo, iż już nieraz przekonałam się o świetności naszej rodzimej literatury, to nadal mam do niej jakieś awersje. Zmotywowałam się jednak i zaczęłam czytanie. Okazało się to jak najbardziej dobrym wyborem.

  Fabuła choć dość typowa dla literatury kobiecej to jest bardzo interesująca. Autorka bardzo ciekawie poprowadziła wszystkie wątki. Tajemnice odkrywane były bardzo powoli, a zmiany wprowadzane były bardzo stopniowo. Całość faktycznie sprawiała wrażenie realności i prawdopodobieństwa. I mogłoby się wydawać co ja tam wiem, mam tylko 19 lat, główna bohaterka prawe 30 i nasze doświadczenia życiowe i poglądy są pewnie zupełnie inne. Jednak wśród swoich znajomych mam sporo kobiet w różnym wieku i faktycznie niektóre zdarzenia z życia Kai idealnie odwzorowywały te które już znam. I przez to wcale nie czytało się gorzej. Mimo 30-stopniowego upału który bardzo mi doskwierał, dzielnie brnęłam przez kolejne strony.

  Ta historia była jak dla mnie bardzo równomierna jeśli to własnie tak mogę określić. Chodzi mi i o to, że przez całą książkę moje zainteresowanie nią było takie samo. Nie wzrastało nie malało, nie było żadnych huśtawek z tym związanych. Poza tym wytworzony klimat bardzo mi sprzyjał. Typowo kobieca książka dla kobiet. :) Ciepła historia, pełna optymizmu i miłości. Ale nie tylko tej typowej między kobietą i mężczyzną. Sporą rolę odgrywa tu więź pomiędzy kobietami, ich przyjaźń, nie tylko silna ale i bardzo długa, świetnie pokazała nam jak wiele mogą zdziałać kobiety kiedy się zjednoczą.

  Bardzo podobała mi się idea facebookowego profilu, stworzonego przez główną bohaterkę. Motywowanie kobiet? Czemu nie? Jej działania czy to te spontaniczne czy zaplanowane bardzo mi się podobały. Opis na okładce z tyłu co prawda zdradza jak potoczą się losy tej witryny, ale ja tego nie zrobię. Dlaczego? Ja chyba niedokładnie bądź nie do końca przeczytałam opis i przy czytaniu miałam bardzo miłą niespodziankę.

  Kaja jako bohaterka jest dla mnie jedną z lepiej wykreowanych kobiet. Wierna swoim ideałom silna psychicznie i wierna swoim bliskim. Nieraz zaimponowała mi swoim postępowaniem i decyzjami. Kobieta honorowa i przede wszystkim lojalna. Ale nie feministka. Umie walczyć o swoje i roi to śmiało jeśli ma pewność że ma rację. Pozostałe postaci, również były dość dobre wykreowane. Bardzo rozbudowane, zróżnicowane pod względem charakteru i ich przeszłości.

  Podobał mi się też dodatek na końcu książki w postaci przepisów na ciastka znane z wcześniejszej fabuły. Tak, przepisy! Planuję właśnie robić owsiane ciasteczka które proponuje nam autorka i pewnie efekty tego umieszczę na swoim instagramie (@zakladkaa), zatem zapraszam serdecznie. :)

  Czy książka mi się podobała? Hmm... To chyba jasne że jestem zachwycona! Jedna z najlepszych polskich książek jakie czytałam. Co więcej, jedna z najlepszych książek kobiecych jakie trafiły w moje ręce. Nie dość, że potrafi sobą zaciekawić to łączy w sobie wielowątkową historię z wieloma przesłaniami dla czytelników. Zdecydowanie należy do tych książek, które polecę wszystkim moim znajomym. Mimo że dzień kobiet już dawno za nami to uważam że "Nie omijaj szczęścia" jest idealnym prezentem z tej okazji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Cały czas Błękitnie!

  Ewa Podsiadły-Natorska swoimi Błękitnymi Dziewczynami zdobyła serca wielu czytelników. Jej debiutancka powieść to idealna lektura na każdą porę roku, dla każdego czytelnika. To tak wielka dawka pozytywnej energii, że trudno o niej zapomnieć. „Nie omijaj szczęścia” to kontynuacja fenomenalnych „Błękitnych Dziewczyn” – dalsze losy Kai Redo, jej przyjaciół, jej pasji, jej Szczęśliwych Polek. Ewa Podsiadły-Natorska stworzyła dwie piękne powieści, którymi nie tylko zaspokaja ciekawość czytelniczą, ale leczy dusze, serca i sprawia, że uśmiech nie schodzi z twarzy. To wskazówka dla tych co szukają szczęścia. Uwaga! Ono jest na wyciągnięcie ręki.

  „Miłości nie planujesz jak wizyty u ortodonty. Nie kupujesz jej w sklepie jak białego sera na wagę. Ona zawsze jest o krok przed tobą. To wirus. Dopada cię nagle, rozkłada na łopatki. Infekuje każdą komórkę twojego ciała.”

  Kaja Redo nie zwalnia tempa. Jej Szczęśliwe Polki z każdym dniem stają się coraz popularniejsze. Nowe pomysły i inicjatywy tylko napędzają i rozwijają jej pasje. Kaja zaczyna układać sobie życie z Michałem, choć pewnych zgrzytów nie mogą uniknąć. Jej przyjaciółki – Mini i Madzia – również mają życie pełne niespodzianek, i dobrych i złych. Tej pierwszej przypadła zła niespodzianka – nękana jest przez stalkera, ta druga zachodzi w ciążę, czyli duża dawka szczęścia nieunikniona.

  „Życie to jednak karuzela, wielka układanka, jajko niespodzianka. Pisało te swoje pokręcone scenariusze; można było tylko pokornie czekać, co się wydarzy.”

  „Nie omijaj szczęścia” dało radę! Ta powieść jest równie fenomenalna, co jej poprzedniczka. „Błękitne Dziewczyny” były górą, a „Nie omijaj szczęścia” jest jej szczytem. Nie wiem, czy można napisać coś lepszego. Obydwie książki są równie dobre, obydwie wciągają tak samo. To lektury, które są uniwersalne, przez co czyta się je lekko, płynnie i z ogromną przyjemnością. „Błękitne Dziewczyny” było mega pozytywną dawką energii, która pozostała w nas na bardzo długo. „Nie omijaj szczęścia” to jeszcze więcej energii, jeszcze więcej pozytywów i szczęścia, choć niespodziewane zwroty akcji na moment zatrzymują bicie naszego serca. Ten moment kiedy coś się sypie, coś nie wychodzi, a ty masz ochotę krzyczeć na bohaterów, lecz oni nie słyszą. Pani Ewa świetnie wprowadza zamieszanie i sprawia, że nie możemy odłożyć książki choćby na moment.

  Ewa Podsiadły-Natorska swoim pomysłem na Błękitne Dziewczyny pokazała, że każda z nas ma w sobie coś, za co powinna być dumna i szczęśliwa. Prawdą jest, że zdarzają się sytuacje, kiedy nie dostrzegamy nic pozytywnego, wszystko wokół jest szare. Jednak autorka stara się pokazać i udowodnić, że każdy ma w sobie iskierkę, która czyni go szczęśliwym i zadowolonym z siebie, z tego co robi. Trzeba mieć pasję i podchodzić do życia z uśmiechem. Nie wolno się poddawać, nie wolno się zamykać w sobie. Ewa Podsiadły-Natorska pokazuje jak ważna jest przyjaźń i bliskość drugiego człowieka.

  „Nie omijaj szczęścia” napisana jest lekkim i przyjemnym językiem. Styl autorki się nie zmienił. Książkę czyta się bardzo szybko, a to za sprawą wciągającej fabuły, która porywa nas już od pierwszych stron. Poznając dalsze losy Kai Redo zatracamy się w nich całkowicie. Jesteśmy razem z bohaterami w Radomiu, chodzimy z nimi po jego ulicach. Autorka stworzyła przepiękny świat, świat w którym poza szarością jest piękny błękit, który wszystko naprawia, a przynajmniej stara się naprawić. Pokazała, że akcja może dziać się w Polsce, bo nie mamy się czego wstydzić. Ba! Udowodniła, że Radom, to tak samo dobre miasto na osadzenie fabuły jak Londyn czy Los Angeles. Bo w Polsce również mamy swoją Amerykę.

  Bohaterów powieści znamy z poprzedniej części. To bardzo barwne i pozytywne postacie. Pojawia się nowa postać stalkera. Dzięki niej autorka porusza problem nękania psychicznego, o którym słychać coraz częściej. Osoby takie są zastraszane, do tego stopnia, że boją się wychodzić z domu, boją się oglądać za siebie. Często nie chcą o tym rozmawiać, nie dzielą się swoimi obawami nawet z najbliższymi.

  Bardzo miłym zaskoczeniem są przepisy, które autorka zamieściła na końcu książki. W „Błękitnych Dziewczynach” również czekała nas taka niespodzianka na zakończenie powieści. Przepisy, które proponuje autorka są polecane również przez bohaterów książki. Między wierszami wyczytamy, że oni również pieką te ciasta, ciasteczka, babeczki i miło spędzają przy tym czas. Przepisy nie wydają się trudne, więc każdy może spróbować swoich kulinarnych umiejętności i razem z Błękitnymi Dziewczynami zrobić jakieś słodkości.

  Na każdej stronie „Nie omijaj szczęścia” czuć serce autorki, czuć jej miłość do pisania i zaangażowanie w powieść. Takie książki są najlepsze – realna fabuła, która sprawia, że z książką zżywamy się jak z najlepszą przyjaciółką, barwne postacie, które sprawiają, że czujemy się jak na kawie z najlepszą przyjaciółką, nieprzewidywalne akcje, które mrożą krew w żyłach i dezorientują jak rozmowa telefoniczna z najlepszą przyjaciółką. Tak, z tego zdania można wywnioskować, że „Nie omijaj szczęścia” to taka nasza najlepsza książkowa przyjaciółka, która powinna być blisko. Szczerze polecam tę książkę oraz jej poprzedniczkę. To pozycje, które koniecznie muszą się znaleźć na waszych półkach, a przede wszystkim w waszych sercach. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Ewa Podsiadły-Natorska
 • Wydawnictwo Muza
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 576
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788328703438
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788328703438
 • EAN: 9788328703438
 • Wymiary: 13.1x20.2x3.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Nie posiadamy się ze szczęścia 5/5 Nasza cena:
29,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie posiadamy się ze szczęścia

W szczęśliwej rodzinie Cook wydarzyło się przed laty coś strasznego, coś co dotknęło wszystkich i zmieniło ich życie... Rosemary – narratorka powieści, była gadatliwym, roześmianym dzieckiem. Teraz jest zamkniętą w sobie młodą kobietą. Jej brat uciekł z domu, nie kontaktuje się z rodziną, jest...
Ministerstwo niezrównanego szczęścia 4/5 Nasza cena:
41,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ministerstwo niezrównanego szczęścia

Misternie spleciona opowieść, cechująca się zdumiewającą siłą i oryginalnością, jednocześnie historia miłosna i prowokacja Ministerstwo niezrównanego szczęścia zabiera nas w wieloletnią podróż po indyjskim subkontynencie, ale przede wszystkim wnika głęboko w życie wyśmienicie odmalowanych postaci,...
Maraton do szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Maraton do szczęścia

Co mają wspólnego rybki akwariowe, niesforny, gustujący w pożeraniu ubrań amstaff, tajemniczy dręczyciel i pocięte opony? Tu nie ma mowy o przypadku!Aleksandrze przyjdzie stawić czoła niecodziennym sytuacjom, które sprawią, że zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach codzienność zacznie...
Medalion szczęścia 4/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Medalion szczęścia

Prawdziwe szczęście możesz znaleźć tam, gdzie się go nie spodziewasz.Urszula, kobieta tuż po czterdziestce, wiedzie beztroski żywot nowoczesnej singielki. W spadku po  ciotce, której nikt nie lubił i nikt nie odwiedzał, dziedziczy wielki dom na skraju lasu. Rodzinna siedziba jest pełna tajemnic i...
Pakiet: Konkurs na żonę/ Bilet do szczęścia/ Zdążyć z miłością 0/5 Nasza cena:
59,15 zł 65,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Konkurs na żonę/ Bilet do szczęścia/ Zdążyć z miłością

Idealny prezent dla wszystkich miłośniczek powieści obyczajowej. 3 książki w eleganckim etui: Konkurs na żonę, Bilet do szczęścia, Zdążyć z miłością. Konkurs na żonę Przystojny trzydziestolatek szuka żony czy przy okazji znajdzie miłość? Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak...
Podaruj mi szczęście 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podaruj mi szczęście

W ten mroźny, zimny, grudniowy wieczór czyjaś dawno zgasła iskra zadrgała znów jasnym, kojącym blaskiem. Święta spędzone na Mazurach w gronie najbliższych są jak z bajki. Zimowe krajobrazy, drzewa przysypane śniegiem i długie spacery z dala od zgiełku miasta. Czy w takim miejscu każdy ból zostanie...
Szczęście przy kominku 4/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście przy kominku

Poznaj pełną świątecznego ciepła opowieść, która w te Święta może przydarzyć się również tobie. Wśród urokliwych, pokrytych śnieżnym puchem ulic kryje się wyjątkowe miejsce, gdzie rodzą się piękne opowieści – „Antykwariat z książką i kawą”. To tu, wśród opasłych tomów, przy kubku gorącej herbaty z...
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Kawiarenka za rogiem to miejsce, do którego chce się wracać! Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy, gdy życie osobiste znowu się komplikuje. Na dodatek tajemnicza właścicielka kamienicy robi wszystko, by doprowadzić do zamknięcia lokalu. Co na to Tymon?...
Potrzebne do szczęścia 0/5 Nasza cena:
23,44 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potrzebne do szczęścia

Tom Potrzebne do szczęścia jest jak niezbędnik w szkole życia, w której radość miesza się z cierpieniem, a gdy mowa o miłości, mowa także o jej siostrze samotności... Nienachalnym nauczycielem w tej szkole jest pewien kochający ludzi, drzewa i biedronki ksiądz. W świecie, w którym pośpiech...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula