Najpiękniejszy sen

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 33,04 zł
Nasza cena: 36,82 zł 44,90 zł Taniej o: 18%

Quinten pragnie dotrzymać słowa danego ojcu. Julia chce jedynie uciec przed konsekwencjami nieroztropnych decyzji, lecz przeszłość krzyżuje je plany. Gdy się poznają, postanawiają połączyć siły i wspólnie zawalczyć o lepszą przyszłość - czy jednak ich "Najpiękniejszy sen" się ziści?

Po śmierci ojca Quinten postanawia wyruszyć do Kanady, by odszukać swoje rodzeństwo. Ich losy nie są znane - wiadomo jedynie, że pracują na farmie. Bohater otrzymał od swojego pracodawcy nietypową propozycję: jeśli odszuka również tajemniczą kobietę, otrzyma ziemię, na której jego rodzina będzie mogła dożyć reszty swoich dni. Gdy mężczyzna przybywa na jedną z farm w poszukiwaniu rodzeństwa, poznaje Julię, którą ratuje z tarapatów.

Julia podjęła w życiu wiele ryzykownych decyzji, a ostatnia z nich postawiła ją w wyjątkowo kłopotliwym położeniu. Nowo poznany mężczyzna pomógł jej w ucieczce. Kobieta zrobi więc wszystko, by pomóc w jego misji. Julia i Quentin szybko zbliżają się do siebie. Gdy jednak kobieta otrzymuje niepokojące wieści, wszystko się zmienia. Czy Julia będzie jeszcze mogła poczuć się bezpiecznie? Wkrótce para będzie musiała zdecydować, czego naprawdę pragnie i ile w stanie jest dla siebie poświęcić...

Susan Anne Mason jest kanadyjską pisarką powieści obyczajowych. "Najpiękniejszy sen" to trzeci tom cyklu "Kanadyjskie wyprawy", opowiadającego historie osób, które wyruszyły w podróż do Kanady, by tam zawalczyć o swoje szczęście. Autorka znana jest również z romantycznej powieści "Spadkobierca".
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Piękne marzenia o przyszłości zmieniły się w koszmar.”

  Poznajemy Quintena Aspinalla, właśnie powrócił do domu z wojny, jak się okazuje nie ma do czego. Ciężko chora matka oddała jego młodsze rodzeństwo do sierocińca, myśląc, że tam będzie im lepiej. Te zostały wywiezione do Kanady, do niewolniczej pracy. Quinten zostawia wszystko za sobą i wyrusza na ich poszukiwanie, aby spełnić obietnicę daną ojcu. Jego były pracodawca zapewnia go, że praca będzie na niego czekała, jednocześnie prosi o odnalezienie swojej bratanicy. W zamian obiecuje mu pokrycie wszystkich kosztów i własną farmę, na której mógłby zamieszkać po powrocie z rodziną. Na miejscu czeka go wielkie rozczarowanie, trudności się piętrzą, nikt nie chce udzielić mu informacji. Wkrótce okazuje się, że jego rodzeństwo zostało rozdzielone i wywiezione w różne rejony Kanady. Młody mężczyzna jest zdesperowany, zrobi wszystko, aby znowu byli razem.

  Julia Holloway rozstała się ze swoim wujem w gniewie, zostawiła za sobą wszystko i poszła za głosem serca. Razem z kanadyjskim żołnierzem, przeniosła się do Kanady. Niestety ciężko ranny mężczyzna, nie widząc przed sobą żadnych perspektyw popełnił samobójstwo. Tym samym pozostawiając Julię bez środków do życia. Jednak dumna dziewczyna radzi sobie jak może, nie chce prosić nikogo o pomoc. Quinten znajduje ją w bardzo przykrej dla niej sytuacji, pomaga jej. Ta, chcąc mu się odwdzięczyć za jego dobroć postanawia mu pomóc w odnalezieniu rodzeństwa.

  Miłość do najbliższych zmusza do podjęcia radykalnych kroków i trudnych decyzji. Czy Quinten znajdzie to, czego szuka? Przenosimy się do początku XX wieku, gdzie ludzie byli postrzegani przez pryzmat przynależności do klasy społecznej. Wielowątkowa akcja powieści toczy się swoim rytmem i niesie emocje. Fabuła ciekawie utkana, czuć szczerość i realizm. Poruszająca opowieść o tym, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Rodzina, jej wartość, wzajemny szacunek i wsparcie. Potrzeba bycia razem, nieważne, za jaką cenę, poświęcenie. Szukanie swojego miejsca w życiu, spełnienie marzeń, pasji. O trudnej sztuce wybaczania, nadziei na lepsze jutro. Subtelnie ukazana miłość, jej ogromna wartość. Miłość, która daje siłę, odwagę, jest cierpliwa i niesie nadzieję. Głęboka wiara do Boga i pokładanie w nim nadziei. Krzywdzące ocenianie ludzi po pozorach. Przerażający obraz dzieci oddanych do adopcji.

  Klimatyczna, ciepła, delikatna, otulona subtelnością i mądrością opowieść. Niesie ogromną dawkę emocji, skłania do refleksji i zadumy. Ukazuje wartości rodzinne, zwykłą ludzką dobroć, miłość, i nadzieję. Polecam, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Autor: Susan Anne Mason

  Tytuł: Najpiękniejszy sen

  Wydawnictwo: Dreams

  Premiera: 2021-02-01

  Quinten

  Aspinall

  pragnie spełnić obietnicę daną zmarłemu ojcu. Udaje się więc do Kanady, by odszukać rodzeństwo, wysłane do niewolniczej pracy podczas jego pobytu na wojnie. Pracodawca zleca mu przy okazji sprowadzenie swojej bratanicy, która uciekła z kanadyjskim żołnierzem. W nagrodę

  Aspinall otrzyma własną farmę, dzięki czemu zapewni dom chorej matce i rodzeństwu.

  Przyjazd Julii

  Holloway

  do Toronto okazał się katastrofą. Gdy przybywa pracownik jej wuja i ratuje ją z opresji, dziewczyna postanawia odpłacić się za jego dobroć, pomagając mu w znalezieniu siostry. Jednak druzgocące wieści, jakie właśnie otrzymała, zmienią w jej życiu wszystko. Czy Quinn będzie musiał wybrać pomiędzy połączeniem rodziny a ochroną Julii i własnym szczęściem?

  Już od pierwszych stron wcieliłam się w rolę bohatera i zaczęłam go wspierać. Zrobiło mi się smutno Quinten'a ze względu na to, że stracił swoje rodzeństwo. W książce czuć ogromną determinację do zdobycia celu. Znalezienie bratanicy swojego pracodawcy nie było proste, ponieważ starannie ukrywała się w pobocznych hotelach. Jednak udało mu się, ale czy da radę ją sprowadzić? Książka jest przepełniona emocjami, które cały czas odczuwamy. Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką. Nie czytałam poprzedniego tomu, ale pierwszy wraz z tym spodobały mi się bardzo. Niedługo będę nadrabiać drugi. Okładka jest piękna i zachęca do zaglądania. W pewnych momentach byłam zła na bohaterów, którzy zostali przedstawieni, ponieważ można było zauważyć z ich strony ignorancje na krzywdę. Nie przepadam za takimi sytuacjami, lecz Julia dobrze poradziła sobie z nimi. Historia jest zaskakująca, pokazuje, że nie warto się zatrzymywać czy poddawać. Fabuła prowadzona została w taki sposób, że nie mowy o zgubieniu się w niej. Ocena 8/10

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Susan Anne Mason po raz kolejny zabrała nas w podniebną podróż do krainy miłości, spokoju i nadziei. Czyżby ta autorka miała monopol na powieści o meandrach życia? Wszystkie znaki na niebie i ziemie na to wskazują ...

  Quinten Aspinall po powrocie z wojny zamierza spełnić przyrzeczenie dane ojcu na łożu śmierci. Pozostawia swoje dotychczasowe życie i wyrusza do Kanady w poszukiwaniu rodzeństwa, które mama oddała do sierocińca. Już na miejscu chłopak doznaje rozczarowania. Dzieci zostały rozdzielone i sprzedane do niewolniczej ciężkiej pracy. Przed nim wiele wyzwań, tym bardziej, że będzie poszukiwał w obcym kraju, z dala od domu rodzinnego. Będzie zdany sam na siebie. Czy poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem? Przecież rodzina jest dla niego najważniejsza, więc zapewne zrobi wszystko, aby znowu byli razem … Przy okazji wyjazdu do Kanady pracodawca zleca mu odnalezienie siostrzenicy, która uciekła z kanadyjskim żołnierzem. Wuj rozstał się z nią w gniewie, jednak po latach rozłąki chciałby, aby wróciła do domu. Za sprowadzenie Julii do domu Quinten ma otrzymać sowitą zapłatę, własną farmę. To pozwoliłoby stanąć mu na nogi i zapewnić dom dla rodzeństwa. Ale czy wszystko będzie takie łatwe, jak może się wydawać? Jak znaleźć Julię, niewiele o niej wiedząc? To jak szukanie igły w stogu siana. Ale ON jest niesamowicie wytrwały i nie spocznie dopóki nie spełni danego słowa. Ciekawe, czy wszelkie przeciwności losu pozwolą mężczyźnie odnaleźć Julię? Ale czy ona będzie chciała z nim wrócić, jeżeli wyjechała z ukochanym? A może los jest przewrotny i potrafi płatać figle? Co chłopaka spotka w Toronto i jakie będzie musiał podejmować kroki i życiowe decyzje, przekonajcie się sami …

  Najpiękniejszy sen to cudowna i tajemnicza historia o miłości, nadziei na lepsze jutro i o spełnianiu marzeń. Wydobywa się z niej aura subtelności i delikatności, powala jedwabnym nastrojem i klimatem. Ukazuje, jak ważna w życiu jest rodzina i pragnienie bycia razem, niezależnie od okoliczności. Uczy nas wybaczania i celnie wskazuje, że nie można oceniać ludzi i sytuacji po pozorach, nie mając poglądu na całokształt i nie znając motywów określonego postępowania. Warto się wzorować na takich obrazach i brać z nich przykład. Na pewno takie historie są cenną lekcją życia i pokonywania trudności. Nie wolno się poddawać, wiara w takich sytuacjach tylko umacnia nas w działaniach i dodaje otuchy. A Pan na pewno nas nie opuści, jest zawsze przy nas, nawet jak nie odczuwamy bezpośrednio jego obecności. On nas zawsze wspiera, pomaga i dodaje otuchy w kryzysowych okolicznościach.

  „Wiedział z całą pewnością, że z Bogiem na pierwszym miejscu w ich życiu wszystko jest możliwe. I niezależnie od tego, co mogła przynieść im przyszłość, zamierzali razem i z miłością stawić temu czoła”.

  Autorka stworzyła wzruszającą historię, która wydobyła z nas najskrytsze emocje, dała nam masę niecodziennych wrażeń. Do takich lektur chcę się często powracać i o nich nie można zapomnieć. Ona jest balsamem na zranioną duszę, uleczy każdą ranę na sercu. Ale co jeszcze jest ważne, ta powieść skłania do refleksji nad własnym postępowaniem, nad tym, jak traktujemy innych ludzi, co jest dla nas najcenniejsze w życiu. Czy jesteśmy szczęśliwi? Po lekturze tej powieści na pewno docenimy to co mamy i przekonamy się, jaką bezcenną wartością jest nasza rodzina.

  Polecam gorąco, wspaniała historia na mroźne zimowe wieczory!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niezwykle oryginalna powieść.

  Jest to moje pierwsze zetkniecie z tą autorką i dlatego może wciąż jeszcze jestem zadziwiona jej pisarstwem. Sposób pisania wskazywałby na osobę znacznie starszą, wręcz wiekową, choć rozumiem, że historia toczy sie w przeszłości i raziłby może czytelnika język zbyt nowoczesny.

  Trochę przeszkadzał mi sentymentalizm oraz przewidywalność zachowani bohaterów i przewidywalność sytuacji. Nie jest to bowiem pisarstwo najwyższych lotów, ale jednak nie jest pozbawione swoistego uroku, jaki rzucają wokół niezwykle pozytywni i szlachetni bohaterowie.

  Największą wartością powieści jest prawda historyczna, jaką pisarka nam tu przedstawia. Historie, jakie są udziałem bohaterów, mogły zdarzyć sie naprawdę a opisane miejsca na prawdę istnieją. Zresztą pomysł

  powieści też jest bardzo trafiony i dlatego czyta się ją z wielkim zaciekawieniem.

  Kobieca nietrudna proza, z chrześcijańskim przesłaniem przebaczania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czytałam z wypiekami na policzkach, tak mnie historia z roku 1919 wciągnęła, że ciężko mi było ją odłożyć. Znajdziemy tu wiele emocji, które funduje nam autorka, a one trzymają nas do końca. Poznajemy Quintena młodego człowieka, który już wiele przeżył trudy wojny, ciężka pracę, w wieku 15 lat po śmierci ojca podejmuje się utrzymania rodziny. Wyrusza do Kanady na poszukiwanie rodzeństwa i bratanicy pracodawcy, co okazuje się nie łatwym zadaniem. W książce czuć determinację i wole walki, nie poddaje się mimo dużych problemów.

  Julia młoda i zaradna kobieta stara się odnaleźć miejsce w tak trudnym wówczas dla kobiet realiach. Zostaje wykorzystana i skrzywdzona, w jaki sposób? to już musicie przeczytać. Miedzy tą dwójką pojawia się też piękne i silne uczucie.

  Jest to opowieść o więzach rodzinnych, przebaczeniu, miłości, zaufaniu. Po stawieniu czoła problemom, nastaje nowy dzień i bohaterowie powieści patrzą w przyszłość pełni wiary w lepsze jutro.

  Książkę czyta się szybko, zakończenie mnie nie zaskoczyło gdyż domyśliłam się go w trakcie czytania.

  Bardzo rzadko czytam książki z tak dalekiej przeszłości ale było warto. Gorąco polecam.

  czytam_book

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Sen o aniele 5/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sen o aniele

Miłość jest w stanie wszystko wybaczyć? Kochać kogoś to znaczy widzieć cud niewidoczny dla innych? Zakochani nie tylko patrzą sobie w oczy, ale spoglądają w tym samym kierunku? Czy miłość to rzeczywiście wszystko, czego potrzebujemy, by czuć się szczęśliwym i spełnionym? Na te i inne pytania muszą...
Spełniony sen 4/5 Nasza cena:
26,77 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spełniony sen

Beata zmierza prostą drogą do Częstochowy, by zaopiekować się starą ciotką i zacząć tam życie od nowa. Jednakże podróż nie przebiega bez przygód i po drodze, na stacji benzynowej kobieta nawiązuje przypadkowe znajomości. Gdy na miejscu okazuje się, że ciotka z wiekiem stała się jeszcze większą...
Twoja twarz jutro taniec i sen 0/5 Nasza cena:
31,16 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Twoja twarz jutro taniec i sen

Drugi tom tryptyku Twoja twarz jutro, pisanego ponad dziesięć lat, obsypanego nagrodami na całym świecie , stanowiącego ukoronowanie twórczości Javiera Maríasa i ugruntowanie jego pozycji jako jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy hiszpańskich i europejskich.Po rozstaniu z żoną Jacques...
Sen wioski ding 0/5 Nasza cena:
31,52 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sen wioski ding

Książka jednego z najbardziej utalentowanych i najbardziej cenzurowanych współczesnych autorów chińskich. Oparta na prawdziwych wydarzeniach z końca lat 90. – epidemii AIDS dziesiątkującej całe wsie, których mieszkańcy, zachęcani przez lokalnych aparatczyków, starali się wyjść ze skrajnej nędzy...
Sen Julii 5/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sen Julii

Postanawia poddać się psychoanalizie lub hipnozie, by dowiedzieć się, dlaczego ma poczucie, że dziewczynka ze snu to ona. Zaniepokojeni tym rodzice, dniu osiemnastych urodzin wyznają jej prawdę – została adoptowana. Dziewczyna doznaje szoku. Postanawia odnaleźć biologiczną matkę. Odwiedza dom...
Proroczy sen 0/5 Nasza cena:
28,69 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Proroczy sen

"Proroczy sen" - kontynuacja powieści "W świetle absurdu", która na rynku księgarskim ukazała się w lutym 2020 r., a która jest zarazem piątą powieścią w dorobku autorskim Krystyny Wajdy. Wcześniej ukazała się prozatorska trylogia ("Zawirowania", "Cena zauroczenia", "Chcę znowu się śmiać") ...
Czekanie na sen psa 0/5 Nasza cena:
29,44 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czekanie na sen psa

"Te opowieści nie są takie zabawne, jak się wydaje - przestrzega autor na każdym kroku. A jednak, choć się nie wydaje, są one również zabawne. I na tym polega ich urok".    z recenzji Anny Kamieńskiej, "Twórczość" 1970
Sen zimowy 0/5 Nasza cena:
25,83 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sen zimowy

Bohaterowie Snu zimowego, opublikowanego po raz pierwszy w 1973 roku, to ludzie odizolowani od społeczeństwa, odklejeni od rzeczywistości przeżywają życie w myślach i nie przestają żałować tego, co zdarzyło się w przeszłości. Nieustannie zaskakiwani przez świadomość upływającego czasu, sprawiają...
Sny Morfeusza 4/5 Nasza cena:
23,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sny Morfeusza

Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem, a wybuchowy charakter, impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu, a rozmowa...
Błękitne sny 4/5 Nasza cena:
27,85 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękitne sny

Droga do marzeń jest długa, lecz warto, po stokroć warto, nią podążać. Błękitne sny to kolejna powieść od Katarzyny Michalak. Czy i tym razem zaskoczy fanów swej twórczości ciepłą opowieścią o spełnianiu marzeń? Sprawdźcie same!
Splecione letnie sny. Stacja Jagodno. Tom 10 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Splecione letnie sny. Stacja Jagodno. Tom 10

Niezapomniane lato w Jagodnie Weronika wie, że przeszłości nie da się wymazać z pamięci, ale można sprawić by poplątane losy ułożyły się na nowo. Przeznaczenie kieruje ją do dworku w Jagodnie gdzie prowadzi warsztaty z tkactwa i zaprzyjaźnia się z panną Julią. Nić porozumienia między kobietami...
Najpiękniejsza dziewczyna w mieście 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Opowiadania z tego tomu stanowią kwintesencję twórczości Bukowskiego z bezwzględną szczerością, bez upiększania opisuje w nich jedyny świat, w którym czuł się swojsko - i on, i wytwory jego literackiej wyobraźni - świat pijaków, dziwek, rozmaitych wykolejeńcow i outsiderów.
Wybrane bestsellery
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
16,90 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Samotni 0/5 Nasza cena:
26,27 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,57 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
26,80 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
O psie, który uratował święta 0/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
25,42 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula