Namioty i domki ogrodowe dla dzieci

Małe dzieci uwielbiają otwierać drzwi. Bez względu na to, czy są to drzwi do łazienki czy też elementy stelaża suszarki na ubrania. A gdyby tak mogły otwierać i zamykać drzwiczki do własnego, małego domku w ogrodzie? Z pewnością byłyby szczęśliwe. Domki ogrodowe to oczywiście nie tylko drzwiczki, ale także całe skomplikowane konstrukcje, gdzie dzieci mogą wprowadzać w czyn najbardziej fantazyjne historie, które powstaną w ich wyobraźni. Zapewne część dziewczynek będzie chciała bawić się w dom, a chłopcy no cóż...coś wymyślą :)

Domek w ogrodzie to jest to!
Domek Neo Floralie Smoby to miniaturka całkiem prawdziwego domku. Jest tutaj dzwonek do drzwi, skrzynka na listy i duże okna, przez które można bez końca wyglądać. Zarówno chłopcom jak i dziewczynkom z pewnością spodoba się piękny domek Domek Secret Garden. Domek przypomina ten całkiem prawdziwy i ma styl wiejskiej chatki. Dziewczynki mogą także własnoręcznie pokolorować i zbudować domek dla lalek i pluszaków - Domek dla dziewczynek ul wiosenna 14 kolorowanka xxl. Ma lekką, ale mocną konstrukcję i może pełnić również rolę domku dla lalek czy misiów, ale także jako półka na dziecięce skarby.

Domki jak namioty
Domki ogrodowe to nie tylko sztywne konstrukcje ale także takie, które można z łatwością złożyć - jak namiot. Przykładem może być tutaj John Namiot samorozkładający się Disney Princess. W razie potrzeby można go przenieść w dowolne miejsce.

Noc w ogrodzie
W domkach ogrodowych można nie tylko się bawić ale także wypoczywać, a nawet nocować. Takie namioty są wykonane z nieprzemakalnego materiału, odpornego na oddziaływanie negatywnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu sprawdzają się także w ogrodowym otoczeniu. Dzieciaki będą mogły spędzić letnią noc we własnym ogrodo-domku, co z pewnością będzie jednym z tych wspomnień, które zapiszą się w ich pamięci na długie lata.

Domki dla małych księżniczek
Prawdziwe księżniczki z pewnością ucieszą się z własnego zamku, szczególnie takiego, który można błyskawicznie złożyć, jeżeli mała dama zapragnie akurat bawić się w domu.

Domki ogrodowe oferowane przez takich producentów jak Little Tikes czy SMOBY są tak realistyczne, że wydawać by się mogło, że pozostawiają niewielkie pole dla wyobraźni. W rzeczywistości jednak są solidną podstawą wielogodzinnej zabawy i miejscem, które dzieci pokochają jak żadne inne, bo będzie należało tylko do nich.

 • -48%
  Namiot plażowy Frozen

  Namiot plażowy Frozen

  Namiot plażowy dla dzieci z motywem z bajki „Kraina Lodu”. Łatwy montaż i przenoszenie. Wejście zwijane, zaczepiane u góry. Przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia.
  Ocena: 0/5
  Ograniczona dostępność
  Cena: Nasza cena: 52,55 zł 100,48 zł
  w magazynie
 • -36%
  Kolorowanka XXL. Domek ul. Wiosenna 14

  Kolorowanka XXL. Domek ul. Wiosenna 14

  Kartonowe szablony do złożenia i pokolorowania. Złóż, pokoloruj, baw się! Jeśli potrzebujesz dla swoich lalek i pluszaków przytulnego domku ? zapraszamy na ul. Wiosenną 14! Dzięki zawartości tego pudełka i własnej wyobraźni możesz stworzyć niepowtarzalny domek i ozdobić go na tysiąc różnych...
  Ocena: 0/5
  Cena: Nasza cena: 28,69 zł 44,99 zł
  wysyłka do 72 godzin

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej