Nie mam więcej pytań

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Ilość stron
464
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,20 zł
Nasza cena: 33,59 zł 39,99 zł Taniej o: 16%

Wciągający thriller “Nie mam więcej pytań”, od którego nie oderwiesz się ani na chwilę.

A Ty? Komu zaufasz, będąc pod ścianą?

“Nie mam więcej pytań” to thriller, który budzi czytelnicze wątpliwości już od samego początku. Bohaterka została oskarżona o potworną zbrodnię. Policja jest przekonana co do jej winy, choć nie ma stuprocentowej pewności. Zwłaszcza że sama oskarżona wypiera się wszystkiego. Co ma myśleć o tym wszystkim jej rodzona siostra? Gdyby tylko nie chodziło o zabójstwo jej dziecka. Komu powinna zaufać? A może miłość i rodzinne więzy są tu najważniejsze? Jak przeprowadzić śledztwo, gdy wszystko wydaje się jasne, choć trudne do objęcia umysłem?

To, co nieprawdopodobne, może okazać się gorzką prawdą, tylko czy na pewno? Jakie jeszcze pytania pojawią się podczas rozwoju akcji? A może znajdzie się ktoś, komu zależało na tym, by wciągnąć ją w całą sprawę? Musisz być czujny, bo inaczej przegapisz rozwiązanie całej sytuacji.


Opinie o książce

Porywa, skłania do myślenia, zachwyca. Pochłonęłam ją błyskawicznie.

B. A. Paris, autorka bestsellera "Za zamkniętymi drzwiami"

Jeden z najlepszych dramatów sądowych, jakie kiedykolwiek czytałam - trzyma w napięciu do samego końca.

Cara Hunter, autorka bestsellera "Kto porwał Daisy Mason?"

Przeczytałam ją jednym tchem. Świetnie napisana, idealnie łączy dramat sądowy z dramatem rodzinnym. Zachwyciła mnie każda strona, każda postać, każdy zwrot akcji.

Lisa Jewell, autorka bestsellera "Kiedy ciebie nie ma"

Wciągająca, inteligentna, pełna zwrotów akcji. Najlepsza jak dotąd książka McAllister.

"Sun"

Perfekcyjnie skonstruowany dramat sądowy i emocjonalny rollercoaster w jednym.

"Grazia"

Wyjątkowy, emocjonujący, chwytający za serce thriller, tak frapująco skonstruowany, że nie masz innego wyboru, jak tylko przewracać kolejne strony.

"Heat"

Poruszający dramat sądowy, obfity w wiarygodne szczegóły, wprawnie dozujący napięcie.

"Mail Online"

Pasjonująca historia z gatunku "zabiła czy nie". Trzyma w nieustającym napięciu, a zarazem odmalowuje ciepły i wnikliwy obraz macierzyństwa i siostrzanych relacji, co wynosi ją ponad poziom konwencjonalnych thrillerów psychologicznych.

"Sunday Times Crime Club"

Miejcie się na baczności - od tego thrillera nie sposób się oderwać. Wciągająca książka, która nie zawiedzie żadnego czytelnika.

"Take a Break"


O autorce

Gillian McAllister jest brytyjską pisarką, która zadebiutowała głośnym “Everything But The Truth”. Aktualnie jest autorką wielu powieści docenianych przez Czytelniczki. Autorka przyszła na świat w Scutton Coldfield. Odbiorcy cenią sobie jej pomysły, które zawsze są bardzo oryginalne. Thrillery, jakie przygotowuje, nigdy nie bywają banalne, dlatego też chętnie się po nie sięga. Nie można być pewnym, co wydarzy się za chwilę, dlatego poświęca się im uwagę przez cały czas trwania fabuły.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Śmierć łóżeczkowa - twierdzi obrona (przyczyny nieznane).

  Zabójstwo - przekonuje oskarżenie.

  W tej sali sądowej ktoś kłamie.

  Becky jest siostrą Marthy i jej najlepszą przyjaciółką.

  Jest też kobietą oskarżoną o zamordowanie jej dziecka.

  Dwie siostry rozdzielone przez wymiar sprawiedliwości.

  Kim tak naprawdę jest Becky?

  Bezwzględną morderczynią, czy ofiarą tragicznej pomyłki?

  Ona mówi, że jest niewinna, ale przeczy temu cała lista zarzutów.

  Co tak naprawdę wydarzyło się w ten długi październikowy wieczór? Czy w grę może wchodzić inna możliwość, niż morderstwo?

  Martha chce bardzo wierzyć, że tak.

  Przyznam, że z zapartym tchem śledziłam ten sądowy proces i choć w pewnym momencie, domyśliłam się zakończenia , absolutnie nie zabrało mi to radości z czytania i nie osłabiło emocji😲😲

  Jaki finał będzie miała ta historia?

  Cóż... Mogę tylko powtórzyć za B. A. Paris: " Porywa, skłania do myślenia, zachwyca."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwie siostry. Starsza i młodsza. Różne jak ogień i woda, ale wciąż sobie bliskie. Rozdzielił je proces o zabójstwo zaledwie ośmiotygodniowej córeczki Marthy, a ostatecznie pogrążyły kłamstwa oraz wzbierające niczym wzburzone fale wątpliwości.

  "Nie mam pytań" to swoisty dramat sądowy, który przez lwią część fabuły niesie więcej pytań niż odpowiedzi. Przez tydzień procesu przeprowadza nas tzw. narracja wielogłosowa, nadająca przedstawianej tragedii rysu autentyczności, zwłaszcza, gdy do głosu dochodzi inny bohater niż zagubiona do granic Martha. No właśnie. Martha. Matka małej Layli, żona przyzwoitego i nieco nudnawego Scotta, a wreszcie Martha założycielka fundacji charytatywnej na rzecz dzieci uchodźców. Martha "bo wszyscy tak robią". Niezwykle irytująca postać, której nie sposób tak naprawdę współczuć, mimo tragedii, która stała się jej udziałem. A to dlatego, że ta pozornie poukładana kobieta, nie wiedziała czego tak naprawdę chce od życia. Raz zalewała ją wszechogarniająca miłość do dziecka, by po chwili żałowała jego poczęcia i urodzenia. To jedna z tych osób, które kierują się oczekiwaniami społecznymi, a do tego przekładająca swoją pracę i obce dzieci nad swoje własne, i to tylko dlatego, że Layla nie była łatwym dzieckiem. O wiele więcej sympatii budzi Becky, Sam czy też Rebecca, ciotka i nieoficjalna niania małej. O ileż więcej w niej życia i zwykłego człowieczeństwa, ludzkich słabości. Co więcej, pogubienie, którego doświadczyła nie przeszkodziło jej w posiadniu pasji , a syn będący młodzieńczą wpadką udał się jej nad wyraz. Podobnie zresztą jak godna pozazdroszczenia więź z jego ojcem. Ale wracając do meritum. "Nie mam pytań" to przyzwoita powieść, której niestety nie ominęły momenty niepotrzebnej dłużyzny czy "przegadania", które jedynie potęgowały chwiejne przemyślenia Marthy, niepewnej czy doszło do popełnienia zbrodni czy jedynie do nieszczęśliwego wypadku. Wątpliwości niby w pełni uzasadnione, ale jednak...

  Przewidziałam zakończenie. To, co tak naprawdę stało się z małą Laylą i kto stał za jej przedwczesną śmiercią.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwie siostry i jedna tragedia, która podzieliła je na zawsze. Co stało się tamtej nocy? Czy jedna z nich jest potworem?

  Przyznam szczerze, że po “Nie mam więcej pytań” spodziewałam się czegoś nieco innego. Bardziej mrocznego i pełnego zwrotów akcji. Tymczasem książka przypomina mi bardziej literaturę obyczajową z wątkiem kryminalnym. Co ciekawe, wydaje mi się, że takie rozwiązanie, poprowadzenie fabuły w ten sposób, skłonienie się ku elementom charakterystycznym powieściom kobiecym, wyszło tej historii na dobre.

  Wielokrotnie podczas lektury porównywałam ją do tych pisanych przez Jodi Picoult i Diane Chamberlain- moich ulubionych zagranicznych autorek. Podobnie jak u nich, tak i w tym przypadku nie brakuje wzruszeń, refleksji i emocji. McAllister stworzyła przepiękną, mądrą i mocno działająca na wyobraźnie historię, obok której ciężko przejść obojętnie. Uwierzcie mi, każda strona książki zmusza do postawienia się na miejscu bohaterek i zadawania sobie pytań, z którymi muszą się one mierzyć.

  „Nie mam więcej pytań” to historia dwóch sióstr, kobiet bardzo sobie bliskich, połączonych latami wspólnych doświadczeń i wspomnień. W takiej opowieści nie mogło po prostu zabraknąć odwołań do przeszłości, swoja drogą wprowadzających przyjemnie mroczny klimat. Zagłębiając się w najnowszą powieść McAllister nie sposób nie zastanawiać się, jak dobrze znamy swoich bliskich i do czego byliby oni zdolni. A takie pytania i towarzyszące im przemyślenia doprowadzają emocje do wrzenia.

  Duże znaczenie przy przedstawieniu takiej historii, ma sposób, w jaki zostanie ono czytelnikom opowiedziana. Autorka wykorzystała motyw procesu sądowego, rozgrywającego się na oczach czytającego. Oskarżająca i obrończyni powołują kolejnych świadków, oddając głos różnym bohaterom i powoli składając tę opowieść w całość. To, co wydarzyło się tamtej nocy, obserwujemy także oczami Marthy i Becky, dwóch sióstr podzielonych przez wielka tragedię. Nie wyobrażam sobie, żeby można było opowiedzieć tę historie inaczej.

  Bardzo doceniam, jak McAllister poprowadziła fabułę powieści. Przez cały czas spodziewamy się, że coś się wydarzy, czujemy atmosferę niepokoju i lęku. Zdajemy też sobie sprawę, że tak naprawdę nie wiemy, czy jedna z sióstr jest winna zarzucanych jej czynów. I trwamy z wielkim zaciekawieniem i nie mniejszym skupieniem w oczekiwaniu na rozwiązanie zagadek, by przekonać się, co autorka ma do zaoferowania i jakie asy ukryła w rękawie, bo, że je posiada i czeka, by je wykorzystać, nie ma najmniejszych wątpliwości.

  „Nie mam więcej pytań” to powieść, której lektura dostarczyła mi ogrom emocji i wiązała się z olbrzymią przyjemnością. McAllister wykazała się na każdym polu. Znakomicie poradziła sobie z rozwojem fabuły, znalazła ciekawy pomysł na jej przedstawienie i rozwinięcie, stworzyła lekką, ale dość mroczną akcję, którą opisała w przyjemny czytelnikowi sposób, wykorzystując wiarygodne i autentyczne postacie. Mnie nie potrzeba niczego więcej. Szczerze polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po przeczytaniu pewnej ilości kryminałów czy thrillerów wszystkie kolejne stają się oczywiste. No może prawie wszystkie - raz na jakiś czas trafia się perełka, która potrafi zaskoczyć. Dla mnie taką perełką jest właśnie 'Nie mam więcej pytań'. Oryginalnie zbudowana narracja i niesztampowo poprowadzona fabuła przynosi nie lada satysfakcję. To idealna pozycja dla każdego, kto od lektury wymaga świeżości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ksiazka od ktorej nie moglam sie oderwac i mimo, ze porusza trudny temat, ukazuje dramat rodzinny , to czyta sie ja dosc "lekko". Do konca trzyma w napieciu. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Więcej czerwieni 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Więcej czerwieni

W Lipowie lato w pełni. Na polach rozpoczynają się żniwa, a w sadach dojrzewają jabłka. Młodszy aspirant Daniel Podgórski czuje, że znalazł się w najlepszym momencie swojego życia. Tymczasem w okolicach sennego zazwyczaj Lipowa zostają zabite dwie młode kobiety. Sprawca okaleczył brutalnie ich...
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii Żelazny&McVay sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która...
Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu. Spisek na szczytach...
Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2

Szybciej. Mocniej. Bardziej zdecydowanie. Brawurowy powrót Chyłki i Zordona. Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że...
Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w...
Ekspozycja. Seria z komisarzem Forstem. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekspozycja. Seria z komisarzem Forstem. Tom 1

Nieuchwytny zabójca. Mroczna tajemnica z przeszłości. Zaskakujący finał. Termin "ekspozycja" ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko...
Motylek 5/5 Nasza cena:
23,92 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Motylek

Doskonale skonstruowany kryminał, gęsta atmosfera małej społeczności i zagadki z przeszłości, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. W mroźny zimowy poranek na skraju wsi zostaje znalezione ciało zakonnicy. Początkowo wydaje się, że kobietę potrącił samochód. Szybko okazuje się jednak, że...
Seria z komisarzem Forstem, tom 2. Przewieszenie 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Seria z komisarzem Forstem, tom 2. Przewieszenie

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami. Każe ON sądzić, że ktoś morduje turystów na szlakach. Dochodzenie prowadzi komisarz Forst. Szybko zdaje sobie sprawę z tego,...
Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,00 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pochłaniacz. Cztery żywioły Saszy Załuskiej. Tom 1

Zima 1993. Tego samego dnia, w niejasnych okolicznościach, ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne, niezależne od siebie wypadki. Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do...
W domu 5/5 Nasza cena:
24,43 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W domu

Dziesięć lat temu porywacze uprowadzili dwóch sześciolatków, Patricka Moore'a oraz Rhysa Baldwina, żądając od ich bogatych rodziców okupu. Potem nagle zamilkli, a po porwanych chłopcach ślad zaginął. Przez cały ten czas obie rodziny musiały radzić sobie z bolesnymi wspomnieniami, próbując...
Trawers. Seria z komisarzem Forstem. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trawers. Seria z komisarzem Forstem. Tom 3

Finał bestsellerowej trylogii z komisarzem Forstem autorstwa Remigiusza Mroza, najgorętszego nazwiska polskiego kryminału. Wszystkie pożary zgasły. Zostały tylko zgliszcza. Grupa uchodźców miała zostać w Kościelisku tylko przez trzy dni. Wójt zakwaterował ich w sali gimnastycznej, czekając, aż rząd...
Prokurator 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prokurator

Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na...
Wybrane bestsellery
Nie zadzieraj z nim. Bezwzględna gra. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zadzieraj z nim. Bezwzględna gra. Tom 1

Wszystko zależy od wygranej. Agencja upadnie, jeśli Dekker Kincade zawiedzie. A rodzinna firma to jedyne, co ojciec może przekazać dziewczynie i jej trzem siostrom. Co prawda one wciąż się ze sobą kłócą, ale też bardzo się kochają i są gotowe wiele dla siebie poświęcić. Zwłaszcza że z ojcem wcale...
Nie wiesz nic 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie wiesz nic

Szokujący thriller psychologiczny autora NIE WIESZ WSZYSTKIEGO W naszych czasach wyrazem najwyższej odwagi jest bycie sobą Życie jest za krótkie, by tracić je na nieustanny strach. Nie chcę już dłużej się bać. Tragiczna śmierć Alana, kapitana drużyny siatkówki z liceum Freuda, wpływa niekorzystnie...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
43,15 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm 2. Ekologia 3. Różnorodność biologiczna Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści...
Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
20,15 zł 21,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Biologia Karty Pracy Ucznia 3 Liceum I Technikum zakres podstawowy.
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Geografia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Geografia Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum zakres rozszerzony.
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych 5/5 Nasza cena:
37,63 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 4/5 Nasza cena:
23,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula