(Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie

Autor:

Natasza Socha

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
Pocket, op. miękka
za 11,24 zł
Outlet, Książka, op. miękka
za 21,95 zł
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Powieść, która w nowatorski sposób mówi o wypaleniu uczucia, życiu razem, ale osobno.

Czy jedno losowe zdarzenie może wzniecić coś, co już dawno wygasło? A może nada życiu zupełnie nową jakość?

"(Nie)miłość z tobą i bez ciebie" to książka obyczajowa, która przedstawia nieco ciemniejszą stronę związku, choć między bohaterami nie dochodzi do aktów żadnej przemocy. Cecylia i Wiktor kiedyś się kochali - gdy byli młodzi, roześmiani, pełni nadziei i optymizmu, czuli, że wspólnie zbudują przyszłość. Z czasem przyszło jednak wypalenie. Ich niegdyś gorące uczucie zupełnie ostygło, by w konsekwencji rozpłynąć się w nicości. Wiktor ma teraz kochankę, atrakcyjną młodą studentkę, Cecylia natomiast z tęsknoty za utraconą wolnością flirtuje z mężczyznami na portalach internetowych. Są ze sobą z przyzwyczajenia, a także przez wzgląd na córkę, ale oboje myślą o rozwodzie.

Wreszcie Cecylia decyduje się powiedzieć mężowi, że powinni się rozstać. Nim jednak dochodzi do decydującej rozmowy, kobieta ulega wypadkowi i na kilka miesięcy zostaje przykuta do wózka. To wiele zmienia. Ona boi się zostać z tym wszystkim sama - potrzebuje pomocy męża bardziej niż kiedykolwiek. Wiktor z kolei czuje się w obowiązku wspierać żonę i zaopiekować się nią, przynajmniej tymczasowo. Co z tego wyniknie? Czy niespodziewane wydarzenie zmieni coś między nimi, czy wypalonej miłości nie da się już uratować?


O autorce

Natasza Socha jest polską pisarką, felietonistką, a także dziennikarką. Urodziła się w 1973 roku. Obecnie mieszka w Poznaniu, ale często przebywa również w niewielkiej niemieckiej wsi, gdzie znajduje twórcze natchnienie. Powieściowym debiutem Nataszy Sochy była książka "Macocha", wśród innych jej powieści można natomiast wymienić takie tytuły, jak: "Biuro przesyłek niedoręczonych", "Harmonia", "Rosół z kury domowej", "Maminsynek", "Nasza klasa" czy "Ketchup".

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Łatwiej żyć ze sobą czy oddzielnie

  „ Człowiek, który kocha i jest kochany , rozsupłuje supełki bez większych problemów, nie szamocąc się przy tym i nie obcierając sobie palców „

  „Trudno tak razem być nam ze sobą, bez Ciebie nie jest lżej, lecz trzeba nam, trzeba dbać o tę miłość nie wolno stracić jej, nam nie wolno stracić jej „ - słowa piosenki Edyty Bartosiewicz i Krzysztofa Krawczyka chyba najdobitniej określają treść książki Nataszy Sochy „ (Nie) miłość. Z tobą i bez ciebie. „. Natasza Socha nie jednokrotnie zaskoczyła mnie podejmowaną tematyką w swoich powieściach tym samym udowodniając, że jest autorką wszechstronną. Tym razem moja ulubiona autorka stworzyła oryginalną historię o niemiłości bądź miłości w związku, który się wypala. Od pierwszej chwili ujęła mnie pięknym stylem, ciekawymi życiowymi spostrzeżeniami. Czułam, że szykuje się uczta literacka na wysokim poziomie. Rozsiadłam się wygodnie i z wielkim entuzjazmem zagłębiłam się w lekturę, ale w pewnym momencie ten mój entuzjazm opadł, bo jeżeli nawet początek był wciągający, nastąpiła stagnacja. Ale potem w miarę przewracania kolejnych stron, wzbudziła jednak moje niekłamane zainteresowanie. On i ona, pobrali się z wielkiej miłości, są małżeństwem od 14 lat. Wszystko im spowszedniało, zszarzało. Nie pielęgnowali swojej miłości, która zaczęła usychać, a oni rozglądają się na boki i zastanawiają każde z osobna w tajemnicy jedno przed drugim, jak z tego związku się wymiksować. Do czasu, kiedy Celina ma poważny wypadek samochodowy, w którym poważnie ucierpiała. Jak teraz rozmawiać o rozwodzie, skoro jest unieruchomiona i zdana na łaskę i niełaskę Wiktora. A Wiktor, który miał na oku inną kobietę, jak w tej sytuacji ma zostawić żonę. Zwykła ludzka przyzwoitość mu na to nie pozwala.

  Powieść składa się z naprzemiennych rozważań małżonków nad tym, jakim byli szczęśliwym małżeństwem zanim miłość się ulotniła i co było tego przyczyną. W pewnym momencie życia odwrócili się do siebie plecami i żadne nie miało ochoty tego zmienić. Zapomnieli o sobie, o tym jak byli dla siebie ważni i jak się kochali. Zamiast próbować naprawić, to, co zaczęło kuleć w związku, rozmawiać o tym, co boli, postanowili się rozstać i szukać pociechy u kogoś innego lub w wirtualnym świecie. Wydaje im się, że w innym związku znajdą zrozumienie, ale przecież na własne życzenie pogrzebali miłość, bo, na co dzień jej nie celebrowali, szukali potwierdzenia swojej atrakcyjności u obcych partnerów. Kiedy wydaje się, że rozstanie tych dwojga jest nieuniknione, pewnego dnia życie weryfikuje ich plany, wytrąca z równowagi, popycha ich w zupełnie inną stronę niż by chcieli? „ Małżeństwo jest dziwnym tworem gubienia samego siebie „ – uważa Celina. Dlaczego tak łatwo szukać potwierdzenia swojej atrakcyjności u obcych zamiast u żony? „ Komplementy plus zainteresowanie, pomnożone przez seks „ odpowiada sobie Wiktor.

  Książka wzbudza nie tyle emocje, co zmusza do refleksji. Miłość polega na obecności, na zwykłych czynnościach robionych razem, na uśmiechu, pomimo złych momentów. Każda para ma swój język, swój kod, swoje hasła, do których nikt nie powinien mieć dostępu. Jeżeli tego wszystkiego się zaniecha, przestanie pielęgnować po związku zostaną tylko zgliszcza. Lata żalów, wzajemnych pretensji, niewypowiedzianych oskarżeń zamiast rozmowy czy nawet oczyszczających kłótni potrafią zniszczyć każdy związek. Należy swoje potrzeby wykrzyczeć, a drobiazgami się nie przejmować. Większość dramatów bierze się z niespełnionych oczekiwań. Myślę, że moment, kiedy przestajemy rozmawiać jest początkiem końca. Nieobecność. Niezrozumienie. Niemiłość. Moment, kiedy związek kuleje, rozczarowuje szukamy kogoś, kto doskonale nas rozumie, przyjaźni trochę bardziej zaawansowanej, a przyjaźń damsko – męska jest możliwa, gdy żadna ze stron nie szuka za wszelką cenę wsparcia. „ Ludzie kochani i dowartościowani we własnych związkach, potrafią oddzielić przyjaźń od miłości. Wiedzą, gdzie jest granica, i wiedzą też, że nie będą próbowali jej przekroczyć. „ Prawdziwy przyjaciel to ten, który mimo wszystko trwa przy nas, nie bierze nóg za pas przy pierwszych kłopotach i nie oczekuje od życia tylko zabawy, taki powinien być partner(partnerka) w związku.

  Czytanie „ (Nie) miłości „ wymaga czasu, cierpliwości, dystansu. Trzeba analizować każde słowo, rozważyć, przemyśleć. Książka zawiera ogromną mądrość życiową. Daje możliwość szerszej perspektywy, z której warto spojrzeć na swój związek. Zakończenie daje pewną nadzieję, że los zawsze daje nam szansę, tylko trzeba umieć ją dostrzec. Z tej historii można odczytać jeszcze jeden przekaz autorki, jak wygląda życie człowieka niepełnosprawnego. Nie rozumie się cierpień innego człowieka, do chwili, kiedy sam tego nie doświadczy. „ (Nie) miłość „, to bardzo dobra i mądra powieść obyczajowa, napisana pięknym językiem o braku zrozumienia, które może zniszczyć najpiękniejszą miłość zamieniając ją w obojętność. Polecam, szczególnie małżonkom , ku przestrodze, by nigdy się nie poddawali i nie zaniedbywali swoich relacji.

  „ Każda konfrontacja jest lepsza niż odkładanie uraz na bok , pielęgnowanie ic

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ostatnio mam naprawdę duże dylematy, z wyborem kolejnej lektury. Nie ukrywam że na „(NIE) MIŁOŚĆ. Z TOBĄ I BEZ CIEBIE” Nataszy Sochy, pokusiła mnie jej niezwykła oprawa a po lekturze, mogę całkowicie potwierdzić jej odzwierciedlenie w powieści.

  Książka pochłonęła mnie od pierwszych stron, a styl autorki zrobił na mnie ogromne wrażenie. Historia małżeństwa Cecylii i Wiktora, ukazuje problemy z którymi boryka się wiele związków. Dwoje zakochanych ludzi, których dotyka proza codzienności, bez chęci złamania przytłaczającej bariery. Wypadek który zmienił ich życie, mimo ogromnego bólu i cierpienia potrafił zacząć naprawiać, coś co przed wypadkiem wydawało się być nie realne do odbudowania. Mimo iż oboje, próbowali rozpocząć nowe życie z kimś innym, staną przed trudną decyzją - próby życia na nową ze sobą.

  Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Sochy, i nie mogę doczekać się kolejnego. Jestem bardzo ciekawa, następnych części cyklu. Wiem od wielu z was, że macie w planach tą lekturę ja od siebie mogę jedynie dodać że musicie zrobić to jak najszybciej.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Natasza Socha, (Niemiłość). To nareszcie jedna z niewielu książek, której to Autorka porusza bardzo istotny problem związany z małżeństwem! Natasza nie koloryzuje miłości, nie przedstawia jej w samych superlatywach, lecz pokazuje jaka czasami jest. Nie wszystkie małżeństwa są zgodne i udane... o tym niestety trzeba pamiętać. Po wielu latach życia w małżeństwie ta cała otoczka zanika, pojawia się codzienność, rutyna... tylko prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać to wszystko. Najgorsze jest to, że według Autorki brak w takich małżeństwach jest rozmowy. Z roku na rok pary coraz mniej ze sobą rozmawiają i to niestety jest jeden z tych powodów rozpadu. To bardzo trudna książka, porusza wiele ważnych kwestii, nie tyko tych związanych z miłością. Mamy tutaj do czynienia z rozpadem małżeństwa, problemami, chorobą. Bohaterowie są tak bardzo autentyczni, że to aż mogłoby wydawać się niemożliwe. Pokochałam parę bohaterów, stałe im kibicowałam, wspierałam. To jedni z najlepiej wykreowanych postaci w literaturze! A wiecie czemu? Bo byli oni jak najbardziej ludzcy, mieli takie same problemy i zmartwienia jak My na co dzień. Po drugie, sama lektura jest tak wspaniała, bardzo lekko i przyjemnie napisana. Tę książkę od samego początku do końca się chłonie. Bardzo podobało mi się to, że narratorami są bohaterowie- Cecylia oraz Wiktor. Dzięki temu mogliśmy jeszcze bardziej wczuć się w ich sytuację, lepiej zrozumieć pewne kwestie od strony psychologicznej. I jeszcze jedno. Moi Drodzy, kto z Was nie zakochał się w tej cudownej okładce? No kto? ❤️ Bo według mnie jest to jedna z piękniejszych zakładek tego roku. Cecylia stałe narzeka na swojego męża i dochodzi do wniosku, że nie kocha go. To kobieta, której związek już nie satysfakcjonuje, dlatego poszukuje nowej miłości, szuka przygody, wielkiego uczucia, i tych całych motywów w brzuchu na nowo. Z kolei Wiktor zdradza żonę z młodą studentką. Jest nią szczerze zachwycony, uważa ją za ideał. Cecylia czuje, że powinna odejść od męża, ale jej plany krzyżuje wypadek i od tej chwili kobieta jest skazana na wózek inwalidzki. Od tej pory potrzebuje pomocy innych ludzi, w przede wszystkim męża.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja przedpremierowa.

  Kochani
  dziś porozmawiamy o miłości. Jednak nie będziemy mówić o stanie, kiedy jako zakochani widzimy świat przez różowe okulary, a w brzuchu czujemy trzepoczące skrzydłami motyle. Wręcz przeciwnie, tym razem za sprawą książki Nataszy Sochy „(Nie) miłość" i jej głównym bohaterom, spojrzymy na uczucie to w o wiele szerszym aspekcie w sytuacji, kiedy coś się kończy, coś się wypala, miłość traci swoje barwy, a pozostaje poczucie moralnego obowiązku i sumienie, które nie daje nam spokoju.

  Cecylia i Wiktor są małżeństwem z wieloletnim stażem, którego owocem jest nastoletnia już dziś córka. Kiedy los splótł ich drogi, byli pewni swoich uczuć. Zakochani i szczęśliwi, bardzo szybko się pobrali i chciałoby się powiedzieć, żyli długo i szczęśliwie. Otóż niestety nie. W momencie, kiedy my czytelnicy mamy możliwość obserwacji tego, co dzieje się tu i teraz w ich małżeństwie, doskonale widzimy, że już nie żyją ze sobą i dla siebie, lecz obok siebie. Oboje zbudowali w milczeniu mur, który ich dzieli. Choć są razem, to jednak osobno.

  Wielu z nas mogłoby naprawdę pozazdrościć tej dwójce. Mają wszystko, o czym niejeden, może tylko pomarzyć. Status społeczny na wysokim poziomie, satysfakcjonującą pracę, są bardzo dobrze sytuowani materialnie. Tak więc dlaczego oboje marzą o rozwodzie? Dlaczego ona szuka miłości w internecie, ON w ramionach atrakcyjnej doktorantki?

  Los jednak szykuje dla nich zupełnie inny scenariusz. Jedna chwila wystarczy, by pragnienie wolności trzeba było odłożyć na półkę „musi zaczekać”, bowiem Cecylia ulega wypadkowi samochodowemu, wskutek którego, na kilka miesięcy zostaje przykuta do wózka. Doskonale wie, że niestety bez pomocy męża teraz sobie nie poradzi. Wiktor natomiast czuje się w obowiązku pozostać przy żonie w obliczu tak trudnej sytuacji. Choć oboje wiedzą, że nie chcą dłużej trwać w tym związku, nikt nie mówi tego głośno i nadal grają główne role w swoim prywatnym spektaklu „udawajmy, że jesteśmy rodziną”.

  Czy choroba Cecylii, będzie tylko odwlekaniem nieuniknionego końca, czy może nowym początkiem? O tym przekonajcie się, sięgając po książkę.

  Pani Natasza Socha podjęła w swojej najnowszej książce bardzo trudny i życiowy temat, z którym niestety za zamkniętymi drzwiami własnych domów zmaga się wiele małżeństw. Podjęła się trudnej roli odarcia miłości z tej otoczki lukru i cukru, z którym to uczucie jest kojarzone. Tym samym skłoniła nas do tego, abyśmy spojrzeli na aspekt związku z zupełnie innej perspektywy. Spójrzmy prawdzie w oczy, życie to nie bajka i prędzej, czy później w każdym związku pojawiają się problemy, przytłaczające nas często obowiązki, wzajemne żale, a nawet pretensje. I nagle nie wiedząc, tak naprawdę, kiedy to się stało, między dwojgiem kochających się kiedyś ludzi wszystko staje się czarno białe. Wyrasta mur milczenia, zaczynamy się unikać. Każde z małżonków buduje swój nowy świat, do którego, to drugie nie ma dostępu.

  Jak się przekonacie podczas lektury książki najbardziej skutecznym sposobem na to, by tak się nie stało, jest rozmowa. Wydaje się to takie proste, a jednak jest takie trudne. Z biegiem czasu ludzie w małżeństwie przestają ze sobą rozmawiać. Ich codzienny dialog to suche komunikaty dotyczące najczęściej spraw, które trzeba załatwić, obowiązków domowych, bądź kwestii dotyczących dzieci. Zapominamy o sobie wzajemnie. O komunikowaniu własnych potrzeb, mówieniu o tym, co nas boli, co chcielibyśmy zmienić. Wychodząc z założenia, że w małżeństwie przecież już nie trzeba, przestajemy się starać. A potem zaczynamy się dusić we własnym związku. Narastają przemilczane problemy i nagle uświadamiamy sobie, że z naszej miłości już nic nie zostało.

  Lektura książki skłania również czytelnika do refleksji odnośnie rozstania i poczucia obowiązku. Czy kiedy oboje małżonkowie zgodnie chcą się rozstać, a jedno z nich potrzebuje pomocy, na przykład ze względu na chorobę, czy niepełnosprawność to mimo wszystko współmałżonek z racji poczucia obowiązku, powinien trwać przy osobie skazanej na jego pomoc?

  A może to wspólne trudne doświadczenie, pozwoli obojgu dostrzec siebie na nowo i da im szansę na to, by spróbować jeszcze raz.

  „Sumienie ludzkie, jest czymś skandalicznie wkurzającym, Milczy przez długi czas uśpione albo nieobecne, a kiedy o nim zapomnisz, podnosi swój łeb i patrzy ci prosto w oczy. Zagląda w myśli. I nic nie mówi Kompletnie nic. A milczenie jest czasem głośniejsze niż strzał z karabinu”.

  Jak widzicie „(Nie) miłość” to bardzo życiowa i ponadczasowa książka, z której bohaterami wielu z nas może się utożsamić. Autentyczni bohaterowie i ich realne problemy sprawią, że zapewne nie jeden z czytelników odnajdzie w ich historii pierwiastek własnego życia. Przyznaję, że na początku można odnieść wrażenie, że książka jest schematyczna, natomiast po przeczytaniu całości, dochodzimy do wniosku, że to nie schematyczność, a samo życie.

  Oczywiście gorąco zachęcam Was do tego, abyście nie tylko przeczytali tę książkę, ale także dobrze przemyśleli wszystko, to co ona ze sobą niesie, jak również wcielili w swoje własne życie przekaz, który w sobie skrywa.

  Jestem pewna, że wielbicieli twórczości autorki do sięgnięcia po jej najnowszą książkę przekonywać nie muszę, a tych z Was, którzy jeszcze nie czytaliście, żadnej Jej książki, mam nadzieję, że udało mi się zachęcić do tego, aby to zmienić właśnie dzięki temu tytułowi.

  Zapewniam Was, że dzięki bardzo lekkiemu i swobodnemu stylowi pisania, autorki, a także jak zapewne dostrzegliście ważnej tematyce książki, przeczytacie ją w mgnieniu oka na jeden raz, bo uwierzcie mi, nie sposób się od tej książki oderwać.

  Premiera książki odbędzie się już 13.02.2019 roku.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "(Nie)miłość" to pełna metafor i refleksji opowieść o małżeństwie, miłości i rutynie, która może zniszczyć związek. Czasem tylko terapia wstrząsowa lub inne zdarzenie losowe jest w stanie otworzyć nam oczy.

  Kiedy kończy się miłość? I czy kiedykolwiek może się skończyć? To główne pytanie, które nasuwa mi się do głowy po lekturze tej książki. Dwoje ludzi, Cecylia i Wiktor są małżeństwem od lat, wydawać by się mogło, że znają się jak własną kieszeń, nic nie powinno stać na przeszkodzie do osiągnięcia przez nich szczęścia. A jednak, życie jest przewrotne i czasem daje nam znaki, których nie zauważamy, aż spadnie na nas wielkie nieszczęście. Cecylia szuka swojego szczęścia na portalach randkowych, pragnie miłości, czuć się pożądaną, kochaną i docenioną, zaś on, Wiktor, zdaje się nie zauważać potrzeb żony, a swoje - realizuje z młodą studentką Karoliną. Oboje są winni rozpadu ich małżeństwa i oboje chcą się od siebie uwolnić, jednak kiedy Cecylia w wyniku wypadku samochodowego traci czucie w nogach i jest chwilowo zmuszona poruszać się na wózku inwalidzkim, czuje, że jednak jej uczucie do Wiktora nie wygasło tak, jak ona sądziła. Autorka zgrabnie manewruje losami głównych bohaterów, przedstawiając ich pragnienia, marzenia, wątpliwości i myśli. A my mamy za zadanie samemu domyślić się, czym taka niemiłość jest. Książka jest pełna sprzecznych uczuć i sytuacji. Pokazuje nam jaki destrukcyjny wpływ na związek ma rutyna, gdzie zapominamy o tej drugiej osobie, a skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, czego my w danej chwili chcemy. Każdy z nas jest egoistą, czy tego chcemy czy nie, ale należy znaleźć odpowiednią równowagę i czasem zauważać też innych ludzi. W piękny sposób Natasza Socha ukazała prostotę oraz kruchość życia i emocji. Jak w jednej chwili może zmienić się całe nasze życie i hierarchia wartości. Na przykładzie bohaterów, autorka unaocznia nam również nasze słabości, których nie jesteśmy do końca świadomi. Myślę, że tytułowa (nie)miłość, to stan, w którym człowiek nie jest w stanie odejść od kogoś, kogo kiedyś kochał, ani nie widzi możliwości aby z nim dalej żyć. To smutna prawda o naszym życiu, ale jednocześnie niemiłość daje nam nadzieję na to, że można wszystko naprawić. Dzięki komunikacji międzyludzkiej i prawdziwej rozmowie, której w tych czasach zaczyna brakować, da się przetrwać wszelkie miłosne trzęsienia ziemi. Świetna obyczajówka, która pozostawia nas bez jednoznacznej odpowiedzi dotyczącej losów głównych bohaterów. Jestem ciekawa, czy będzie kolejna część historii Cecylii i Wiktora. Mam szczerą nadzieję, że tak!

  Lubię proste, nieprzeciągnięte i nieprzerysowane historie, które zostawiają moją głowę pełną myśli i rozważań. Natasza Socha pokazuje nam prawdziwe życie, problemy i trud codzienności. Myślę, że wielu z Was będzie zadowolony z lektury tej powieści.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Miłość bez końca 0/5 Nasza cena:
20,00 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość bez końca

Kultowa opowieść o młodzieńczej miłości, o uczuciu, które staje się wyniszczającą obsesją Szaleńcza miłość Davida i Jade, pożądanie, budząca się seksualność i wzajemna fascynacja, wybucha z siłą, której sami nie potrafią zrozumieć. Kiedy ojciec Jade przerażony intensywnością uczuć Davida zabrania...
Odgadnij kim jestem, tom 2. Bez Ciebie 0/5 Nasza cena:
14,90 zł 34,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odgadnij kim jestem, tom 2. Bez Ciebie

Światowy bestseller 2015 autorki Proś Mnie, o co Chcesz Tom 2 nowej serii autorki cyklu Proś Mnie, o co Chcesz, ognistej, hiszpańskiej wersji Pięćdziesięciu twarzy Greya Namiętna miłość to podróż, która trwa nawet wtedy, kiedy los kochanków rozdziela… Yanira ma dwadzieścia pięć lat. Nie spotkała...
Nie ma miłości bez wzajemności 0/5 Nasza cena:
28,00 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie ma miłości bez wzajemności

„W tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz”. Nikomu chyba nie przyszłoby do głowy, że w tym żartobliwym stwierdzeniu Stanisława Boya-Żeleńskiego może kryć się cały świat ciemnych zakamarków ludzkiego umysłu i duszy. Złych emocji, chęci zabójstwa, fascynacji satanizmem, psychozy i...
Miłość bez hrabiego 0/5 Nasza cena:
33,03 zł 39,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość bez hrabiego

„Błyskotliwe, pełne humoru i wzruszające – czyli wszystko, co powinien mieć cudowny romans”. „Kirkus Reviews” Tom 2 cyklu Ocaleni. O mężczyznach, którzy po powrocie z wojny usiłują nauczyć się na nowo żyć w świecie salonów, i kobietach na tyle odważnych, by przedrzeć się przez mury obronne ich...
Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? 4/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jagodowa miłość. Tom 2. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?

Słodko-gorzka opowieść przepełniona emocjami. Tak pięknie i ciepło o prawdziwych dylematach potrafi pisać tylko Natalia Sońska! Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania...
Świat bez ciebie 5/5 Nasza cena:
25,48 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świat bez ciebie

Czwarta część z serii „Między wierszami”. W miłości Reida i Dori pojawiają się komplikacje. Na scenie pojawia się River, czteroletni syn Reida i Brooke Cameron, który zaraz po urodzeniu został oddany do adopcji. Gdy po pewnym czasie pomoc społeczna odbiera go z domu z powodu rażącego zaniedbania...
Miejsce bez ciebie 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miejsce bez ciebie

Prawo Henny i Bodhi’ego: kiedy pojawia się miłość, zakochaj się, aż pęknie ci serce, a następnie pozwól, by czas posklejał jego okruchy. Wszystko wydaje się tymczasowe, gdy wcześniej doświadczyło się tragedii – aż na festiwalu muzycznym Henna poznaje Bodhiego. Młodzi i spontaniczni, zakochują się...
Miłość bez scenariusza 5/5 Nasza cena:
29,25 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość bez scenariusza

Ryan Christensen po prostu chciał być aktorem. Nigdy nie przypuszczał, że będą go ścigać wielbicielki, paparazzi zaczną zatruwać mu życie, a hollywoodzkie wytwórnie będą na wyścigi zabiegać o jego względy. zechcą go mieć na własność. Podczas kręcenia kolejnego filmu, Ryan ucieka do pubu przed...
Wieczność bez ciebie wyd. 2 0/5 Nasza cena:
14,95 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wieczność bez ciebie wyd. 2

W scenerii współczesnego Zamościa rozgrywa się dramat znanej arystokratycznej rodziny.Zbliżający się ślub pary polskich emigrantów, hrabiego Adama i pięknej pani adwokat Kamili, wywołuje szereg dziwnych zdarzeń. Zagadkowe morderstwo w zamojskim hotelu staje się pretekstem do wyjaśnienia tajemnicy...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula