Narzeczona na chwilę

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Seria
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,99 zł
Nasza cena: 26,12 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Nierzadko mówi się, że ludzkim życiem rządzi przeznaczenie, które za nic ma nasze plany dotyczące przyszłości.

W jednej chwili los jest w stanie całkowicie przedefiniować wyobrażenie dotyczące tego, co i gdzie będziemy robić w ciągu kilku kolejnych lat. Sięgnij po książkę pod tytułem "Narzeczona na chwilę” i przekonaj się, że nie zawsze nieoczekiwany zwrot akcji musi oznaczać coś złego!

Mackenzie Wilson, rozpoczynając studia, wierzyła, że stanowią one pierwszy poważny krok w jej dalszej karierze zawodowej. Niestety wszystko zmieniło się w dniu, w którym jej siostra wraz z mężem mieli tragiczny wypadek. To na Mackenzie spoczął obowiązek zaopiekowania się swoją małą siostrzenicą, co wiązało się z koniecznością przerwania nauki i zdobycia pracy.

Czas był kluczowy, dlatego dziewczyna, przyjęła stanowisko sprzątaczki w biurowcu firmy Warrick Industries. Nieoczekiwanie spotyka prezesa przedsiębiorstwa i wdaje się z nim w rozmowę, która toczy się w zaskakującym kierunku i owocuje zmianą posady. Od teraz Mackenzie pracuje jako asystentka, a co za tym idzie, spędza z mężczyzną więcej czasu.

Quinten Warrick, choć przystojny i uchodzący za mężczyznę sukcesu, zmaga się z poważnym problemem. Zależy mu na uzyskaniu udziałów w firmie, które należą do jego dziadka. Ten zgodził się mu je przekazać, jednak postawił jeden warunek: Quinten musi ożenić się przed ukończeniem trzydziestego roku życia. Do jego urodzin pozostały dwa tygodnie, a żadna kobieta nie zdobyła jeszcze jego serca. Gdzie ma znaleźć narzeczoną? Okazuje się, że Mackenzie może mu w tym pom


O autorce

Monika Serafin to początkująca polska pisarka, której specjalnością jest tworzenie historii z następujących gatunków literackich: literatura obyczajowa, romans oraz literatura kobieca. Pasję do słowa pisanego pielęgnuje już od czasów nastoletnich. Książka pod tytułem "Narzeczona na chwilę” jest jej debiutem, a tym samym spełnieniem marzeń o dzieleniu się swoją twórczością z czytelnikami. Inspiracje do pracy czerpie z muzyki i własnej wyobraźni.

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  „Postawiono mnie przed wyborem: wolność albo praca – odbiorą mi jedno albo drugie”.

  Mackenzie Wilson to pełna wewnętrznego ciepła, młoda dziewczyna. W wyniku tragicznego wypadku samochodowego ginie jej siostra wraz ze swoim mężem, osieracając ośmioletnią Jade. Mackenzie porzuca wymarzone studia, aby zająć się siostrzenicą. Podejmuje pracę, jako sprzątaczka w firmie Wariick Industries. W wyniku zbiegu pewnych okoliczności trafia na samego prezesa firmy, a ten proponuje jej pracę asystentki. Mackenzie szybko odnajduje się w nowych obowiązkach. Obydwoje są bardzo zadowoleni ze współpracy. Quinten Warrick jest milionerem, pewnym siebie, prezesem. Nie chce się wiązać na stałe. Zbliżają się jego trzydzieste urodziny. Dziadek, założyciel firmy przypomina mu o warunkach przekazania mu firmy. Quinten musi się ożenić do trzydziestki, albo nici z przekazania mu firmy. Zdesperowany wraz z przyjacielem wpada na szalony, oryginalny pomysł. Wynajmą mu narzeczoną.

  Autorka porusza cały szereg trudnych i złożonych życiowych problemów. Śmierć najbliższych, samotność, brak oparcia w kimkolwiek. Ogromna odpowiedzialność za dziecko, któremu trudno pogodzić się ze śmiercią rodziców. Poświęcenie, bezwarunkowa miłość i odpowiedzialność. Pracoholizm, niechęć do stałych związków, obawa przed zaufaniem, zaangażowaniem. Intrygi, tajemnice, niedomówienia. Brak szczerych rozmów, otwarcia się na drugą osobę, co ułatwiłoby porozumienie i dało wzajemne zrozumienie. Bez szczerych, wyjaśniających trudne sytuacje rozmów, nie da się stworzyć poprawnych relacji. Tak niewiele czasami potrzeba, ale duma i własne, wybujałe ego, uniemożliwiają dojście do szczerego porozumienia.

  Miałam wrażenie, że książka jakby sama się przeczytała. Idealna odskocznia od codzienności. Zakończenie wywołało we mnie niedowierzanie i sprzeciw. To nie może się tak skończyć! Z niecierpliwością czekam na cd. Polecam wszystkim romantycznym duszom :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Mackenzie nie miała łatwego życia, gdyż straciła wszystkich, których kochała. Porzuciła studia i zajęła się siostrzenicą, kiedy jej siostra z mężem zginęli w wypadku samochodowym. By utrzymać siebie i dziewczynkę podjęła pracę w firmie Warrick Industries jako sprzątaczka. Pewnego dnia, sprzątając biura na najwyższych piętrach poznaje prezesa firmy. Od słowa do słowa Quinten proponuje kobiecie pracę asystentki. Jednak nie będzie to jej jedyne zajęcia, gdyż Quinten proponuje jej również udział w pewnym planie. Mackenzie ma udawać narzeczoną szefa, aby dziadek przekazał mu swoje udziały, gdyż kiedyś obiecał, że zrobi to kiedy wnuk ożeni się przed trzydziestymi urodzinami. Plan wydaje się prosty. Kilkanaście dni udawania i powrót do swoich obowiązków. Jednak co się stanie gdy w grę zaczną wchodzić uczucia?

  "Narzeczona na chwilę" to bardzo dobra książka z ciekawymi, nietuzinkowymi bohaterami i oryginalną fabułą, która wciąga i sprawia, że czym dalej tym trudniej ją odłożyć. Historia, która pokazuje jak łatwo i szybko druga osoba może stać się dla nas ważna, kiedy gestami, słowami i uczynkami pokazujemy, że nam na niej zależy. Jak wiele złego może spotkać jedną kobietę, która mimo kłód rzucanych pod nogi, wciąż patrzy w przyszłość z optymizmem i uśmiechem. Jak wykonanie planu idealnego, którego realizacja miała przebiegać bezproblemowo nagle zaczyna być trudne, gdyż bohaterowie poczuli coś więcej, jednak wciąż boją się do tego przyznać. Lektura o walce z własnymi słabościami, o stawianiu czoła problemom, o tym, że czasami najgorsze kłamstwo, jest lepsze od słodkiej prawdy. O rodzinie, która zawsze i wszędzie powinna się wspierać niezależnie od powodów. O przyjaźni na dobre i na złe. O tym jak trudno pogodzić się z własnymi uczuciami. Zabawna, wchłaniająca, wzruszająca książka, z którą bardzo przyjemnie spędziłam czas. Warto po nią sięgnąć. Ja natomiast wyczekuje kontynuacji, gdyż zakończenie pozostawia wielki niedosyt. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Mackenzie Wilson opiekuje się osieroconą 10-cio letnią siostrzenicą Jade. Odkąd zostały same na świecie Mackenzie musiała rzucić studia i zacząć zarabiać na utrzymanie. Pracuje jako sprzątaczka w biurowcu. Pewnego dnia musiała zastąpić inną pracownicę sprzątając najwyższe piętra . Tak oto przypadek sprawił że spotkała samego prezesa Warrick Industries - Quintena Warricka . Zrobiła na nim dobre wrażenie , zatrudnił ją na stanowisko swojej asystentki. Wyobrażacie sobie szok jakiego doznała otrzymując propozycję? Myślała że to żart , nie co dzień zdarza się taki awans. Ale jest to dla niej przepustka do lepszego życia .

  Quinten także jest samotny , stracił rodziców mając trzynaście lat, wychowali go dziadkowie . Dziadek Hank założyciel firmy , przypomina wnukowi , że przekaże mu swoje udziały w firmie jeśli przed 30 urodzinami ten się ożeni. Niestety zostały tylko dwa tygodnie a Quinten nie ma nawet dziewczyny. Wraz z przyjacielem Tierrym wpadają na pomysł by przedstawić dziadkom udawaną narzeczoną, kiedy nagle do biura wchodzi Mackenzie, wierzą że ona będzie się nadawała do tej roli .

  Plan zakładał by oszukać tylko dziadków , jednak okazuje się że to nie możliwe . Czy uda im się oszukać wszystkich ?

  Bardzo udany debiut Moniki Serafin , autorka ma lekkie pióro, czyta się przyjemnie .

  Ciekawi bohaterowie , wciągająca fabuła, nie przesłodzona , ale urocza . Opowiedziana z perspektywy dwojga głównych bohaterów , dzięki czemu czytelnik dobrze pozna uczucia każdego z nich. Akcja nie pędzi , ale też nie jest rozwleczona na siłę . Czekam na drugi tom tej niesamowitej historii , jestem bardzo ciekawa co jeszcze spotka Mackenzie i Quintena , czy ich znajomość przerodzi się w coś więcej niż układ szef - pracownica ...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Narzeczona na chwilę” to debiutancka powieść Moniki Serafin, ostatnio można zauważyć, że platforma Wattpad potrafi wyłapać sporą ilość perełek, dzięki niej możemy się cieszyć na rynku wydawniczym wieloma wspaniałymi debiutami. Dzięki temu historie, które skradły nasze serca na internetowej platformie mogą zdobić nasze biblioteczki, dać się poczuć i dotknąć, każdą stronę. O czym jest powieść? Czym zaskoczyła nas autorka Czy jest to udany debiut?

  Główną bohaterką książki „Narzeczona na chwilę” jest Mackenzie Wilson to młoda i bardzo zaradna kobieta, która sporo w życiu przeszła. Jest bardzo pracowita, nie w głowie jej hulanki, bo jest przede wszystkim bardzo odpowiedzialna, nie tylko za siebie, ale i inną istotkę, dla której sprawuje opiekę. Mackenzie jest uczynna i bardzo dobra, uważa na to co robi i skrupulatnie obmyśla każdy krok, któremu decyduje się poddać. Bardzo polubiłam jej postać, mocno wierzy w to, że dobro do człowieka wróci i jeśli ona komuś pomoże to prędzej, czy później los także się do niej uśmiechnie. Dotychczas nie można było powiedzieć, że to prawda, karma jednak bywa cierpliwa. Czasami trzeba dłużej poczekać, ale w końcu przydarzy się coś, co zmieni życie i to na plus.

  Po wypadku siostry i jej męża dziewczyna jest zmuszona zająć się ich córeczką, własne marzenia i kariera, pójście na upragnione studia zostają odłożone na zupełnie inny, dalszy plan. Być może na wieczne nigdy. Mackenzie okazała się jedyną żyjącą krewną, która mogła zając się kilkuletnią dziewczynką i chciała to zrobić. Wpuszczenie do swojego życia dziecka nie jest łatwym zadaniem, a co dopiero ogarnięcie wszystkiego i przewartościowanie własnego życia. Zajęcie się dzieckiem wymaga dużej odpowiedzialności i oczywiście czasu, dlatego dziewczyna musiała znaleźć pracę, która zapewni im utrzymanie, a także porzucić studia, które tak wiele dla niej znaczyły.

  Mackenzie zatrudniła się w Warrick Industries jako sprzątaczka, nie uważała tego za ujmę, mimo, że obowiązków miała bardzo wiele, a niejednokrotnie zdarzało się, że musiała zostać dłużej. Dobrze, że pewna sąsiadka pomagała jej w opiece nad małą, bo nie dałaby rady. Nie dla niej chodzenie z dziewczynami na drinka, czy imprezy. Życiem Mac stała się maleńka dziewczynka, której chciała zapewnić wszystko, co tylko mogła. Przez zupełny przypadek służąc pomocą pewnemu mężczyźnie zdobywa nową posadę asystentki i to nie byle kogo, a samego Quintena Warticka prezesa firmy Warrick Industries, co zapoczątkuje zmiany, których się nie spodziewała. Kim jest tajemniczy prezes i co takiego jej zaproponuje?

  Warrick to niezwykle wymagający mężczyzna, który nie cieszy się zbyt dobrą opinią w oczach współpracowników. Określają go mianem bezdusznego, surowego szefa, jednak czy taka jest prawda? Quinten nie tylko wymaga, ale także bardzo wiele daje od siebie. Jest bardzo pracowity, a jeśli się czegoś podejmuje to chce żeby to było zrobione dobrze, tak, żeby nie musiał się wstydzić. Plamy na ważnych dokumentach, czy nieporządek w nich nie mają racji bytu. To uparty facet, dla którego rodzinna firma jest wszystkim, jest dobry w tym co robi, jest pracowity i sumienny, jednak i ON ma problemy, którym musi sprostać inaczej jego poukładany świat upadnie. Wszystko za sprawą tego, że miał postawiony jeden warunek, który bardzo trudno jest mu spełnić, pewnie zapytacie teraz jaki to warunek. Quinten musi znaleźć sobie kobietę i się ustatkować, jeśli chce w dalszym ciągu zajmować się Warrick Industries, niestety czas biegnie nieubłaganie, a kandydatek jak na lekarstwo. Sytuacja nie wygląda najlepiej, a mężczyzna czuje coraz większą presję. Z pomocą przychodzi mu przyjaciel, z którym planują pewien plan, który ma mu pomóc spełnić w pewnym stopniu obietnicę, którą złożył dziadkowi i zatrzymać firmę. Ma ON związek z pewną dziewczyną, a mianowicie Mackenzie, tylko czy uda mu się dopiąć wszystko na ostatni guzik? Czy dziewczyna się zgodzi na fikcyjne narzeczeństwo? Co będzie dalej z bohaterami?

  „Narzeczona na chwilę” jest bardzo udanym debiutem, który z pewnością zostanie w mojej pamięci na znacznie dłużej, czy to za sprawą dobrego humoru, świetnych bohaterów, czy wolno rozwijające się między nimi relacji? Nie wiem, myślę, że wszystkie te wymienione punkty, sprawiły, że otrzymałam historię, która tak bardzo mi się spodobała. Zaznaczę, że nie czytałam jej wcześniej na wattpadzie, więc nie mam porównania z tamtejszą wersją książki, nie mogę Wam o niej opowiedzieć, jednak mi to nie przeszkadza. Opowieść o Mackenzie i Quintinie nie jest przewidywalna, z pewnością podczas lektury będziecie mieli kilka zaskoczeń. Nic nie dzieje się tutaj szybko, na wszystko jest czas i miejsce. To lektura dla tych, którzy chcą przeczytać coś bardziej spokojnego, umiejscowionego w klimatach komedii romantycznych.

  „Narzeczona na chwilę” jest powieścią, w której emocji nie zabraknie, możecie liczyć na spójną fabułę pozbawioną erotyzmu, co jest dzisiaj bardzo rzadko spotykane. Nie oznacza to, że książka jest gorsza, jest nastawiona na wolny i dojrzałe rozwinięcie relacji między głównymi bohaterami i to jest właśnie w niej piękne. Akcje obserwujemy z perspektywy dwójki głównych bohaterów, dzięki temu mamy szersze spojrzenie na historię.

  „Narzeczona na chwilę” wciąga, a z każdą chwilą podsyca ciekawość i chęć dobrnięcia do ostatniej strony. Książka czyta się sama i mam nadzieję, że Wam także tak bardzo się podoba debiut Moniki Serafin.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  On musiał szybko znaleźć sobie żonę, ona wydawała się idealną pseudo-kandydatką. Tylko czy to nie było z góry przewidziane jako katastrofa?

  Monika Serafin debiutuje jako autorka książki papierowej chociaż jej powieść wcześniej mogliście przeczytać na Wattpadzie. Jej powieść odniosła sukces wśród czytelniczek, więc kolejnym krokiem było pójście o krok dalej i przekonanie innych do tego, że powieść romantyczno-komediowa tej autorki może znaleźć uznanie wśród grona czytelniczek. Postanowiłam osobiście przekonać się w czym tkwi sukces.

  Fabuła powieści opiera się na losach dwójki skrajnie różnych bohaterów. Ona podejmuje się pracy sprzątaczki w biurze mężczyzny, który wydaje się być szefem wszystkich szefów. On stoi przed trudną decyzją i szczęśliwie trafia na dziewczynę, która chętnie pomoże mu oszukać rodzinę. Decydują się więc na relację na niby, gdzie ona udaje jego narzeczoną a ON w końcu może realnie zawalczyć o udziały w firmie. Brzmi znajomo? Mnie również na początku nie przekonała ta schematyczność, to poczucie, że już kiedyś czytałam coś podobnego i to w nie jednej powieści romantycznej, ale chodzi o to, by do każdej lektury podchodzić bez uprzedzeń.

  Głowni bohaterowie, czyli wspomniani wcześniej Mackenzie Wilson oraz Quinten Warrick wiodą dość proste życie mimo ich skomplikowanej relacji. Owszem, dziewczyna po wypadku swojej siostry opiekuje się jej córeczką rezygnując przy tym ze swoich marzeń, ale nie ma w tym wszystkim emocjonalnej tragedii - nie ma rozpaczania, załamywania rąk, niepotrzebnych wywodów. Dla mnie to przemawia na korzyść tej książki, ponieważ miała być ona lekka i zabawna, a takie napiętnowanie Mackenzie nie wyszłoby jej na dobre. Nie podoba mi się jednak ukazanie bohaterki w świetle przyjętych zasad, nie masz studiów to musisz szukać pracy poniżej swoich oczekiwań. No cóż, nie tak to wygląda, wszystko zależy od miejsca, czasu oraz determinacji i tego, że żadna praca nie hańbi. Quinten również nie wykazał się zbyt wartościowym bohaterem kłamiąc, oszukując swoich najbliższych i manipulując wszystkimi dookoła. Na początku kompletnie nie potrafiłam się do niego przekonać uznając za człowieka z którym osobiście nie chciałabym mieć wiele wspólnego.

  Nie jestem zwolenniczką amerykańskich imion czy miejsc w polskiej literaturze. Mamy tyle piękna naszym kraju, że nie trzeba szukać daleko. To jednak wybór, który pozostawiam autorom - ich decyzja i ich walka, by z tego wybrnąć. Skupiłam się zatem na obietnicy romansu oraz humoru, które miały być wyznacznikami dla tej powieści. Romans faktycznie był i to na całej długości, ponieważ stał się motywem przewodnim fabuły ale humor nie trafił do mnie szczególnie. Uśmiechnęłam się kilka razy przy zadziornych dialogach, ale chyba liczyłam na więcej wesołości.

  Ogólnie patrząc z dystansu na "Narzeczoną na chwilę" to oceniam powieść na plus. Styl autorki jest lekki, na pewno jeszcze rozwinie się w jej dalszej literackiej karierze i Monika Serafin nie raz nas zaskoczy. Nie utożsamiłam się jednak z bohaterami i wręcz czasami miałam ochotę mocno nimi potrząsnąć, więc nie wgryzłam się w ich historię tak jakbym tego oczekiwała. To kwestia gustu o czym zawsze będę Wam przypominać - by ocenić jakąś książkę należy przeczytać ją samemu. Dlatego wybór lektury tym razem pozostawiam Wam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Narzeczona na dłużej 4/5 Nasza cena:
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Narzeczona na dłużej

Drugi tom historii o udawanej narzeczonej. Miała być na chwilę, a potem może na dłużej. Ale ON wszystko zepsuł. Mackenzie Wilson nie jest już asystentką Quintena Warricka. Po burzliwej wymianie zdań odeszła, zostawiając szefa na lodzie. Tymczasem Quinten nie może przestać myśleć o Mackenzie. Szuka...
Chwila na miłość 5/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwila na miłość

Poruszająca najczulsze struny duszy bałkańska opowieść napisana sercem zakochanej kobiety Czy chwila wystarczy, aby narodziła się miłość, która nie zna granic? Porywająca historia niezwykłej miłości pomiędzy Polką i Bośniakiem, która została wystawiona na najtrudniejszą próbę. Narodziła się w...
eBook Narzeczona na dłużej mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Narzeczona na dłużej mobi epub

Drugi tom historii o udawanej narzeczonej. Miała być na chwilę, a potem może na dłużej. Ale on wszystko zepsuł. Mackenzie Wilson nie jest już asystentką Quintena Warricka. Po burzliwej wymianie zdań odeszła, zostawiając szefa na lodzie. Tymczasem Quinten nie może przestać myśleć o Mackenzie. Szuka...
eBook Narzeczona na chwilę mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,99 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Narzeczona na chwilę mobi epub

Historia z Wattpada z 1,2 mln odczytów! On pilnie potrzebuje fałszywej narzeczonej.Ona być może zagra w tej farsie. Mackenzie Wilson z powodu tragicznego wypadku samochodowego swojej siostry i jej męża musiała rzucić studia i zająć się małą siostrzenicą. Podjęła więc pracę sprzątaczki w firmie...
MC Dragon's Lair. Wind Dragons. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,68 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

MC Dragon's Lair. Wind Dragons. Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Faye zna Deksa od najmłodszych lat. Był jej sąsiadem i troszczył się o nią bardziej niż oziębli rodzice, którzy mieli same wymagania i nie potrafili dać córce odrobiny miłości. Dziewczyna już wtedy...
Piękno oddania. Beauty. Tom 2 5/5 Nasza cena:
30,07 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Piękno oddania. Beauty. Tom 2

Porzuciwszy miłość swojego życia, Laurelyn Prescott wraca do Nashville, żeby podążać za jedynym marzeniem, które jej pozostało. Pełna determinacji, by nie myśleć o bólu, który sprawiło jej rozstanie z Jackiem Henrym, zagłębia się w muzyce. Ale razem z jej dawnym życiem pojawiają się dawni znajomi i...
Nie zostawię Cię 4/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zostawię Cię

Nowa powieść bestsellerowej autorki serii „Gangsterzy”! Santo Accardi jest gorącym Włochem, który wie, jak wykorzystać swoje atuty, żeby kobiety zabiegały o jego uwagę. Dodatkowo prowadzi dobrze prosperującą firmę. To wszystko sprawia, że wiedzie beztroskie, wypełnione niezobowiązującym seksem...
Ian. Twój osobisty trener podrywu, Skrzydłowi, Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ian. Twój osobisty trener podrywu, Skrzydłowi, Tom 1

Pierwsza zasada skrzydłowego: nie możesz zakochać się w klientce. Po wypadku, który położył kres jego sportowej karierze, Ian Hunter były zawodnik, grający wcześniej w zawodowej drużynie futbolowej wraca na uczelnię gotowy zająć się czymś innym. Swoje wybitne umiejętności dotyczące relacji...
Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cena pocałunku. Forbidden Men. Tom 1

Nie obchodzi mnie, co mówi moja kuzynka; nie jestem królową niemożliwych związków. To, że mój ostatni chłopak próbował mnie zabić i zostawił mi bliznę na szyi, a potem zmusił do przeprowadzki na drugi koniec kraju i legalnej zmiany nazwiska na Reese Randall, nie znaczy wcale… Okej, kogo ja próbuję...
Boss of Me 4/5 Nasza cena:
32,68 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boss of Me

Gorący romans biurowy z motywem hate-love!Jej nowy szef jest arogancki, wredny, złośliwy i seksowny jak cholera. Ładne opakowanie skrywa wcielonego diabła, o czym Raquel szybko się przekona. Kiedy zostaje zatrudniona w jego firmie, nie liczy na ciepłe przyjęcie, ale na tak wredne uwagi pierwszego...
Phenomenal X. Hard Knocks. Tom 1 4/5 Nasza cena:
26,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Phenomenal X. Hard Knocks. Tom 1

Porządna dziewczyna. Cieszący się złą sławą bad boy. Jedna fenomenalna miłość. Xavier Cold, znany jako Phenomenal X, wychował się na niebezpiecznych ulicach Detroit. Teraz jest nową gwiazdą w świecie profesjonalnego wrestlingu. Mężczyźni się go boją, a kobiety tracą rozum z pożądania. Anna Cortez...
Revved. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,01 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Revved. Tom 1

Mechanik rajdowy Andressa „Andi” Amaro ma jedną złotą zasadę: nigdy nie umawia się z kierowcami. Nie zamierza jej łamać – i ma ku temu dobre powody. Carrick Ryan jest niegrzecznym chłopcem Formuły 1. Na jego widok kobiety tracą rozsądek, a dźwięk irlandzkiego akcentu rzuca je na kolana. Carrick...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula